[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164199. Elküldve: 2013-07-23 17:04:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37326.] |
Arra már nem emlékszem, nagyon régen volt.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164197) SubaHamu, 2013-07-23 16:47:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bereki

Tagság: 2007-06-08 19:27:53 Tagszám: #45839 Hozzászólások: 787 |
164198. Elküldve: 2013-07-23 17:03:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37327.] |
Szilaj, kissé lemaradtam az eseményekről: mi újság a fecskecsaláddal?
Móni
"Egy jó kutya sosem hal meg. Mindig velünk marad, és mellettünk lépdel a csípős őszi napokon, amikor a mezőket dér lepi be, és közeleg a tél. A feje a kezünkbe simul, mint mindig."
|
| | | [válaszok erre: #164200] |
|
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164197. Elküldve: 2013-07-23 16:47:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37328.] |
dá milyen sör?
|
| | | [válaszok erre: #164199 #164202] |
[előzmény: (164196) Szilaj, 2013-07-23 16:38:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164196. Elküldve: 2013-07-23 16:38:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37329.] |
Sör.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164197] |
[előzmény: (164195) SubaHamu, 2013-07-23 16:37:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164195. Elküldve: 2013-07-23 16:37:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37330.] |
milen reklamban? ha nem tul diszkret. :)
|
| | | [válaszok erre: #164196] |
[előzmény: (164194) Híres, 2013-07-23 16:16:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164194. Elküldve: 2013-07-23 16:16:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37331.] |
Nem tudom. Reklámban már igen.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164195] |
[előzmény: (164191) SubaHamu, 2013-07-23 14:34:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sindel

Tagság: 2007-11-21 17:56:06 Tagszám: #51958 Hozzászólások: 2766 |
164193. Elküldve: 2013-07-23 15:08:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37332.] |
Mi azt tervezzük, hogy majd kiszórjuk nekik az egészet, és közben videózzuk a reakciójukat...
|
| | |
[előzmény: (164190) SubaHamu, 2013-07-23 14:30:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164192. Elküldve: 2013-07-23 15:01:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37333.] |
mudli?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164191) SubaHamu, 2013-07-23 14:34:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164191. Elküldve: 2013-07-23 14:34:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37334.] |
amugy szerepelt mar mudli videoklipben?
|
| | | [válaszok erre: #164192 #164194] |
[előzmény: (164187) Híres, 2013-07-23 11:39:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164190. Elküldve: 2013-07-23 14:30:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37335.] |
menni kell akkor arra is kirandulni, hogy lenyuljunk labdakat. :)
kivancsi lennek, hogy Samu milyen fejet vagna, ha ameddig ellat csak labdak lennenek. kb mint a motkany a jegkorszakban a makkokkal
|
| | | [válaszok erre: #164193] |
[előzmény: (164189) Szilaj, 2013-07-23 14:08:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164189. Elküldve: 2013-07-23 14:08:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37336.] |
Még Évánál is van párszáz.
Biztosan találsz nekik jó helyet.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164190] |
[előzmény: (164188) Sindel, 2013-07-23 12:32:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sindel

Tagság: 2007-11-21 17:56:06 Tagszám: #51958 Hozzászólások: 2766 |
164188. Elküldve: 2013-07-23 12:32:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37337.] |
Ohh, én meg a héten kértem nektek a teniszklubtól egy nagy szatyor elhasznált labdát. De ha már így el vagytok árasztva, akkor elviszem a rozsnyói menhelyre a nagyját, de természetesen hagyok a Bogyóknak is belőle párat
Úgyis lesz még. A múlt héten egy zsákkal adtak kutyásoknak.
|
| | | [válaszok erre: #164189] |
[előzmény: (164093) Szilaj, 2013-07-20 21:02:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164187. Elküldve: 2013-07-23 11:39:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37338.] |
Ez egyáltalán nem off, még akkor sem lenne az, ha itt csak mudikról eshetne szó.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164191] |
[előzmény: (164184) SubaHamu, 2013-07-23 09:52:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164186. Elküldve: 2013-07-23 10:50:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37339.] |
nincs semmi gond.
A YouTube-on nem szerepel ez a mondat.
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164185) Szilaj, 2013-07-23 10:22:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164185. Elküldve: 2013-07-23 10:22:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37340.] |
Én értem, mit akartál mondani, csak a nagybetűk zavartak. Remélem, nem bántottalak meg ezzel, nem akartam.
Az egyesület nevében a YuoTube-ot gondoltam, ha oda feltöltötted.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164186] |
[előzmény: (164180) MeseTarisznya, 2013-07-23 08:35:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164183. Elküldve: 2013-07-23 09:30:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37342.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164182) MeseTarisznya, 2013-07-23 09:26:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164182. Elküldve: 2013-07-23 09:26:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37343.] |
...köszönöm.
A kevesebb néha több!
...és ismétlem, nem az egyesület nevében írtam!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164183] |
[előzmény: (164181) Híres, 2013-07-23 09:21:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164181. Elküldve: 2013-07-23 09:21:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37344.] |
Érthető.
Viszont úgy látom, Judit is éppúgy allergiás arra, amikor németesen nagy betűvel írunk, írnak közneveket. A magyar helyesírás szabályai szerint ez tilos. Sajnos sokszor látom, hogy a mudit, pulit, pumit is nagy kezdőbetűvel írják a mondat közepén is és engem nagyon zavar. Tehát ne haragudj meg, ha ezt szóvá teszi valaki, bár az említett esetben én például értettem, hogy a nagybetű valaminek a kihangsúlyozása miatt kellett, mivel a szöveget rövidre akartad fogni, nem volt lehetőség körülírni a mondanivalódat.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164182] |
[előzmény: (164180) MeseTarisznya, 2013-07-23 08:35:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164180. Elküldve: 2013-07-23 08:35:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37345.] |
"Tanulni sosem késő! ...sem a kutyának, sem pedig az embernek!
A zene címe Unity ...Egység!"
Írtam pedig ezt azért, mert azt akartam ezzel mondani, hogy folyamatosan fejlődni kell, legyen az ember akármennyi idős., nem szabad leülni, mint az iszap ...és még azt is akarta jelenteni, hogy eloszlassak egy sztereotípiát, miszerint egy felnőtt kutya már nem tanítható!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164181 #164185] |
[előzmény: (164176) Szilaj, 2013-07-23 08:15:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164179. Elküldve: 2013-07-23 08:34:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37346.] |
Természetesen semmi jogom az egyesület nevén közzétenni semmit, ezt a saját, személyes fb oldalamon írtam, ill. osztottam meg a videót.
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164176) Szilaj, 2013-07-23 08:15:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164178. Elküldve: 2013-07-23 08:24:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37347.] |
Kis off (nem is kicsi) , de mostani kedvenc muzsika: Amorf lovagok& Honvéd férfikar: Napséta
Csakhogy jól induljon a nap
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164184] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164177. Elküldve: 2013-07-23 08:19:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37348.] |
Vigyázz nehogy a mudijaid elkapjanak tőle valami fertőzést.
Egy kóbor macsek rengeteg fertőzést hordozhat magában, ez meg nincs túl jó szőrben
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (164165) Joli76, 2013-07-22 22:43:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164176. Elküldve: 2013-07-23 08:15:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37349.] |
Bocsi... kérhetem a kutyát, meg az embert kis betűvel? Ha már az egyesület nevén megy...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164179 #164180] |
[előzmény: (164170) MeseTarisznya, 2013-07-23 05:15:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164175. Elküldve: 2013-07-23 08:13:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37350.] |
Csináljak videót Gyémántról, amint átmászik a kerítésen? Biztosan kapóssá tenné.
De a labdázásunkról tényleg jó lenne, csak nem tudok labdát dobálni, meg videózni egyszerre.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164173) Híres, 2013-07-23 06:28:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|