[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93986. Elküldve: 2011-01-13 19:21:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107501.] |
Talán tenyésztő(nő)t. A Zucht az tenyészet... az in a végén meg nőt jelöl.
Bár a tenyésztő tudtommal Züchter... szóval passz.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93987] |
[előzmény: (93981) csipesz08, 2011-01-13 19:15:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93985. Elküldve: 2011-01-13 19:20:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107502.] |
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93984. Elküldve: 2011-01-13 19:18:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107503.] |
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (93928) sárkánykutya, 2011-01-13 13:20:28] |
|
Törzstag
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93983. Elküldve: 2011-01-13 19:17:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107504.] |
Akkor úgy látom, mindenhol a szukák kerültek túlsúlyba.
Éva
|
| | |
[előzmény: (93980) kormosvari, 2011-01-13 19:13:57] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93982. Elküldve: 2011-01-13 19:16:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107505.] |
A Paprika, meg a Paradicsom...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93981. Elküldve: 2011-01-13 19:15:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107506.] |
Lenne egy kérésem azokhoz, akik tudnak németül. A Zuchtwartin szó mit jelent? Nem találom sehol.
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93986 #94013] |
|
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93979. Elküldve: 2011-01-13 19:13:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107508.] |
Gratulálok Vikiéknek! Hányan vannak?
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93980] |
|
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93978. Elküldve: 2011-01-13 19:08:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107509.] |
Jaj, elnézést, hogy szétnyomtam az oldalt, de csak így lehetett kimásolni, nem gondoltam, hogy egyszerre a kettőt fogja.
Szóval a fekete a Pisze, és a cifra Lecsó.
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93973) kormosvari, 2011-01-13 19:01:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93977. Elküldve: 2011-01-13 19:06:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107510.] |
Én is annak látom. Biztosan nem fajtatiszta, mert 3 testvért találtak, a többiek pulisak. Lehet, hogy ő is egy puli alomból kihasadt mudi jellegű... vagy mittomén.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93974) Csibiti, 2011-01-13 19:01:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Caryota

Tagság: 2004-03-26 17:12:56 Tagszám: #9657 Hozzászólások: 4254 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93975. Elküldve: 2011-01-13 19:02:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107512.] |
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93974. Elküldve: 2011-01-13 19:01:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107513.] |
Hamvas minimudi. És nagyon szép!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93973. Elküldve: 2011-01-13 19:01:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107514.] |
Igen, közben javítottam is.
Szóval Lecsó:
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93978] |
[előzmény: (93968) Csibiti, 2011-01-13 18:56:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93972. Elküldve: 2011-01-13 19:01:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107515.] |
Köszi, erre voltam kíváncsi. Ahol venni szoktam, egy kutyás barátom boltjában, ő sem tudta megmondani, furcsállta is, hogy az el nem adott példányokat nem vitték vissza. Akkor ezért...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
93971. Elküldve: 2011-01-13 18:59:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107516.] |
Köszi!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (93966) kormosvari, 2011-01-13 18:52:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
93970. Elküldve: 2011-01-13 18:57:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107517.] |
A januári számot ne várd, gyakorlatilag a decemberi egy összevont szám volt (december-január), csak elfelejtették ráírni. A következő, februári szám január végén jelenik meg, szokás szerint. (pont ma kérdeztem rá én is, mert már nagyon hiányoltam)
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #93972] |
[előzmény: (93942) Csibiti, 2011-01-13 16:43:22] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93968. Elküldve: 2011-01-13 18:56:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107519.] |
Nem, ő Cibere kölyök.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93967. Elküldve: 2011-01-13 18:55:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107520.] |
Jaj!!! Nagyon sajnálom!!!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93966. Elküldve: 2011-01-13 18:52:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107521.] |
Megtaláltam a szombathelyi katalógust, onnan írom az adatokat:
Anya:Csodavirág Fityula
Apa:Kökényfia Cibere
Először mást írtam, de moat pontosítottam.
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-13 18:57:08]
|
| | | [válaszok erre: #93968 #93971] |
[előzmény: (93957) sárkánykutya, 2011-01-13 18:33:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93965. Elküldve: 2011-01-13 18:49:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107522.] |
Drága Terikém, rettenetesen sajnálom Facikát!!!!!
Ő egy kivételes kutya volt, gyönyörű, kedves, barátságos, okos!
Facér, én tudom, hogy örökké a gazdik szívében leszel!
Én nagyon örülök, hogy ismerhettem őt!!!!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-13 19:12:40]
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93964. Elküldve: 2011-01-13 18:41:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107523.] |
Ez nagyon rossz hír , sajnálom !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93963. Elküldve: 2011-01-13 18:38:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107524.] |
Ez nagyon szomorú hír.
Nyugodjon békében.
Terike sok erőt kívánok most nektek.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93962. Elküldve: 2011-01-13 18:36:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107525.] |
Sajnálom. Mi volt az oka?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93959) tucsi, 2011-01-13 18:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|