[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93111. Elküldve: 2011-01-06 12:29:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108376.] |
És találós kérdés.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93112] |
[előzmény: (93102) Csibiti, 2011-01-06 10:43:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93110. Elküldve: 2011-01-06 12:19:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108377.] |
Köszi!
Inkább hegyimudi
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | |
[előzmény: (93078) Szilaj, 2011-01-05 23:09:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esticsillag

Tagság: 2008-03-23 21:37:28 Tagszám: #57421 Hozzászólások: 2241 |
93109. Elküldve: 2011-01-06 12:16:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108378.] |
Egy medve volt nálunk azt is szegényt elütötte a vonat.... Csili nagyon jó szőrben van ráadásul nyáron is ilyen szuper bundája volt! Kíváncsi vagyok milyen lesz most nyáron!
Csili képgalériája
www.mudi-sk.websnadno.cz
|
| | |
[előzmény: (93091) AduAsz, 2011-01-06 08:52:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
93108. Elküldve: 2011-01-06 11:10:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108379.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (93105) eperke72, 2011-01-06 10:47:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93107. Elküldve: 2011-01-06 10:48:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108380.] |
Mostmá vidáman megyek takarítani!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | |
[előzmény: (93106) Csibiti, 2011-01-06 10:47:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93106. Elküldve: 2011-01-06 10:47:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108381.] |
Srác, meg a csaj "utána" az ágyban...
Srác:-te is arra gondolsz amire én?
Csaj:- Igen...
Srác:-Akkor hozz nekem is egyet a hűtőből...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
93105. Elküldve: 2011-01-06 10:47:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108382.] |
Szép napot!
|
| | | [válaszok erre: #93108] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93104. Elküldve: 2011-01-06 10:45:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108383.] |
Szerinted miért olyan szép tiszták Kanizsán az utak???
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
93103. Elküldve: 2011-01-06 10:43:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108384.] |
Valami hasonló:
Jancsi és Julis az erdőben sétálnak, és Jancsi már x.szer próbálja Julist meggyőzni, és kéri, hogy mondjon valami bíztatót.
Julis: Te Jancsi, nincs rajtam bugyi!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #93106] |
[előzmény: (93098) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 09:08:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Bokréta

Tagság: 2008-03-17 22:47:34 Tagszám: #57201 Hozzászólások: 48 |
93101. Elküldve: 2011-01-06 10:05:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108386.] |
Sziasztok!
Az országgyűlés sem állatokról szól,szereplői mégis állatok
|
| | |
[előzmény: (92740) Híres, 2011-01-04 12:34:22] |
|
Zöldfülű
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93100. Elküldve: 2011-01-06 09:50:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108387.] |
Az aláírásodhoz még hozzátenném, hogy ... és Te akkor vagy az ö igaz barátja, ha ezt elfogadod"
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93097) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 09:06:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93099. Elküldve: 2011-01-06 09:47:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108388.] |
Én úgy látom, hogy van egy alapérzékenység (az egész külvilág "kisugárzására"), egy erösebb (az emberek kisugárzására - de ez lehet a következö pont hatása is) és egy feldolgozási "központ", amely meghatározza az egyes receptorok érzékenységét egyes ingerek iránt és ezen konkrét ingerek feldolgozásának erösségét.
Maga az alapérzékenység és a "központ" reakcióinak alaperössége nagy részben veleszületett, de az életkörülmények minden irányban hoznak változtásokat, föleg a "központ" esetében. Pl. a prioritások változnak (a gazdára jobban rááll, mint az ismeretlenre), némely ingerekre nem kell reagálni - és némelyre túlreagálhat.
A reakciók néha már a veleszületett szinten lehetnek (számunkra) túlzottak, de az élet folyamán úgy a tapasztalatok, mint a nevelés, a prioritások változása vagy akár betegség és más behatások (pl. éppen a félénkség vagy magabiztosság) szinergikus hatására is megváltozhatnak.
Másképpen mondva a félénkség vagy/és magabiztosság alapban nem az érzékenységröl és annak reakcióiról szól, de a kölcsönhatás bizonyos esetekben megnyilvánulhat e tulajdonságok erösebb (vagy éppen gyengébb) megnyilvánulásában.
A leírtak nekem a saját tapasztalataimból és gondolataimból kb. így jönnek ki. Hogy tényleg így (ill. hogy egyáltalán hogyan) van-e mindez, azt senki sem tudja pontosan, tehát nem állítom én sem, hogy nem lehet ez másképpen.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93070) Fodormenta, 2011-01-05 23:01:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
93098. Elküldve: 2011-01-06 09:08:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108389.] |
" BUGYIT NE VEGYÉL FEL, MERT FONTOSAT AKAROK MONDANI"
|
| | | [válaszok erre: #93103] |
[előzmény: (93097) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 09:06:42] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
93097. Elküldve: 2011-01-06 09:06:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108390.] |
" kÉRSZ KÁVÉT?
-IGEN!
-AKKOR FŐZZÉL NEKEM IS!!! "
|
| | | [válaszok erre: #93098 #93100] |
[előzmény: (93096) AduAsz, 2011-01-06 09:01:12] |
|
|
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93096. Elküldve: 2011-01-06 09:01:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108391.] |
Az alma nem esik messzire a fájától - a mudi meg a gazdától
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93097] |
[előzmény: (93090) Csibiti, 2011-01-06 08:51:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
93095. Elküldve: 2011-01-06 08:59:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108392.] |
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | |
[előzmény: (93090) Csibiti, 2011-01-06 08:51:03] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93094. Elküldve: 2011-01-06 08:59:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108393.] |
Jó reggelt, szép napot mindenkinek!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93102] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93093. Elküldve: 2011-01-06 08:58:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108394.] |
Berkenyét viszed dolgozni a hókotróra? Nagy segítség, ahogy látom.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #93104] |
[előzmény: (93090) Csibiti, 2011-01-06 08:51:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
93092. Elküldve: 2011-01-06 08:57:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108395.] |
Akkor járjon Pince-Mulatóba , Sirokba!
|
| | |
[előzmény: (93089) Gulakuti, 2011-01-06 08:40:47] |
|
|
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93091. Elküldve: 2011-01-06 08:52:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108396.] |
Csili jó bundát növesztett! Nem állt össze a környéketekbeli barnamedvékkel? Mert tényleg úgy néz ki a Szilaj által is "idézett" képen, mint eyg baribál
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #93109] |
[előzmény: (93067) Esticsillag, 2011-01-05 22:56:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93090. Elküldve: 2011-01-06 08:51:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108397.] |
Szép jó reggelt mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
93089. Elküldve: 2011-01-06 08:40:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108398.] |
másképp , Megvan lazulva a padlásdeszkája
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93092] |
[előzmény: (93088) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-06 08:37:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
93088. Elküldve: 2011-01-06 08:37:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108399.] |
Végülis mindenki ugyanazt irja, vagy mondja, van akinek félig üres a pohár, van akinek félig tele a pohár !
|
| | | [válaszok erre: #93089] |
|
|
|
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
93087. Elküldve: 2011-01-06 08:30:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108400.] |
Szilaj hsz-át olvasva nekem is ez volt az elsö gondolatom... de olvasom, hogy most úgyis mindegy.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (93024) sárkánykutya, 2011-01-05 21:19:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|