[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165124. Elküldve: 2013-08-06 11:25:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36401.] |
Örülök, hogy tetszik!
Hát csak tessék vele szabadon rendelkezni
A videó nem nyilvános, csak linken keresztül osztató.
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165126] |
[előzmény: (165122) Híres, 2013-08-06 11:15:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165123. Elküldve: 2013-08-06 11:16:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36402.] |
Nagyon jó videó szerintem is!
Hogy mi itt közösen a fórumon milyen okosak tudunk lenni.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165122) Híres, 2013-08-06 11:15:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165122. Elküldve: 2013-08-06 11:15:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36403.] |
Nagyon jól sikerült a felhívás. Ha megengeded, megosztom a fészen is, sok állatvédő ismerősöm is láthassa, és segíthessen. Meg persze az sem árt, ha "civilek" is olvashatják, mivel már ennek a kis videónak is van üzenete, mondanivalója a szélesebb közönség számára.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165123 #165124] |
[előzmény: (165121) MeseTarisznya, 2013-08-06 11:03:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165121. Elküldve: 2013-08-06 11:03:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36404.] |
"Ma már ritkán szeretünk egy fát, egy virágot, egy állatot - ez nagyon ősi élmény. Ősibb, mint az istenhit vagy a szerelem. Sajnálni egy öregedő fát, végignézni lassú pusztulását és a halálát: szívszorító. Néha egy kutyust vagy egy macskát is úgy gyászolunk, mint a gyerekünket. Titokzatos rokonság ez!
Nem az ember és "természet" rokonsága, hanem az élet rokonsága minden Létezővel. Egyek vagyunk. "Ő" még máshol jár a végtelen úton, de egy az Út. A meséknek van igazuk: a fáknak lelkük van. A kutyák pedig nagy tanítómestereink lehetnek. Sokat tanulhatunk tőlük. (...) Néha egy négylábú több dologra tanít, mint egy egyetemi professzor." Müller Péter
Egy videó, csak NEKTEK, itt a Fórumon
Fogadjátok ezt a videót elismerésem és tiszteletem jeléül, azért amit tettetek, tesztek és még tenni fogtok!
https://www.youtube.com/watch?v=G3PBgQHBeK4httpsurl]
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #165122 #165170] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165120. Elküldve: 2013-08-06 10:38:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36405.] |
Csuporról nincs hír. Jól van, most a nagy meleg miatt csúszik az ivartalanítása. Mióta nem tüzel, nem olyan hárpia.
Helyes, vigyorgós öregasszony.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #165143] |
[előzmény: (165119) Viki84, 2013-08-06 10:13:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
165119. Elküldve: 2013-08-06 10:13:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36406.] |
Csupor híreket kérek szépen
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #165120] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165118. Elküldve: 2013-08-06 09:54:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36407.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165117) Fickó2006, 2013-08-06 09:50:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
165117. Elküldve: 2013-08-06 09:50:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36408.] |
Ez nem volt szép Tőled!
Most majd a férjem kénytelen lesz költségekbe verni magát és már megint csak nekem meg a kutyának jut belőle, ő meg eheti (ezentúl is) a barnarizs / bulgur variációkat (többnyire hús nélkül)...
|
| | | [válaszok erre: #165118] |
[előzmény: (165114) SubaHamu, 2013-08-06 09:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165116. Elküldve: 2013-08-06 09:40:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36409.] |
Az biztos.
Bátor nagyon szereti a finom falatokat.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165114) SubaHamu, 2013-08-06 09:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165115. Elküldve: 2013-08-06 09:37:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36410.] |
azt hiszem megyek piacra. most.
|
| | |
[előzmény: (165114) SubaHamu, 2013-08-06 09:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165114. Elküldve: 2013-08-06 09:34:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36411.] |
vegyetek hust is. meg jo kis bajor grillkolbaszt, vagy baranykolbaszt. no meg ha van kacsakolbasz azt is erdemes kirpobalni. es haaaat a bivalysonka. fustolt, erlelt, de 10 deka veknyan szeletelve meg tudja izesiteni az ember életét. :) no meg adtok a bátornak is, akkor tudni fogja, hogy ahova került az a mennyország. :)
|
| | | [válaszok erre: #165115 #165116 #165117] |
[előzmény: (165110) Fickó2006, 2013-08-06 09:28:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165113. Elküldve: 2013-08-06 09:33:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36412.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165106) Híres, 2013-08-06 09:04:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165112. Elküldve: 2013-08-06 09:32:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36413.] |
De az egy privát levél, ezért nem teszem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165109) Híres, 2013-08-06 09:22:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165111. Elküldve: 2013-08-06 09:32:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36414.] |
Egye fene addig megkegyelmezek neki.
Szombat délelőtt jöttök akkor?
A papucs rágásában az a legszuperebb, amikor éjszaka szedi szét a tépőzárat.
A függönyök nálam eddig teljes biztonságban voltak tőle, remélhetőleg nálatok is így lesz.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-08-06 09:41:19]
|
| | |
[előzmény: (165110) Fickó2006, 2013-08-06 09:28:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
165110. Elküldve: 2013-08-06 09:28:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36415.] |
Neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megígérem, hogy (ha törik - ha szakad) szombat délelőtt rabláncon vonszoljuk el Tőled!
Itthon majd remélhetően NEM rágja tovább az egyetlen "értéket" az erkély függönyt... (hajcsatok meg veszek neki, ha mindenképpen azt akar )
És elmegyünk a piacra (megint) olyan csodálatos és hatalmas marhacsontokért...
|
| | | [válaszok erre: #165111 #165114] |
[előzmény: (165105) Catti, 2013-08-06 08:34:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165109. Elküldve: 2013-08-06 09:22:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36416.] |
Én a helyedben bemásolnám az egész levelet. Nincs benne semmi kompromittáló, nagyon kedves írás. Látszik, mennyire szeretik és törődnek vele.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165112] |
[előzmény: (165104) Catti, 2013-08-06 07:05:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165108. Elküldve: 2013-08-06 09:18:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36417.] |
Bizony! Ezért is írtam...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165107) SubaHamu, 2013-08-06 09:07:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165107. Elküldve: 2013-08-06 09:07:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36418.] |
a név kötelez...
|
| | | [válaszok erre: #165108] |
[előzmény: (165106) Híres, 2013-08-06 09:04:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165106. Elküldve: 2013-08-06 09:04:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36419.] |
Igazán bátor kiskutya, ha ezeket meg meri tenni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165107 #165113] |
[előzmény: (165105) Catti, 2013-08-06 08:34:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165105. Elküldve: 2013-08-06 08:34:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36420.] |
Úgy döntöttem, Bátort nem adom örökbe, inkább agyoncsapom.
Nem elég, hogy folyamatosan szétrágott ezt-azt találok és az ép papucsaim száma jelentősen csökkent, még a kedvenc hajcsatom is az áldozatául esett az éjszaka.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165106 #165110] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165104. Elküldve: 2013-08-06 07:05:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36421.] |
Írt Káka gazdi.
Minden rendben, szépen beilleszkedett a családba, rendben kijön a gyerekekkel, a legkisebbet kísérgeti.
Szóval Káka is megtalálta álmai otthonát.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165109] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165103. Elküldve: 2013-08-06 07:01:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36422.] |
De nincs ott.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (165102) FalusiLiba, 2013-08-05 23:06:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165102. Elküldve: 2013-08-05 23:06:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36423.] |
Na most meg persze hogy nem találom újra de már ott van
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165103] |
[előzmény: (165101) Szilaj, 2013-08-05 23:02:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165101. Elküldve: 2013-08-05 23:02:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36424.] |
Nem látom a képet.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #165102] |
[előzmény: (165099) FalusiLiba, 2013-08-05 23:00:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165100. Elküldve: 2013-08-05 23:01:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36425.] |
Nem tudom. Mikor leérett az eper a fáról, eltűntek. Hetek óta nem láttam egyet sem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (165098) GyömbérHanna, 2013-08-05 22:58:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|