[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164499. Elküldve: 2013-07-29 12:46:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37026.] |
Jaaa, bocs!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164496) Sonnyv, 2013-07-29 11:16:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164498. Elküldve: 2013-07-29 11:23:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37027.] |
A méretére lehet következtetni a mellette lévő 48-as férfilábról.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164494) Sonnyv, 2013-07-29 10:32:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164497. Elküldve: 2013-07-29 11:19:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37028.] |
Felhívtam. Délután mennek chipet nézetni. Ha nincs benne, átvesszük .
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164500] |
[előzmény: (164487) Szilaj, 2013-07-29 09:56:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sonnyv

Tagság: 2008-04-20 16:58:18 Tagszám: #58547 Hozzászólások: 4694 |
164496. Elküldve: 2013-07-29 11:16:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37029.] |
A svájci juhászra írtam.
|
| | | [válaszok erre: #164499] |
[előzmény: (164495) Híres, 2013-07-29 11:06:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164495. Elküldve: 2013-07-29 11:06:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37030.] |
Ezt a színt fakónak hívják és van ilyen mudiban. Standard szín.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164496] |
[előzmény: (164494) Sonnyv, 2013-07-29 10:32:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sonnyv

Tagság: 2008-04-20 16:58:18 Tagszám: #58547 Hozzászólások: 4694 |
164494. Elküldve: 2013-07-29 10:32:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37031.] |
A barnás-sárgás színbeütés miatt biztos nem fajtatiszta.
Még akár kuvasz keverék is lehet, bár nem tudjuk a méretét.
|
| | | [válaszok erre: #164495 #164498] |
[előzmény: (164493) FalusiLiba, 2013-07-29 10:24:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164493. Elküldve: 2013-07-29 10:24:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37032.] |
Lehet hullámos,pláne vizesen.A feje inkább,mint mudi,de tudom képről nem ítélünk
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164494] |
[előzmény: (164492) Szilaj, 2013-07-29 10:13:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164492. Elküldve: 2013-07-29 10:13:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37033.] |
Úgy tudom, annak sima a szőre.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164493] |
[előzmény: (164490) FalusiLiba, 2013-07-29 10:09:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164491. Elküldve: 2013-07-29 10:09:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37034.] |
Tudom, bocsi...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164488) Sonnyv, 2013-07-29 09:57:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164490. Elküldve: 2013-07-29 10:09:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37035.] |
Nekem inkább Svájci juhásznak,mint mudinak néz ki.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164492] |
[előzmény: (164486) Sonnyv, 2013-07-29 09:30:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164489. Elküldve: 2013-07-29 10:05:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37036.] |
Szerintem is.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164487) Szilaj, 2013-07-29 09:56:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sonnyv

Tagság: 2008-04-20 16:58:18 Tagszám: #58547 Hozzászólások: 4694 |
164488. Elküldve: 2013-07-29 09:57:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37037.] |
Csak átmásoltam.
|
| | | [válaszok erre: #164491] |
[előzmény: (164487) Szilaj, 2013-07-29 09:56:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164487. Elküldve: 2013-07-29 09:56:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37038.] |
Nagyon annak néz ki. Chipet nézettek benne? Nyakörv belsejében is előfordul telefonszám.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164488 #164489 #164497] |
[előzmény: (164486) Sonnyv, 2013-07-29 09:30:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sonnyv

Tagság: 2008-04-20 16:58:18 Tagszám: #58547 Hozzászólások: 4694 |
164486. Elküldve: 2013-07-29 09:30:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37039.] |
Sziasztok!
Talált, elveszett topikban:
95993. Elküldve: Tegnap, 22:21:18 [8.]
--------------------------------------------------------------------------------
2013 07 28 án találták Surányban. Nyakörve van, így reménykedünk abban, hogy egy véletlen baleset következtében került ez a baba az út szélére a 38 C fokban. Megtalálói nem akarják megtartani, itatás, etetés, hűtés után a Szentendrei Kutyasuliban leadták, Róbert Rózsa gondoskodik róla.. Nagyon várjuk az eredeti gazdit. Robi:06 20 362 98 12 Magda: 06 30 25 26 038 — Kajla 3 hónapos mudi kicsilány eredeti gazdáját keresi (5 fénykép)
Mudi?
|
| | | [válaszok erre: #164487 #164490 #164514] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sindel

Tagság: 2007-11-21 17:56:06 Tagszám: #51958 Hozzászólások: 2766 |
164485. Elküldve: 2013-07-29 09:18:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37040.] |
De jók
|
| | |
[előzmény: (164483) Pentz Kati, 2013-07-29 07:11:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164484. Elküldve: 2013-07-29 07:36:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37041.] |
szeeegény Kumisz
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164482) Híres, 2013-07-28 21:41:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
164483. Elküldve: 2013-07-29 07:11:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37042.] |
Szép napot mindenkinek.
Egy parkoló lakókocsiból éjjel egy férfi ki akarta szívni a benzint a magával vitt kanna és gumicső segítségével. A sötétben óvatosan lecsavarva
a kupakot, behelyezte a magával hozott csövet a tartályba és szívott egy
nagyot. Az eredmény kifejezetten meglepő volt. A kihívott rendőr
a földön egy rosszullét jeleit mutató, fetrengő férfit talált, aki véletlenül nem a benzintankba eresztette be a gumicsövét, hanem a lakókocsi vécéjének gyűjtőtankjába. A lakókocsi tulajdonosa nem tett feljelentést.
Nyilatkozata szerint ekkorát még életében nem röhögött.
A kaliforniai Long Beachen egy rabló rálőtt a leendő áldozatára.
Azonban a pisztoly csütörtököt mondott, egy visszafogott kattanás, aztán semmi. A rabló csodálkozva nézett bele a pisztoly csövébe és újra meghúzta a ravaszt. Ez alkalommal a fegyver hibátlanul működött.
Egy férfi besétált egy 24 órás vegyesboltba, a pultra rátett egy húsz dollárost és kérte, hogy váltsák fel neki. A pénztáros kinyitotta a pénztárt, de ekkor a férfi elővett egy pisztolyt és megparancsolta a pénztár
tartalmának a kiürítését egy átnyújtott zacskóba. A zacskó megtömése után a
férfi távozott, de a 20 dolláros bankjegyet a pulton hagyta. Csak az elmenekülés után derült ki, hogy a zacskóban mindössze 15 dollár volt.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #164485] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164482. Elküldve: 2013-07-28 21:41:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37043.] |
Ahogy látom, Kumisznak viszontagságos élete van. Portugáliában nyaral.
http://kumisz.tumblr.com/
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164484] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164481. Elküldve: 2013-07-28 20:30:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37044.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164479) Catti, 2013-07-28 20:25:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164480. Elküldve: 2013-07-28 20:26:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37045.] |
Jó.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164479) Catti, 2013-07-28 20:25:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164478. Elküldve: 2013-07-28 20:18:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37047.] |
És szépek, olyan kis fehér pihések, nem csupaszcsigák.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164477) Szilaj, 2013-07-28 20:16:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164477. Elküldve: 2013-07-28 20:16:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37048.] |
Nem könnyű. Saját fecskéimet sem tudtam sokáig megszámolni. Igaz, abba a fészekbe nem láttam be ennyire.
De ezek folyton mocorognak...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164478] |
[előzmény: (164475) Híres, 2013-07-28 20:12:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164476. Elküldve: 2013-07-28 20:15:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37049.] |
Egy pillanatra szétváltak. Tényleg kettő.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164475) Híres, 2013-07-28 20:12:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164475. Elküldve: 2013-07-28 20:12:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37050.] |
Lehet, hogy csak kettő. Próbáltam elkülöníteni a fejecskéket, amikor mocorognak és nekem háromnak tűnt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164476 #164477] |
[előzmény: (164474) Szilaj, 2013-07-28 20:11:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|