[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92836. Elküldve: 2011-01-04 22:16:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108651.] |
Na igen... jelenleg teljes pangás van. Csak hozni akarnak.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92861] |
[előzmény: (92833) Híres, 2011-01-04 22:10:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92835. Elküldve: 2011-01-04 22:16:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108652.] |
Jó éjt!
Holnap csak este leszek, írjatok jó sokat!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92837] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92834. Elküldve: 2011-01-04 22:14:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108653.] |
"most, hogy átgondolom, a kutyáink is 13-14kg-osak"
Ez hatalmas poén volt!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92832) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-04 22:06:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92833. Elküldve: 2011-01-04 22:10:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108654.] |
Hát, remélem. Akkor ez azt jelenti, hogy egy jó gazdához is tud majd néhány nap vagy 1-2 hét elteltével. Most már csak az kell, hogy jelentkezzen valaki, aki szeretné örökbefogadni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92836] |
[előzmény: (92831) Szilaj, 2011-01-04 21:56:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dorzsi-Pöszke

Tagság: 2008-12-17 21:26:09 Tagszám: #66827 Hozzászólások: 833 |
92832. Elküldve: 2011-01-04 22:06:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108655.] |
Szia Robi!
Én, nem nyulazok. Guba bácsi, tenyésztett, törzs alanyokat és mesélte ezeket az adatokat. Én, csak kagylóztam. de, most, hogy átgondolom, a kutyáink is 13-14kg-osak. Lényeg, hogy az öreg úr, nyulai jó nagyok voltak és mind külföldre vitték, nagy pénzen.
TS
|
| | | [válaszok erre: #92834 #92839] |
[előzmény: (92772) Gulakuti, 2011-01-04 17:29:14] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92831. Elküldve: 2011-01-04 21:56:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108656.] |
Sztem nem fog már megszökni, ha egyszer vissza ment. És lehet, hogy nem is szökött, hanem téged keresett.
Szóval, sztem ez jelent valamit. Biztos, hogy már hozzád kötődik.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92833] |
[előzmény: (92830) Híres, 2011-01-04 21:43:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92830. Elküldve: 2011-01-04 21:43:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108657.] |
Az a helyzet, hogy megvan rá az esély, hogy sportot űzzön belőle. Legalábbis amennyire én ismerem. De Kriszti sem feltételez jobbat róla, pedig ő még jobban ismeri, mint én. Tegnap felhívtam, amikor Herceg megszökött és egyáltalán nem lepődött meg ezen a szökésen. Igaz, hogy tőle csak az elején szökött meg, utána már nem próbálta, de benne volt a pakliban. Arra viszont egyikünk sem számított, hogy pont ide hozzám fog visszajönni. Én arra gondoltam, hogy Krisztinél fog felbukkanni előbb-utóbb.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92831] |
[előzmény: (92829) Pentz Kati, 2011-01-04 21:39:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
92829. Elküldve: 2011-01-04 21:39:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108658.] |
Átlósan olvasgattam, De jó,hogy megvan Herceg! Csak nehogy sportot űzzön ebből a kis csibész.
Megyek .
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #92830] |
[előzmény: (92825) Szilaj, 2011-01-04 21:18:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92828. Elküldve: 2011-01-04 21:39:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108659.] |
Sajnos nálunk Barack a céltáblája a többiek állandó piszkálódásának. Emiatt sajnos hamarosan neki új gazdát keresünk, mert nálunk sajnos ilyen körülmények között nem lehet boldog. Mivel nálad két kutya van "csak" és gondolom, Racsni talán egy picit fontosabb, én Szifonnak keresnék új gazdát. Azért merem ezt ilyen kategorikusan kijelenteni, mert
1. egész életükön át elkülöníteni őket nagyon macerás
2. nem biztos, hogy az ivartalanítás hatásos lesz és ekkor ismét életbe lép az 1. pont
De ez csak az én véleményem. Lehet, hogy nincs igazam.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92818) victor07, 2011-01-04 21:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92827. Elküldve: 2011-01-04 21:32:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108660.] |
Ez nem jutott eszembe. De ha tényleg így van, az azt jelenti, hogy kötődik hozzám és ehhez nem kellett neki sok idő. Krisztinél hosszabb ideig tartott, míg kialakult ez a kötődés, mert akkor még nagyon el volt vadulva. Mindenképpen hatalmas fejlődésen ment át és az, hogy visszajött, bizonyítja, hogy egyáltalán nem reménytelen.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92813) Szilaj, 2011-01-04 20:45:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92826. Elküldve: 2011-01-04 21:19:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108661.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92805) Csibiti, 2011-01-04 19:29:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92825. Elküldve: 2011-01-04 21:18:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108662.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92829] |
[előzmény: (92815) Pentz Kati, 2011-01-04 20:48:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92824. Elküldve: 2011-01-04 21:15:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108663.] |
Ja , akkor Szifont
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (92821) Gulakuti, 2011-01-04 21:07:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rókarex

Tagság: 2005-01-23 22:44:44 Tagszám: #15390 Hozzászólások: 10536 |
92823. Elküldve: 2011-01-04 21:15:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108664.] |
|
| | |
[előzmény: (92805) Csibiti, 2011-01-04 19:29:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92822. Elküldve: 2011-01-04 21:14:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108665.] |
Az jó ötlet, mert úgy még védekezni sem tud...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92821) Gulakuti, 2011-01-04 21:07:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92821. Elküldve: 2011-01-04 21:07:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108666.] |
Rancsit kösd meg
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92822 #92824] |
[előzmény: (92818) victor07, 2011-01-04 21:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 victor07

Tagság: 2007-08-28 06:58:19 Tagszám: #48571 Hozzászólások: 579 |
92820. Elküldve: 2011-01-04 21:07:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108667.] |
Megoldható az elkülönítés...
üdv.: victor
"A legnagyobb bussines az lenne, ha mindenkit megvennék annyiért, amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit képzel magáról..."
|
| | |
[előzmény: (92819) Szilaj, 2011-01-04 21:06:20] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92819. Elküldve: 2011-01-04 21:06:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108668.] |
Ez nem jó hír.
Különzárni nem tudod őket, mikor nem vagy otthon?
Az ivartalanítás (ha egyáltalán) csak hónapok múlva segít, mire kiürülnek a hormonok.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92820] |
[előzmény: (92818) victor07, 2011-01-04 21:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 victor07

Tagság: 2007-08-28 06:58:19 Tagszám: #48571 Hozzászólások: 579 |
92818. Elküldve: 2011-01-04 21:02:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108669.] |
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Szifon mostanában ha nem vagyok itthon bántja Racsnit.
Két lehetőség merült fel bennem:
1 ivartalanítás
2 új gazda keresése
Van esetleg valakinek jobb ötlete?
üdv.: victor
"A legnagyobb bussines az lenne, ha mindenkit megvennék annyiért, amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit képzel magáról..."
|
| | | [válaszok erre: #92819 #92821 #92828 #92842 #92852] |
[előzmény: (92817) victor07, 2011-01-04 20:54:28] |
|
Törzstag
|
|
 victor07

Tagság: 2007-08-28 06:58:19 Tagszám: #48571 Hozzászólások: 579 |
92817. Elküldve: 2011-01-04 20:54:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108670.] |
Höj! Te még megjelensz ilyen helyeken?
|
| | | [válaszok erre: #92818] |
[előzmény: (92795) Aduaneros, 2011-01-04 18:44:48] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92816. Elküldve: 2011-01-04 20:50:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108671.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (92814) Gulakuti, 2011-01-04 20:46:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92814. Elküldve: 2011-01-04 20:46:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108673.] |
Meg volt keveredve , mint Ádám anyák napján
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92816] |
[előzmény: (92813) Szilaj, 2011-01-04 20:45:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92813. Elküldve: 2011-01-04 20:45:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108674.] |
Nekem az jutott eszembe, hogy látta, amikor bementél a házba? Nem lehet, hogy azt hitte, elmentél és utánad akart menni? Aztán, mikor nem talált sehol, vissza ment...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92814 #92827] |
[előzmény: (92809) Híres, 2011-01-04 20:16:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
92812. Elküldve: 2011-01-04 20:30:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108675.] |
Tegnap este elmentem aludni.
Gondolom éjszakánként általában alszanak az emberek.
Nincs min vitatkozni. Ennyi.
Van egy csomó mondás, és ezeket nem akarom, és nem fogom idézni, csak ezt:
"Legyen a ti hitetek szerint!"
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | |
[előzmény: (92659) Híres, 2011-01-03 21:34:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|