[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165074. Elküldve: 2013-08-05 18:05:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36451.] |
Egyedi házatok lesz ha Ők ássák ki
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165075] |
[előzmény: (165073) Carptackle, 2013-08-05 17:53:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
165073. Elküldve: 2013-08-05 17:53:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36452.] |
Majd ha alapot kell ásni kibéreljük őket
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #165074] |
[előzmény: (165072) FalusiLiba, 2013-08-05 17:26:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165072. Elküldve: 2013-08-05 17:26:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36453.] |
Lassan ránk dől a szomszéd háza.Olyan árkokat ástak már,hogy még a fülük se látszik ki belőle de még nem elég mély egyiké se,mindig pofásítják alakítgatják
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165073 #165076] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165071. Elküldve: 2013-08-05 16:48:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36454.] |
Gondoltam, hogy tetszeni fog.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165069) FalusiLiba, 2013-08-05 13:49:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165070. Elküldve: 2013-08-05 13:50:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36455.] |
Fogpasztamosoly.
Nagyon örülök, hogy jól vannak, a tazmán ördög kifejezés nagyon illik rá, főleg amikor úgy mosolyog, hogy közben felhúzza a felső ajkát, mintha vicsorogna. Nem tudom, ezt látta-e már apukád.
De abban igazuk van a többieknek, hogy nomen est omen, szóval inkább valami szelídebb név kellene neki. Úgy látom, szépen növöget a szőre, itt-ott már mintha göndörödne is egy kicsit.
Ezer köszönet a képekért! Ha alkalmad lesz, mindig fényképezd, kérlek! Meg persze Kormiról is szívesen nézegetnénk friss képeket.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165052) ewing03, 2013-08-04 22:50:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165069. Elküldve: 2013-08-05 13:49:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36456.] |
Ez óriási
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165071] |
[előzmény: (165068) Híres, 2013-08-05 13:47:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165067. Elküldve: 2013-08-05 13:44:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36458.] |
Azt hiszem az a pulis sörreklám is Budlight volt. Kikeresem azoknak, akik még nem látták, szerintem óriási.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165068] |
[előzmény: (165063) SubaHamu, 2013-08-05 13:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165066. Elküldve: 2013-08-05 13:43:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36459.] |
Ő legalább tudja, mi az a tápláléklánc.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165065) SubaHamu, 2013-08-05 13:40:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165065. Elküldve: 2013-08-05 13:40:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36460.] |
tök mindegy, annyit tudjon már az ebem, hoyg szart nem ad oda nekem.
hja Samuka a tápot nem hajlandó megenni. lenyalta róla a tejfölt, megette a rizst, de a tápt egye meg a csirke, ő meg majd megeszia csirkét. Ő az én mudim. :)))) kis gasztrodisznó.
|
| | | [válaszok erre: #165066] |
[előzmény: (165064) FalusiLiba, 2013-08-05 13:34:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165064. Elküldve: 2013-08-05 13:34:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36461.] |
Olyat még nem ittam,de akkor ki is hagyom.Nem a kutya tette a hűtőtáskába a sört és valószínű nem is ő vette
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165065] |
[előzmény: (165063) SubaHamu, 2013-08-05 13:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165063. Elküldve: 2013-08-05 13:22:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36462.] |
látszik, izlése nem sok van a bordernek. ittál te már budlight-ot? akkor már inkább a csapvíz.
|
| | | [válaszok erre: #165064 #165067] |
[előzmény: (165061) FalusiLiba, 2013-08-05 13:01:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165062. Elküldve: 2013-08-05 13:07:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36463.] |
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165061) FalusiLiba, 2013-08-05 13:01:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165060. Elküldve: 2013-08-05 10:47:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36465.] |
...de még mennyire
Mi is annyit mondtuk Csipkének, hogy "kiskutya", hogy az is maradt
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165059) Catti, 2013-08-05 10:33:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
165059. Elküldve: 2013-08-05 10:33:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36466.] |
Még halkabban, a szavaknak teremtő erejük van....
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #165060] |
[előzmény: (165058) Fickó2006, 2013-08-05 09:42:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
165058. Elküldve: 2013-08-05 09:42:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36467.] |
Csak halkan jegyzem meg, hogy bár Tasmán ördög helyes kis jószág ( és amikor Baka nevet kicsit valóban hasonlít), de ha valaki nézett már Animal Planet, Natgeo Wild, Viasat Nature vagy Digi Animal World műsorokat akkor esetleg tudja, hogy ezek kis csibészek még egymás társaságát sem nagyon viselik el és állandóan verekednek (főként az ételért). Nem biztos, hogy pont egy ilyen (valóban) vérengző fenevadról kellene elnevezni egy bűbájos tündért. (bár Fickót is nevezték így még tavaly nyáron)
|
| | | [válaszok erre: #165059 #165095] |
[előzmény: (165049) ewing03, 2013-08-04 21:56:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
165057. Elküldve: 2013-08-05 09:07:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36468.] |
Igencsak boldognak tűnik
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (165053) ewing03, 2013-08-04 22:53:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165056. Elküldve: 2013-08-05 08:39:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36469.] |
Vigyorog amolyan "hálivudisan"...ja nem, "hálimudisan"...minden foga látszik közben
Tasmán ördög ...ez, jó
Nagyon édes pofa
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165053) ewing03, 2013-08-04 22:53:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165055. Elküldve: 2013-08-05 08:31:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36470.] |
...aha, nálunk is így kezdődött Daliával...most ott tartunk, ha mi is be szeretnénk ülni a hintaágyba, kéne vennünk egy másikat ... magunknak
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165033) vletta, 2013-08-04 18:27:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
165054. Elküldve: 2013-08-05 08:28:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36471.] |
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (165024) FalusiLiba, 2013-08-04 13:02:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ewing03

Tagság: 2011-06-22 06:49:40 Tagszám: #94074 Hozzászólások: 179 |
165053. Elküldve: 2013-08-04 22:53:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36472.] |
Baka:
|
| | | [válaszok erre: #165056 #165057] |
|
|
Haladó
|
|
 ewing03

Tagság: 2011-06-22 06:49:40 Tagszám: #94074 Hozzászólások: 179 |
165052. Elküldve: 2013-08-04 22:50:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36473.] |
Rég tettem fel képet, remélem jól emlékszem:
|
| | | [válaszok erre: #165070] |
|
|
Haladó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165050. Elküldve: 2013-08-04 22:35:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36475.] |
nem a labival volt problémám,hanem a belógó itató edénnyel,gazdi lábával,takaró csücskével..
Jó éjt mindenkinek.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (165016) FalusiLiba, 2013-08-04 11:45:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|