[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94136. Elküldve: 2011-01-14 18:14:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107351.] |
Ez tuti
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (94129) Híres, 2011-01-14 18:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94135. Elküldve: 2011-01-14 18:14:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107352.] |
A bringa nem jó?
Egyenlőre csak az van.
|
| | | [válaszok erre: #94138 #94140 #94145] |
[előzmény: (94121) Fodormenta, 2011-01-14 17:53:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94134. Elküldve: 2011-01-14 18:13:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107353.] |
Ismerünk egy ugyanilyen horgászt, akinek mudija is van. Ő is visszadobálja a halakat.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94144] |
[előzmény: (94131) Garatfog, 2011-01-14 18:12:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94133. Elküldve: 2011-01-14 18:13:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107354.] |
Azért van már ott a galériádban kép rolla
Várom a holnapit.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #94137] |
[előzmény: (94127) Garatfog, 2011-01-14 18:07:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94132. Elküldve: 2011-01-14 18:12:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107355.] |
Mi lett vele?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (94116) Csibiti, 2011-01-14 17:49:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94131. Elküldve: 2011-01-14 18:12:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107356.] |
Eltaláltad! De csak éjszaka szeretek, és csak úgy sportosan, a halnak is élni kell!!!!!
Ja és egyedül a legjobb, csak drágák a cuccok és sok a rossz ember. Kell valaki aki jelez, Éber talán segít ebben!
|
| | | [válaszok erre: #94134 #94143] |
[előzmény: (94118) Csibiti, 2011-01-14 17:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94130. Elküldve: 2011-01-14 18:11:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107357.] |
Akkor egy hónap várakozás után sikerült a fórumra jutnod.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #94142] |
[előzmény: (94127) Garatfog, 2011-01-14 18:07:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94129. Elküldve: 2011-01-14 18:11:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107358.] |
Ja és persze ha leguggolsz, hogy jobb szögből fényképezd, akkor rögtön odaszalad és arcon nyal vagy benyálazza a lencsét.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94136] |
[előzmény: (94128) Híres, 2011-01-14 18:09:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94128. Elküldve: 2011-01-14 18:09:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107359.] |
Ha Éber olyan, mint amilyennek az elmondásod alapján képzelem, akkor kösd fel a nadrágodat, ha jó képeket akarsz róla készíteni. Még egy kevésbé eleven mudi kölyköt is igazi művészet fényképezni. Olyanok, mint egy zsák bolha.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94129 #94141] |
[előzmény: (94127) Garatfog, 2011-01-14 18:07:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94127. Elküldve: 2011-01-14 18:07:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107360.] |
Szia Klári!
Megjött a visszaigazolás, itt vagyok.
Éber szenzációs, holnap csinálok képeket miután elvittem oltásra!
|
| | | [válaszok erre: #94128 #94130 #94133] |
[előzmény: (94115) markiklara, 2011-01-14 17:49:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94126. Elküldve: 2011-01-14 18:06:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107361.] |
Robi szótárában a fa testápoló=egy jó nagy husáng, amivel lekezeljük a rosszalkodó kutyát.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94139] |
[előzmény: (94123) Garatfog, 2011-01-14 18:00:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
94125. Elküldve: 2011-01-14 18:06:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107362.] |
Akkor hajrá !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (94123) Garatfog, 2011-01-14 18:00:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94124. Elküldve: 2011-01-14 18:03:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107363.] |
A többiek már elmondtak majdnem mindent. Nekem is dagadt a mellem, amikor az első mudim, Sziszi alig 10 hetesen már "beszólt" a kerítés túloldalán kiabáló mindenféle kutyáknak. Később meg vért izzadtam, míg leszoktattam róla. A terelőösztöne vagy megvan a kutyának vagy nincs. Azt nem befolyásolja, hogy hagyod-e ugatni az utcán. Ha kellemes sétákat akarsz tenni vele nagy korában, akkor már most se engedd meg neki, hogy balhézzon. Nagyon aranyosak, helyesek, mókásak ilyenkor, de én is azt mondom, hogy ne!
Kevés olyan kiképző van, aki igazán ismeri és érti ezt a fajtát. Sajnos a kennelemben született egyik kutyát is olyan helyre vitte a gazdája, ahol nem a megfelelő képzést kapta. Most elmúlt már egy éves és a fél év kutyaiskola sajnos nem látszik meg rajta. Viszont egy olyan kiképzőhöz kerültek végre (az én javaslatomra ), akinek segítségével rendbe fogják hozni. Mindenképpen jobb megelőzni a problémákat, mert egy elrontott kutyát már nehezebb nevelni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94161] |
[előzmény: (94097) kunoichi, 2011-01-14 16:29:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94123. Elküldve: 2011-01-14 18:00:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107364.] |
A fát azt szereti az biztos, a kandalló alól is kihúzza még a nagyobb rönköket is!
A testápolót még nem próbáltam!
|
| | | [válaszok erre: #94125 #94126 #94147] |
[előzmény: (94109) Gulakuti, 2011-01-14 17:44:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94122. Elküldve: 2011-01-14 17:55:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107365.] |
Még nem kaptam meg tölle.
Nem mertem addig lekérni.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (94120) Csibiti, 2011-01-14 17:53:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
94121. Elküldve: 2011-01-14 17:53:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107366.] |
Érdemes beruházni mellettük egy görkorira!
Vagy venni egy birkanyájat!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #94135] |
[előzmény: (94108) Garatfog, 2011-01-14 17:42:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94119. Elküldve: 2011-01-14 17:51:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107368.] |
Köszi a mindent, volt már törpe schnauzerem, előtte magyar vizslám. A mudi teljesen más már a két hét alatt érzékeltem.
Próbálok mindenre figyelni, és a tanácsokat megfogadni.
Reméljük menni fog, bízom magamban, hát még a kutyában
|
| | |
[előzmény: (94045) Híres, 2011-01-14 13:49:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
94118. Elküldve: 2011-01-14 17:51:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107369.] |
Nevedből gondolva, te egy horgászember (is) vagy...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
94116. Elküldve: 2011-01-14 17:49:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107371.] |
Igen. Pedig a gazdája azt hiszem még most is készséges lenne. És még az is lehet, hogy el lehet helyezni egy mentett mudit ott... Sajnos Cserfes nincs már meg...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94115. Elküldve: 2011-01-14 17:49:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107372.] |
Üdvözöllek a fórumon
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #94120 #94127] |
[előzmény: (94108) Garatfog, 2011-01-14 17:42:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94114. Elküldve: 2011-01-14 17:47:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107373.] |
Arrafelé van 1-2
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (94110) Csibiti, 2011-01-14 17:45:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94113. Elküldve: 2011-01-14 17:47:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107374.] |
Szia Szabi!
Mikór vitted haza,már akkor is három férfi szeretetében fürdőzött
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (94108) Garatfog, 2011-01-14 17:42:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|