[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164824. Elküldve: 2013-08-02 08:29:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36701.] |
Köszi! Nem baj, ha nem most fogják meg, csak legyen már valami remény, hogy lecserélhetem Vackort!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164825] |
[előzmény: (164822) Szilaj, 2013-08-02 08:27:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164823. Elküldve: 2013-08-02 08:28:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36702.] |
Igen, kanokkal is. Egyáltalán nem verekedős.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164820) FalusiLiba, 2013-08-02 08:26:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164822. Elküldve: 2013-08-02 08:27:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36703.] |
Hááát... életveszély forog fenn, szóval egye fene.
De én nem vagyok biztos abban, hogy holnap megfogják azt a kutyát.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164824] |
[előzmény: (164817) Híres, 2013-08-02 08:22:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164821. Elküldve: 2013-08-02 08:26:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36704.] |
Most éppen egyiket sem ejteném le, ma Csupor sem kötözködött. Remélem, ahogy múlik a tüzelése, megbékél a szukákkal.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164815) Catti, 2013-08-02 08:13:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164820. Elküldve: 2013-08-02 08:26:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36705.] |
Kanokkal is?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164823] |
[előzmény: (164817) Híres, 2013-08-02 08:22:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164819. Elküldve: 2013-08-02 08:25:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36706.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164818. Elküldve: 2013-08-02 08:24:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36707.] |
majd írnak róla az újságok:Örkény fölött az ég,vagy Örkényben alacsonyan szállnak a kutyák címmel
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (164814) Szilaj, 2013-08-02 08:08:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164817. Elküldve: 2013-08-02 08:22:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36708.] |
Semmi gondod nem lenne vele, tényleg egy tünemény, ha nincs más állat a közelében. A kutyákkal remekül kijön, az embereket meg egyenesen elbűvöli. Ha komolyan gondolod, megoldhatjuk a cserét. Vackort viszem, az új kutyát hozom.
Judit, mit gondolsz? (Tudom, hogy nagyon sok az útiköltség )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164820 #164822] |
[előzmény: (164810) FalusiLiba, 2013-08-02 07:13:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164816. Elküldve: 2013-08-02 08:20:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36709.] |
Csak ne az én udvaromba Repülő kutyát nehéz leejteni.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (164814) Szilaj, 2013-08-02 08:08:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164815. Elküldve: 2013-08-02 08:13:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36710.] |
Melyikre gondoltál?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164821] |
[előzmény: (164814) Szilaj, 2013-08-02 08:08:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164814. Elküldve: 2013-08-02 08:08:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36711.] |
Jó ötlet! Kipróbálom!
Aztán némelyiket majd "véletlenül" leejtem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164815 #164816 #164818] |
[előzmény: (164813) FalusiLiba, 2013-08-02 08:02:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164813. Elküldve: 2013-08-02 08:02:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36712.] |
Sámán anyónak lehet repülő kutyája Te söprűn is tudod a levegőbe "sétáltatni" a kutyáidat.Nem is annyira elképzelhetetlen
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164814] |
[előzmény: (164811) Szilaj, 2013-08-02 07:52:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164812. Elküldve: 2013-08-02 07:57:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36713.] |
Kiskocsog már nem gazdakereső, ő az enyém. Egyébként a baromfiudvart biztosan meglátogatná.
Gyémántot meg már nem adom, semmi gond nincs vele. (Egyelőre)
Azért végleges gazdának természetesen oda adom.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164804) Híres, 2013-08-02 06:11:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164811. Elküldve: 2013-08-02 07:52:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36714.] |
Tücsök megfogja a gerlét, rigót is. Mostanában egyre gyakrabban szaladgál a szájában valami madárral és nem csak fiókákkal.
Lehet, sutyiban repülni is tud?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164813] |
[előzmény: (164810) FalusiLiba, 2013-08-02 07:13:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164810. Elküldve: 2013-08-02 07:13:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36715.] |
holnap,ha megbírják fogni jön ide a szegedi szuka,cserélhetünk Itt nincs baromfi,még a szomszédba se,max veréb,galamb,ha csak nem tud repülni,esélye sincs megfogni őket
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164811 #164817] |
[előzmény: (164804) Híres, 2013-08-02 06:11:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164809. Elküldve: 2013-08-02 06:56:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36716.] |
Megértem, és tényleg nem jó ez így, sem neked, sem neki...túl sok kárt okozott már neked ezzel a "vadászszenvedéllyel"
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164807) Híres, 2013-08-02 06:38:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
164808. Elküldve: 2013-08-02 06:51:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36717.] |
kár, hogy kan. Hozzám jöhetne pedig. A néninél még mindig nincs kész a kerítés...
|
| | |
[előzmény: (164804) Híres, 2013-08-02 06:11:36] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164807. Elküldve: 2013-08-02 06:38:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36718.] |
Én eddig is koncentráltam rá. Most már viszont tényleg azt kívánom, hogy minél hamarabb vigye el valaki. Olyan szinten elegem van belőle, ahogy még soha egyetlen kutyából sem volt. (Na talán még Vándor volt ilyen, de ő hamar gazdához került)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164809] |
[előzmény: (164806) MeseTarisznya, 2013-08-02 06:30:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164806. Elküldve: 2013-08-02 06:30:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36719.] |
Sajnálom...
Akkor mától Vackorra kell koncentrálni
|
| | | [válaszok erre: #164807] |
[előzmény: (164804) Híres, 2013-08-02 06:11:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164805. Elküldve: 2013-08-02 06:16:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36720.] |
Amit mondtam, mögmondtam. Baka jófiú... Kicsit szertelen még, mert kölyök, de az alaptermészete rendben van. Labdás kutyát szerettetek volna, ő szeret labdázni. Talán nem olyan kattant még, mint Kormi, de majd alakul, ha apukád játszik vele. Mondd meg apukádnak, hogy rongyozni is imád! Egyelőre a fogzás miatt még vagy két hónapig ne huzakodjon vele, de később azt is kipróbálhatja, hogy egy ronggyal vagy rágókötéllel kötélhúzást játszanak. Sok boldogságot mindkettejüknek!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #165049] |
[előzmény: (164800) ewing03, 2013-08-01 22:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164804. Elküldve: 2013-08-02 06:11:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36721.] |
A múltkor vettem Füzesabonyban két kis fehér gödölyét, olyanok, mint az ikrek, pedig csak apáról testvérek. Az egyiket Bátornak, a másikat Merésznek neveztük el. Merész volt az áldozat. Szerencsére semmi komoly baja. A lapockájánál fogott rá Vackor keményen, de csak egy kis felszíni bőrsérülés és egy duzzanat keletkezett, ami már javulóban van.
Ma reggelre viszont Vackor megölt egy libát. Itt volt az udvaron szabadon éjszakára és valamelyik liba valószínűleg átdugta a fejét a kerítés résén, ennyi elég is volt Vackornak. Szívesen elcserélném bármelyik kutyára. Bár az a helyzet, hogy a szökősöktől azért félek (lásd Kiskocsog és Gyémánt), mert azok valószínűleg nemcsak kifelé képesek szökni, hanem a baromfiudvar felé is.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164806 #164808 #164810 #164812] |
[előzmény: (164803) MeseTarisznya, 2013-08-02 05:35:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164803. Elküldve: 2013-08-02 05:35:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36722.] |
Tegnap Baka videóit nézegettem
Mától Vackorét fogom
Melyik kecskét kapta el?
|
| | | [válaszok erre: #164804] |
[előzmény: (164790) Híres, 2013-08-01 20:18:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164802. Elküldve: 2013-08-02 05:21:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36723.] |
Ó, és már "sederülök" is a YouTube-ra, Baka videóihoz, országnak-világnak kiírni az örömhírt
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164801) MeseTarisznya, 2013-08-02 05:19:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164801. Elküldve: 2013-08-02 05:19:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36724.] |
Szívből örülök, hogy Baka immáron a ti családotok tagja lehet! Nem is lehetne jobb élete
Először Dalia kapcsán jutott az eszembe, de kezdek egyre biztosabb lenni benne, hogy bizonyos kutyák "direkt" kerülnek a Fajtamentők szárnyai alá, hogy így a valóban nekik rendelt gazdára és családra leljenek
"Kormos is inkább labdát vinne egy sivatagi túrára, mint vizet" ...ez ismerős valahonnan ...nem tudom elfelejteni, hogy a bujáki túrán, az erdőből kilépve, a már némileg elcsigázott társaságban, jobb híján, a tűző napra leheveredvén, mindenki a vizét keresgélte. Csak "egy legény volt talpon a gáton" Kormos, aki a piros gumi "izével" a szájában száguldozott, fittyet hányva az elemekre Gyönyörű kutya, én akkor teljesen beleszerettem Ugye jól emlékszem, hogy ő Ménkű alomtestvére?
A kisfiatoknak üzenem, hogy sajnos a nyakba akasztható, színes műanyag tartóját azóta sem találtuk meg, amit a forrásnál felejtett. Mindig eszünkbe jut, amikor arra járunk, hogy egyszer majd előbukkan az avar alól
Egyszóval, kívánok, sok-sok hosszú, boldog közös éveket Édesapádnak és Bakának
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164802 #165047] |
[előzmény: (164800) ewing03, 2013-08-01 22:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ewing03

Tagság: 2011-06-22 06:49:40 Tagszám: #94074 Hozzászólások: 179 |
164800. Elküldve: 2013-08-01 22:37:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36725.] |
Hazaértünk Bakával, magatartásból adok Neki egy csillagos ötöst! A kocsiban nem balhézott, mondjuk nem is volt rossz dolga, boldogan hagyta a simogatást, és a süteményt is köszönte szépen, amit Apám adott Neki. Otthon folytatta az evést, a tápot is jóízűen befalta, viszont inni nem akart (mondjuk ez ismerős, Kormos is inkább labdát vinne egy sivatagi túrára, mint vizet). Ezután kivittük a kertbe hátha könnyíteni akar, de ez elmaradt. Jókedvűen szaglászott, mikor hívtuk visszajött, látszik, hogy jól nevelt kiskutya (köszi Éva)!
Éváék többi kutyája is nagyon jó fej volt, sorban álltak a simogatásért. Mikor hazaértem Kormos teljesen kész volt a sok idegen kutya szagától, szinte számon kérte rajtam a dolgot.
|
| | | [válaszok erre: #164801 #164805] |
[előzmény: (164786) Híres, 2013-08-01 20:09:55] |
|
Haladó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|