[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93286. Elküldve: 2011-01-07 18:09:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108201.] |
Nyírségfia Ügyes például szuka. Miért lenne fiú név? Egy lány nem lehet ügyes?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93289 #93297 #93336] |
[előzmény: (93283) Pentz Kati, 2011-01-07 18:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93285. Elküldve: 2011-01-07 18:09:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108202.] |
Dehogynem! Csak akkor ilyen formációban:
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93284. Elküldve: 2011-01-07 18:08:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108203.] |
Gratulálok!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93270) csipesz08, 2011-01-07 17:10:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93282. Elküldve: 2011-01-07 18:06:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108205.] |
Gratulálok!!!
Én is várom a képeket.
És ha kutyaházban születtek? Akkor tessék bemászni fényképezni!!!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93281. Elküldve: 2011-01-07 18:03:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108206.] |
Milyen törpék? Ezek nem nálam születtek.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93291] |
[előzmény: (93280) sárkánykutya, 2011-01-07 17:52:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
93280. Elküldve: 2011-01-07 17:52:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108207.] |
Ők a törpék?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #93281] |
[előzmény: (93239) Híres, 2011-01-07 13:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93279. Elküldve: 2011-01-07 17:48:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108208.] |
Ott nagyon sok szép kutya van, láttam Ámor lányának a kölykeit, nagyon-nagyon szépek voltak, és haláli egy csipet-csapat volt!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93278) csipesz08, 2011-01-07 17:47:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93278. Elküldve: 2011-01-07 17:47:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108209.] |
Akkor igen. Köszönjük, remélem minden rendben lesz a kicsikkel, elevenek lesznek és okosak.
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93279] |
[előzmény: (93277) kormosvari, 2011-01-07 17:44:46] |
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93277. Elküldve: 2011-01-07 17:44:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108210.] |
Ahha!
Szóval, akkor rokonságba kerülünk!
Jó kiállású, szép fejű, arányos kutya!
Nekem nagyon tetszett az apja, Ámor!
Jó egészséget a kölyköknek, és a mamájuknak is!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93278] |
[előzmény: (93276) csipesz08, 2011-01-07 17:41:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93276. Elküldve: 2011-01-07 17:41:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108211.] |
Betyár:
Apja Királytelki Ámor, anyja: Királytelki Híres
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93277] |
|
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93275. Elküldve: 2011-01-07 17:34:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108212.] |
OK, kíváncsi vagyok a képekre!
Ez a Királytelki kan felmenői? Tudod, engem érdekel, mert most mi is onnan kerestünk papát.
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93274) csipesz08, 2011-01-07 17:31:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93274. Elküldve: 2011-01-07 17:31:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108213.] |
Pedig mondtam Csipinek, hogy csak négy legyen, max. 5. De nem így lett. Majd fényképezem őket, de most nincsenek bent a garázsba, hanem kutyaházba születettek, így még nem tudom őket fényképezni.
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93275 #93722] |
[előzmény: (93272) kormosvari, 2011-01-07 17:27:00] |
|
Törzstag
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93273. Elküldve: 2011-01-07 17:29:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108214.] |
Kunok Kincse Ágota Csipesz az anyuka, Királytelki Hűha Betyár pedig az apuka. Nyolcan vannak, ugyan úgy mint az első alomban. Még a nemek arányai is megegyezik. 2 kan, 6 szuka.
Éva
|
| | |
[előzmény: (93272) kormosvari, 2011-01-07 17:27:00] |
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93271. Elküldve: 2011-01-07 17:25:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108216.] |
Gratulálok!!!!!
Elvileg jan. 28-ra várhatóak, remélem, így is lesz.
A külső jelek szerint minden rendben, de UH-t nem csináltattunk, mert ha vannak babákok, úgyis megszületnek, ha meg ne adj Isten, nincsenek, akkor az UH-tól nem lesznek.
Most szerintem teltebb Száva, mint az első alomnál az utolsó napokban.
Szóval, a vak is azt mondta: Meglássuk!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93270) csipesz08, 2011-01-07 17:10:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csipesz08

Tagság: 2008-10-07 15:13:44 Tagszám: #64278 Hozzászólások: 326 |
93270. Elküldve: 2011-01-07 17:10:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108217.] |
Sziasztok!
Ma hajnalban nálunk megszülettek a Jakabdombiak második generációja. Marika, nálatok mikorra várhatóak a kicsik?
Éva
|
| | | [válaszok erre: #93271 #93272 #93282 #93284 #93294 #93313] |
|
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93268. Elküldve: 2011-01-07 16:54:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108219.] |
Az Usgyi még nem volt, köszi!!!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93251) Híres, 2011-01-07 14:16:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93267. Elküldve: 2011-01-07 16:52:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108220.] |
Itt az olvadás,ezt már nem sokáig lehet csinálni!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #93285] |
[előzmény: (93262) Csibiti, 2011-01-07 16:29:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93266. Elküldve: 2011-01-07 16:52:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108221.] |
Szia, Sanyi !
Persze, hogy érdekel, megköszönném a listát!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93331] |
[előzmény: (93254) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-07 14:25:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
93265. Elküldve: 2011-01-07 16:52:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108222.] |
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (93261) Csibiti, 2011-01-07 16:25:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93264. Elküldve: 2011-01-07 16:35:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108223.] |
Béke poraira!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93261) Csibiti, 2011-01-07 16:25:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93263. Elküldve: 2011-01-07 16:33:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108224.] |
Naná! Írtam mélt, hétfőn majd a munkahelyemről felhívom őket, mert ma is 13 percig tartott, mire végeztünk (nyomja meg ezt a gombot, meg azt, majd várjon kicsit, utána nézek, stb...) mindezt 4 jegyű számon, ami mobilról aranyár.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93260) Catti, 2011-01-07 16:22:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|