[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171376. Elküldve: 2013-11-22 07:13:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30151.] |
olyanra fested amilyenre akarod, amugy bordo, piros, szoval hagyomanyos.
|
| | |
[előzmény: (171374) FalusiLiba, 2013-11-21 23:51:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171375. Elküldve: 2013-11-22 06:05:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30152.] |
Akkor szürke.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (171374) FalusiLiba, 2013-11-21 23:51:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171374. Elküldve: 2013-11-21 23:51:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30153.] |
Milyen szíínű? Csak szürke érdekel
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171375 #171376] |
[előzmény: (171370) SubaHamu, 2013-11-21 21:41:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171373. Elküldve: 2013-11-21 23:46:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30154.] |
én,semmit nem értek. szokás szerint
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171371) Szilaj, 2013-11-21 22:00:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171372. Elküldve: 2013-11-21 22:00:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30155.] |
Ez aztán a haladás!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171357) galile, 2013-11-21 20:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171371. Elküldve: 2013-11-21 22:00:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30156.] |
Tudom. Azért írtam az illatot.
Nem értem, mit nem értesz.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171373] |
[előzmény: (171358) FalusiLiba, 2013-11-21 20:11:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171370. Elküldve: 2013-11-21 21:41:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30157.] |
kb 1200 bramac betoncserep
|
| | | [válaszok erre: #171374] |
[előzmény: (171369) Catti, 2013-11-21 21:36:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171369. Elküldve: 2013-11-21 21:36:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30158.] |
Hány darab?
Csak akkor érdekel, ha idehozod.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #171370] |
[előzmény: (171368) SubaHamu, 2013-11-21 21:16:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171368. Elküldve: 2013-11-21 21:16:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30159.] |
van eladó cserepünk! nem érdekel? :)
|
| | | [válaszok erre: #171369] |
[előzmény: (171367) Catti, 2013-11-21 21:10:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171367. Elküldve: 2013-11-21 21:10:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30160.] |
Én egy év múlva kezdem.
Emelet ráépítés és tetőcsere.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #171368 #171378] |
[előzmény: (171365) FalusiLiba, 2013-11-21 20:47:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171366. Elküldve: 2013-11-21 21:06:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30161.] |
nincs befejezve. egy szint van kész, a másik most jön, illetve amíg nem fagy, addig most az udvart csinálom.
|
| | | [válaszok erre: #171377] |
[előzmény: (171364) galile, 2013-11-21 20:43:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171365. Elküldve: 2013-11-21 20:47:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30162.] |
Én imádtam építkezni! Bármikor újra kezdeném
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171367] |
[előzmény: (171364) galile, 2013-11-21 20:43:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171364. Elküldve: 2013-11-21 20:43:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30163.] |
biztos vagy benne?
(Nincs az a pénz amiért én újra kezdeném az építkezést... Azért ha más lakik benne, minden további nélkül. ) Jól olvastam, hogy Ti is most fejeztétek be?
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171365 #171366] |
[előzmény: (171362) SubaHamu, 2013-11-21 20:34:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171363. Elküldve: 2013-11-21 20:39:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30164.] |
Túl sokáig nem, lévén három kisgyerek és -újra- jelentős lakáshitel a nyakunkon...Mégiscsak inkább párosan szép az élet...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (171361) Carptackle, 2013-11-21 20:33:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171362. Elküldve: 2013-11-21 20:34:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30165.] |
mondjam a cimunket? :)
|
| | | [válaszok erre: #171364] |
[előzmény: (171357) galile, 2013-11-21 20:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171361. Elküldve: 2013-11-21 20:33:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30166.] |
és elgondolkodtál rajta ?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171363] |
[előzmény: (171351) galile, 2013-11-21 19:43:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171360. Elküldve: 2013-11-21 20:16:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30167.] |
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (171359) FalusiLiba, 2013-11-21 20:13:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171359. Elküldve: 2013-11-21 20:13:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30168.] |
Nagyon ügyesek vagytok.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171360] |
[előzmény: (171357) galile, 2013-11-21 20:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171358. Elküldve: 2013-11-21 20:11:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30169.] |
Nem a kutya rókaszerűségéről volt szó,hanem,hogy rókaszarba fetrengett
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171371] |
[előzmény: (171355) Szilaj, 2013-11-21 19:52:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171357. Elküldve: 2013-11-21 20:03:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30170.] |
Off..-Ilyen volt, ilyen lett
Ez mellett a kép mellett találtam ezt:
és a nyáron olyan hatékonyak voltunk, hogy lett belőle ez...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171359 #171362 #171372] |
[előzmény: (171356) galile, 2013-11-21 19:58:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171356. Elküldve: 2013-11-21 19:58:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30171.] |
Ő nekem is kisrókás:
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171357] |
[előzmény: (171354) Szilaj, 2013-11-21 19:52:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171355. Elküldve: 2013-11-21 19:52:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30172.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171358] |
[előzmény: (171353) FalusiLiba, 2013-11-21 19:48:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171354. Elküldve: 2013-11-21 19:52:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30173.] |
Minden mudi rókaszerű. Ha "vörös", akkor meg főleg.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171356] |
[előzmény: (171349) galile, 2013-11-21 19:41:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171353. Elküldve: 2013-11-21 19:48:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30174.] |
félre olvashatta.Még vele is előfordulhat.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171355] |
[előzmény: (171352) galile, 2013-11-21 19:46:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171352. Elküldve: 2013-11-21 19:46:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30175.] |
Lehet mégsem Judit fakó mudik iránti rasszizmusa bujkált a sorok között?!
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171353] |
[előzmény: (171350) FalusiLiba, 2013-11-21 19:42:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|