[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
164674. Elküldve: 2013-07-31 12:07:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36851.] |
Semmi gond nem lesz!
A toklászt ha lehet még jobban utálom, mint a kullancsokat, mert szinte lehetetlen védekezni ellene... (mindenhol ott van, ha lenyírják akkor tele van vele minden és újra hozza a "termést" , akár kétszer-háromszor is egy nyáron)
|
| | | [válaszok erre: #164675 #164676] |
[előzmény: (164672) Joli76, 2013-07-31 11:54:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164673. Elküldve: 2013-07-31 11:59:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36852.] |
Minden simán fog menni!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164672) Joli76, 2013-07-31 11:54:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
164672. Elküldve: 2013-07-31 11:54:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36853.] |
Lili lába nincs jobban. Mindig azt hittem, hogy végre javul és tegnap este vettem észre, hogy bizony nem tüske volt a lábában, hanem toklász, ami ugye nem jön ki csak úgy. Lili már kb. lerágta a fél lábujja tetejét és így láttam meg a toklász egy részét. Próbáltam elérni csipesszel, meg kihúzni, de sajna nem sikerült. Most már érzem is, hogy hol van, mert ott keményebb a rész. Érdekes, hogy Lili nem fájdítja a lábát. Az is érdekes- és emiatt hittem, hogy most már jól lesz- hogy napközben minden okés, mire haza érek, már kezd behegedni a seb, de éjjel aztán újra szét szokta nyalni, csipkedni. Sikerült az egyik kolléganőmet megkérnem,hogy autóval kimegyünk Fehértóra Liliért és behozzuk a dokinkhoz. Persze, haza is fog minket hozni. Ő egy angyal. Mindig lehet rá számítani! Drukkoljatok,hogy minden simán menjen.
|
| | | [válaszok erre: #164673 #164674 #164688] |
|
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164671. Elküldve: 2013-07-31 11:18:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36854.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164670) SubaHamu, 2013-07-31 11:17:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164670. Elküldve: 2013-07-31 11:17:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36855.] |
azert is gondoltuk ki, hogy ha rendbe tettuk a kertet, hazat, vagyis egy adag szabadidot felszabaditottunk, akkor azt a vackort szivesen vendegul latjuk elete soran.
De ha jon valaki aki egy nyugodt, es nagyon szep kutyat szeretne, es megadja neki a szeretet, akkor vigye. es ez lenne a legjobb. Barmennyire is megkedveltem.
|
| | | [válaszok erre: #164671] |
[előzmény: (164668) Híres, 2013-07-31 11:03:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164669. Elküldve: 2013-07-31 11:04:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36856.] |
Mindenképp mutasd meg nekik a biás-vackoros videót!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164665) Carptackle, 2013-07-31 09:38:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164668. Elküldve: 2013-07-31 11:03:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36857.] |
Részben egyetértek, de SubaHamunak mondom, hogy nálatok még mindig jobb lenne az arány, három kutyával két emberre, mint nálam. Jelenleg 6 kutya között kell a figyelmemet megosztanom egyedül.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164670] |
[előzmény: (164667) Catti, 2013-07-31 10:52:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164667. Elküldve: 2013-07-31 10:52:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36858.] |
5+ 2 kutyával mondom, hogy igazad van a figyelemmel kapcsolatban.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164668] |
[előzmény: (164666) SubaHamu, 2013-07-31 10:33:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164666. Elküldve: 2013-07-31 10:33:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36859.] |
mi lennenk a legboldogabbak, ha bekerulne egy csaladba. itt mar van masik ket mudli, igy az egyre juto figyelem csokkene.
|
| | | [válaszok erre: #164667] |
[előzmény: (164665) Carptackle, 2013-07-31 09:38:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164665. Elküldve: 2013-07-31 09:38:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36860.] |
Hát ő tényleg egy szeretetéhes eb Rá is felhívom a figyelmüket Bár Subahamunak nemtom mennyire komolyak a szándékai Vackorral
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164666 #164669] |
[előzmény: (164664) Híres, 2013-07-31 09:13:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164664. Elküldve: 2013-07-31 09:13:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36861.] |
Megértem, hogy kölyköt szeretnének, de Vackor éppen ideális lenne két kislány mellé. Lehet babusgatni, sétáltatni, gyakorlatilag bármit csinálhatnak vele (normális keretek között persze). Persze csak akkor, ha nincs macskájuk vagy más állatuk.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164665] |
[előzmény: (164652) Carptackle, 2013-07-31 08:32:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164663. Elküldve: 2013-07-31 08:55:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36862.] |
Eddig nem volt, de majd lesz. ott két hetente van állatorvos, szóval nemigen lenne úgysem, aki leolvassa. Ilyen helyen hasznosabb egy telefonszám a nyakába.
Gyémántnak is van mindkettő. (Mondjuk ezért tudta felakasztani magát. A többi kutyámon itthon nincs nyakörv. Semmi sem tökéletes... )
Viszont hívtak már fel, hogy itt állnak a sarkon a kutyámmal, menjek érte... szóval jó az.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164659) SubaHamu, 2013-07-31 08:40:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164662. Elküldve: 2013-07-31 08:52:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36863.] |
Mondjuk én ebben nem nagyon reménykedem, de hátha... végülis Tücsököt is sikerült itthon tartanom.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164658) Catti, 2013-07-31 08:39:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164661. Elküldve: 2013-07-31 08:42:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36864.] |
Kérdés hogy majd meddig tart ki nála a rossz emlék
Legalább hallgat a zsémbes vénasszony valamire
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (164655) Szilaj, 2013-07-31 08:36:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164660. Elküldve: 2013-07-31 08:40:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36865.] |
Ez igaz.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164657) Szilaj, 2013-07-31 08:39:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164659. Elküldve: 2013-07-31 08:40:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36866.] |
És nincs benne chip?
|
| | | [válaszok erre: #164663] |
[előzmény: (164640) Szilaj, 2013-07-31 08:18:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164658. Elküldve: 2013-07-31 08:39:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36867.] |
Maradjon is így Gyémánt.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164662] |
[előzmény: (164655) Szilaj, 2013-07-31 08:36:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164657. Elküldve: 2013-07-31 08:39:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36868.] |
Nálam sem lép meg, vagy utánam akar jönni, vagy unatkozik és körülnéz kicsit, aztán visszajön. Nem játszik vele egyik kutya sem, ő meg "kicsit" hiperaktív és muszáj folyton valamit csinálnia.
Nálad ott volt a fia. Meg az első 6 hétben nálam sem ment el.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164660] |
[előzmény: (164653) Catti, 2013-07-31 08:34:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164656. Elküldve: 2013-07-31 08:38:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36869.] |
Naná
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (164654) Catti, 2013-07-31 08:34:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164655. Elküldve: 2013-07-31 08:36:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36870.] |
Á, Gyémánttal már sokkal kevesebb gond van (gyakorlatilag semmi), mióta felakasztotta magát.
Csupor viszont időnként kitalálja, hogy terrorizálja a szukákat. nem bántja, meg nem lesz verekedés (csak nagyon ritkán), csak nem engedi őket oda, ahova akarnak, stb... szóval semmi cél, csak a kötözködés. De szerencsére kezelhető. Varázsszó a NEM, amit nagyon ért, szerencsére ezt valaki nagyon megtanította neki.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164658 #164661] |
[előzmény: (164652) Carptackle, 2013-07-31 08:32:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164654. Elküldve: 2013-07-31 08:34:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36871.] |
Mármint Csupor mellé?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164656] |
[előzmény: (164652) Carptackle, 2013-07-31 08:32:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164653. Elküldve: 2013-07-31 08:34:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36872.] |
Nálam eszében sem volt meglépni, ez az érdekes
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164657] |
[előzmény: (164650) Szilaj, 2013-07-31 08:30:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164652. Elküldve: 2013-07-31 08:32:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36873.] |
Van két kislányuk is olyan 8-10 éves formák... Ellopták a pulijukat, az egyik még a mai napig siratja, nekik azért kölyök kellene... De majd lesz, attól nem tartok
Csupor, szerintem Szilaj inkább egy drágakövet ajánlana
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164654 #164655 #164664] |
[előzmény: (164649) Catti, 2013-07-31 08:29:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164651. Elküldve: 2013-07-31 08:31:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36874.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164649) Catti, 2013-07-31 08:29:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164650. Elküldve: 2013-07-31 08:30:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[36875.] |
Hát, akinek van kedve 180 m kerítés mellett kapálgatni, meg kiírtani a már ott lévő fákat...
Szerintem Gyémánt azon is átmenne. Az elektromos nyakörv sem tartotta vissza.
Nem beszélve egy áramszünetről, ami nálunk hetente előfordul nyáron.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164653] |
[előzmény: (164647) Catti, 2013-07-31 08:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|