[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93336. Elküldve: 2011-01-07 20:31:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108151.] |
Szia, Éva!
Te, nyertél! Bárki lehet aki kiérdemelte - a nyílvántartásban csak ÜGYEK név szerepel.
Kati érzése, sem rossz! Hiszen van egy kis át hallás, a két szó között. Ám, ÜGYEK, ő férfi!
De, ha már a nevekkel foglalkozunk.
HÍR, és HÍRES, férfi név. Névnapjuk, március 29. ére esik - bár biztos tudtad.
TS
|
| | | [válaszok erre: #93341] |
[előzmény: (93286) Híres, 2011-01-07 18:09:55] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93335. Elküldve: 2011-01-07 20:31:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108152.] |
Miért? Én jól jártam, nagyon szuper kutya volt.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93334. Elküldve: 2011-01-07 20:24:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108153.] |
Így jártál !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93335] |
[előzmény: (93330) Csibiti, 2011-01-07 20:15:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93333. Elküldve: 2011-01-07 20:23:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108154.] |
Egyszerűen , akkor akartam egy német juhászt , és látatlanból , egy foxit kértek cserébe , és idehozták házhoz , és meglepetésemre egy sötét ordas , tetkós fülű , német jucit kaptam , ennyi ,
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93327) Fend, 2011-01-07 20:00:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
93332. Elküldve: 2011-01-07 20:19:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108155.] |
Ezt a feltételezést Uram / Hölgyem (?) kikérem magamnak a tisztelt tenyésztő nevében is !!! Ott kérem nagyüzemi, állatbarát technológiával színtiszta NJ tenyésztés folyik !! És még papírt is adnak a kedves vásárlónak róla !
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #93339] |
[előzmény: (93328) Fend, 2011-01-07 20:02:14] |
|
Haladó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93331. Elküldve: 2011-01-07 20:18:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108156.] |
Marika!
Gondoltam, felteszem, így a lehetséges neveket - mert, sok van. - Ha, kiválasztod, hogy melyik tetszik és bizonytalan a neme, akkor segítek. Jó, így?
- Őseink, ezeket a neveket adták át, nekünk, a "meleg vízek birodalmába".
|
| | | [válaszok erre: #93340 #93355] |
[előzmény: (93266) kormosvari, 2011-01-07 16:52:41] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93330. Elküldve: 2011-01-07 20:15:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108157.] |
Az első németjuhászomat még a határőrségtől lopták el...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93329. Elküldve: 2011-01-07 20:09:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108158.] |
Szerintem Robi úgy értette, hogy kiöregedett. Nem tudom, ma hogyan megy, de 6-8 éves korig dolgoztatták csak ezeket a kutyákat, utána eladták őket. Sokukat a felvezetője vette meg, mert annyira összeszoktak, hogy nem tudott megválni tőle.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93327) Fend, 2011-01-07 20:00:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93328. Elküldve: 2011-01-07 20:02:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108159.] |
Szép.Nincsen benne mali vér?
|
| | | [válaszok erre: #93332] |
[előzmény: (93319) Fuszekli, 2011-01-07 19:17:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93327. Elküldve: 2011-01-07 20:00:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108160.] |
Na.Mesélj róla bővebben is egy kicsit.
Miért selejtezték ki?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #93329 #93333] |
[előzmény: (93311) Gulakuti, 2011-01-07 19:09:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93326. Elküldve: 2011-01-07 19:36:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108161.] |
Elég az , de jól áll neki
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93325) Fuszekli, 2011-01-07 19:34:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
93325. Elküldve: 2011-01-07 19:34:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108162.] |
de csak az egyik
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #93326] |
[előzmény: (93323) Fuszekli, 2011-01-07 19:33:04] |
|
Haladó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93324. Elküldve: 2011-01-07 19:33:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108163.] |
Üvegszemű
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (93323) Fuszekli, 2011-01-07 19:33:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
|
Haladó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
93322. Elküldve: 2011-01-07 19:19:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108165.] |
Talán lehet a kép minőségen javítani.
Az én programom bedöglött.
Ezért csak így sikerült feltenni.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (93312) Caryota, 2011-01-07 19:11:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93321. Elküldve: 2011-01-07 19:18:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108166.] |
"Rex, látod azt a nőt a barna táskával? Öt kell követni! "
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93310) Fickó2006, 2011-01-07 19:08:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93320. Elküldve: 2011-01-07 19:18:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108167.] |
A kivétel erősíti a szabályt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93317) Gulakuti, 2011-01-07 19:16:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
93319. Elküldve: 2011-01-07 19:17:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108168.] |
arra már ennyi év távlatából nem emlékszem, mikor említik a színét, de - természetesen ! - ordas volt
ez meg a mienk . Igaz, ő nem Kántor
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #93328 #93344 #93345] |
[előzmény: (93308) Fend, 2011-01-07 19:01:33] |
|
Haladó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93318. Elküldve: 2011-01-07 19:16:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108169.] |
Ordas volt. Azt hiszem, miatta szeretem az ordas német juhászkutyákat.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93308) Fend, 2011-01-07 19:01:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93317. Elküldve: 2011-01-07 19:16:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108170.] |
Biztos vannak kivételek is
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93320] |
[előzmény: (93316) Híres, 2011-01-07 19:15:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93316. Elküldve: 2011-01-07 19:15:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108171.] |
Biztosan nagyon sokan vagyunk ezzel így.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93317] |
[előzmény: (93305) kormosvari, 2011-01-07 18:45:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93315. Elküldve: 2011-01-07 19:14:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108172.] |
Igen, igazad van. és én is elnézést kérek, hogy Tóthnak írtam, csak bennem maradt az olvasott név.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93314. Elküldve: 2011-01-07 19:14:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108173.] |
Én felnőttként láttam a rendőrségi múzeumban és ugyanezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem Kántorral kapcsolatban.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93304) Fuszekli, 2011-01-07 18:44:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
93313. Elküldve: 2011-01-07 19:12:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108174.] |
Gratulálok a Jakabdombi kennel második alomjához.
Ugyanannyi kicsi lett mint legelösszőr,és még az arányok is ugyanazok.
Jó egészséget nekik!
Csipinek pedig sok-sok simogatást.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #93440] |
[előzmény: (93270) csipesz08, 2011-01-07 17:10:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Caryota

Tagság: 2004-03-26 17:12:56 Tagszám: #9657 Hozzászólások: 4254 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|