[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164149. Elküldve: 2013-07-22 11:38:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37376.] |
Jó ég már a kutyáknál is divat lett hogy az azonos neműek, együtt vállalnak kölyköt
Hát ha a meoe-nek nem tűnt fel, mikor törzskönyvbe iktatták, vagy az egyesületnek
Ugyan mit tehetett a tenyésző egy vásáron hogy elkobozták (megvették) tőle na mind1 nem tudhatjuk
Reméljük hamar talál egy jó gazdát
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164153 #164155] |
[előzmény: (164148) Szilaj, 2013-07-22 11:26:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164148. Elküldve: 2013-07-22 11:26:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37377.] |
Tenyésztőnél született nagyon jó ősöktől (bár ahogy néztem a szülők törzskönyvét, két anyja van, apja meg nincs... )
Valami rendezvényen árulta a tenyésztő, ott állatvédők felfigyeltek rá, hogy rosszul bánik vele, meg oltása sincs, erre megvették. Ezzel én nem értek egyet, mert a szaporítók így azt látják, hogy érdemes, mert el tudják adni.
Szóval kapott oltást, chipet és most gazdát keres.
Semmi horror.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164149] |
[előzmény: (164142) Carptackle, 2013-07-22 10:13:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
164147. Elküldve: 2013-07-22 11:25:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37378.] |
Ez érdekes... ennél a videónál is ugyan azok az alapbeállítások vannak, mint az eddigi összes többinél...megnéztem azért, de nem találtam a YouTube-os kezelőfelületen kifejezetten erre szolgáló, külön beállítási lehetőséget...
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #164152] |
[előzmény: (164146) GyömbérHanna, 2013-07-22 11:04:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164146. Elküldve: 2013-07-22 11:04:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37379.] |
Lehetne úgy beállítani, hogy mobil eszközről is meg lehessen nézni a videót? Eddig nem volt probléma, de most nem engedi lejatszani, és elvileg ezt a videó feltöltője szabályozza. Köszönöm
|
| | | [válaszok erre: #164147 #164158] |
[előzmény: (164145) MeseTarisznya, 2013-07-22 10:55:00] |
|
Törzstag
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
164144. Elküldve: 2013-07-22 10:52:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37381.] |
nezz korul, hogy mi a szitu az ebtenyesztes korul.
eddig volt a meoe, akik kiadtak a törzskonyvet, stb stb, most kepbe kerult a magyar ebtenyesztok szovetsege, illetve a kulonbozo fajta egyesuletek, es a torzskonyvezest is ezek vegzik.
tehat ha en kitalalnam, hogy nezzuk meg a mi ket ebunket, hogy erdemes-e esetleg ezta vonalat tovabbvinni, akkor be kell lepni a meoe-be (9000.-) majd a fdmk (fenyes mudi klub, 12000.-) meg kell csinalni a szureseket, (amivel egyet ertek), meg kell csinalni az ize altal kitalalt viselkedesi tesztet (pisztolylovest az anyja picsjaba), altala szervezett tenyeszszemlen reszt kell venni, ami oszinte leszek nem tudom milyen, de a megnyilatkozasaibol kiindulva kurvara nem a mudi a cel, hanem a szobapincsi.
es akkor jonnek meg az egyeb papirdolgok, es mivel igencsak megoszto emberke aki ezeket kezeli, kedve se nagyon van az embereknek ehhez, es ki tudja mikor dont ugy, hogy nem adja ki a torzskonyvet ennek es ennek a parositasnak.
szoval szerintem emiatt.
es ezert is haragszom par emberre, hogy ide el tudott jutni ez. :(
|
| | | [válaszok erre: #164151 #164154] |
[előzmény: (164143) GyömbérHanna, 2013-07-22 10:39:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164143. Elküldve: 2013-07-22 10:39:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37382.] |
Én is ezt szerettem volna kérdezni. Csak én érzem úgy, vagy az elmúlt időszakban tényleg sok ilyen hirdetés volt? (Törzskönyv nélküli, fajtatiszta kölyök, ajándékba)
Nem ítélkezni akarok, semmi ilyesmi, de kíváncsi lennék, miért.
|
| | | [válaszok erre: #164144] |
[előzmény: (164142) Carptackle, 2013-07-22 10:13:33] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164142. Elküldve: 2013-07-22 10:13:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37383.] |
Formás kis mudi.
Miért került erre a sorsra?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164143 #164148] |
[előzmény: (164141) Szilaj, 2013-07-22 07:23:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164141. Elküldve: 2013-07-22 07:23:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37384.] |
Közvetített mudi kölyök:
Gazdát keres Bars, egy 3 hónapos, nagyon jó vérvonalú, törzskönyv nélküli mudi kankölyök. Chipezett, oltott. Jó idegrendszerű, élénk. Jelenleg Gödöllőn él ideiglenes befogadónál. 70 2819555
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164142] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
164140. Elküldve: 2013-07-21 21:11:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37385.] |
Hát, Csele biztos nem. Még nálad sem.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (164125) Szilaj, 2013-07-21 20:11:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
164139. Elküldve: 2013-07-21 21:11:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37386.] |
|
| | |
[előzmény: (164127) Carptackle, 2013-07-21 20:20:41] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164138. Elküldve: 2013-07-21 20:51:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37387.] |
Egyik sem. Csak olyan elfoglaltságom lesz, hogy le kell halkítanom a telefont, mert nem illik olyankor telefonálni, illetve nagyrészt vezetni fogok, de társaságban leszek, így a fülhallgatót nem teszem fel, tehát nem tudok majd telefonálni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164137) Szilaj, 2013-07-21 20:48:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164137. Elküldve: 2013-07-21 20:48:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37388.] |
Ok. És ez jó, vagy rossz?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164138] |
[előzmény: (164136) Híres, 2013-07-21 20:47:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164136. Elküldve: 2013-07-21 20:47:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37389.] |
Holnap nem leszek elérhető. Kérlek benneteket, hogy lehetőleg telefonon se hívjatok! Ha nagyon muszáj, akkor hívhattok, de nem veszem fel, majd visszahívom az illetőt, vagy küldjetek SMS-t. Este jelentkezem majd.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164137] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164135. Elküldve: 2013-07-21 20:38:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37390.] |
Oké!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164134) Szilaj, 2013-07-21 20:38:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164134. Elküldve: 2013-07-21 20:38:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37391.] |
Á, a lényeget nem tudod. De most nincs kedvem elmesélni, majd talán holnap. Még ülepednie kell.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164135] |
[előzmény: (164133) Híres, 2013-07-21 20:36:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164133. Elküldve: 2013-07-21 20:36:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37392.] |
Igen, olvastam.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #164134] |
[előzmény: (164130) Szilaj, 2013-07-21 20:27:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164132. Elküldve: 2013-07-21 20:35:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37393.] |
Ja és Baka is kezdett már oldódni, nagyon szép mudi lesz belőle
(élőbe sokkal jobban néz ki rövid szőrrel is mint a képeken)
Egy jó negyed órát pihent az ölembe
Áfonya meg egyszerűen , pillanatok alatt visszahajtotta a kecskéket a helyükre
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164131. Elküldve: 2013-07-21 20:35:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37394.] |
Ez volt az első alkalom, azért csodákat ne várj (még). Képzeld, nem rázta meg magát! Főleg azért, mert csak a lába lett vizes és a hasa egy kicsit. Nem volt meleg a víz, de Mikiéket nem sikerült becsalni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164129) Szilaj, 2013-07-21 20:26:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164130. Elküldve: 2013-07-21 20:27:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37395.] |
Én is jobban jártam volna, ha inkább hozzád megyek...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164133] |
[előzmény: (164126) Híres, 2013-07-21 20:18:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164129. Elküldve: 2013-07-21 20:26:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37396.] |
Nem úgy tűnik, mint aki megszerette a vizet. És lemaradt a videóról, amikor bosszúból melletted rázza meg magát a parton.
Mikiéket miért nem vitted be? Ha meleg a víz semmi értelme?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164131] |
[előzmény: (164126) Híres, 2013-07-21 20:18:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
164128. Elküldve: 2013-07-21 20:22:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37397.] |
Igen, jók a tudományos videók. Kicsit összevagdaltam és megkértem Ildikót, hogy turbózza fel, ahogyan az eddigieket. Ha kész lesz, felteszem azt is. Köszi a segítséget!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (164127) Carptackle, 2013-07-21 20:20:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
164127. Elküldve: 2013-07-21 20:20:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37398.] |
Nagyon jó volt
A videók használhatók lettek?
Gyömbér tényleg egy igazi tünemény, és valóba terel
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #164128 #164139] |
[előzmény: (164123) Híres, 2013-07-21 20:04:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
164125. Elküldve: 2013-07-21 20:11:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[37400.] |
Nálam is megszeretnék a vizet, ha hozzá jutnának.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #164126 #164140] |
[előzmény: (164124) Híres, 2013-07-21 20:07:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|