Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499761/24 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (90/10
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93236. Elküldve: 2011-01-07 10:53:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108251.]

icon50.gif Na, elkezdődött... icon26.gif Nincs netem. meghalt a modem, még áramot sem vesz fel. Hétfőn akartak jönni kicserélni, (mindenki mindent hétfőn akar... icon37.gif ), de az az egyetlen nap, mikor nem tudok lógni. Szóval kedden délelőtt jönnek. De már nem hagyom magam, rögtön rákérdeztem, hogy ugye ezt a 4 napot jóváírják nekem, amíg nincs netem? Azt mondták, azt majd eldöntik, ha kiderül, mi volt a hiba. icon62.gif mert nyilván éjjel nem tudtam aludni és unalmamban elrontottam a modemet.
Szóval nem leszek egy darabig.
Ráadásul ma le kellett adni egy határidős jelentést, szóval be kellett jönnöm dolgozni.
Jók legyetek, jó hétvégét mindenkinek!

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93237 #93238]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


markiklara



Tagság: 2008-05-28 20:54:30
Tagszám: #59811
Hozzászólások: 3258
93235. Elküldve: 2011-01-07 09:20:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108252.]

Szép jó reggelt!
Kep_031.jpg


Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
[előzmény: (93234) Híres, 2011-01-07 08:51:41]
Kiváló dolgozó
markiklara adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93234. Elküldve: 2011-01-07 08:51:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108253.]

Jó reggelt!
075-1.JPG

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93235]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
93233. Elküldve: 2011-01-07 07:43:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108254.]

Elnézést kérek, ha úgy tünik, Te vagy a véleményed ellened volt a hsz. Nem így volt, inkább sóhaj (és "költöi" elmélkedés) a tapasztalatok (mudival kapcsolatban bevallom, inkább a fórumon leírtak alapján, mint személyesen, hiszen kissé messze lakom a muditenyésztök és mudisok majdnem mindegyikétöl) alapján.
Az egyes konkrét emberek (a fórumon) szavai mögött lévö gondolatok jó részben ismertek más hsz-aikból, a Te gondolatodat is (remélem) egészen jól értettem.

Tudod, ez ugyanaz, mint amikor két öreg falusi ember, akik egész életükban a gazdaságukon dolgoztak ha találkoznak, leülnek, pipázva egy pohár borocska mellett másfél órás párbeszédet folytatnak (a leírt az egész párbeszéd):
-Adj'isten Józsi bá'!
-Hozott Isten Sanyi bátyám!
...
-Hm, hm...
...
-Úgy, úgy...
...
Hm, hm...
...
Ühüm.
-Na menni kö, Józsi bá'.
-Jót beszéltünk, Sanyi bátyám!

És ezekkel a szavakkal mindent elmondtak, pontosan megérteték a másikat, stb. nem kellett több szó.
Ma meg ketten találkoznak, dobálóznak szavakkal, "jelszavakkal", magyarázkodnak, mégis mindketten azt értik, amit ök akarnak, nem azt, amit a másik mond...
icon50.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[válaszok erre: #93249] [előzmény: (93229) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-06 21:18:11]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csibiti



Tagság: 2005-11-28 19:47:21
Tagszám: #24142
Hozzászólások: 9156
93232. Elküldve: 2011-01-07 07:36:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108255.]

Szép jó reggelt mindenkinek!

2011_01_06_172.jpg

icon75.gif

Csibiti kennel
Galéria
Csibiti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
93231. Elküldve: 2011-01-07 07:21:58,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108256.]

És hová soroljam a csajokat, akikröl a tini fiúk beszélnek: "Jaj, ez olyan ennivaló!..." icon25.gif
Ill. beszéltek, ma már kissé más szavakat használnak icon23.gif

Szép jó reggelt egy háromkirályi karácsonyi emlékképpel!
Karacsony1.jpg

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (93154) sárkánykutya, 2011-01-06 16:07:23]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
93230. Elküldve: 2011-01-06 21:23:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108257.]

Rendben.Holnap pótolom.



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[előzmény: (93227) Híres, 2011-01-06 21:09:39]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dorzsi-Pöszke



Tagság: 2008-12-17 21:26:09
Tagszám: #66827
Hozzászólások: 833
93229. Elküldve: 2011-01-06 21:18:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108258.]

Jó estét, mindenkinek!
Szervusz, Gyuri!
Nem, írtam hosszú értekezést az elképzeléseimről. De, hidd el, vannak!
Csak egy gondolat. Gyerek korombam, aki látott Mudit az tudta, mit takar a szó!
Ma, haladunk az felé, hogy az álló fülű, megfelelő méretű, nem túl nagy szőrű keverék kutyákat, mind Mudinak képzelik majd azok kik, nem ismerik, csak hallják a szót.
Ha, lenne, vagy lesz olyan alkalom ahol érdemben is elmondhatnák a mudisok az elképzeléseiket, hidd el megtudnánk tölteni, értelemmel a jelszót! - egyébbként én gyűjtő fogalomnak szántam. Látod, a Te értelmezésed, is megfogható, de ez, így, csak ködösítené a lényeget.
TS
[válaszok erre: #93233] [előzmény: (92860) AduAsz, 2011-01-05 10:47:55]
Törzstag
Dorzsi-Pöszke adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fuszekli



Tagság: 2010-02-23 11:16:41
Tagszám: #82660
Hozzászólások: 234
93228. Elküldve: 2011-01-06 21:14:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108259.]

icon5.gif mihez képest??



Agility Veszprém
[előzmény: (93226) Fend, 2011-01-06 21:08:14]
Haladó
Fuszekli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93227. Elküldve: 2011-01-06 21:09:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108260.]

Nehéz elmagyarázni. Szerintem elég, ha a tegnapi napot elolvasod és megvilágosodsz te is. icon25.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93230] [előzmény: (93224) Fend, 2011-01-06 21:06:19]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
93226. Elküldve: 2011-01-06 21:08:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108261.]

Annak sprődebbek a sörtéi nem?



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #93228] [előzmény: (93219) Fuszekli, 2011-01-06 20:41:45]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93225. Elküldve: 2011-01-06 21:06:46,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108262.]

Az eszes kutya tiszteletet ébreszt bennem, még akkor is, ha nem éppen azt csinálja, amit szeretnék... icon71.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (93222) Fuszekli, 2011-01-06 20:49:18]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
93224. Elküldve: 2011-01-06 21:06:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108263.]

Én a napokban nem fórumoztam.Lemaradtam valamiről?



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #93227] [előzmény: (93221) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 20:46:19]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93223. Elküldve: 2011-01-06 21:03:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108264.]

icon20.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (93204) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 20:17:11]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fuszekli



Tagság: 2010-02-23 11:16:41
Tagszám: #82660
Hozzászólások: 234
93222. Elküldve: 2011-01-06 20:49:18,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108265.]

Na, ezt átgondolva tehát: csak akkor értékelem az önállóságot, ha az egybeesik az én akaratommal icon53.gif icon53.gif


Agility Veszprém
[válaszok erre: #93225] [előzmény: (93218) Fuszekli, 2011-01-06 20:40:30]
Haladó
Fuszekli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
93221. Elküldve: 2011-01-06 20:46:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108266.]

rendeltem szemüveget, biztos ami biztos!
A hit mindent megvilágosít! icon50.gif icon50.gif icon50.gif icon50.gif
[válaszok erre: #93224] [előzmény: (93216) Fend, 2011-01-06 20:40:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93220. Elküldve: 2011-01-06 20:42:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108267.]

Köszi! Én is erre tippeltem.

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (93219) Fuszekli, 2011-01-06 20:41:45]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fuszekli



Tagság: 2010-02-23 11:16:41
Tagszám: #82660
Hozzászólások: 234
93219. Elküldve: 2011-01-06 20:41:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108268.]

Vaddisznó


Agility Veszprém
[válaszok erre: #93220 #93226] [előzmény: (93213) Szilaj, 2011-01-06 20:36:41]
Haladó
Fuszekli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fuszekli



Tagság: 2010-02-23 11:16:41
Tagszám: #82660
Hozzászólások: 234
93218. Elküldve: 2011-01-06 20:40:30,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108269.]

Jajj ! Az nj. kiképzőket inkább ne... icon26.gif
Csak poén akart lenni a hsz- m, örülök, ha a kutya feltalálja magát icon32.gif


Agility Veszprém
[válaszok erre: #93222] [előzmény: (93212) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 20:34:47]
Haladó
Fuszekli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
93217. Elküldve: 2011-01-06 20:40:20,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108270.]

Így van , és ezeket a kutyákat becsülöm a leg jobban , szép kutyával ,de agyatlannal , lehet élni , de minek ! Jó kutyával öröm , ,,,

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (93214) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 20:37:10]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
93216. Elküldve: 2011-01-06 20:40:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108271.]

És mi derült ki?



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #93221] [előzmény: (93207) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 20:24:31]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93215. Elküldve: 2011-01-06 20:39:34,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108272.]

Így a mérete is látszik

2011_01_06__004__640x480_.jpg

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (93213) Szilaj, 2011-01-06 20:36:41]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
93214. Elküldve: 2011-01-06 20:37:10,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108273.]

És kombinálnak és összeraknak dolgokat és kitalálják a gondolatunkat is, icon28.gif icon28.gif icon28.gif
[válaszok erre: #93217] [előzmény: (93211) Gulakuti, 2011-01-06 20:28:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93213. Elküldve: 2011-01-06 20:36:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108274.]

Nálunk is van hó bőven.

2011_01_06__002__640x480_.jpg

Vadászok! Ez milyen állat szőre? Az erdőben találtuk ma.

2011_01_06__006__640x480_.jpg

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93215 #93219 #93247] [előzmény: (93191) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 19:59:16]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
93212. Elküldve: 2011-01-06 20:34:47,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108275.]

Én évekkel ezelőtt hallottam egy nj, kiképzésről amely a viz elvonásáról szólt a kutyák számára, mindadig amig nem teljesitik a feladatot.Tőlünk kérdezték, hogy amig a kutyák nem végeznek a napi tennivalóval, addig kapnak e vizet? Furcsa kicsit
Ez a kép azért tetszik, mert itt a kutya tényleg szomjas volt, mert a kis edényekben befagytak , de ő nem jött zavarba , és én jobban megijedtem , mint ő. icon27.gif :)
[válaszok erre: #93218] [előzmény: (93209) Fuszekli, 2011-01-06 20:26:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.022611141204834 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail