[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
93785. Elküldve: 2011-01-10 22:18:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107702.] |
Várom a vacsit, jó lesz megint soook kutyás között
A Év Magyar Fajta Kutyája versenyben egy Filkóval biztos több lesz
Mi majd lehet, h. jövőre csatlakozunk...még nem tudom, hová fizessem a tagdíjat
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (93749) markiklara, 2011-01-10 19:36:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
93784. Elküldve: 2011-01-10 22:18:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107703.] |
Nem vehetek egy darab bárányt vagy vemhes anyát, hogy itthon fejhessem és ihassam a tejét, ha nincs tenyésztői kódom?
Hát ez elég ijesztő.
Bergetni meg mit jelent? Pároztatni? Erre még nem gondoltam. Mindent a maga idejében!
Köszi a segítséget!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93791 #93871] |
[előzmény: (93723) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-10 18:47:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93783. Elküldve: 2011-01-10 22:14:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107704.] |
Itt vagyok!
Csak, hogy jól aludj! Vagy már alszol?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93809] |
[előzmény: (93780) Magna Hungária, 2011-01-10 21:15:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93782. Elküldve: 2011-01-10 22:13:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107705.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93776) Híres, 2011-01-10 21:11:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93781. Elküldve: 2011-01-10 21:16:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107706.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93780) Magna Hungária, 2011-01-10 21:15:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93779. Elküldve: 2011-01-10 21:14:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107708.] |
Én is csak így tudok nyugodtan aludni !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93778) Magna Hungária, 2011-01-10 21:13:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93777. Elküldve: 2011-01-10 21:12:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107710.] |
De tőled nem olyan, mint ha Szilajtól kapná. Ugye Gábor?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93780] |
[előzmény: (93775) Gulakuti, 2011-01-10 21:08:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93776. Elküldve: 2011-01-10 21:11:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107711.] |
Ma Alexandra lányom meglepett egy mondattal. Nekem nagyon tetszett, megosztom veletek:
"A dohányosok előbb halnak...
...később kagylónak öltöztek a jelmezbálon."
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93782 #93788] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93775. Elküldve: 2011-01-10 21:08:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107712.] |
tessék
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93777 #93778] |
[előzmény: (93773) Magna Hungária, 2011-01-10 21:07:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93774. Elküldve: 2011-01-10 21:08:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107713.] |
Én meg úgy tudom, hogy tokjónak az éves kort betöltött, még nem párosított kost és jerkét hívják.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93763) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-10 20:17:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93772. Elküldve: 2011-01-10 20:52:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107715.] |
Hová lett a madár?
Jó éjt!
|
| | |
[előzmény: (93770) Csibiti, 2011-01-10 20:49:24] |
|
Törzstag
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93771. Elküldve: 2011-01-10 20:50:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107716.] |
|
| | |
[előzmény: (93769) Csibiti, 2011-01-10 20:43:38] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93769. Elküldve: 2011-01-10 20:43:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107718.] |
Mert mindig nedves és lassan megy el...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93768. Elküldve: 2011-01-10 20:42:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107719.] |
Nem
|
| | | [válaszok erre: #93769] |
[előzmény: (93767) Csibiti, 2011-01-10 20:30:43] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93767. Elküldve: 2011-01-10 20:30:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107720.] |
Azt tudod, hogy miért jó a csigának?
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93766. Elküldve: 2011-01-10 20:29:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107721.] |
Csendesőrűlt sapnyolok...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93765. Elküldve: 2011-01-10 20:26:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107722.] |
Egyébbként, szintén hajléktalan rokonaik, a párduc csigák, ennél a mutatványnál hangoskodnak. Nem túl hangosan, de visításhoz hasonló hangot hallatnak. - bizonyára nem mennek olajozottan a dolgok.
|
| | | [válaszok erre: #93767] |
[előzmény: (93761) Csibiti, 2011-01-10 20:12:01] |
|
Törzstag
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93764. Elküldve: 2011-01-10 20:19:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107723.] |
Nem mondtak semmit, mert elcsúsztak!
|
| | |
[előzmény: (93761) Csibiti, 2011-01-10 20:12:01] |
|
Törzstag
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93763. Elküldve: 2011-01-10 20:17:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107724.] |
Most nézem, hogy a "tokjót" kihagyták!
Tokjó = többször ellet anyajuh.
Ez, viszont, ami most birka ügyben írtatok = tök jó volt
|
| | | [válaszok erre: #93766 #93774] |
[előzmény: (93760) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-10 20:09:49] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93762. Elküldve: 2011-01-10 20:13:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107725.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93761) Csibiti, 2011-01-10 20:12:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|