[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 rókarex

Tagság: 2005-01-23 22:44:44 Tagszám: #15390 Hozzászólások: 10536 |
93886. Elküldve: 2011-01-12 07:04:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107601.] |
|
| | |
[előzmény: (93885) Csibiti, 2011-01-12 06:55:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93885. Elküldve: 2011-01-12 06:55:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107602.] |
Szép jó reggelt mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
93879. Elküldve: 2011-01-11 20:36:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107608.] |
Ez aztán a hangulatos fotó!!!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | |
[előzmény: (93878) markiklara, 2011-01-11 20:14:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93878. Elküldve: 2011-01-11 20:14:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107609.] |
Nállam is a birkák,kecskék delelője egy diófa köré van kialakítva.
Nem rágták meg a tőrzsét.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #93879 #93884 #93889] |
[előzmény: (93829) Aduaneros, 2011-01-11 12:04:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
93877. Elküldve: 2011-01-11 19:38:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107610.] |
Gyors felépülést Bogyónak!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #93883] |
[előzmény: (93809) Magna Hungária, 2011-01-11 11:28:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
93876. Elküldve: 2011-01-11 18:01:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107611.] |
Jobbulast Bogyonak!
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #93882] |
[előzmény: (93809) Magna Hungária, 2011-01-11 11:28:43] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
93875. Elküldve: 2011-01-11 17:59:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107612.] |
Áthozom ide is:
,,Vigyázzatok kutyáitokra!!!
"Kutyamérgező betörők a XXII. kerületben"
Ha bárki ismer a XXII. kerületben (főleg Budafokon) olyan kutyást akinek kutyáját most a sorozatos mérgezések alatt mérgezték meg és betörtek hozzájuk, kérem irjon nekem mailt. A nyomozást nagyban segítené minden információ!
[email protected]
http://www.budafok-teteny.hu/hirek/1834
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93874. Elküldve: 2011-01-11 17:32:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107613.] |
Gyors gyógyulást neki!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93881] |
[előzmény: (93848) Magna Hungária, 2011-01-11 13:12:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93873. Elküldve: 2011-01-11 17:17:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107614.] |
Szép jó estét mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93872. Elküldve: 2011-01-11 16:41:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107615.] |
Ha, belegondolok, hogy tavasszal 20 + - volt, egy vágó bárány, akkor nem is sok!
A bárány - nem a szopós - a szabadban is elvan, csak jól, legyen táplálva! - fő képp a cigája - de ha, csak egy pala van a feje főlé az már csúcs. Mire a fialás és fejés, eljön - majd fél év - adigra majd összeraktok valamit a feje fölé.
TS
|
| | |
[előzmény: (93825) Fodormenta, 2011-01-11 11:57:47] |
|
Törzstag
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93871. Elküldve: 2011-01-11 16:25:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107616.] |
Jó napot kívánok!
Szia!
De, vehetsz!
Csak, olyan helyről ahol, minden rendben van - és azt orvos is igazolja - onnan csak szállítóval tudod hazavinni. A szállítón, viszont meg kell jelölni, a fogadó állomás kódját.
Úgy, el tudod vinni, hogy az eladó a, saját nyílvántartásában levágottként jegyzi be. De, ezt is, csak kettő éves koráig! (a tenyésztésre, és szaporításra meghagyott egyedeket a tavalyi évtől csippezik, és a MAJUSZ-nál tartják nyílván!)
A kód, kiváltásához, csak két egyszerű, űrlapot kell kitőlteni, postázni és megküldik a számot.
- Egyébbként, az egésznek komoly humán, és állat egészségügyi háttere van!
Gondoljátok át!
TS
|
| | |
[előzmény: (93784) Fodormenta, 2011-01-10 22:18:38] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93870. Elküldve: 2011-01-11 15:59:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107617.] |
Még jó hogy talált , ebből a több száz eladó kölyökből
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93869) Híres, 2011-01-11 15:50:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93869. Elküldve: 2011-01-11 15:50:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107618.] |
Már vett.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93870] |
[előzmény: (93866) Catti, 2011-01-11 15:05:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
93868. Elküldve: 2011-01-11 15:08:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107619.] |
Aha...Köszi.
Akkor legközelebb úgy próbáljuk..Ha lesz legközelebb..
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | |
[előzmény: (93865) Aduaneros, 2011-01-11 14:50:58] |
|
Törzstag
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
93865. Elküldve: 2011-01-11 14:50:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107622.] |
Párszor majdnem én is hívtam aput, hogy hozza a nagykést, de mindig kegyelmet kaptak és nem bántam meg. Igaz nálunk a villanypásztor fontos mérföldkő volt...
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #93868] |
[előzmény: (93862) voiceofforest, 2011-01-11 14:13:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
93864. Elküldve: 2011-01-11 14:49:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107623.] |
Majd ha aktuális lesz!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #93867] |
[előzmény: (93863) Fodormenta, 2011-01-11 14:13:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
93862. Elküldve: 2011-01-11 14:13:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107625.] |
Lassan én is kedvet kapok a kecskéhez...
Régebben már volt, de olyan gyagyásak voltak....
Ettek azok mindent, csak a füvet nem. Meg állandóan felugráltak a kerítésre, átmentek a kutyákhoz is, azok meg falkában üldözték őket.
Végül odaadtuk őket egy juhásznak. Még fiatalok voltak, úgyhogy a sajtig sajna nem jutottunk el.
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #93865] |
|
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|