Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499757/20 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (80/12
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
93061. Elküldve: 2011-01-05 22:29:30,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108426.]

A béke idáig sem rajtam múlott!!!

Szálem alejkum! icon53.gif icon53.gif

"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[előzmény: (93058) hamvasmudi, 2011-01-05 22:26:54]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93060. Elküldve: 2011-01-05 22:28:52,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108427.]

Te írtad, hogy mondás, nem Marika találta ki.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93064] [előzmény: (93058) hamvasmudi, 2011-01-05 22:26:54]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93059. Elküldve: 2011-01-05 22:28:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108428.]

Láss!

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[válaszok erre: #93062] [előzmény: (93057) Híres, 2011-01-05 22:26:39]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93058. Elküldve: 2011-01-05 22:26:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108429.]

Főleg, hogy nem is neked írtam a 92812-t.
De akkor most már, legyen a te hited szerint.
És értelmezd úgy, ahogy akarod!
Béke veled!

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[válaszok erre: #93060 #93061] [előzmény: (93056) kormosvari, 2011-01-05 22:22:06]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
93057. Elküldve: 2011-01-05 22:26:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108430.]

icon21.gif

A mudisok Jézusa ő, aki felnyitja a vakok szemét. icon25.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #93059] [előzmény: (93056) kormosvari, 2011-01-05 22:22:06]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
93056. Elküldve: 2011-01-05 22:22:06,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108431.]

Hát lehet, ezt én nem tudom, de ezek szerint te sem!

92812. hamvasmudi | Válasz erre 2011-01-04 20:30:32 [2.]
Tegnap este elmentem aludni.
Gondolom éjszakánként általában alszanak az emberek.
Nincs min vitatkozni. Ennyi.
Van egy csomó mondás, és ezeket nem akarom, és nem fogom idézni, csak ezt:
"Legyen a ti hitetek szerint!"




--------------------------------------------------------------------------------

Téma: [KUTYAFAJTÁK] Mudi Fórum: Kutya

[előzmény: (92659) Híres, 2011-01-03 21:34:03]


"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[válaszok erre: #93057 #93058] [előzmény: (93054) hamvasmudi, 2011-01-05 22:10:05]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
93055. Elküldve: 2011-01-05 22:17:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108432.]

Igen, de ez a kutya dec. 31-én veszett el Pomázon, azt meg dec. 31-én találták Budán... még ha lenne pár nap közte, azt mondom, odaért. Azért holnap felhívom a megtalálót. A baj az, hogy az a kutya is lelépett és Herceggel ellentétben nem ment vissza... icon26.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #93151] [előzmény: (93024) sárkánykutya, 2011-01-05 21:19:29]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hamvasmudi



Tagság: 2010-08-26 02:39:30
Tagszám: #87957
Hozzászólások: 1044
93054. Elküldve: 2011-01-05 22:10:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108433.]

A "Legyen a ti hitetek szerint" nem egy mondás, hanem idézet egy könyvből.

Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
[válaszok erre: #93056] [előzmény: (92862) kormosvari, 2011-01-05 11:04:21]
Kiváló dolgozó
hamvasmudi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
93053. Elküldve: 2011-01-05 22:04:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108434.]

Na, ebben viszont én nem hiszek! icon53.gif


"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[előzmény: (93052) Tajnicsek, 2011-01-05 21:57:56]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tajnicsek



Tagság: 2010-09-30 19:49:42
Tagszám: #88940
Hozzászólások: 502
93052. Elküldve: 2011-01-05 21:57:56,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108435.]

A végén még tiszta világbéke lesz ezen a fórumon! icon21.gif icon33.gif

Jó éjszakát! icon43.gif

www.csordasvolgy.hu
[válaszok erre: #93053]
Törzstag
Tajnicsek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
93051. Elküldve: 2011-01-05 21:52:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108436.]

Valszeg félreértettél, az érdek megemlítése általános jelleggel volt, részemről, és saját tapasztalatok alapján.
A válaszodat egyáltalán nem tartottam negatívnak, -sőt- és nem tartom bajnak, hogy kéretlenül írtál véleményt. icon50.gif icon50.gif icon70.gif

"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[előzmény: (93040) Tajnicsek, 2011-01-05 21:37:45]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
93050. Elküldve: 2011-01-05 21:51:18,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108437.]

Na azért csörög egy kis vér innen is icon21.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (93048) Tajnicsek, 2011-01-05 21:50:08]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
93049. Elküldve: 2011-01-05 21:51:09,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108438.]

Hát mindegy... lehet. icon21.gif
Mondjuk a sensible az valóban inkább "józan".

De az biztos, hogy egy gazdája iránt érzékeny kutya nem feltétlenül lesz érzékeny a környezettel szemben is, tehát egyenlőségjelet nem lehet tenni a kettő közé...



Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #93070] [előzmény: (93045) Fodormenta, 2011-01-05 21:41:59]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tajnicsek



Tagság: 2010-09-30 19:49:42
Tagszám: #88940
Hozzászólások: 502
93048. Elküldve: 2011-01-05 21:50:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108439.]

Anyukám körösladányi... icon25.gif

www.csordasvolgy.hu
[válaszok erre: #93050] [előzmény: (93047) hegebaxi, 2011-01-05 21:48:17]
Törzstag
Tajnicsek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
93047. Elküldve: 2011-01-05 21:48:17,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108440.]

Na a végén kiderül mindenki erről a részről való icon20.gif icon20.gif
Igazad van ez így hangzik jól icon32.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #93048] [előzmény: (93046) Fodormenta, 2011-01-05 21:44:26]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
93046. Elküldve: 2011-01-05 21:44:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108441.]

Majd égyször kapsz égyet tűlem, ígéröm.
Köszi! :)
Anyukám és a családja hódmezővásárhelyi, ezért az anyanyelvöm neköm is az őzés.... icon25.gif
(Apukám Bpi volt, így két "nyelven" tudom ösztönösen beszélni a magyart. icon25.gif )

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #93047] [előzmény: (93044) hegebaxi, 2011-01-05 21:41:43]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
93045. Elküldve: 2011-01-05 21:41:59,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108442.]

"A másik az a fajta "vibrálás", amikor a kutya hajlamos túlreagálni akár a gazda jelzéseit, akár környezeti ingereket, ami könnyen vezet hangulatváltozáshoz, heves reakcióhoz."
Szerintem ez az elsőnek a változata túlzott mértékben. De ha egy kutyában nincs meg alapból az érzékenység, az nem mudi, hanem mondjuk mopsz vagy mit tudom én... icon21.gif
Szóval szerintem kívánatos az érzékenység, csak nem túlzott mértékben. icon25.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #93049] [előzmény: (93032) sárkánykutya, 2011-01-05 21:29:40]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
93044. Elküldve: 2011-01-05 21:41:43,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108443.]

Majd egyszer kapsz tőlem egyet ígéröm icon23.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #93046] [előzmény: (93038) Fodormenta, 2011-01-05 21:37:07]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tajnicsek



Tagság: 2010-09-30 19:49:42
Tagszám: #88940
Hozzászólások: 502
93043. Elküldve: 2011-01-05 21:41:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108444.]

icon18.gif

www.csordasvolgy.hu
[előzmény: (93022) hegebaxi, 2011-01-05 21:16:32]
Törzstag
Tajnicsek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
93042. Elküldve: 2011-01-05 21:40:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108445.]

Gondoltam böngészel icon32.gif icon20.gif
Ugye jó icon25.gif
Jó a tájszólásod icon25.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (93038) Fodormenta, 2011-01-05 21:37:07]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
93041. Elküldve: 2011-01-05 21:37:51,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108446.]

icon20.gif icon20.gif nem semmi lehetett
Na én feltaláltam egy szintel feljebb

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (93037) Gulakuti, 2011-01-05 21:35:37]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tajnicsek



Tagság: 2010-09-30 19:49:42
Tagszám: #88940
Hozzászólások: 502
93040. Elküldve: 2011-01-05 21:37:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108447.]

Nekem semmi érdekem nem fűződött ehhez a megállapításhoz.
Ráadásul szerintem nem is volt negatív a véleményem, bár az igaz, hogy kéretlen.
Az is igaz, hogy rég tudom, legjobb, ha megtartom magamnak-az igazán rossz véleményem meg is szoktam tartani.
Szerintem az egymás mellett elbeszélés, és az, hogy ha a "másik fél" adja szájába az egyiknek a mondandóját, vezet egy csomó félreértéshez.
Úgy érzem, sokkal kevesebb az elvárás, sokkal több az elnézés, sokkal enyhébb a megítélés "részünkről", mint ahogy azt sokszor sokan kommunikálják.
Én mindig elfogadtam, hogy a mudi egy érzékeny fajta, hogy erősen szocializáció-függő, azt is belátom, hogy sokszor ugyanazok a szavak teljesen mást jelentenek két ember számára.
Vannak azonban bizonyos dolgok, tulajdonságok, amikről határozott véleményem van, de szerintem sokan meglepődnének, mennyi mindenben értünk egyet (tényleg), csak a megfelelő fórumot kéne használni.
És ez nem a megfelelő fórum, ebben teljesen egyetértek Aduval, leírva nagyon nehéz átadni a lényeget.


www.csordasvolgy.hu
[válaszok erre: #93051] [előzmény: (93021) kormosvari, 2011-01-05 21:16:08]
Törzstag
Tajnicsek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
93039. Elküldve: 2011-01-05 21:37:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108448.]

Pedig láthattál már Te is nyugodt félénk kutyát, most épp a kertünkben szaladgál icon25.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (93034) Gulakuti, 2011-01-05 21:31:57]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
93038. Elküldve: 2011-01-05 21:37:07,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108449.]

Azta! jó sok eszköz köll hozzá! icon27.gif
Tetszik ez a dikkölő! Kéne neköm is égy! icon25.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #93042 #93044] [előzmény: (93029) hegebaxi, 2011-01-05 21:25:18]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
93037. Elküldve: 2011-01-05 21:35:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[108450.]

volt egy fiatal srác , sajnos már elvitte az alkohol , ! De egyszer annyira berúgott , hogy a szomszédjába ment , azt hitte haza ért , még a kutyák is megtámadták , megcsipkedték , még beszélt is hozzájuk " hogy nem ismertek meg ? " icon20.gif aztán bement a szomszédba , és lefeküdt , mondta neki a tulaj , hogy x nem otthon vagy , az meg , nem a fa,,,, nem ! icon20.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #93041] [előzmény: (93033) hegebaxi, 2011-01-05 21:31:18]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021867036819458 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail