[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
93260. Elküldve: 2011-01-07 16:22:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108227.] |
Szolgáltatónak jelezted, hogy nem kell kimenniük?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #93263] |
[előzmény: (93252) Szilaj, 2011-01-07 14:16:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 erus8

Tagság: 2007-01-08 14:33:11 Tagszám: #39675 Hozzászólások: 534 |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93258. Elküldve: 2011-01-07 15:22:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108229.] |
Ühüm , majd gondolkodom.
Uccu neki, mindjárt találok...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
93257. Elküldve: 2011-01-07 15:12:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108230.] |
Szegényke
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (93255) Szilaj, 2011-01-07 14:27:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93256. Elküldve: 2011-01-07 14:28:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108231.] |
Már olyan sokat írtatok, nekem nem jut eszembe semmi más. De ha mégis, majd szólok!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93253) Híres, 2011-01-07 14:21:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93255. Elküldve: 2011-01-07 14:27:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108232.] |
Sajnos nem hoztam haza a szőrt, szóval ezeket a vizsgálatokat nem tudom elvégezni. Olyan hirtelen olvadás kezdődött, hogy délelőtt elrohantam az erdei kutyának kaját vinni, mert délután már lehet, hogy nem jutok be az erdőbe. Szóval, most egy ideig asszem nem fogok tudni elmenni. (Meg aztán fene sem emlékszik, merre jártunk tegnap... nagy ez az erdő. )
Az erdei kutya már így fekszik bele a tenyerembe, ha simogatom
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93257] |
[előzmény: (93247) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-07 14:02:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93254. Elküldve: 2011-01-07 14:25:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108233.] |
Szia, Marika!
Mikorra várhatók a kicsik?
"de nem embernevet"
A felsorolt, Ü betűs lányok, mind az!(csak némelyik, fiú!) A fiú nevek sem mentesek a kizáró ok-tól.
Ha, megfelelnek nagyon régről eredő, nevek, szedek össze egy listát. Érdekel?
TS
|
| | | [válaszok erre: #93266] |
[előzmény: (93241) kormosvari, 2011-01-07 13:46:51] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93253. Elküldve: 2011-01-07 14:21:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108234.] |
Na akkor gondolkodjál U és Ü betűs kutyaneveken!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93256] |
[előzmény: (93252) Szilaj, 2011-01-07 14:16:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93252. Elküldve: 2011-01-07 14:16:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108235.] |
Megcsináltam a modemet!
Addig nyomkodtam rajta mindent, amit találtam, hogy egyszer csak életre kelt! Nemtom, mi volt a baja, de már jó.
Szóval nem szabadultatok meg tőlem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93253 #93260 #93721] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93251. Elküldve: 2011-01-07 14:16:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108236.] |
Uccu, Ugar, Usgyi
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93268] |
[előzmény: (93250) Híres, 2011-01-07 14:14:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93250. Elküldve: 2011-01-07 14:14:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108237.] |
Ünnep, Üröm
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93251] |
[előzmény: (93248) Híres, 2011-01-07 14:12:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93249. Elküldve: 2011-01-07 14:13:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108238.] |
Szia, Gyuri!
Nem kell elnézést kérni! Beszélgettünk, (ill. írogattunk!) és valószínűleg rosszul fejeztem ki magamat, mivel mások képzelőerejére bíztam a tartalmat.
És igazad, van ez a kapcsolat kevés, ill. nem mindig elégséges ahoz, hogy félszavakból is értsük egymást!
Hát, isten áldjon Gyuri bátyám!
reméllem máskor is beszélgetünk.
TS
|
| | |
[előzmény: (93233) AduAsz, 2011-01-07 07:43:54] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93248. Elküldve: 2011-01-07 14:12:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108239.] |
Utas, Útilapu, Üveg Üllő
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93250] |
[előzmény: (93241) kormosvari, 2011-01-07 13:46:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
93247. Elküldve: 2011-01-07 14:02:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108240.] |
Jó napot mindenkinek!
És végre, jó is, meg süt is!
Szia, Judit!
Én ugyan, nem vadász vagyok,de próbálok némi segítséget adni. - a feltett kép alapján max. tippelgetni lehetne, arról, hogy korábban ki, viselte a bemutatott szőrt.
Ha, vaddisznó, azt könnyen megtudod állapítani. Te, magad!
Ugyanis a disznó - így a vad is - olyan sertékkel divatozik, melyeknek vége elágazó! Ez a serte, tulajdonkép a disznó, fedő szőre, és ezek hegye ( ami, ha úgy vesszük, nincs, ill. egy setének több is van!) több szállra fel van hasadva, mely állapot, nemszűnik meg a viselés, használat, során sem! (ezért alkalmasak ecset készítésre)
Ha viszont, Rőt vad volt a tulajdonos, akkor ezek a fedő szőrők törékenyek! ezt is megtudod vizsgálni. Össze morzsolod a tincset, ha töredezik akkor nagy valószínűséggel őz viselte korábban.
Ennyit tudtam segíteni.
|
| | | [válaszok erre: #93255] |
[előzmény: (93213) Szilaj, 2011-01-06 20:36:41] |
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kabasolyom

Tagság: 2005-06-25 14:57:03 Tagszám: #19988 Hozzászólások: 1760 |
93245. Elküldve: 2011-01-07 13:57:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108242.] |
Úrilány, Üstökös!
06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
|
| | | [válaszok erre: #93246] |
[előzmény: (93241) kormosvari, 2011-01-07 13:46:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93244. Elküldve: 2011-01-07 13:56:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108243.] |
Kellemes hétvégét mindenkinek!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93243. Elküldve: 2011-01-07 13:56:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108244.] |
És van egy spéci ajánlatom a legjobb szukának:
Kormosvári "Überalles"
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93242) AduAsz, 2011-01-07 13:52:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93242. Elküldve: 2011-01-07 13:52:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108245.] |
Ugass, Újonc, Ucsa, Údeszép, Unhatatlan Uram :-), Utálat,
Ürge, Üszök, (L)Üke
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93243] |
[előzmény: (93241) kormosvari, 2011-01-07 13:46:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93241. Elküldve: 2011-01-07 13:46:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108246.] |
Sziasztok Mindenkinek !
Neki álltam neveket keresni, ha lesz alom, ne az utolsó pillanatban kelljen.
A fiúknál a következő az U betű, és ezeket szedtem össze:
Uccu, Ugar, Ujjas, Uras, Uzbence- ez utóbbi a kedvenc Nyírő-könyvemből való.
A lányok lesznek az Ü betüsök:
Üde, Üdvös, Ügyes, Ümög, Üstök.
Ha valakinek lenne jó javaslata, örömmel venném. Régi, magyar hangzású neveket szeretnék, de nem embernevet.
Előre is köszönömj!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93242 #93245 #93248 #93254 #93258 #93283] |
[előzmény: (93240) kormosvari, 2011-01-07 13:42:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93239. Elküldve: 2011-01-07 13:17:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108248.] |
Pangás ellen
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93240 #93280] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93238. Elküldve: 2011-01-07 11:52:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108249.] |
Ez a jobbik eset (bár ez nem vigasztal). Kicserélik a modemet (vagy lehet, csak az adaptert) és megy tovább minden. (Talán...)
Gondolom, nem segít (nem hiszem, hogy lenne másik), de próbáld meg érintéssel megállapítani, hogy az adapter meleg-e. Ha nem, akkor ott a baj, nem a modemben. Esetleg valahogy valamelyik kábel nincsen jól csatolva.
Nem akarok Belöled hülyét csinálni, de miután az apósommal volt egy szép tapasztalatom... Az "új" (használtan vett) notebookja Görögországban kb. két nap múlva nem müködött (négy hónapig volt kinn és dolgozni akart rajta...) és hazajövetel után elhozta, nézem, nincsen teljesen bedugva a kábel az adapterbe. Bedugtam, bekapcsoltam - müködött és müködik a mai napig. Ö mindmáig nem hiszi, hogy nem a szép kék szememért javult meg
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93236) Szilaj, 2011-01-07 10:53:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93237. Elküldve: 2011-01-07 11:14:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108250.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (93236) Szilaj, 2011-01-07 10:53:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|