[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94011. Elküldve: 2011-01-13 22:24:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107476.] |
Azért érdekes lenne, ha fél centivel alacsonyabbak lennének és már nem nőnének tovább. Képzelj el egy mudit agility mini méretben versenyezni!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94010. Elküldve: 2011-01-13 22:23:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107477.] |
Pedig eredetileg is 35 centit írtam. Én nem szoktam belejavítgatni (vagy legalábbis nagyon ritkán)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (94009) Szilaj, 2011-01-13 22:20:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94009. Elküldve: 2011-01-13 22:20:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107478.] |
Én 37 centit olvastam. Pedig csak almalét iszom.
Őszintén szólva nem mértem meg Nyanyát, ez csak olyan sacc. De holnap esküszöm, megmérem...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #94010] |
[előzmény: (94007) Híres, 2011-01-13 22:16:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94008. Elküldve: 2011-01-13 22:17:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107479.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (94002) markiklara, 2011-01-13 22:01:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94007. Elküldve: 2011-01-13 22:16:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107480.] |
Igen, ekkorák. Ma megmértük őket rendesen.
Nem mondod, hogy Nyanya 35 centinél kisebb!? Dallamék sem sokat nőnek már. Szerintem még a sztenderdbe sem nőnek bele, ahhoz még 3 cm kellene, de valószínűleg már csak 1-2 centit fognak nőni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94009] |
[előzmény: (94003) Szilaj, 2011-01-13 22:09:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
94005. Elküldve: 2011-01-13 22:13:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107482.] |
Lehet hogy már a mérő eszközük fele van csak meg
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (94003) Szilaj, 2011-01-13 22:09:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94004. Elküldve: 2011-01-13 22:09:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107483.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (94002) markiklara, 2011-01-13 22:01:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
94003. Elküldve: 2011-01-13 22:09:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107484.] |
Nekem Dallam
Tényleg ilyen picik? Akkor alig nagyobbak, mint Nyanya. De ő már tuti nem nő.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #94005 #94007] |
[előzmény: (94000) Híres, 2011-01-13 21:51:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94002. Elküldve: 2011-01-13 22:01:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107485.] |
Baka emlékeztet az én Bakámra.
A nyelvük bíztosan
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #94004 #94008] |
[előzmény: (94000) Híres, 2011-01-13 21:51:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
94001. Elküldve: 2011-01-13 21:56:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107486.] |
Április 23.-án Szilvásvárad CACIB.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #94012 #94016] |
[előzmény: (93999) ossi, 2011-01-13 21:33:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
94000. Elküldve: 2011-01-13 21:51:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107487.] |
Ezeket a képeket sikerült ma összebénáznunk Mudibabával
Desszert
Dallam
Mindketten szép arányos testalkatúak, jó végtagszögellésekkel, csodás göndör, fényes szőrköntössel. Most múltak 7 hónaposak január 6-án és mindketten mindössze 35 cm magasak. Jó temperamentum és közepes idegrendszer jellemző rájuk. Sportos gazdira várnak.
Ez pedig egy bónusz kép Kriszti kutyájáról, aki szintén nálam volt ma. Nagyon aranyos, kedves, barátságos kis jószág. Ezt a képet Krisztitől kaptam, mivel róla sem sikerült túl jó képeket készíteni ma.
Baka
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #94002 #94003 #94014] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ossi

Tagság: 2005-07-04 12:45:52 Tagszám: #20177 Hozzászólások: 143 |
93999. Elküldve: 2011-01-13 21:33:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107488.] |
Lesz esetleg valamikor a közeljövőben valami rendezvény, kiállítás, ahova el lehetne vinni? Mármint nem azért, hogy benevezni, csak nézelődni...
|
| | | [válaszok erre: #94001] |
[előzmény: (93998) markiklara, 2011-01-13 21:16:48] |
|
Haladó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93998. Elküldve: 2011-01-13 21:16:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107489.] |
Nagyon szép
Kész hölgy már!
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #93999] |
[előzmény: (93995) ossi, 2011-01-13 21:04:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93997. Elküldve: 2011-01-13 21:13:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107490.] |
Jol van, csajozik, kunyeral,imad enni, egyre osszebb,de mar suketecske, es egyre rosszabbul lat. De meg mozgekony es vidam, hatalmas szorben van.A tobbiekkel nem, de velem meg jatszik,osztja a puszikat.
Mi is jol vagyunk, meg a tobbi eb is.
Jo lenne mar talalkozni.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (93994) kormosvari, 2011-01-13 20:55:09] |
|
Törzstag
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93996. Elküldve: 2011-01-13 21:06:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107491.] |
Oszinte reszvetem, kiveteles MUDI volt csupa nagybetuvel, nemcsak a kulleme miatt, hanem a termeszete miatt is.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Törzstag
|
|
 ossi

Tagság: 2005-07-04 12:45:52 Tagszám: #20177 Hozzászólások: 143 |
93995. Elküldve: 2011-01-13 21:04:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107492.] |
Sziasztok!
Gratulálok a babázóknak és sajnálom Tucsi kutyáját!
Szokásos pár képet hoztam az elmúlt időszakból. Remélem, megjelennek normálisan...
<!--kep s--> <!--kep e-->
<!--kep s--> <!--kep e-->
<!--kep s--> <!--kep e-->
<!--kep s--> <!--kep e-->
És egy sajnos vakus..
<!--kep s--> <!--kep e-->
|
| | | [válaszok erre: #93998] |
|
|
Haladó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93994. Elküldve: 2011-01-13 20:55:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107493.] |
Megmondom nekik.
Ti hogy vagytok? Cipóka ?
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93997] |
[előzmény: (93993) Deloroszka., 2011-01-13 20:41:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93993. Elküldve: 2011-01-13 20:41:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107494.] |
Gratulalok, hogy telik az ido, hogy mar Pisze is anya.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #93994] |
[előzmény: (93980) kormosvari, 2011-01-13 19:13:57] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93992. Elküldve: 2011-01-13 20:13:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107495.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93991. Elküldve: 2011-01-13 19:44:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107496.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93989) Csibiti, 2011-01-13 19:41:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93990. Elküldve: 2011-01-13 19:44:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107497.] |
Minek kell alomellenőr ?
Azért hogy ellenőrizze azt a tényt amit a tenyésztő meghagyott neki !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93989) Csibiti, 2011-01-13 19:41:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93989. Elküldve: 2011-01-13 19:41:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107498.] |
Meg ne mondd, hogy alomellenőr!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93988. Elküldve: 2011-01-13 19:28:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107499.] |
Akkor mondd meg nekem is!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93987) csipesz08, 2011-01-13 19:27:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93987. Elküldve: 2011-01-13 19:27:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107500.] |
köszönöm, közben megoldódott.
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93988 #93989] |
[előzmény: (93986) Szilaj, 2011-01-13 19:21:32] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|