[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92961. Elküldve: 2011-01-05 20:14:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108526.] |
Néha unatkozhatnának...
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92963] |
[előzmény: (92955) Gulakuti, 2011-01-05 19:49:34] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92960. Elküldve: 2011-01-05 20:01:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108527.] |
Elveszett !
2010.december 31-én Pomázról a Klisovácz dülőről eltűnt egy 3 éves,Mudi kan kutya.Vöröses barna színű,mellén fehér folttal.Piszke névre hallgat.
Minden oltást megkapott.Egy négy éves kislány várja haza.
Telefonszám:06-30-443-7674
Előre is köszönöm a segítséget!!!!
Tisztelettel Bucsi Szilvia
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #93024] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92959. Elküldve: 2011-01-05 19:58:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108528.] |
A te nevedet kiírta és a rendes számomon hívtál.
(Azt hittem, a lóra mondtad a kocsma előtt. )
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92949) Firtató, 2011-01-05 19:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92958. Elküldve: 2011-01-05 19:53:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108529.] |
így jártál
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92967] |
[előzmény: (92954) Csibiti, 2011-01-05 19:48:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92957. Elküldve: 2011-01-05 19:50:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108530.] |
Ez nagyon tetszik!!!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92956. Elküldve: 2011-01-05 19:50:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108531.] |
Meg dagonyázik... Az meg az iszappakolás ősmagyarosan...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92955. Elküldve: 2011-01-05 19:49:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108532.] |
Különben jobb párban nevelni kölyköt , nem unatkoznak úgy
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92961] |
[előzmény: (92952) Tajnicsek, 2011-01-05 19:44:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92954. Elküldve: 2011-01-05 19:48:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108533.] |
Most már nekem is kell vigyáznom, elfogyott itthon az unikum...
De komolyan, az epémet tönkrevágtam karácsonykor...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92953. Elküldve: 2011-01-05 19:44:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108534.] |
a végén meg majd röfög
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92956] |
[előzmény: (92951) Tajnicsek, 2011-01-05 19:43:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92952. Elküldve: 2011-01-05 19:44:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108535.] |
Vagy az is megmarad...
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92955] |
[előzmény: (92940) Gulakuti, 2011-01-05 19:11:25] |
|
Törzstag
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92951. Elküldve: 2011-01-05 19:43:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108536.] |
Nem is muszáj megenni, egy ismerősöm mondta még a nyáron, hogy masszázs-kenőcsöt készít, aminek az alapja mangalicazsír. És nagyon jól megy neki a biznisz.
Ez a tejben-vajban fürösztés ősmagyar verziója!
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92953] |
[előzmény: (92938) Gulakuti, 2011-01-05 19:08:46] |
|
Törzstag
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92950. Elküldve: 2011-01-05 19:41:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108537.] |
www.csordasvolgy.hu
|
| | |
[előzmény: (92945) Csibiti, 2011-01-05 19:27:56] |
|
Törzstag
|
|
 Firtató

Tagság: 2007-03-03 14:41:27 Tagszám: #42370 Hozzászólások: 2883 |
92949. Elküldve: 2011-01-05 19:37:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108538.] |
az Én voltam,reggel
http://www.allatdoki.mlap.hu/
06 70 7797921
|
| | | [válaszok erre: #92959] |
[előzmény: (92864) Szilaj, 2011-01-05 11:31:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92948. Elküldve: 2011-01-05 19:34:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108539.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92946) Csibiti, 2011-01-05 19:31:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92947. Elküldve: 2011-01-05 19:32:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108540.] |
elhiszem , de nekem nem megy a gyógyulás ilyen egyszerűen
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92954] |
[előzmény: (92945) Csibiti, 2011-01-05 19:27:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92946. Elküldve: 2011-01-05 19:31:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108541.] |
Ne már!!!
Én a szalonnát is olajban sütöm, de csak az egészségem védelme miatt...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92945. Elküldve: 2011-01-05 19:27:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108542.] |
Én bele is betegedtem... De három unikum helyrehozott...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92944. Elküldve: 2011-01-05 19:18:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108543.] |
mi hús evők vagyunk , el lehet mondani
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (92943) sárkánykutya, 2011-01-05 19:16:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92943. Elküldve: 2011-01-05 19:16:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108544.] |
Öcsém is pont ilyen!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #92944] |
[előzmény: (92942) Gulakuti, 2011-01-05 19:15:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92942. Elküldve: 2011-01-05 19:15:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108545.] |
Én még a sonkáról is kopra leszedem a zsírt , belebetegednék ha zsírosat kéne ennem
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92943 #92945] |
[előzmény: (92941) sárkánykutya, 2011-01-05 19:13:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92941. Elküldve: 2011-01-05 19:13:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108546.] |
Hú, én meg a szalonnának pont a jó zsíros részét szeretem!
Egyszer szüleimmel vásároltunk a hentesnél, anyukám kért egy szép szelet szalonnát, mire a hentes elő is vette a legszebb, legzsírtalanabb darabot... én pedig óvatosan megkérdeztem, hogy nem lehetne-e inkább azt a jó kis zsírosat ott a szélén... nagyot nézett!
De amúgy pl. a zsíros kenyeret nem szeretem...
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #92942] |
[előzmény: (92938) Gulakuti, 2011-01-05 19:08:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92940. Elküldve: 2011-01-05 19:11:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108547.] |
jól van , majd annak is meglesz
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92952] |
[előzmény: (92939) Tajnicsek, 2011-01-05 19:09:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92939. Elküldve: 2011-01-05 19:09:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108548.] |
Egy kan megmarad, egy kan meg várja még az igazit.
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92940] |
[előzmény: (92929) Gulakuti, 2011-01-05 18:53:27] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92938. Elküldve: 2011-01-05 19:08:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108549.] |
Szépek , Amúgy tetszenek , de nem szeretem a zsírt , a másikaknak is van bőven , meg sem merem mondani , hogy a nagy fehér disznónknak , mennyi zsírja lett
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92941 #92951] |
[előzmény: (92934) Tajnicsek, 2011-01-05 19:04:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
92937. Elküldve: 2011-01-05 19:07:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108550.] |
|
| | |
[előzmény: (92932) Szilaj, 2011-01-05 19:00:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|