[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164224. Elküldve: 2013-07-24 08:43:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37301.] |
A heineken nem gyümis.Meg se innám. Vagy gyümölcs, vagy sör.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164225] |
[előzmény: (164223) Híres, 2013-07-24 08:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164223. Elküldve: 2013-07-24 08:16:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37302.] |
Sör: nekem a Tuborg és a Kaiser. Ezeket a gyümölcsös söröket meg utálom. Azok nem sörök.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164224 #164229] |
[előzmény: (164222) FalusiLiba, 2013-07-24 08:05:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
164222. Elküldve: 2013-07-24 08:05:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37303.] |
A söröshöz,Heinekennél kezdődik a sör
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #164223] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164221. Elküldve: 2013-07-23 22:11:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37304.] |
én nem iszom ilyeneket. szóval alkoholt általában az íze kedvéért, tehát nem akármilyent. ha vmi rossz otthagyom. sört meg szinte csak fűnyíráshoz.
|
| | |
[előzmény: (164220) Híres, 2013-07-23 22:02:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164220. Elküldve: 2013-07-23 22:02:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37305.] |
Van a Szalonnál rosszabb is. Pl. Kőbányai, Kozel meg egyszer ittam valami amerikai sört. Azt hiszem, most is lehet kapni, csak a nevét elfelejtettem, na az is szörnyű. Viszont egyszer a Piszketanyára a Mudi Viadalra egy holland házaspár hozott háromféle holland sört. Azok aztán
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164221 #164228 #164321] |
[előzmény: (164219) SubaHamu, 2013-07-23 21:57:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164219. Elküldve: 2013-07-23 21:57:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37306.] |
azt hiszem visszaterek a szalonra. irto szar sor, de ha az epitotaborok alatt jo volt, akkor ezek utan is meg fog felelni. :)
|
| | | [válaszok erre: #164220] |
[előzmény: (164205) Pentz Kati, 2013-07-23 19:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164218. Elküldve: 2013-07-23 21:49:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37307.] |
Szép estét!
Baka túl van az ivartalanításon. Minden rendben, gyorsan és probléma nélkül ébredt, csóvál, jókedvű, cuki.
Sajnos rossz hírem is van, vagyis tulajdonképpen nincs semmi baj, csak holnap érkezik vissza hozzám egy régebbi ideiglenesem. A gazdi életkörülményei olyan módon változtak meg, hogy nem tudja őt megtartani, pedig imádja. Ez a kutya az egyik kedvencem mind közül, sokat emlegetem, amikor arról van szó, mit lehet kezdeni egy extrém módon félős mudival.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164226] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164217. Elküldve: 2013-07-23 21:38:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37308.] |
A juhásznak nincs is puskája.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164216) Sindel, 2013-07-23 21:15:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sindel

Tagság: 2007-11-21 17:56:06 Tagszám: #51958 Hozzászólások: 2766 |
164216. Elküldve: 2013-07-23 21:15:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37309.] |
Tipikus juhászválasz
A Macskajaj elején is egy mudihoz kísértetiesen hasonló kutya (valószínűleg egy puin) kergeti a libákat.
|
| | | [válaszok erre: #164217] |
[előzmény: (164204) Szilaj, 2013-07-23 19:21:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
164214. Elküldve: 2013-07-23 20:45:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37311.] |
azt már jó régen adták....
A kalózok megtámadnak egy hajót. A kapitány szól a hajósinasnak:
- Hozd ide a piros ingem!
A piros ingében végig az élen harcol, visszaverik a kalózokat.
Legközelebb két hajónyi ellenséges kalóz jön, de a kapitány megint csak a piros ingét kéri, nagy nehezen megint visszaverik a kalózokat.
Kérdezik a matrózok, hogy miért mindig a piros ingben harcol, erre azt mondja nekik, hogy így nem látszik a vér, ha megsebesül, és ezért ők továbbra is ugyanolyan bátran harcolnak.
A matrózok be is látják, milyen okos a kapitány.
Harmadszor viszont már egy 20 hajóból álló flotta támadja meg őket. A kapitány szól a hajósinasnak:
- Hozd a barna nadrágom!
ezt most találtam.
Jó éjt mindenkinek.
Jövök amint ismét lesz netem rendesen.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #164215] |
[előzmény: (164213) Szilaj, 2013-07-23 20:18:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164213. Elküldve: 2013-07-23 20:18:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37312.] |
Nekem is vannak néha kedvenc reklámjaim, némelyikről azt sem tudom, mit reklámoz, csak tetszik a film valami miatt. Most épp a "banánposzadékos" a kedvencem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164214] |
[előzmény: (164211) Pentz Kati, 2013-07-23 20:03:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164212. Elküldve: 2013-07-23 20:17:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37313.] |
Te akkor még nem is éltél.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164209) Carptackle, 2013-07-23 19:38:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
164211. Elküldve: 2013-07-23 20:03:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37314.] |
kedvenc reklámom volt....pedig nem szeretem a reklámokat. Mondjuk leginkább a mudi miatt,mint amit reklámozott. A link is úgy van elmentve " TÁNCOS"
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #164213] |
[előzmény: (164207) Szilaj, 2013-07-23 19:35:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164210. Elküldve: 2013-07-23 19:59:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37315.] |
Ott találtam ezt is, meg még sok érdekes videót:
http://www.youtube.com/watch?v=3RApRTXmK_8
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164205) Pentz Kati, 2013-07-23 19:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164209. Elküldve: 2013-07-23 19:38:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37316.] |
Ez jó , ez eddig kimaradt az életemből
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164212] |
[előzmény: (164205) Pentz Kati, 2013-07-23 19:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164208. Elküldve: 2013-07-23 19:36:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37317.] |
Igen, ez sokunknak nem tetszett. Főleg, hogy azt sorolta, milyen jó magyar dolgok vannak. Ehhez az ember magyar pásztorkutyát várt volna.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164206) Carptackle, 2013-07-23 19:27:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164207. Elküldve: 2013-07-23 19:35:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37318.] |
De.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164211] |
[előzmény: (164205) Pentz Kati, 2013-07-23 19:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164206. Elküldve: 2013-07-23 19:27:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37319.] |
Én olyanra emlékszem hogy egy soproni reklámba a "magyar pásztor" mellett a Hortobágyon egy border volt
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164208] |
[előzmény: (164203) Szilaj, 2013-07-23 19:16:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164204. Elküldve: 2013-07-23 19:21:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37321.] |
A filmet nem találtam meg, csak ezt:
"A 30 másodperces birkás spot szintén nem nélkülözi a váratlan helyzeteket. Ahogy a nyáj az autó előtt szétnyílik, csak látszat. A stáb kérte ugyan a pásztort, hogy kutyájával terelje szét a birkákat, ám ő erre azt felelte, ha a kutya ezt megteszi, le is lövi. Ezért a szétnyíló nyáj jelenete – egy képi tükrözés segítségével – az utómunka során készült."
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164216] |
[előzmény: (164203) Szilaj, 2013-07-23 19:16:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164203. Elküldve: 2013-07-23 19:16:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37322.] |
Én sokáig kerestem, de nem találtam. Hátha neked sikerül.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164204 #164206] |
[előzmény: (164202) Híres, 2013-07-23 19:13:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164202. Elküldve: 2013-07-23 19:13:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37323.] |
Azt hiszem, Szalon. Megpróbálom megkeresni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164203] |
[előzmény: (164197) SubaHamu, 2013-07-23 16:47:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bereki

Tagság: 2007-06-08 19:27:53 Tagszám: #45839 Hozzászólások: 787 |
164201. Elküldve: 2013-07-23 17:59:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37324.] |
Móni
"Egy jó kutya sosem hal meg. Mindig velünk marad, és mellettünk lépdel a csípős őszi napokon, amikor a mezőket dér lepi be, és közeleg a tél. A feje a kezünkbe simul, mint mindig."
|
| | |
[előzmény: (164200) Szilaj, 2013-07-23 17:08:23] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164200. Elküldve: 2013-07-23 17:08:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37325.] |
Az utolsó héten fecskemama eltűnt, aptyuk egyedül nevelte fel őket. Csütörtökön kirepült az 5-ből 4, de még visszajártak az ötödikhez gyakran, az apa még etette őket, éjjel is a fészekben aludtak. Tegnap végre kirepült az ötödik is, azóta csak este jönnek a fészekbe aludni, de az apa tegnap már nem aludt itt a gázcsövön. Gondolom, elment és jól berúgott örömében, hogy végre nem kell etetni a fiókákat.
Csütörtökön pont itthon voltam, mikor elkezdtek kirepülni, nagyon érdekes volt nézni (és videózni).
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164201] |
[előzmény: (164198) Bereki, 2013-07-23 17:03:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|