[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
93011. Elküldve: 2011-01-05 21:08:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108476.] |
Kis mudikák? Hogy bírják ezt a kemény telet? Anyukájuk?
Fotókat légysziiii!
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #93018] |
[előzmény: (92983) hegebaxi, 2011-01-05 20:46:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
93010. Elküldve: 2011-01-05 21:06:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108477.] |
Nekünk meg a pincénkben. Két éve készült el a pincénk, ilyen fainul csinálták meg a vízszigetelését....
A fokhagyma finom, a fokhagyma drága, nem kell permetezni, igénytelen, egészséges, csak a gyomot kell kikapálni. Mi az már....
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93013 #93014] |
[előzmény: (93005) Tajnicsek, 2011-01-05 21:01:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
93008. Elküldve: 2011-01-05 21:04:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108479.] |
Mármint az, hogy csak nullára jött ki?
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93009] |
[előzmény: (93004) hegebaxi, 2011-01-05 21:00:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93006. Elküldve: 2011-01-05 21:02:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108481.] |
Lehet, hogy ha igazán jót akarnánk a fajtának, akkor az ilyen szentimentálisoknak nem volna szabad tenyészteni. De most komolyan. Csak nem tudom, akkor hány tenyésztő maradna ebben az országban. (Robi biztos )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92998) Csibiti, 2011-01-05 20:58:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
93005. Elküldve: 2011-01-05 21:01:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108482.] |
Bizony, sok felé már csak rizst érdemes termeszteni, olyan masszívan áll a víz a földeken...
Mért pont fokhagymát?
Apukám Makón született, és mikor kicsi voltam, azzal riogatott, hogy ha rosszak vagyunk, hazavisz hagymát kapálni...
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #93007 #93010] |
[előzmény: (92972) Fodormenta, 2011-01-05 20:35:32] |
|
Törzstag
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
93003. Elküldve: 2011-01-05 21:00:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108484.] |
Én most el..
Jó éjt mindenkinek.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
93002. Elküldve: 2011-01-05 21:00:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108485.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92997) Fodormenta, 2011-01-05 20:58:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92999. Elküldve: 2011-01-05 20:58:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108488.] |
akkor má megérte
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #93001] |
[előzmény: (92996) hegebaxi, 2011-01-05 20:58:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92998. Elküldve: 2011-01-05 20:58:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108489.] |
De ez szinte természetes, hogy nem minden kutya csúcs stabil. Csak réges-régen a félős kutyának nem volt helye az életben, míg ma amilyen hülye szentimentálisak vagyunk, megtartjuk, felneveljük azokat is, és úgyis lesz gazdája. Ha olyan amelyik szereti tutujgatni a félős kutyát, akkor annak még egész jó élete is lehet. Ha meg olyan aki "kemény" kutyát szeretett volna, hát annak két lehetősége marad. Vagy az epörnyefa, vagy egy másik hely...
(Én is szentimentális hülye vagyok...)
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
92996. Elküldve: 2011-01-05 20:58:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108491.] |
Szerintem az összes fórumozó nem evett annyi fokhagymát mint ami az én kezemen keresztülment
Nagyon sokáig csináltam ,mindig kijött nullásra
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #92999 #93000] |
[előzmény: (92989) Fodormenta, 2011-01-05 20:52:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92995. Elküldve: 2011-01-05 20:57:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108492.] |
A falra hányt borsó.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92997] |
[előzmény: (92993) Fodormenta, 2011-01-05 20:55:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
92994. Elküldve: 2011-01-05 20:56:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108493.] |
Ha arra vet az élet, majd Csibitiék learatnak és jópénzért eladnak....
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (92992) hegebaxi, 2011-01-05 20:55:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
92992. Elküldve: 2011-01-05 20:55:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108495.] |
Na nekem aztán tényleg messze vagy
De ha arra vet az élet biztos elmegyek
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #92994] |
[előzmény: (92988) Csibiti, 2011-01-05 20:52:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92990. Elküldve: 2011-01-05 20:52:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108497.] |
Én nem láttam azt a kiskutyát, de ha láttam volna, akkor sem mondanék véleményt róla (bár el kell ismernem, amit te írsz, azt nagyon korrektnek tartom).
Az utolsó két mondatodat akár én is írhattam volna, nagyon így gondolom én is.
Mondhatnék véleményt viszont olyan kutyáról, amelyiket a saját szememmel láttam és egyáltalán nem tartom jó idegrendszerűnek, miközben a tenyésztője az egekig magasztalja. Nem mondtam véleményt róla, mert felnőtt kutyáról én nem tudom megállapítani, hogy a félősségében mennyi a szerzett és mennyi az öröklött tényező. De most kikívánkozott belőlem, mert csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy miközben mi nem tagadjuk, születnek nálunk bizonytalanabb kutyák és példálózni is hajlandóak vagyunk velük, van tenyésztő, aki úgy próbálja beállítani a kennelét, mint ahol csupa erős idegrendszerű kutya születik. Pedig ez nem igaz. És nem Marikára gondolok, mielőtt valaki félreértené!!!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92982) Tajnicsek, 2011-01-05 20:46:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
92989. Elküldve: 2011-01-05 20:52:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108498.] |
Pedig állítólag jó pénzért elkel. (Meg nagyon szeretem is! Képes vagyok magában rágcsálni... )
Nektek volt hagymaföldetek igazából?
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #92996] |
[előzmény: (92987) hegebaxi, 2011-01-05 20:50:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92988. Elküldve: 2011-01-05 20:52:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108499.] |
Csatlakozz! Batyus buli van!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
92987. Elküldve: 2011-01-05 20:50:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108500.] |
Ne rakj fokhagymát ,nem nagy üzlet sok a munka vele és sokat kell dúrni a földet
Tapasztalat
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #92989] |
[előzmény: (92972) Fodormenta, 2011-01-05 20:35:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|