[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93711. Elküldve: 2011-01-10 12:42:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107776.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93710) AduAsz, 2011-01-10 12:40:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93710. Elküldve: 2011-01-10 12:40:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107777.] |
Pedig mennyi fiatal (akár hivatásos) nöcsábász mondhatja el magáról, hogy még egy 400 egynéhány éves növel is... Végül bekerülhetnél a Guiness enciklopédiába is - már csak egy jegyzö tanúsága kéne, hogy megtörtént az eset . De lehet, hogy Szöcsi szava is elég lenne
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93711 #93712] |
[előzmény: (93709) Szilaj, 2011-01-10 12:25:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93709. Elküldve: 2011-01-10 12:25:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107778.] |
Hááát... ha ennek a nagyon fiatal pasinak én kellek a boldogsághoz (gumicsimmában... ), akkor elég nagy baj lehet vele...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93710] |
[előzmény: (93703) AduAsz, 2011-01-10 09:58:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93708. Elküldve: 2011-01-10 12:24:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107779.] |
Hát ezért nem megyek fel a magaslesre. Nem akarok még öregebb lenni.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93719] |
[előzmény: (93702) AduAsz, 2011-01-10 09:23:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93707. Elküldve: 2011-01-10 11:00:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107780.] |
Nem, csak sok labdát dobtatok fel .
De most inkább befejezem, mert teljesen elriasztottam a többieket. Inkább megyek ebédelni - veszek két répát
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93705) Híres, 2011-01-10 10:12:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93706. Elküldve: 2011-01-10 10:53:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107781.] |
Azért ott gond lesz neki annyi zöldet találni egy helyen a természetben, mint a képen van.
Ja és ne engedjék a tengerbe búvárkodni meg korallokat szagolgatni - az izraeliek kiengedtek néhány kém-cápát, amelyek nem szeretik a német és a volt CCCP-s embereket. Ki tudja, milyen a hozzáállásuk a magyar kutyákhoz (barátként vagy ellenségként fogják-e kiértékelni)
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93639) Híres, 2011-01-09 20:26:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93705. Elküldve: 2011-01-10 10:12:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107782.] |
Gyuri, ma nagyon formában vagy. Tréfarépát reggeliztél?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93707] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93704. Elküldve: 2011-01-10 10:04:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107783.] |
"-Az a lényeg , hogy a gyerek hasonlítson az apjára , nem ?
-Az enyémre nem ezt mondják!"
Attól még igaz lehet .
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93533) Fend, 2011-01-09 13:35:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93703. Elküldve: 2011-01-10 09:58:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107784.] |
"De még mindíg em értem, minek öszönt rám."
jaj de értetlen vagy - hát hiányzott a másik nö a svéd hármashoz
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93709] |
[előzmény: (93477) Szilaj, 2011-01-08 20:25:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93702. Elküldve: 2011-01-10 09:23:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107785.] |
"Voltam én is fiatal... bár magaslesen soha... főleg januárban"
Te magaslesen sosem voltál fiatal, föleg januárban? Húha, ez aztán a sámán - Ha magaslesre lép januárban, mindjárt 200 évvel idösebb, majd leugrik és újra fiatal !
Amúgy szegény Szilajt, ill. a magasleses párost jól lejárattátok... És ha csak éppen statisztikát csináltak az erdöbe kijáró kutyák számáról és viselkedéséröl? A levetett kabát meg lehetett akár a fütött magasles jele (nálunk állítólag most divatban van a fütés - néhány részeg vadásznak már sikerül megégetnie bizonyos testrészeit, ill. leégetni az egész magaslest )
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93708] |
[előzmény: (93367) Szilaj, 2011-01-08 16:02:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93701. Elküldve: 2011-01-10 09:17:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107786.] |
Gyors és sikeres gyógyulást!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93352) Fodormenta, 2011-01-07 22:13:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93700. Elküldve: 2011-01-10 09:15:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107787.] |
Köszi! (Hogy ezt a linket miért csak most találtam, amikor csk három hét van hátra az új munkahelyig....??? Most már nem sokat érdekes régi dolgot sikerül megnéznem délutános szolgálatok alatt. Pedig ott van Süsü is ( ).
Szép jó reggelt mindenkinek!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93309) Fend, 2011-01-07 19:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
93699. Elküldve: 2011-01-10 08:36:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107788.] |
nálunk ilyen köd volt tegnap :
de persze sétáltunk egy nagyot, sőt francia ismerősök is csatlakoztak hozzánk:
Agility Veszprém
|
| |
|
Haladó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93698. Elküldve: 2011-01-10 08:16:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107789.] |
Ez a nézés
Emlékszel, egyszer mondtam neked, hogy Szépasszony nem éppen a nekem tetsző mudi...
...de az utódai, leszármazottai sem szépek...
...hanem gyönyörűek!!!
Számomra ő az egyik bizonyítéka annak, hogy egy kutya tenyészértékét nem az szabja meg, hogy ő maga milyen, hanem az, hogy milyen utódokat hoz.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93745] |
[előzmény: (93695) markiklara, 2011-01-10 07:00:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93697. Elküldve: 2011-01-10 07:07:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107790.] |
Gyönyörű képeket hoztál tegnap is
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (93696) Csibiti, 2011-01-10 07:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93695. Elküldve: 2011-01-10 07:00:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107792.] |
Szép jó reggelt!
Szépasszony
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #93696 #93698 #93714] |
[előzmény: (93694) Csibiti, 2011-01-10 06:47:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93694. Elküldve: 2011-01-10 06:47:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107793.] |
Szép jó reggelt mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93693. Elküldve: 2011-01-09 23:09:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107794.] |
Én meg dolgozni megyek holnap... 3 hét szabadság után.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93692) Fodormenta, 2011-01-09 23:02:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
93692. Elküldve: 2011-01-09 23:02:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107795.] |
Á, dehogy...
Csak úgy belefáradtam, hogy megyek is aludni.
Holnap újra suli, ovi....ááááá...
Jóéjt!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93693] |
[előzmény: (93691) Híres, 2011-01-09 22:41:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93691. Elküldve: 2011-01-09 22:41:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107796.] |
Neeeem bonyolult...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93692] |
[előzmény: (93690) Fodormenta, 2011-01-09 22:37:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93689. Elküldve: 2011-01-09 22:28:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107798.] |
Ja igen, a jerke az nőstény juh, kortól függetlenül. Tehát van jerke bárány, jerke tokjó és jerke, amikor már idősebb.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93688) Híres, 2011-01-09 22:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93688. Elküldve: 2011-01-09 22:26:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107799.] |
Na akkor figyeljél!
Születés után szopós bárány választásig, utána bárány egy éves korig, aztán tokjó, amíg szűz, utána anya és kos.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93689 #93690 #93720] |
[előzmény: (93687) Fodormenta, 2011-01-09 22:20:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
93687. Elküldve: 2011-01-09 22:20:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[107800.] |
Na, ez a távolság már tetszik!
Engem igazság szerint olyan érdekelne a legjobban, ami nemsokára tejel is. Vagyis vemhes. De még nincs meg neki az ól, úgyhogy nem sürgős.
Ha ilyen nincs, akkor kislány bárány is, csak én még nem vagyok képben ezekkel a spéci nevekkel.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93688 #93723] |
[előzmény: (93686) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-09 21:56:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|