[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93911. Elküldve: 2011-01-12 20:21:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107576.] |
Persze , ez olyan csomagolás , mint mikor repülőre teszik a kutyákat , csak az nem probléma ! Valahogy el kell vinni a kutyákat , x ről x re !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93912] |
[előzmény: (93910) Csibiti, 2011-01-12 20:18:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93910. Elküldve: 2011-01-12 20:18:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107577.] |
A vaterának saját futárja van. Lehet , arra gondolt, amikor postát említett...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93909. Elküldve: 2011-01-12 20:12:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107578.] |
A csomagolást sok féle kép lehet érteni , !
De postán megszűnt az élő állat szállítás
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93910] |
[előzmény: (93908) Híres, 2011-01-12 20:04:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93908. Elküldve: 2011-01-12 20:04:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107579.] |
Ez csak valami vicc lehet.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93909] |
[előzmény: (93904) Fodormenta, 2011-01-12 19:36:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
93907. Elküldve: 2011-01-12 19:58:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107580.] |
Egy kevéske!
|
| | |
[előzmény: (93902) Csibiti, 2011-01-12 19:32:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93906. Elküldve: 2011-01-12 19:42:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107581.] |
Meg kéne venni , azt tenyésztésbe vonni !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93904) Fodormenta, 2011-01-12 19:36:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93905. Elküldve: 2011-01-12 19:41:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107582.] |
Nahát, az egyik Tádé színű???
Csak nem csomagolja be.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #93920] |
[előzmény: (93904) Fodormenta, 2011-01-12 19:36:36] |
|
Törzstag
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
93901. Elküldve: 2011-01-12 19:29:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107586.] |
Ma végre kisütött a nap egy icipicit!
|
| | | [válaszok erre: #93902] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93900. Elküldve: 2011-01-12 19:09:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107587.] |
Jol meg is fetrengett benne!
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | |
[előzmény: (93899) Híres, 2011-01-12 18:56:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93899. Elküldve: 2011-01-12 18:56:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107588.] |
Jaj, itt még maradt egy kis hó, gyorsan belefekszem.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93900] |
[előzmény: (93893) Esticsillag, 2011-01-12 17:05:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
93898. Elküldve: 2011-01-12 18:21:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107589.] |
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (93897) Csibiti, 2011-01-12 18:01:43] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93896. Elküldve: 2011-01-12 17:53:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107591.] |
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | | [válaszok erre: #93897] |
[előzmény: (93894) Csibiti, 2011-01-12 17:26:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93894. Elküldve: 2011-01-12 17:26:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107593.] |
Látom nálatok is elolvadt a hó.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93892. Elküldve: 2011-01-12 13:17:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107595.] |
Köszi, tudunk róla!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93891) szezám, 2011-01-12 13:15:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
93891. Elküldve: 2011-01-12 13:15:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107596.] |
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Zsőmi
- Fajtája: mudi
- Neme: szuka
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: közepes
- Szőr színe: fehér
- Ismertetőjegy: rövid hegyes fül, nincs farka, orrtükre barna
- Aktuális életkor: 4 éves
- Bejelentő neve: Juhász Ferenc
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-9-323-104 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010.12.31.
- Pontos hely és körülmények: Pest megye, Erdőkertes Báthori u.8. Petárdák elleni menekülés
PBK
ELVESZE [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-12 13:42:11]
|
| | | [válaszok erre: #93892 #94214] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93890. Elküldve: 2011-01-12 11:18:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107597.] |
Persze.Nincs is ezzel semmi baj!
Birkásszatok,kecskésszetek csak!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (93888) AduAsz, 2011-01-12 09:25:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
93889. Elküldve: 2011-01-12 10:48:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107598.] |
Annyira jó ez a kép!
Nekem a kecskékről általában a kecskesajt jut eszembe
Ha legközelebb találkozunk, tudunk venni Tőled? Már régen ki akartam próbálni, h. nálad milyen készül!
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (93878) markiklara, 2011-01-11 20:14:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93888. Elküldve: 2011-01-12 09:25:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107599.] |
Tudod, nemcsak a mudiknak, a mudisoknak is kell a birkás tapasztalatokat frissíteni . Nehogy már elvesszen a terelöösztön(ünk).
Szép jó reggelt mindenkinek!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93890] |
[előzmény: (93887) Fend, 2011-01-12 09:13:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93887. Elküldve: 2011-01-12 09:13:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107600.] |
Szép napot mindenkinek!
Látom átmentünk kicsit birge fórumba
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #93888] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|