Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (84/21
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
93086. Elküldve: 2011-01-06 08:27:53,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108401.]

Majd mikor 1234. alkalommal mégy el megkapálni, akkor már gép(i)esen fogod gyomlálni icon20.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (93016) Fodormenta, 2011-01-05 21:11:36]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
93085. Elküldve: 2011-01-06 08:08:50,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108402.]

Tedd félre a takarmánypénzt és vegyél rajta erdöt icon25.gif. Hosszútávon kifizetödik, rövidtávon meg .... na, izé... köröttetek már régen is sziklákban éltek icon20.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (92923) Tajnicsek, 2011-01-05 18:31:54]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
93084. Elküldve: 2011-01-06 08:02:40,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108403.]

Szép jó reggelt mindenkinek!

Menta: Nekem nagyjából érthetö voltál e magyarázat nélkül is(a korábbi hsz-aid alapján gondoltam, mit gondolsz icon33.gif), én elötte a nem egyértelmü "jelszavas" beszédröl írtam, és a Te hsz-od jó példát adott erre. Te úgy érted a "jelszavas" leírásodat, ahogy utólag megmagyaráztad, de mások teljesen mást értenek a szavak mögött és az szerint csinálja - aztán jönnek a félreértések, pedig mindenki ugyanazon szavaknak megfelelöen dolgozott, a saját munkáját siker koronázta, elérte a kitüzött célt, mégis elítélik a többiek (ö meg ugyanúgy másokat). Mindezt "csak" azért, mert a szavak értelmezése szigorúan "személyes".

Szóval ha megkérsz egy ismeretlent, hozzon Neked valami innivalót, további magyarázat nélkül, van aki friss vizet hoz, van aki gyümölcslevet, van aki kólát, van aki sört, van aki valamilyen RedBull féle szárnyas itókát, van aki bort, van aki whiskyt, van aki denaturált szeszt; van aki nem ízesített, van aki savanykás, van aki édes, van aki kesernyés, stb. (és akkor még nem vettem figyelembe az extrém eseteket, pl. vizelet, sósav, stb icon21.gif).

Nagyon enyhén szabtad meg a korlátokat, ezért mindannyian teljesítették a kívánságodat, de bár mindenki "ugyanazt" csinálták, mégis mindenki mást csinált.

"Így érthetőbb vagyok?" icon25.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (92887) Fodormenta, 2011-01-05 14:21:56]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93083. Elküldve: 2011-01-05 23:23:31,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108404.]

icon50.gif

Most már én is. Holnap folytatjuk.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (93082) Szilaj, 2011-01-05 23:21:16]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93082. Elküldve: 2011-01-05 23:21:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108405.]

Én viszont most látom, mennyi az idő... icon26.gif
Én nem vagyok ilyen kemény, úgyhogy icon50.gif icon74.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93083] [előzmény: (93081) Híres, 2011-01-05 23:15:49]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93081. Elküldve: 2011-01-05 23:15:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108406.]

Kemény kutyák ezek. icon32.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93082] [előzmény: (93080) Szilaj, 2011-01-05 23:14:05]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93080. Elküldve: 2011-01-05 23:14:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108407.]

Szilaj még kölyök volt, mikor becsúszott a Rákos patakba télen. Én is halálra izgultam magam, míg haza értünk, hogy most aztán biztosan nagyon beteg lesz. Nem lett. icon21.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93081] [előzmény: (93079) Híres, 2011-01-05 23:10:20]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93079. Elküldve: 2011-01-05 23:10:20,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108408.]

Talán két éves lehetett Áfonya, mikor egy ilyen hideg téli napon a partról beugrott a jeges Tarnába, mert úszni támadt kedve. Úszott két kört, aztán kimászott, megrázta magát és száraz volt. Az aljszőrzete át sem ázott. Engem kitört a frász, ő boldognak látszott. És nem fázott meg.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93080] [előzmény: (93071) Esticsillag, 2011-01-05 23:02:31]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93078. Elküldve: 2011-01-05 23:09:50,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108409.]

icon50.gif
Nagyon jó képek! icon32.gif

Ez egy nagggyon félelmetes hegyi medve, aki megtámadott titeket? icon20.gif

164058_1520788535966_1122124031_31124770_2754854_n.jpg

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93110] [előzmény: (93067) Esticsillag, 2011-01-05 22:56:12]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93077. Elküldve: 2011-01-05 23:09:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108410.]

icon23.gif
Jó éjszakát!

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[előzmény: (93076) Híres, 2011-01-05 23:08:09]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93076. Elküldve: 2011-01-05 23:08:09,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108411.]

Nem én rágom. Én remekül szórakozom. Akik régóta ismernek, tudják. icon20.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93077] [előzmény: (93073) hamvasmudi, 2011-01-05 23:03:31]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Esticsillag



Tagság: 2008-03-23 21:37:28
Tagszám: #57421
Hozzászólások: 2241
93075. Elküldve: 2011-01-05 23:07:18,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108412.]

icon32.gif icon70.gif

Csili képgalériája

www.mudi-sk.websnadno.cz
[előzmény: (93074) Fodormenta, 2011-01-05 23:06:59]
Kiváló dolgozó
Esticsillag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
93074. Elküldve: 2011-01-05 23:06:59,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108413.]

icon20.gif
Jók a képek!
Egyes jégképződmények már-már elképesztőek.
Csili a régi: csini-Csili... icon25.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #93075] [előzmény: (93071) Esticsillag, 2011-01-05 23:02:31]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93073. Elküldve: 2011-01-05 23:03:31,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108414.]

Rágjad!

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[válaszok erre: #93076] [előzmény: (93068) Híres, 2011-01-05 22:58:03]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
93072. Elküldve: 2011-01-05 23:02:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108415.]

István, míg eldöntöd a sírást, vagy nevetést, elmondom, hogy igen, láttam, hogy nem írtál nevet.
Viszont úgy gondolom, hogy felvállalom azt, hogy Tia tőlem való, mint ahogy ez, sejtéseim szerint nyilván ismert néhány ember előtt. Csak a "tényeket" szerettem volna pontosítani.
És ha Rokkával kapcsolatban nem olyan fura felvezetéssel írod, amit írtál, nem szóltam volna egy szót sem.
Úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy jól látod a dolgokat, és erre szerettelek volna rávezetni, de jól látható, hogy ez teljesen hiábavaló igyekezet részemről.

Mindenesetre elgondolkodtató számomra, hogy olyan emberek, akik éhány éve állnak kapcsolatban mudival, netán mudikkal, ilyen rossz véleményeket fogalmaznak meg, és mindenhol hangoztatják véleményeiket, azzel szemben azok, akik fél életüket, vagy 15-20 évet töltöttek el mudik között, távolról sem ilyen véleményeket fogalmaznak meg.

Lehet, hogy nem is mudira lett volna szükségetek?

Egyébként pedig nem vall túl ötletgazdagságra, hogy minden esetben arra hivatkozol, amikor vitára kerül sor közöttünk, hogy magamra vettem. Nem, nem veszem magamra, de kitartok a véleményem mellett, én is (mint ahogy teszed te is ezt).




"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[előzmény: (93065) Mudista, 2011-01-05 22:39:51]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Esticsillag



Tagság: 2008-03-23 21:37:28
Tagszám: #57421
Hozzászólások: 2241
93071. Elküldve: 2011-01-05 23:02:31,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108416.]

Meg egy jégrefagyott pár egy lökött mudival amit a vízből kellet kizavarni mert ebbe a nagy fagyba is belemászott.... icon18.gif icon20.gif

icon70.gif

Csili képgalériája

www.mudi-sk.websnadno.cz
[válaszok erre: #93074 #93079] [előzmény: (93069) Híres, 2011-01-05 22:59:53]
Kiváló dolgozó
Esticsillag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
93070. Elküldve: 2011-01-05 23:01:29,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108417.]

Egyenlőségjelet nem, de megpróbálom elmagyarázni, hogy mit gondolok erről:
Ha egy kutya nem érzékeny a külvilágra, a gazdáján kívüli emberekre stb. akkor az szerintem nem tud eléggé érzékeny lenni a gazdájára sem. Az, hogy hogyan reagálja le a külvilág ingereit, na az már összekapcsolható a félénkséggel, vagy éppen magabuztosággal. Ennek egy része veleszületett, másik része meg gazdafüggő.
De nem gondolom, hogy ez szentírás, meggyőzhető vagyok másról is, csak én ezt gondolom, mert ezt látom, mióta megismertem a mudit. Aztán nem biztos, hogy a valóságot látom én... De ez már filozófia... icon21.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #93099] [előzmény: (93049) sárkánykutya, 2011-01-05 21:51:09]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93069. Elküldve: 2011-01-05 22:59:53,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108418.]

Jégcsapok, hócsipkék. icon32.gif icon32.gif icon32.gif Csili icon22.gif icon22.gif icon22.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93071] [előzmény: (93067) Esticsillag, 2011-01-05 22:56:12]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93068. Elküldve: 2011-01-05 22:58:03,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108419.]

Nem kötöttünk beléd, fordítva történt. Miután Marika azt írta az idézetedről, hogy mondás, te kijavítottad, hogy az nem mondás, hanem idézet egy könyvből. Ekkor hívtam fel a figyelmedet, hogy először te írtad, ez egy mondás.

Béke veled komoly kislány!

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93073] [előzmény: (93064) hamvasmudi, 2011-01-05 22:39:03]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Esticsillag



Tagság: 2008-03-23 21:37:28
Tagszám: #57421
Hozzászólások: 2241
93067. Elküldve: 2011-01-05 22:56:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108420.]

icon50.gif

Képözön:
icon79.gif

165667_1520784415863_1122124031_31124740_4782379_n.jpg

163232_1520784895875_1122124031_31124744_4320737_n.jpg

165718_1520785455889_1122124031_31124748_7826609_n.jpg

163140_1520785615893_1122124031_31124749_7357496_n.jpg

165139_1520785975902_1122124031_31124752_7935812_n.jpg

165789_1520786735921_1122124031_31124757_1499453_n.jpg

167142_1520786855924_1122124031_31124758_7250126_n.jpg

167290_1520787015928_1122124031_31124759_6975530_n.jpg

165195_1520787135931_1122124031_31124760_1980066_n.jpg

165276_1520787215933_1122124031_31124761_3588208_n.jpg

168744_1520788455964_1122124031_31124769_5321730_n.jpg

164058_1520788535966_1122124031_31124770_2754854_n.jpg

167717_1520788735971_1122124031_31124771_7249567_n.jpg

Siltessapka icon20.gif
164307_1520788895975_1122124031_31124772_5622950_n.jpg

168659_1520789495990_1122124031_31124776_3239537_n.jpg

167942_1520789575992_1122124031_31124777_7486436_n.jpg

162718_1520789735996_1122124031_31124778_6400342_n.jpg

167413_1520789896000_1122124031_31124779_4564456_n.jpg

168081_1520790456014_1122124031_31124782_1867422_n.jpg

167674_1520791016028_1122124031_31124785_6415853_n.jpg

icon50.gif icon74.gif

Csili képgalériája

www.mudi-sk.websnadno.cz
[válaszok erre: #93069 #93078 #93091 #93152]
Kiváló dolgozó
Esticsillag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93066. Elküldve: 2011-01-05 22:45:13,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108421.]

"Az egyetlen különbség ebben a tekintetben közted és köztük az, hogy rajtad kívül senki nem veszi ezt magára."

Így van. Van olyan tenyésztő, aki annyira nem veszi magára, hogy megpróbálja elhinteni, nála csupa stabil kutya születik. Bocs, de ez tényleg így van. Nevet, konkrét példát csak PÜ-ben, ha érdekel.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (93065) Mudista, 2011-01-05 22:39:51]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mudista



Tagság: 2008-04-13 09:12:53
Tagszám: #58212
Hozzászólások: 1550
93065. Elküldve: 2011-01-05 22:39:51,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108422.]

Szia Marika!

Igazából nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, ha elolvasom a tőled hozzám nyilvánosan és privát érkezett leveleket, úgy érzem magam, mint aki éjt nappallá téve csak azon munkálkodik, hogy Téged lejárasson. Talán elkerülte a figyelmed, hogy szándékosan még csak utalást sem tettem arról, hogy az a kutya Tőled származik és azt is megemlítettem, hogy a gazdái elégedettek voltak vele, nem zavarta őket a kutya viselkedése, mindössze én gondolom úgy, hogy jó lenne, ha arra törekednének a mudi tenyésztői, hogy ennél stabilabb kutyákat tenyésszenek.
Neked sikerült ebből is kihoznod azt, hogy ez ellened irányul, amiről nyilván szó nincs, de már nem tudok ezen csodálkozni, csak újfent sajnálkozásomat tudom kifejezni.
Azután, hogy mikor kifejeztem őszinte örömömet a blogomban, hogy a szintén általad tenyésztett Rokka és gazdája fantasztikus teljesítménnyel kijutottak a világbajnokságra, Neked még ezt is sikerült a személyed elleni támadásként értelmezned, már nem lepődöm meg.
De nem adom fel, szeretnélek újra biztosítani afelől, hogy semmilyen perverz örömet nem érzek akkor, ha bármilyen helyzetben félni látok egy kutyát, még akkor sem, ha történetesen Tőled származik. Az a véleményem, hogy ilyen kutya ma bármelyik tenyésztőnél születhet és születik is mindegyiknél teljesen természetes módon. Az egyetlen különbség ebben a tekintetben közted és köztük az, hogy rajtad kívül senki nem veszi ezt magára.

mudista.wordpress.com
[válaszok erre: #93066 #93072] [előzmény: (92966) kormosvari, 2011-01-05 20:25:58]
Kiváló dolgozó
Mudista adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93064. Elküldve: 2011-01-05 22:39:03,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108423.]

De ezt is kár ideírnom, mert csak rágjátok, és beleköttök, mindegy mit írok.
Ha sapka van, vagy nincs sapka...
Lényeg, hogy én írtam.
Béke veletek vicces kedvű kislányok!

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[válaszok erre: #93068] [előzmény: (93060) Híres, 2011-01-05 22:28:52]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93063. Elküldve: 2011-01-05 22:37:23,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108424.]

Gondolom, megint elmentél aludni. Jó éjt! icon50.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93062. Elküldve: 2011-01-05 22:31:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108425.]

Látok. Látom, hogy nem értetted. icon23.gif icon34.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (93059) hamvasmudi, 2011-01-05 22:28:41]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.023809909820557 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail