[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165024. Elküldve: 2013-08-04 13:02:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36501.] |
http://www.youtube.com/watch?v=moOn4gXT_kc#at=38
Asszem mutattam már,de mindig megnevettet.Pláne az,amikor a pasi nyomkodja lefele a kutyát,annak meg emelkedik a segge fölfelé,meg amikor "óvatosan" araszolgatnak
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165025 #165026 #165054] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165023. Elküldve: 2013-08-04 12:35:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36502.] |
A harmadik.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (165022) FalusiLiba, 2013-08-04 12:16:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165022. Elküldve: 2013-08-04 12:16:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36503.] |
Akkor ki vezet?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165023] |
[előzmény: (165020) Szilaj, 2013-08-04 11:57:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165021. Elküldve: 2013-08-04 11:58:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36504.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (165020) Szilaj, 2013-08-04 11:57:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165020. Elküldve: 2013-08-04 11:57:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36505.] |
Szöcsikét biztosan haza hozom. A többin még gondolkodom.
Bagót és Kiskocsogot tudodmér viszem, Szöcsikét és Gyémántot meg csak. Hadd szaladgáljanak, meg fürödjenek.
A két öregasszony itthon marad.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #165021 #165022 #165027] |
[előzmény: (165019) Híres, 2013-08-04 11:55:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165019. Elküldve: 2013-08-04 11:55:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36506.] |
Hozhatsz akármennyit, az enyémek nem eszik meg őket és nekem sincs ellenük kifogásom, ha utána el is viszed magaddal, amennyit hoztál.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165020] |
[előzmény: (165018) Szilaj, 2013-08-04 11:51:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165018. Elküldve: 2013-08-04 11:51:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36507.] |
Bagó is ott lesz.
Tényleg, mit szólnál, ha 4 kutyával mennék?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #165019] |
[előzmény: (165017) Híres, 2013-08-04 11:48:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165017. Elküldve: 2013-08-04 11:48:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36508.] |
Hozd a gépedet, ha jöttök, mert nagyon szép a táj és az én mudijaim képesek kis ideig helyben maradni, meg szerintem elég jó vizes vagy játszós fotókat is lehet lőni róluk. Én is megpróbálom majd, hátha sikerül legalább 1-2 beküldhető képet készítenem. Természetesen Gyömbért és Vackort is érdemes lenne fényképezni, hátha mentett mudiként bekerülnek a naptárba.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165018] |
[előzmény: (165015) Pentz Kati, 2013-08-04 10:56:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165016. Elküldve: 2013-08-04 11:45:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36509.] |
Mi bajod a túlsúlyos labival?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165050] |
[előzmény: (165015) Pentz Kati, 2013-08-04 10:56:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165015. Elküldve: 2013-08-04 10:56:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36510.] |
Kicsit kikapcsolom a gépet,mert nagyon melegszik.
Valami hasonló képet szeretnék majd mudikról is készíteni.
remélhetőleg 1-2 percig megmaradnak a fenekükön. Mondjuk valamivel szebb háttérrel jó lenne.
Kint nem tudom mennyi lehet,de bent a lakásban nyitott ablakoknál +32 fok van..
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #165016 #165017] |
[előzmény: (165014) Pentz Kati, 2013-08-04 10:48:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165013. Elküldve: 2013-08-04 10:42:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36512.] |
A 162es megy ki kobanya alsotol. Anno meg amikor zugloban laktunk, akkor a dekatlonba 48 perc alatt ertunk ki tomegkozlekedve
|
| | | [válaszok erre: #165014] |
[előzmény: (165010) SubaHamu, 2013-08-04 10:37:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165012. Elküldve: 2013-08-04 10:42:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36513.] |
A Cora ami madaras teszkó lett,hááát nem tudom az jó-e Jutkának,mert nekem csak a Hulladékhasznosítóig jó. (ahol a suli is van) Onnantól csak gyalog kb 2 km az úttesten,mert járda természetesen nincsen,még útpatka sem mindenhol.Ezt nem szívesen vállalnám be,részint az autók,részint a pillangók és a hozzájuk tartozó egyének miatt.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (165010) SubaHamu, 2013-08-04 10:37:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165011. Elküldve: 2013-08-04 10:41:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36514.] |
Kukorica csutka
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (165009) Pentz Kati, 2013-08-04 10:31:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
165010. Elküldve: 2013-08-04 10:37:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36515.] |
A cora ami mar osan az tud kerulo is lenni, mert a peceli lehajto utan az m0 rol lehet menni az m31en godollo fele, es az 15-20km sporolas. A maglodihoz meg tan az orstol megy ki a busz. Mondjuk en csak otletet adok.
|
| | | [válaszok erre: #165012 #165013] |
[előzmény: (165001) Híres, 2013-08-04 09:43:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165009. Elküldve: 2013-08-04 10:31:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36516.] |
igen,de,ha egyszer elindul...
(bolti jobb minőségű tejtől volt,hogy 1 napig is szaladgáltam. Érdekes,ha kakaóként iszom nincs semmi gond..már,ha megtudom állni,hogy csak 1 bögrével igyak)
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #165011] |
[előzmény: (165007) FalusiLiba, 2013-08-04 10:24:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165008. Elküldve: 2013-08-04 10:28:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36517.] |
erre nem is gondoltam,pedig minden esély adott,hogy megaludjon.
Megnéztem a pesterzsébeti tesco kb 1,5 óra távolságra van tőlem. (124-7-99 buszokkal tudok eljutni oda) amilyen jók arra az utak még az is lehet,hogy vaj lenne nem aludttej.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (165006) Híres, 2013-08-04 10:17:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165007. Elküldve: 2013-08-04 10:24:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36518.] |
Biztos van Éváéknál wc
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #165009] |
[előzmény: (165004) Pentz Kati, 2013-08-04 10:04:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165006. Elküldve: 2013-08-04 10:17:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36519.] |
Üveget nem fontos hoznod, de ahogy Judit mondja, hűtőtáskát és jégakkut célszerű, hacsak nem akarsz aludttejet, mire hazaérsz. Egyébként a tejérzékenyek sem szoktak általában hasmenést kapni a kecsketejtől, néhány ritka kivételtől eltekintve. Remélhetőleg nem te vagy az a kivétel.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165008] |
[előzmény: (165004) Pentz Kati, 2013-08-04 10:04:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
165005. Elküldve: 2013-08-04 10:06:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36520.] |
Hűtőtáskát is hozzál , mert hazáig megromlik ebben a melegben.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (165004) Pentz Kati, 2013-08-04 10:04:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165004. Elküldve: 2013-08-04 10:04:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36521.] |
nem baj,ha a tejcsihez viszek üveget? Nem merem a helyszínen megkóstolni,mert hátha futni kell tőle. (a bélésem nincs rendben mióta kövem van az epevezetékben.) Kecskesajtot már kóstoltam,attól nem volt semmi bajom.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #165005 #165006 #165007] |
[előzmény: (164997) Híres, 2013-08-04 09:34:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
165003. Elküldve: 2013-08-04 09:59:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36522.] |
ha már tudod a napját még visszatérünk rá. Mert orvoshoz is kell mennem,meg Délceghez is el akarok menni.
Nem tudom merre van a pesterzsébeti Tesco,de talán megtudom közelíteni valahogyan.
A Fóti Coraba régebben indult valami helyi busz Rákospalota vásárcsarnok elől. Nem tudom az jár-e még? Mert,ha nem vagy olyan időben amikor nem felel meg, akkor nem tudom megközelíteni.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (164994) Szilaj, 2013-08-04 09:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
165002. Elküldve: 2013-08-04 09:43:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36523.] |
Pesttől is!
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (164991) Pentz Kati, 2013-08-04 09:12:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165001. Elküldve: 2013-08-04 09:43:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36524.] |
A fóti Cora meg az M3-as mellett van, az sem nagy kitérő, nem tudom, Katinak mennyire nehéz megközelíteni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165010] |
[előzmény: (164995) SubaHamu, 2013-08-04 09:32:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
165000. Elküldve: 2013-08-04 09:42:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36525.] |
Igen, sajnos a tejben és különösen a sajtban elég sok állati fehérje van. :(
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164998) Szilaj, 2013-08-04 09:36:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|