[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
94036. Elküldve: 2011-01-14 13:30:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107451.] |
"A kutyafiú és a kutyalány elmennek kutyagolni. Egyszer csak a kutyafiú előveszi a kutyafáját, a kutyakislány meg a kutya mindenit. A kutyakislány megijed. – Te kutyafiú, nem lesz ebből kutyabaj? – Cseppet se félj, van nálam kutyagumi..."
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #94039] |
|
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94035. Elküldve: 2011-01-14 13:27:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107452.] |
Igen, ez sajnos így van. Viszont nyithatnak egy képtárat például a gallery.site oldalon és annak a címét bemásolhatják ide. Akkor mi is meg tudjuk nézni csak nem közvetlenül itt a fórumon, hanem a belinkelt képtárban.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94037] |
[előzmény: (94033) Catti, 2011-01-14 13:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94034. Elküldve: 2011-01-14 13:25:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107453.] |
"Majd 2 hete van nálam, én 9 évet öregedtem ezalatt!"
Sok türelmet kívánok hozzá!
Mik a terveid vele? (Azon kívül, hogy agyoncsapod, ha nem viselkedik rendesen... )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94040] |
[előzmény: (94032) Garatfog, 2011-01-14 13:18:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
94033. Elküldve: 2011-01-14 13:23:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107454.] |
Úgy tudom az újoncok nem tudnak képet felrakni.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #94035] |
[előzmény: (94030) Fend, 2011-01-14 13:10:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Garatfog

Tagság: 2010-12-20 12:58:48 Tagszám: #90764 Hozzászólások: 1435 |
94032. Elküldve: 2011-01-14 13:18:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107455.] |
Helló mindenkinek!
Én is új vagyok!!!
Nekem is van egy kis mudim, Kláritól vettem, pont ma 9 hetes! Majd 2 hete van nálam, én 9 évet öregedtem ezalatt!
Kunok Kincse Éber, már biztos láttátok.
|
| | | [válaszok erre: #94034 #94038 #94042 #94044 #94112] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94031. Elküldve: 2011-01-14 13:12:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107456.] |
És megmondod!?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94041] |
[előzmény: (94028) Szilaj, 2011-01-14 12:40:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
94030. Elküldve: 2011-01-14 13:10:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107457.] |
Üdvözlet a fórumon.
Képet úgy tudsz felrakni, hogy feltöltöd valahová a netre és onnan linkeled:
pl.: http://kepfeltoltes.hu/
Az utolsó sort (direkt link a képhez) csak simán bemásolod a hozzászólás ablakba.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #94033] |
[előzmény: (94025) kunoichi, 2011-01-14 11:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94029. Elküldve: 2011-01-14 12:51:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107458.] |
Tudsz már elég gyorsan pislogni?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #94054] |
[előzmény: (94025) kunoichi, 2011-01-14 11:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94028. Elküldve: 2011-01-14 12:40:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107459.] |
Én tudom!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #94031] |
[előzmény: (94026) Fodormenta, 2011-01-14 12:13:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94027. Elküldve: 2011-01-14 12:18:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107460.] |
Szia!
Mesélj a mudidról. Honnan származik, kik a szülei, van-e törzskönyve, milyen színű stb?
Képeket...? Nem, azt nem szeretnénk.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (94025) kunoichi, 2011-01-14 11:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
94026. Elküldve: 2011-01-14 12:13:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107461.] |
Szia!
Mesélj, honnan van ez a kis csöppség?
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #94028] |
[előzmény: (94025) kunoichi, 2011-01-14 11:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kunoichi

Tagság: 2010-12-25 10:52:39 Tagszám: #90853 Hozzászólások: 612 |
94025. Elküldve: 2011-01-14 11:30:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107462.] |
Üdvözlet Mindenkinek!
Eddig csak olvastam a fórumot, regisztrálni mostanra sikerült. Pedig lett volna mit meséljek családunk új tagjáról, a 3 hónapos mudi kisleányról.
Szöcskémet a Mikulás hozta, azóta gyarapodik szépen súlyban is, és tudásban is. (Pl.: már nagyon ügyesen tud ágyon aludni )
Mivel ő az első fajtatiszta mudi a családban, szeretnék majd 1-2 kérdést feltenni a neveléssel kapcsolatban. Illetve ha szeretnétek, csatolok róla képeket is (feltéve, ha sikerül)
Üdvözlettel: Reni
|
| | | [válaszok erre: #94026 #94027 #94029 #94030 #94207] |
|
|
Törzstag
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
94024. Elküldve: 2011-01-14 10:04:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107463.] |
Őszinte részvétem, nagyon sajnálom!
képeim
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
94023. Elküldve: 2011-01-14 09:09:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107464.] |
Sajnálom
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kabasolyom

Tagság: 2005-06-25 14:57:03 Tagszám: #19988 Hozzászólások: 1760 |
94022. Elküldve: 2011-01-14 08:40:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107465.] |
szerintem aranyos! :)
és lehet benne mudi :)
06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
|
| | |
[előzmény: (93941) Szilaj, 2011-01-13 16:41:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kabasolyom

Tagság: 2005-06-25 14:57:03 Tagszám: #19988 Hozzászólások: 1760 |
94021. Elküldve: 2011-01-14 08:38:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107466.] |
részvétem! :(
06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94020. Elküldve: 2011-01-14 08:29:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107467.] |
Jó reggelt mindenkinek!
Herceggel ma újabb áttörést értünk el. Eddig ha étel vagy bármi más volt a kezemben, messziről elkerült. Valószínűleg olyan élményei lehettek, hogy odacsalták, aztán megverték vagy megkötötték. A ma reggeli etetéskor, amikor vittem ki a tálakat, odaszaladt hozzám és beállt a lábam mellé, egészen hozzám simult, úgy követett, míg kiosztottam az ételt. Amikor letettem elé a sajátját, nem várta meg, hogy hátrébb lépjek, hanem rögtön enni kezdett, amit eddig szintén nem csinált.
Nem tudom, mi zajlik ennek a kutyának a fejében. Olyan, mintha gondolkodna és ehhez, ugyanúgy, mint bizonyos embereknek, neki több idő kell. Nem azt mondom, hogy lassú a felfogása, hanem hogy olyan megfontolt vagy mi...
Az elmúlt napokban összehoztuk Biankával, hogy megnézzük, mit szól az apró gyerekekhez. A siker tökéletes. A pici lánnyal szemben semmilyen tartózkodást nem mutatott, rendkívül kedves, barátságos volt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94019. Elküldve: 2011-01-14 08:19:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107468.] |
Dallam szépségét nem adják vissza ezek a rossz képek. Tényleg gyönyörű. Persze nem mint mudi kan, mert ilyen szemszögből nézve túl kicsi és finom felépítésű, de az való igaz, hogy nagyon mutatós kiskutya.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (94014) Catti, 2011-01-14 06:42:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
94018. Elküldve: 2011-01-14 08:18:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107469.] |
Sajnálom! Majd találkoztok még egyszer, véglegesen...
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
94017. Elküldve: 2011-01-14 07:45:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107470.] |
Tavasszal , és a nyár elején Dombóváron , Fehérvár , Pécsen lesz kiállítás , megyünk többen is ezekre , Mecseki bundás , Oktávia , Méheskerti , Gondolom Csodavirág , és Gulakuti , ezek biztosan ott lesznek !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (94016) ossi, 2011-01-14 07:25:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ossi

Tagság: 2005-07-04 12:45:52 Tagszám: #20177 Hozzászólások: 143 |
94016. Elküldve: 2011-01-14 07:25:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107471.] |
Huh. Az nekünk picit az ország másik fele, de majd meglátjuk. :)12
Szilárd írta a febr. 20-i fehérvári kiállítást is. Nem tudom, oda van, aki tervezi hogy megy?
|
| | | [válaszok erre: #94017] |
[előzmény: (94001) markiklara, 2011-01-13 21:56:36] |
|
Haladó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
94015. Elküldve: 2011-01-14 07:06:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107472.] |
Szép jó reggelt mindenkinek!
Bódog névnapot!!!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
94014. Elküldve: 2011-01-14 06:42:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107473.] |
Dallam nagyon tetszik!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #94019] |
[előzmény: (94000) Híres, 2011-01-13 21:51:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
94013. Elküldve: 2011-01-14 06:41:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107474.] |
Jó reggelt!
Szerintem kennel gondozónőt jelenthet.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (93981) csipesz08, 2011-01-13 19:15:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
94012. Elküldve: 2011-01-13 22:44:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107475.] |
Ki mindenki készül? Lehet hogy mi is lenézünk kiállításozni!
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | |
[előzmény: (94001) markiklara, 2011-01-13 21:56:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|