[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93736. Elküldve: 2011-01-10 19:20:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107751.] |
Juteszembe: Egészen kicsi nappaliban is lehet mondani, hogy Brrrr , brrr , brrr .
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93735) Szilaj, 2011-01-10 19:18:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93735. Elküldve: 2011-01-10 19:18:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107752.] |
Az enyém tényleg kicsi, de nekem nincs is anyabirkám. (vagy minek hívják... ) Mentáéknak elég nagy a nappalijuk.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93736 #93737] |
[előzmény: (93734) Gulakuti, 2011-01-10 19:11:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93734. Elküldve: 2011-01-10 19:11:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107753.] |
Mert azt gondolta , hogy kicsi a nappalitok
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93735] |
[előzmény: (93733) Szilaj, 2011-01-10 19:09:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93733. Elküldve: 2011-01-10 19:09:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107754.] |
Akkor miért kérdezte Sanyi, hogy "Ha, meglesz az anya, hol fogjátok bergetni? "
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93734] |
[előzmény: (93732) Gulakuti, 2011-01-10 19:07:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93732. Elküldve: 2011-01-10 19:07:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107755.] |
Hát persze
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93733] |
[előzmény: (93731) Szilaj, 2011-01-10 19:06:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93731. Elküldve: 2011-01-10 19:06:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107756.] |
Hát ezt lehet otthon is... Akár a nappaliban
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93732] |
[előzmény: (93730) Gulakuti, 2011-01-10 19:05:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93730. Elküldve: 2011-01-10 19:05:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107757.] |
Brrrr , brrr , brrr
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93731] |
[előzmény: (93729) Szilaj, 2011-01-10 19:03:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93729. Elküldve: 2011-01-10 19:03:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107758.] |
Hogy kell bergetni???
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93730 #93746] |
[előzmény: (93723) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-10 18:47:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93728. Elküldve: 2011-01-10 19:02:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107759.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93773] |
[előzmény: (93721) Magna Hungária, 2011-01-10 18:39:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93727. Elküldve: 2011-01-10 19:01:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107760.] |
Lehet. Nagyon nem néztem meg télleg.
Lehet, hogy az iskolából valamelyik srác.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93719) Csibiti, 2011-01-10 18:29:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93726. Elküldve: 2011-01-10 18:59:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107761.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93724) Csibiti, 2011-01-10 18:52:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93725. Elküldve: 2011-01-10 18:57:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107762.] |
A fiatal nőstényt és a fiatal hímet is tokjónak hívják. Később anya lesz a nőstényből és kos a hímből. Szerintem jól fogalmaztam.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93740] |
[előzmény: (93720) Csibiti, 2011-01-10 18:31:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93724. Elküldve: 2011-01-10 18:52:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107763.] |
Hol-hol??? Hát a bergetőben. Kapnak egy kis benzint aztán bergenek..
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93723. Elküldve: 2011-01-10 18:47:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107764.] |
Jó estét. mindenkinek!
Szia, Menta!
Értelek, utána fogok érdeklődni, és tályékoztatlak.
Viszont, ha már említetted a spéci-séget. Van, nektek TENYÉSZET KÓD-otok? Ezt, azért kérdezem, mert a nélkül nem biztos, hogy tovább tartásra, tudtok vásárolni juhot. (marhát sem). Ha, nincs jelezd és leírom, mit kell tennetek.
A nevektől, nem kell félni! Az állomány nyílvántartó könyvben, pontosan leírták, hogy mely név, mit takar.
Még egy kérdés. Ha, meglesz az anya, hol fogjátok bergetni?
TS
|
| | | [válaszok erre: #93724 #93729 #93784] |
[előzmény: (93687) Fodormenta, 2011-01-09 22:20:20] |
|
Törzstag
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93720. Elküldve: 2011-01-10 18:31:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107767.] |
Idézet:
| utána anya és kos.
| |
Az meg milyen??? Puhatestűeknél vannak kétneműek, emlősöknél nem nagyon...
bár mint tudjuk, anyakos van...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93719. Elküldve: 2011-01-10 18:29:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107768.] |
Nem lehet, hogy ismered a fiatalembert? Csak lányos zavarodban nem mertél odanézni... Lehet, hogy valamikor védted...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93718. Elküldve: 2011-01-10 16:09:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107769.] |
Szép jó estét mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93717. Elküldve: 2011-01-10 14:28:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107770.] |
Köszönöm! Akkor kérem a gazditól, a tiédre meg várok türelmesen.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93716) Visszhang, 2011-01-10 14:26:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Visszhang

Tagság: 2010-10-04 18:38:55 Tagszám: #89016 Hozzászólások: 137 |
93716. Elküldve: 2011-01-10 14:26:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107771.] |
A birkászásról a gazdinál van a felvétel, én csináltam róla egy mini tesztvideót, nem tudom az mikorra lesz meg, mert nálam ezek a dolgok lassan mennek.
www.visszhang.com
|
| | | [válaszok erre: #93717] |
[előzmény: (93715) Híres, 2011-01-10 14:24:07] |
|
Haladó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93715. Elküldve: 2011-01-10 14:24:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107772.] |
Köszönöm szépen!
Remélem, többet foglalkozik majd vele a gazdi! Sajnos még ő is kezdő ezen a téren. Mostanában nem láttam a kutyát, úgyhogy nagyon jól jött egy szakember beszámolója is.
A videót ki készítette? (Csak azért kérdem, hogy kitől kell kérnem )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93716] |
[előzmény: (93713) Visszhang, 2011-01-10 14:06:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
93714. Elküldve: 2011-01-10 14:24:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107773.] |
Sziaaa Klári!
Köszi a fotót, tudod ő a kedvencem!
Majd vmikor tavasszal megyek már és megszeretgetem
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #93749] |
[előzmény: (93695) markiklara, 2011-01-10 07:00:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Visszhang

Tagság: 2010-10-04 18:38:55 Tagszám: #89016 Hozzászólások: 137 |
93713. Elküldve: 2011-01-10 14:06:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107774.] |
Kis tudósítás Híresnek. Volt ma nálam Kisbíró Cserge megnézni a birkákat. Nem tudom láttad-e mostanában, úgyhogy leírom milyen. A kutyi egy éves, eleven, viszonylag nyitott, kicsi, kb 44 cm, bár a mérés elég problematikus volt. Szőre rövid, de legalább könnyebben kezelhető. Gazdi jár vele fél éve kutyasuliba, de ez nem nagyon látszik rajta. Mint egy normál pásztorkutya, többé-kevésbé jön ha hívják, nem hagyja ott a gazdáját, leülni, feküdni viszonylag tud, ott maradni nem. A kommunkációja a gazda felé gyenge, alig van, de ez tréninghiba. A birkák érdekelték. Videó készült róla. Kutyákkal nyitott-félénk. Ha érzi, hogy akarsz tőle valamit és nem érti, hogy mit, akkor hajlamos bepánikolni a gazdájával szemben is. Összességében nekem elég szimpatikus kutya, sportra jó lenne (persze nem őrző-védőre, bár csibészeltetve is van a kutyasulin).
www.visszhang.com
|
| | | [válaszok erre: #93715] |
|
|
Haladó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93712. Elküldve: 2011-01-10 13:10:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107775.] |
Még a jegyzőt is vegyük be? Annyian nem férünk el a magaslesen...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93710) AduAsz, 2011-01-10 12:40:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|