[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92536. Elküldve: 2011-01-02 19:33:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108951.] |
Elég ha én értem !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92537 #92538] |
[előzmény: (92535) knusa, 2011-01-02 19:32:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92535. Elküldve: 2011-01-02 19:32:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108952.] |
Azt már értettem, csak a korábbiakat nem...
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92534. Elküldve: 2011-01-02 19:31:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108953.] |
Január 31-ig ráérsz.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92541] |
[előzmény: (92524) Pentz Kati, 2011-01-02 19:13:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92533. Elküldve: 2011-01-02 19:28:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108954.] |
Tényleg benned van , mit nem értesz ?
Azt írtad , ha úgy döntöttem ha nem akarok veled beszélni , mondjam meg nyugodtan , akkor másképp írom le ,
AKAROK BESZÉLNI VELED
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92535] |
[előzmény: (92532) knusa, 2011-01-02 19:26:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92532. Elküldve: 2011-01-02 19:26:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108955.] |
Biztos bennem van a hiba, de értelmezhetetlenek a válaszaid!
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92531. Elküldve: 2011-01-02 19:23:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108956.] |
Miért ne ? nekem tényleg semmi bajom veled , ezt tudod !
Beszéljünk a mudikról , jó !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92532] |
[előzmény: (92530) knusa, 2011-01-02 19:21:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92530. Elküldve: 2011-01-02 19:21:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108957.] |
Mondd meg nyugodtan, ha úgy döntöttél, hogy ne szóljak hozzád...
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92529. Elküldve: 2011-01-02 19:19:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108958.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92530] |
[előzmény: (92528) knusa, 2011-01-02 19:19:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92528. Elküldve: 2011-01-02 19:19:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108959.] |
oké
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92527. Elküldve: 2011-01-02 19:17:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108960.] |
meg hát , a miénket is sikerült neki , az ólban !
Figyi Robi vagyok , nem Pali !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92528] |
[előzmény: (92526) knusa, 2011-01-02 19:16:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92526. Elküldve: 2011-01-02 19:16:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108961.] |
Te mondtad, hogy megfogja...
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92525. Elküldve: 2011-01-02 19:14:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108962.] |
Kit , mit kell fogni ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92526] |
[előzmény: (92523) knusa, 2011-01-02 19:12:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
92524. Elküldve: 2011-01-02 19:13:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108963.] |
Remélem holnap már meg is érkezik.
Főnök függő,hogy ki tudok-e menni az OTP-be.
Úgy van a nyitvatartási rendje mint a boltnak.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #92534] |
[előzmény: (92520) Szilaj, 2011-01-02 19:05:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92523. Elküldve: 2011-01-02 19:12:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108964.] |
OTT nem voltam, de nem egyszer voltam már hajtáson...
És agarat is láttam már és nem csak BIS ringben.
Hogy történik? Ki fogja le? és utána mi történik?
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92522. Elküldve: 2011-01-02 19:07:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108965.] |
De ha megfogja disznós lesz !
Látod megint nem voltál ott , és ár többet tudsz , mint én
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92523] |
[előzmény: (92519) knusa, 2011-01-02 19:03:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92521. Elküldve: 2011-01-02 19:05:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108966.] |
A kopódat viszont vidd majd!
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92520. Elküldve: 2011-01-02 19:05:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108967.] |
Igen. Azt írd rá, hogy tagdíj 2011.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92524] |
[előzmény: (92506) Pentz Kati, 2011-01-02 18:42:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92519. Elküldve: 2011-01-02 19:03:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108968.] |
Hát sok.
Első sorban az, hogy agárral nem lehet vadászni legálisan.
Másodsorban láttam már disznót, és agarat is.
Harmadsorban, a kopóinkkal az a baja sokaknak, hogy lincselik az őzeket...
amiben az a bibi, hogy ha nincsenek vadvédelmi kerítések, akkor a kopó nem éri utol az őzet, azt hamar otthagyja... az agarakkal viszont ezügyben más a helyzet...
Az agár nem disznóskutya...
nem is értem...
Bár Somogyországban agaras fronton döbbenetes dolgok történnek...
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92518. Elküldve: 2011-01-02 19:00:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108969.] |
mi bajod vele ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92519 #92521] |
[előzmény: (92516) knusa, 2011-01-02 18:59:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
92517. Elküldve: 2011-01-02 18:59:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108970.] |
Akkor biztosan az.
|
| | |
[előzmény: (92515) Gulakuti, 2011-01-02 18:54:49] |
|
Törzstag
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92516. Elküldve: 2011-01-02 18:59:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108971.] |
Agár? legálisan? és épp ésszel?
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92515. Elküldve: 2011-01-02 18:54:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108972.] |
jól , lehet süket , mer nem érdekelte a lövés , sem
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #92517] |
[előzmény: (92514) Dió66, 2011-01-02 18:53:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
92514. Elküldve: 2011-01-02 18:53:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108973.] |
És hogy ment a hajtás?
|
| | | [válaszok erre: #92515] |
[előzmény: (92510) Gulakuti, 2011-01-02 18:51:13] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92513. Elküldve: 2011-01-02 18:53:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108974.] |
Szia Sanyi!
Most már csak azt kellene tudnom, mit írtam le ésszerűen...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
92512. Elküldve: 2011-01-02 18:53:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[108975.] |
aha
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (92511) chanelNo6, 2011-01-02 18:52:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|