[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92911. Elküldve: 2011-01-05 17:22:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108576.] |
Jaj, azt nem is meséltem, hogy egy néni, aki csak leszálláskor vette észre, hogy kiskutya is van a vonaton, megkérdezte, hogy hol utazott eddig a kiskutya, mert nem hallotta a hangját. Mondtam neki, hogy ott ült mellettem az ülésen, csak csöndben figyelgetett, nem sírt. Aztán mondta a néni, hogy ez ugye puli... Mondtam neki, hogy majdnem és elmagyaráztam, milyen kutya a mudi. És most jön amitől leesett az állam. A néni minimum 75 éves volt. Azt mondta, otthon megnézi az interneten.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92914 #92915 #92919] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92910. Elküldve: 2011-01-05 17:13:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108577.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92905) Tajnicsek, 2011-01-05 17:05:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92909. Elküldve: 2011-01-05 17:12:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108578.] |
Igen.
Közben leteszteltem a vasútállomáson elhaladó vonatra, a vonaton utazásra és a nagyvárosi forgalomra. Én vittem fel Pestre ugyanis, mivel ott volt dolgom. Nem csak itthon volt magabiztos...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92912 #92913 #92922] |
[előzmény: (92908) sárkánykutya, 2011-01-05 17:08:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92908. Elküldve: 2011-01-05 17:08:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108579.] |
Miért a ?
Elvitték Eperkét?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #92909] |
[előzmény: (92906) Híres, 2011-01-05 17:06:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92907. Elküldve: 2011-01-05 17:07:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108580.] |
Szia!
Üdv a mudisok közt! Fogsz valamit sportolni az ebeddel?
Hozzál sok fotót!
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92926] |
[előzmény: (92884) zsoo1031, 2011-01-05 14:13:51] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92906. Elküldve: 2011-01-05 17:06:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108581.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92908] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92905. Elküldve: 2011-01-05 17:05:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108582.] |
Örülök, hogy meglett Herceg!
(Csak lusta vagyok kikeresni azt a hozzászólást, amire ezt írhatnám...
)
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92910] |
|
|
Törzstag
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92904. Elküldve: 2011-01-05 17:04:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108583.] |
Nagyon mívelt a gyerek!
Azért hobbiból legyen inkább csüngőhasú, az mégsem nő meg 2-300 kilósra!
www.csordasvolgy.hu
|
| | |
[előzmény: (92871) Aduaneros, 2011-01-05 13:31:54] |
|
Törzstag
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92903. Elküldve: 2011-01-05 17:02:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108584.] |
Jó a DurocxMangalica, de azért az sem rajong a szabad tartásért télen-nyáron. Én meg azokért az állatokért rajongok, amik így érzik jól magukat...
www.csordasvolgy.hu
|
| | |
[előzmény: (92850) Gulakuti, 2011-01-05 09:28:12] |
|
Törzstag
|
|
 Tajnicsek

Tagság: 2010-09-30 19:49:42 Tagszám: #88940 Hozzászólások: 502 |
92902. Elküldve: 2011-01-05 17:00:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108585.] |
Nekünk 25 kocánk van, 2 kannal, az már azért nem hobbi-tenyészet.
Mondjuk szerintem is az különbözteti meg a hobbizástól az adott állattartást, hogy költesz rá, vagy megélsz belőle.
Lehet 25 koca is hobbi, ha nem élek meg belőle, csak drága hobbi. Mi szeretnénk a hobbinkból megélni...
Márcsak azért is, mert még sosem voltak ilyen jó főnökeim és munkatársaim!
www.csordasvolgy.hu
|
| | | [válaszok erre: #92916 #92917] |
[előzmény: (92849) Gulakuti, 2011-01-05 09:26:09] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
92901. Elküldve: 2011-01-05 16:05:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108586.] |
Részvétem Dolly miatt
Annak örülök hogy Éber jól van
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (92893) zsoo1031, 2011-01-05 14:39:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
92900. Elküldve: 2011-01-05 16:04:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108587.] |
Hát ja. Tud alkotni
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (92889) zsoo1031, 2011-01-05 14:23:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92899. Elküldve: 2011-01-05 15:36:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108588.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92897) Aduaneros, 2011-01-05 15:32:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
92898. Elküldve: 2011-01-05 15:35:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108589.] |
Nem adod fel..? Nagyon kedves vagy, de én már meg sem merek mukkani...
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | |
[előzmény: (92894) zöldbors, 2011-01-05 14:40:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
92897. Elküldve: 2011-01-05 15:32:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108590.] |
Az anyjától jobban félek!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #92899] |
[előzmény: (92881) Szilaj, 2011-01-05 14:05:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92896. Elküldve: 2011-01-05 15:00:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108591.] |
Helló!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (92873) zsoo1031, 2011-01-05 13:36:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldbors

Tagság: 2004-11-18 10:16:54 Tagszám: #14029 Hozzászólások: 821 |
92894. Elküldve: 2011-01-05 14:40:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108593.] |
Az én egyik nyulas ismerősöm a belga bak x új zélandi vörös anya összetételre esküszik. Igaz, ő nem egészen intenzív körülmények között tartja őket, és azt mondja, ezek voltak a legellenállóbbak az általa próbált keresztezések között. És még viszonylag nagyok is. (Külsőre meg leginkább a magyar vadashoz hasonlítanak, kicsit vörösebb tónusú bundával, fehéres szemgyűrűvel.) Majd próbálok szerezni tőle egyet tavasszal
|
| | | [válaszok erre: #92898] |
[előzmény: (92875) Aduaneros, 2011-01-05 13:50:02] |
|
Törzstag
|
|
 zsoo1031

Tagság: 2007-08-13 19:31:00 Tagszám: #48058 Hozzászólások: 1774 |
92893. Elküldve: 2011-01-05 14:39:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108594.] |
Ja az uccso mondatot csak most láttam
Hát Dolly elpusztult augusztusban
Éber jól van szerencsére!
Ebgondolat Kutyaiskola | Videók
|
| | | [válaszok erre: #92901] |
[előzmény: (92886) Viki84, 2011-01-05 14:16:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92892. Elküldve: 2011-01-05 14:27:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108595.] |
Megkaptam.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92895] |
[előzmény: (92890) Fodormenta, 2011-01-05 14:24:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsoo1031

Tagság: 2007-08-13 19:31:00 Tagszám: #48058 Hozzászólások: 1774 |
92891. Elküldve: 2011-01-05 14:27:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108596.] |
Hát igen
De majd megyek látogatni
Ebgondolat Kutyaiskola | Videók
|
| | |
[előzmény: (92888) Szilaj, 2011-01-05 14:22:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
92890. Elküldve: 2011-01-05 14:24:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108597.] |
Megkaptad az smst?
Megérkezett a naptár és a póráz, nagyon szépen köszönöm!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #92892] |
[előzmény: (92888) Szilaj, 2011-01-05 14:22:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsoo1031

Tagság: 2007-08-13 19:31:00 Tagszám: #48058 Hozzászólások: 1774 |
92889. Elküldve: 2011-01-05 14:23:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108598.] |
Persze hogy emlékszem rájuk
Az a lábmosás a végén
Ebgondolat Kutyaiskola | Videók
|
| | | [válaszok erre: #92900] |
[előzmény: (92886) Viki84, 2011-01-05 14:16:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92888. Elküldve: 2011-01-05 14:22:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108599.] |
Akkor még várhatsz sokat.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92890 #92891] |
[előzmény: (92884) zsoo1031, 2011-01-05 14:13:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
92887. Elküldve: 2011-01-05 14:21:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108600.] |
Egészséges: csípőszűrés negatív, oltásai, féregtelenítés rendben, láthatóan sincs semmi betegsége, (Marcinál még plusszban a közeli epilepsziás rokon miatt (nagynéni) minimum 3év a tenyésztésbe vonásig).
Közepes erősségű idegrendszer: a MMK vielkedés tesztjén megfelelt.
Jaj, azt nem írtam, hogy én támogatom a terelőösztön meglétét is. Aki tudja az ösztönpróbával, de ha nekem mutatnak egy videót, ahol egyértelműen az a kutya szerepel és persze egyértelműen jól, nekem az is megfelel.
Minimum közepes szépségű küllem: tenyészszemlén megfelelt, lehetőleg van 1-2 minimum kitünő kiállítási eredménye.
Így érthetőbb vagyok?
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #93084] |
[előzmény: (92883) AduAsz, 2011-01-05 14:13:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|