[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92360. Elküldve: 2011-01-01 19:35:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109127.] |
Macskaköves út van!
És Koppány már volt ott...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
92358. Elküldve: 2011-01-01 19:27:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109129.] |
Ja, elég tág,még a barátunk / google / se tudott mit kezdeni vele
Nekem tetszik!! És babakocsim sincs
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #92361] |
[előzmény: (92354) Csibiti, 2011-01-01 19:17:05] |
|
Haladó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
92357. Elküldve: 2011-01-01 19:27:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109130.] |
Sziasztok!
Nem tudom, hogy fordulhatott ez elő, de leéltem 7,5 évet egy mudival úgy, hogy nem voltam vele tisztában: a lincselés "fajtajellegzetesség". Azt hittem, csak Tüsinek van az a bosszantó szokása, hogy amikor a falkában verekedés tör ki, rögtön bekapcsolódik - mindig a nyerésre álló oldalán. Idegesítő, mert ezzel tovább gerjeszti a folyamatot. Ha a verekedő felek már engednének, ő a csipkedésével tovább hergeli őket.
Szóval ma megint okosabb lettem...
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #92394] |
|
|
Törzstag
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
92356. Elküldve: 2011-01-01 19:26:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109131.] |
Nekem is sokszor betelik a pohár...
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92355. Elküldve: 2011-01-01 19:20:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109132.] |
Babakocsival is jól járható...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92360] |
[előzmény: (92354) Csibiti, 2011-01-01 19:17:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92354. Elküldve: 2011-01-01 19:17:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109133.] |
Ezt nem mondtam... Tavaly sem olyan helyen voltatok. Jártam már ott...
Egy kis ízelítő:
Egyébként nem titok, már egyszer leírtam, de egy fene...
Kovácsi hegy.
Ez elég tág fogalom,illetve hely, ezen a hegyen több látnivaló is akad, és azt hiszem a botanikusok is találhatnak pár ritkaságot... A geológusoknak "aranybánya"...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
92353. Elküldve: 2011-01-01 19:10:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109134.] |
Csak olyan helyre mehetünk kirándulni, ahol még senki nem járt?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #92354] |
[előzmény: (92352) Csibiti, 2011-01-01 19:05:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92352. Elküldve: 2011-01-01 19:05:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109135.] |
Jaj, hülye vagyok. Most én nem ARRA a sétára gondoltam...
Még nem írom meg, mert tényleg nincs igazán messze tőletek és még előbb elmész...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92351. Elküldve: 2011-01-01 19:05:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109136.] |
Ezért tettem be ezt:
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (92347) Híres, 2011-01-01 18:56:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92350. Elküldve: 2011-01-01 19:03:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109137.] |
Én az enyémet csak ajánlani tudom. nagyon szuper autó.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92349. Elküldve: 2011-01-01 19:01:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109138.] |
Én is régóta fogalmazgatom, számolgatom fejben, de egyelőre nem látom, hogy kezdene letisztulni. Elő kellene vennem a standard-et is, mert őszintén szólva az arányok nincsenek pontosan a fejemben, márpedig a méréshez ezt is tudni kell. És még sok minden. Például hogy a különböző tulajdonságokra adandó pontszámok hogyan viszonyuljanak egymáshoz, melyik tulajdonság milyen súlyú legyen a többihez képest. Meg még sok ilyesmi...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92330) sárkánykutya, 2011-01-01 18:22:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92348. Elküldve: 2011-01-01 18:57:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109139.] |
Szerintem egyre gondolunk.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (92329) sárkánykutya, 2011-01-01 18:18:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
92347. Elküldve: 2011-01-01 18:56:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109140.] |
"Szerintem lenne, aki tenyésztésbe vonná..."
Szerintem is. De nem lesz rá lehetősége, mert ebben én döntök szerencsére. És azt is tudom, hogy nem az a nagyon "gáz" kategória, de én meghúztam egy határt és az alá nem megyek.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #92351] |
[előzmény: (92327) sárkánykutya, 2011-01-01 18:17:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92346. Elküldve: 2011-01-01 18:55:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109141.] |
Hiszen megírtam!
A zalavári töltésen.
Zalavár-kis Balaton. Zalavárt zalaszabarral összekötő út. Itt megy egy kerékpárút egészen Balatonhídvégig, ott szoktunk sétálni.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
92345. Elküldve: 2011-01-01 18:54:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109142.] |
Szerencsére ott még nem tartanak
és ha láttatok volna, amint próbálom őket rávenni arra, hogy újból lépjenek a gomra de persze nem - ám !!
Agility Veszprém
|
| | |
[előzmény: (92342) sárkánykutya, 2011-01-01 18:49:36] |
|
Haladó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
92344. Elküldve: 2011-01-01 18:52:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109143.] |
Akármennyire is telik, én csatolok, egyszerűen azért, mert nem ismerem azt az idegen kutyát és nem tudom hogy mit művelhetne az enyéimmel.
(Én már inkább ezért hordok magammal kis zörgős dobozt. Ma is azzal kergettem el két kutyát is. Egyik sem kóbor volt, hanem mindkettő az udvarból kiszökött kutya, persze emberi gondatlanság miatt. Nevetséges volt, ahogy az egyiket próbálta visszahívni a gazdája és mennyire sz@rt rá. Az erdőben volt egy kóbor is, de azzal nem volt gondunk, elment magától. Még az utcán is volt egy kóbor, de azzal sem volt gond, mert elég volt csúnyán néznem rá. Egy sarki kutya meg állandóan kiszökik, az utcafrontját is a sajátjának érzi, azt mindig hazaküldtem eddig, aztán, amikor tele lett a pohár, hozzávágtam kétszer a zörgős dobozt, azóta nem jön oda hozzánk, csak messziről ugat. )
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (92336) Csibiti, 2011-01-01 18:38:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
92343. Elküldve: 2011-01-01 18:52:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109144.] |
ja, erre is gondoltam már... csak olyan igényes vagyok
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #92350] |
[előzmény: (92340) Csibiti, 2011-01-01 18:46:21] |
|
Haladó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
92342. Elküldve: 2011-01-01 18:49:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109145.] |
Nézd a jó oldalát: legalább a kéziféket nem engedték ki!
Minden esetre izgalmasan indult az év...
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #92345] |
[előzmény: (92338) Fuszekli, 2011-01-01 18:41:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
92341. Elküldve: 2011-01-01 18:49:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109146.] |
igen, én is így látom !
Ami pedig a Te történetedet illeti, nos majd kitárgyaljuk az "érdekes" gazdikat, ha végre nem titkosítod a séta helyszínét
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #92346 #92352] |
[előzmény: (92339) Csibiti, 2011-01-01 18:45:00] |
|
Haladó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92340. Elküldve: 2011-01-01 18:46:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109147.] |
Le kell cserélni az autót. Az enyémben nem tudnak rálépni a kapcsolóra...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
92339. Elküldve: 2011-01-01 18:45:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109148.] |
Most, hogy már megoldódott a probléma, inkább a humoros oldaláról nézd a dolgot. Így elmondhatod, hogy vidáman indult az év, és akkor ilyen is marad...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fuszekli

Tagság: 2010-02-23 11:16:41 Tagszám: #82660 Hozzászólások: 234 |
92338. Elküldve: 2011-01-01 18:41:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109149.] |
nos, ebállatok az autóban maradtak, míg gazdik kiszálltak : és már csak a központi zár csattogását lehetett hallani
a mi autókban / suzuki / van egy központizárat aktiváló gomb a vezető ülés mellett - na arra léptek rá !!
Agility Veszprém
|
| | | [válaszok erre: #92339 #92340 #92342] |
|
|
Haladó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
92337. Elküldve: 2011-01-01 18:38:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[109150.] |
Köszönöm,nem olyan amilyet szeretnék,de ennél többet nem tudok kihozni a kis automatából.
BÚÉK Neked/Nektek is.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (92204) Dorzsi-Pöszke, 2011-01-01 14:44:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|