[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164999. Elküldve: 2013-08-04 09:40:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36526.] |
Tücsök nem alapból ilyen büdös, nehogy azt gondolja valaki!
A séta elején meghempergett valami dögben, ettől húzta maga után a bűzcsíkot, amit aztán a Tarnához érve gondosan lemostam róla. Szerencsére a dögtől kevésbé undorodom, mint az emberi ürüléktől, így nem volt különösebb gond, meg egyébként is csak szaga volt, "anyag" nem került a szőrére. Hazafelé azért Vackor is beillatosította magát egy kicsit ugyanazon a helyen. Persze Tücsök akkor már pórázon volt, tanulva az előzőekből, a fene se gondolta, hogy Vackor is kedvet kap.
Nekem a tegnapi nap legnagyobb élménye a masszírozás volt. Engem még soha életemben nem masszíroztak, de most Lajos jóvoltából kipróbálhattam a korokan masszázst és az kimondhatatlanul jó volt. Ha valaki nem ismeri ezt a masszázst vagy ismeri és szereti, nagyon tudom ajánlani ezt az igen jó kezű masszőrt. Teljes testi-lelki felfrissülésben volt részem (kicsit irigylem Indrát, akinek minden nap kéznél van ez a lehetőség )
Nem győzöm elégszer megköszönni ezt az élményt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165976] |
[előzmény: (164983) Fickó2006, 2013-08-03 21:57:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164998. Elküldve: 2013-08-04 09:36:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36527.] |
Én nem kérek sajtot, viszont a kecsketejet megkóstolnám. (Csak 2 kortyot, az nem árt. Csak az ízére vagyok kiváncsi.) lehet, hogy már kóstoltam, csak nem emlékszem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #165000] |
[előzmény: (164997) Híres, 2013-08-04 09:34:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164997. Elküldve: 2013-08-04 09:34:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36528.] |
Én is pártolom, hogy többen gyertek. Mindenkinek nagyon örülök, plusz megosztozhattok az útiköltségen, én meg főzök valami finomat és hagyok nektek sajtot (muszáj direkt megtartóztatnom magam, ha meg akarlak kínálni benneteket )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164998 #165004] |
[előzmény: (164994) Szilaj, 2013-08-04 09:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164996. Elküldve: 2013-08-04 09:33:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36529.] |
Épp azt akartam kérdezni, ki tud az M0 mellett valami találkahelyet Bp közelében.
Köszi, nekem az is jó. csak Pestre ne kelljen bemennem, mert akkor 1 órával hosszabb a menetidő.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164995) SubaHamu, 2013-08-04 09:32:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164995. Elküldve: 2013-08-04 09:32:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36530.] |
maglodi osan? Az a nullasrol nem nagy kitero, sot, es meg az uzemanyag is olcso, es oda megy ki bkv busz tan az orsrol.
|
| | | [válaszok erre: #164996 #165001] |
[előzmény: (164994) Szilaj, 2013-08-04 09:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164994. Elküldve: 2013-08-04 09:26:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36531.] |
Még fogalmam sincs, Csupor ivartalanításától (is) függ. Meg az időjárástól.
De az tuti, hogy Pestre nem megyek be, végig autópályán megyek.
Ha pesterzsébeti Tescoig el tudsz jönni (megy oda ingyen busz valahonnan), ott fel tudlak venni.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164995 #164997 #165003] |
[előzmény: (164992) Pentz Kati, 2013-08-04 09:16:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164993. Elküldve: 2013-08-04 09:26:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36532.] |
persze persze.
Tegnap volt kis technikai beszelgetes, es okt-ig eltunik az udvarrol a bode, ill. addig en is be akarnam fejezni a pincet ill foldszintet. De azert remenykedem hogy vkinek megjon az esze, es rajon a vackor neki mennyire nagyon idealis tarsa tud lenni. En meg max sirok. Lehet ezert lett ktanyai kutyank? :)
Nagyon faradt vagyok. Hehe.
|
| | |
[előzmény: (164990) Szilaj, 2013-08-04 08:43:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
164992. Elküldve: 2013-08-04 09:16:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36533.] |
melyik nap gondoltad,hogy látogatóba mennél? (én is 12-étől leszek,de csak 1 hétig szabin) Esetleg lehetne csatlakozni?
Pár kép erejéig,hogy tudjak nevezni a naptárba...
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #164994] |
[előzmény: (164935) Szilaj, 2013-08-03 11:59:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
164991. Elküldve: 2013-08-04 09:12:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36534.] |
Szép napot mindenkinek.
Pásztorkutya CAC Devecser Kastélypark, augusztus 18. Még augusztus 5-ig lehet nevezni. Várunk benneteket!
Hoztam a facebookról,talán érdekel valakit. Nagyon szép helyen lesz megrendezve. Viszont nagyon messze van Pesttől.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #165002] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164990. Elküldve: 2013-08-04 08:43:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36535.] |
Mert Éva nincs benne a bizottságban.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164993] |
[előzmény: (164987) SubaHamu, 2013-08-03 23:09:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164989. Elküldve: 2013-08-04 08:43:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36536.] |
Szegény ember... nem lehet könnyű élete.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164986) Fickó2006, 2013-08-03 22:58:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164988. Elküldve: 2013-08-03 23:19:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36537.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164987) SubaHamu, 2013-08-03 23:09:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164987. Elküldve: 2013-08-03 23:09:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36538.] |
Mert az elfogadasnal eszukbe nem jut a vadkorte, csak a nyamvadt szabalyok. Es az meg plane, hogy igy ujbol kell fotozni a mudlikat ahelyett, hogy a kertet a foldszintet csinalnam. De hat ti tudjatok. :)))
|
| | | [válaszok erre: #164988 #164990] |
[előzmény: (164977) Szilaj, 2013-08-03 21:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
164986. Elküldve: 2013-08-03 22:58:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36539.] |
Háááát igen, csak ott a konyhában ülve árultam el, hogy már az összes fekete kutyával találkozott és Alkony nincs köztük, mert már van gazdija... És az is csak most esett le neki, hogy jövő hétvégén nem csak látogatóba megyünk.
De hát ilyen az élet!
|
| | | [válaszok erre: #164989] |
[előzmény: (164984) Szilaj, 2013-08-03 22:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164985. Elküldve: 2013-08-03 22:45:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36540.] |
|
| | |
[előzmény: (164983) Fickó2006, 2013-08-03 21:57:14] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164984. Elküldve: 2013-08-03 22:00:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36541.] |
Alkony tetszett a férjednek?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164986] |
[előzmény: (164983) Fickó2006, 2013-08-03 21:57:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
164983. Elküldve: 2013-08-03 21:57:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36542.] |
Hazaértünk...
A kutyák fantasztikusak voltak, Gyömbér a világ második legjobb kutyája (Fickó után). Meg néztük a kecskéket (nekem már nem is kellett volna átmennem a baromfirészlegbe), visszafelé elég közelről megnéztem mennyire száraz a föld (szerencsére a kerítés mellett így volt mibe kapaszkodni a felálláshoz)...
És igen mi is megnéztük a Tarnát (sajnos nekem túl meredek volt a part , ezért én fent izzadtam mint a ló amíg mindenki más a vízben hűsölt).
Képeket nem csináltunk, bár igazából Tücsök szagát kellene itt megosztani Meg rólam olyan képet amin gutaütötten hörgök hazafelé úton... Gyömbér élvezte talán a legjobban a sétát, visszafelé nagyokat rohant és ugatott is...
A kecskesajt nagyon-nagyon finom volt és még frissen fejt kecsketejet is ittam.
Nagyon szuper volt az egész, támogatom a jövő évben az itt rendezendő közgyűlést!
|
| | | [válaszok erre: #164984 #164985 #164999] |
[előzmény: (164975) Szilaj, 2013-08-03 21:14:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164982. Elküldve: 2013-08-03 21:56:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36543.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164981) Szilaj, 2013-08-03 21:53:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164981. Elküldve: 2013-08-03 21:53:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36544.] |
Női megérzés.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164982] |
[előzmény: (164980) Catti, 2013-08-03 21:53:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164980. Elküldve: 2013-08-03 21:53:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36545.] |
Miből?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164981] |
[előzmény: (164979) Szilaj, 2013-08-03 21:52:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164979. Elküldve: 2013-08-03 21:52:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36546.] |
Gondoltam.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164980] |
[előzmény: (164978) Catti, 2013-08-03 21:44:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164978. Elküldve: 2013-08-03 21:44:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36547.] |
Akkor inkább üssetek.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164979] |
[előzmény: (164969) Szilaj, 2013-08-03 20:57:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164977. Elküldve: 2013-08-03 21:43:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36548.] |
Egy kis statisztika: Eddig 17 képet küldtek be. 8 elfogadott, 8 elutasított, 1 még függőben.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164987] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164976. Elküldve: 2013-08-03 21:24:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36549.] |
dinnye
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (164975) Szilaj, 2013-08-03 21:14:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164975. Elküldve: 2013-08-03 21:14:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36550.] |
Én már attól meghaltam, hogy elmentem a kert végébe a komposztra kidobni a dinnyehéjat.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164976 #164983] |
[előzmény: (164974) Carptackle, 2013-08-03 21:11:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|