[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164174. Elküldve: 2013-07-23 06:35:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37351.] |
..burkoltan, többek között, erre is céloztam az előbbi bejegyzésemmel
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164173) Híres, 2013-07-23 06:28:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164173. Elküldve: 2013-07-23 06:28:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37352.] |
Csak jelzem, hogy más ideiglenesek is szánhatnának néhány percet a gazdakeresők videózására, hátha így jobban "elkelnek". Tudom, hogy mindenkinek nagyon kevés a szabadideje, de időt szabadíthatunk fel azzal is, ha gyorsan gazdához adjuk a kutyáinkat. A maradékra talán több törődés juthat.
Persze én meg még tartozom a vackorossal, de ha minden jól megy, csütörtök estére meglesz az is, ugyanis nálam lesz Bia délután.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164174 #164175] |
[előzmény: (164172) MeseTarisznya, 2013-07-23 06:21:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164172. Elküldve: 2013-07-23 06:21:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37353.] |
Alássan jelentem az alábbi videó statisztikát a YouTube-ról
Gyömbér és Bia; 38 megtekintés,
Baka és Bia; 102 megtekintés,
Baka, Játszani szeretnék!; 32, és
Gyömbér tudománya; 37
...csak jelzem, hogy ez mind-mind Híres videóiból van.... szóval akkor miről is beszélünk?
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164173] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164171. Elküldve: 2013-07-23 05:23:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37354.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164170) MeseTarisznya, 2013-07-23 05:15:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164170. Elküldve: 2013-07-23 05:15:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37355.] |
Igazán nincs mit
...látom láttad, hogy feltettem a videót az fb-s oldalamra is ott ezzel a szöveggel "fut":
"Tanulni sosem késő! ...sem a Kutyának, sem pedig az Embernek!
A zene címe Unity ...Egység!"
..."ennyi" az én véleményem arról, amit te teszel a kutyákért, akik nálad vannak! Szóval nem szabad leértékelni a munkádat, az idődet, és legfőképpen saját Magadat! Világos?!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164171 #164176] |
[előzmény: (164159) Híres, 2013-07-22 19:53:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164169. Elküldve: 2013-07-23 00:15:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37356.] |
Gondolom pénzt rákölteni nem szeretnél, és megértem, de szerintem csak le kéne teszteltetni egykét fertőző betegségre (Chlamidia, calici, felv/fiv...) tekintve, hogy két hónap körüli és garantáltan oltatlan, azok a szemek nekem gyanúsak.. De persze kép alapján nem tudhatom, ez inkább csak elővigyázatosság. Sok sikert a gazdikereséshez!
|
| | |
[előzmény: (164167) Joli76, 2013-07-22 23:18:05] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164168. Elküldve: 2013-07-23 00:10:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37357.] |
Végül a nagygépről sikerült megnéznem a videót nemrég, szerintem gyönyörűen megy Gyömbérnek minden és ez két dolognak köszönhető, a mudiságának, és a munkának/időnek, amit rafordítasz! Carptacklenek igaza van, szuperül előképzett kutyát fogok elhozni, köszönöm!
|
| | |
[előzmény: (164159) Híres, 2013-07-22 19:53:59] |
|
Törzstag
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
164167. Elküldve: 2013-07-22 23:18:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37358.] |
Csak seb van rajta. Nem törött, nem fáj neki. Eszik rendesen. Csak széklete és vizelete nincs. Ez aggaszt most a legjobban. Reggelre meglátjuk mi lesz. A ketrecben van alomtálca, tehát oda tud menni, ha kell neki.
|
| | | [válaszok erre: #164169] |
[előzmény: (164166) Catti, 2013-07-22 22:53:18] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164166. Elküldve: 2013-07-22 22:53:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37359.] |
Szia!
Nincs semmi baja a szájának? Kicsit furcsán néz ki.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164167] |
[előzmény: (164165) Joli76, 2013-07-22 22:43:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
164165. Elküldve: 2013-07-22 22:43:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37360.] |
Sziasztok! Már rég nem jelentkeztem. Ma sajnos nem egy kutyát szedtem össze, hanem egy cicát. Ebben az ügyben kérem a segítségeteket. A cica kicsit csipás, de korábbi sérülésnyomok vannak rajta, mint pl. csonkolt farok, sebek az állán. Ettől függetlenül nagyon élénk, jó étvágyú. Nem hagy hagytam az utcán, hisz sérült. Kicsi két hónapos ha van. Kérlek titeket, hogy segítsetek neki helyet találni. Nálam ugye nem maradhat, mert hogy se a kutyáim, se a nyulaim nem viselik el. Most külön van, nyúlketrecbe zárva. Mielőbbi megoldás kell neki. Ha tudtok valakit aki legalább ideiglenesen befogadná, nagyon megköszönném. Pár kép róla:
|
| | | [válaszok erre: #164166 #164177] |
|
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164164. Elküldve: 2013-07-22 21:17:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37361.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164163) Szilaj, 2013-07-22 20:33:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164163. Elküldve: 2013-07-22 20:33:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37362.] |
Ne panaszkodj, most úsztál meg egy ideiglenest.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164164] |
[előzmény: (164162) Catti, 2013-07-22 20:19:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
164162. Elküldve: 2013-07-22 20:19:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37363.] |
az idő problémát én is érzem, olyan sok mindent kellene/lehetne csinálni...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #164163] |
[előzmény: (164161) Híres, 2013-07-22 20:15:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164161. Elküldve: 2013-07-22 20:15:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37364.] |
Bár több időm lenne rá! Sajnos a többi kutyámra sem jut elég.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164162] |
[előzmény: (164160) Carptackle, 2013-07-22 20:07:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164160. Elküldve: 2013-07-22 20:07:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37365.] |
Ne szabadkozzál, mi láttuk milyen ügyes volt, és hogy hallgatott rád!
Hanna egy tökéletes alapokkal rendelkező mudit fog magához venni
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164161] |
[előzmény: (164159) Híres, 2013-07-22 19:53:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164159. Elküldve: 2013-07-22 19:53:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37366.] |
Itthon vagyok.
Ildikó, nagyon szépen köszönöm, hogy egy kicsit feljavítottad a videót!
Sajnos most csak ennyire tellett tőlem, mindenkitől elnézést kérek!
Azért az nyilván látszik, hogy foglalkozom Gyömbérrel és ő nagyon fogékony a tanításra, mudihoz illően.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164160 #164168 #164170] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164157. Elküldve: 2013-07-22 11:59:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37368.] |
Hát eszerint pedig tényleg "rám keni" a YouTube a dógot...újra átnézem majd azért a beállításokat!
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164152) GyömbérHanna, 2013-07-22 11:48:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164156. Elküldve: 2013-07-22 11:56:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37369.] |
Köszi
...hát ennyit kaptam, oszt még így is "megtódottam" ezzel-azzal
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (164150) Carptackle, 2013-07-22 11:40:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164155. Elküldve: 2013-07-22 11:53:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37370.] |
Nem tudom, mit takar a "rosszul bánt vele", de az nagyon szubjektív. Egyszer Ausztriába adtunk örökbe egy kutyát, akik azt mondták a magyar embernek, aki telefonált helyettük, hogy meg kell menteni, mert a kertben tartjuk...
Feltételezem, hogy egy kutyás rendezvényen talán nem rugdosta a kutyát. Nem kellett "elkobozni", ő ott árulta.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164149) Carptackle, 2013-07-22 11:38:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164154. Elküldve: 2013-07-22 11:51:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37371.] |
Hát.... Igen. Így összefoglalva, lehet benne valami. :) :/
|
| | |
[előzmény: (164144) SubaHamu, 2013-07-22 10:52:37] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164153. Elküldve: 2013-07-22 11:49:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37372.] |
Nem tűnt fel, mert nincs törzskönyve.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (164149) Carptackle, 2013-07-22 11:38:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164152. Elküldve: 2013-07-22 11:48:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37373.] |
Nem tudom mi lehet, eddig minden videót gyönyörűen lejátszott, ehhez meg ezt írja: The content owner has not made this video available on mobile.
Add to playlist to watch it later on a PC.
Mondjuk én annyira nem értek ehhez, hogy semennyire, úgyhogy azért köszönöm, marad késő este a nagygép
|
| | | [válaszok erre: #164157] |
[előzmény: (164147) MeseTarisznya, 2013-07-22 11:25:03] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164151. Elküldve: 2013-07-22 11:42:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37374.] |
az izé által kitalált
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (164144) SubaHamu, 2013-07-22 10:52:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164150. Elküldve: 2013-07-22 11:40:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37375.] |
Ügyes vagy, jó lett!
kicsit rövid
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164156] |
[előzmény: (164145) MeseTarisznya, 2013-07-22 10:55:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|