[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165149. Elküldve: 2013-08-06 13:47:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36376.] |
Nem, csak a véleményetekre voltam kíváncsi, hogy elég időt adtam-e
Hozzáírtam a dátumot a videóhoz a YouTube-on, illetve "beleírtam" Híres megosztásába az fb-n
(mondjuk, így annyi az inkognitómnak )
...hát akkó had szóljon
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-08-06 13:55:21]
|
| | | [válaszok erre: #165150] |
[előzmény: (165148) Catti, 2013-08-06 13:44:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165148. Elküldve: 2013-08-06 13:44:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36377.] |
Lesz rajtad kívül valakinek teendője vele?
Ha nem, akkor rajtad múlik az időpont.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165149] |
[előzmény: (165147) MeseTarisznya, 2013-08-06 13:31:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165147. Elküldve: 2013-08-06 13:31:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36378.] |
Ha megfelel a dátum, akkor mondjuk csatolom a videóhoz
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165148] |
[előzmény: (165145) Híres, 2013-08-06 13:22:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165146. Elküldve: 2013-08-06 13:30:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36379.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165144) Híres, 2013-08-06 13:21:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165145. Elküldve: 2013-08-06 13:22:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36380.] |
Oké, csak most már hová tegyük fel?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165147] |
[előzmény: (165141) MeseTarisznya, 2013-08-06 12:01:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165144. Elküldve: 2013-08-06 13:21:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36381.] |
"Mindig azt mondom, hogy tegye mindenki azt, ami a szívéhez közel áll és amihez ért, mert így csak jót adhat ennek a világnak. Azért vagyunk különbözőek, más és másban tehetségesek, hogy egymást kiegészítve, együtt tegyük jobbá az Életet!"
Hajni szavaival ugyanez: "Hogy mi itt közösen a fórumon milyen okosak tudunk lenni."
Én meg azt mondom: szerintem is.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165146] |
[előzmény: (165142) MeseTarisznya, 2013-08-06 12:17:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
165143. Elküldve: 2013-08-06 12:20:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36382.] |
Köszi
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (165120) Szilaj, 2013-08-06 10:38:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165142. Elküldve: 2013-08-06 12:17:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36383.] |
Ígérem nagyon fogok igyekezni, hiszen én is érintet vagyok a dologban ugyebár és nekem is szívügyem az állat, -és környezetvédelem!
Én, egyenlőre, így tudok hozzájárulni az egyesület munkájához, illetve remélem, segíteni benne!
Mindig azt mondom, hogy tegye mindenki azt, ami a szívéhez közel áll és amihez ért, mert így csak jót adhat ennek a világnak. Azért vagyunk különbözőek, más és másban tehetségesek, hogy egymást kiegészítve, együtt tegyük jobbá az Életet!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165144] |
[előzmény: (165134) Híres, 2013-08-06 11:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165141. Elküldve: 2013-08-06 12:01:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36384.] |
Mondjuk augusztus 25-e, vasárnap éjfél?
(ez így majdnem 20 nap, vagyis uszkve 3 hét)
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165145] |
[előzmény: (165140) MeseTarisznya, 2013-08-06 12:00:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165140. Elküldve: 2013-08-06 12:00:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36385.] |
Ha túl rövid, nem jó, (nyár van, nyaralás, pihenés, szabadság) ha túl hosszú az sem, mert akkor "Ej ráérek akkor még!", aztán meg "A fenébe, hát nem elfelejtettem!"...saját tapasztalat
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165141] |
[előzmény: (165139) Híres, 2013-08-06 11:57:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165139. Elküldve: 2013-08-06 11:57:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36386.] |
Valóban. Mennyi időt hagyjunk?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165140] |
[előzmény: (165137) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:55:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165138. Elküldve: 2013-08-06 11:56:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36387.] |
Ez jó! Néha éjjel, félálomban jönnek ezek az ötletek, de napközben is, ha éppen olyasmit csinálok, ami nem igényel különösebb agymunkát, akkor könnyebben eszembe jutnak dolgok. Na ilyenkor felírom ezután. Köszi!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165136) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:50:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165137. Elküldve: 2013-08-06 11:55:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36388.] |
Meg kellene határozni egy határidőt is az anyagok elküldésére-beküldésére, hogy tudjam mikor állhatok neki a munkának, illetve, hogy még véletlenül se maradjon le senki sem a lehetőségről, mert úgy gondolta, még ráér elküldeni, amije van
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165139] |
[előzmény: (165134) Híres, 2013-08-06 11:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165136. Elküldve: 2013-08-06 11:50:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36389.] |
Kell egy notesz, vagy jegyzet, valami könnyen elérhető helyen...én így csinálom, ha valami eszembe jut, mikor valami épp tök mást csinálok, ...mert persze ez így szokott "működni"...gyorsan felkarmolom, hogy amikor neki ülök, akkor előttem legyenek
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165138] |
[előzmény: (165134) Híres, 2013-08-06 11:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165135. Elküldve: 2013-08-06 11:48:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36390.] |
Judittól kérdezem, hogy a felhívás linkjét a címlistán keresztül körbeküldenéd-e az örökbefogadó gazdiknak? Csak mert nem mindenki olvassa ezt a fórumot és nincs mindenki a facebook-on sem közülük. Köszi!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165168] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165134. Elküldve: 2013-08-06 11:45:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36391.] |
Így is jó. Nyilván a videót te fogod összeállítani a rendelkezésre álló anyagból, remélem, lesz válogatási lehetőség bőven. Én nagyon bízom benned az eddigi videók alapján, úgyhogy szerintem nagyszerű lesz, alig várom, hogy elkészüljön. Hamarosan küldöm az ígért anyagot, meg gondolkodom, milyen történetekkel állhatnék elő, amik elég érdekesek és tanulságosak. Nekem az a legnagyobb problémám, hogy amikor direkt kutatok ilyesmi után a fejemben, akkor semmi nem jut eszembe, de ha felvetődik valami beszélgetés közben, akkor persze jönnek a sztorik vég nélkül.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165136 #165137 #165142] |
[előzmény: (165133) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:39:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165133. Elküldve: 2013-08-06 11:39:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36392.] |
Max. 3 perc, nem több...az igazság az, hogy gondoltam rá, de nem pont így.
Friss fotókat szeretnék az egyesülettől családba, gazdához került kutyákról! Még jobb lenne a gazdikkal együtt, s mint egy-egy villanásként beszúrni a videóba dátummal, névvel...természetesen a teljesség igénye nélkül, mert hál' Istennek annyi kutya talált már gazdára tőletek, hogy egy teljes videó kéne amibe mindenki beleférne!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165134] |
[előzmény: (165127) Híres, 2013-08-06 11:33:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165132. Elküldve: 2013-08-06 11:35:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36393.] |
Remek.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165129) Catti, 2013-08-06 11:33:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165131. Elküldve: 2013-08-06 11:34:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36394.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165128) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:33:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165130. Elküldve: 2013-08-06 11:34:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36395.] |
Így van
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165129) Catti, 2013-08-06 11:33:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165129. Elküldve: 2013-08-06 11:33:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36396.] |
Nem vagyok egy youtube guru, viszont úgy vélem, ez azt jelenti, hogy aki a linkre kattint az láthatja, aki ki akarná keresni, az meg nem fogja látni.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165130 #165132] |
[előzmény: (165126) Híres, 2013-08-06 11:29:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165128. Elküldve: 2013-08-06 11:33:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36397.] |
Most teszteltem épp , mint "ismerősöd" teljesen jó meg tudtam nézni
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165131] |
[előzmény: (165126) Híres, 2013-08-06 11:29:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165127. Elküldve: 2013-08-06 11:33:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36398.] |
Háááát, nem ilyesmire gondoltunk, de majd Ildikó eldönti, hogy mi fér bele. Nekem van egy olyan elképzelésem, hogy néhány kiemelkedő esetet röviden, fényképpel a videó végén meg lehetne jeleníteni. De az is nagyon fontos, hogy ne legyen túl hosszú a videó, mert tapasztalataim szerint a hosszabbakat kevesen nézik végig.
Aztán, ha már ötletelünk: a válogatások során egy-egy rövid történet ismertetésekor érdemes lenne rögtön a hozzá fűződő tanulságot is levonni, persze nem szájbarágós, dedós módon, de mégis mindenki számára érthetően.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165133] |
[előzmény: (165125) Catti, 2013-08-06 11:28:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165126. Elküldve: 2013-08-06 11:29:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36399.] |
Értem. Föltettem a linkjét a fészre, akkor ezek szerint így meg tudják nézni az ismerőseim? Nem nagyon értek az ilyesmihez.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165128 #165129] |
[előzmény: (165124) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:25:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165125. Elküldve: 2013-08-06 11:28:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36400.] |
Mit szólnátok egy olyan videóhoz, ahol az örökbe adott kutyák képe is fent lenne, éves bontásban?
Az egyesület történetével pl.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165127] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|