[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 pamici87

Tagság: 2006-10-27 13:28:01 Tagszám: #36394 Hozzászólások: 308 |
85179. Elküldve: 2010-11-06 14:27:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116301.] |
Kormosvári-Hajtó Rébék, Reni
Melinda
Képgalériám
VideJók
|
| | | [válaszok erre: #85180] |
[előzmény: (85176) Subakati, 2010-11-06 14:11:15] |
|
Törzstag
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85178. Elküldve: 2010-11-06 14:21:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116302.] |
Valyon mi történt vele?
Kati
|
| | |
[előzmény: (85177) kormosvari, 2010-11-06 14:12:44] |
|
Törzstag
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
85177. Elküldve: 2010-11-06 14:12:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116303.] |
Szia, Katikám!
Nem csinálok újat, csak egy plusz menüpont lesz.
Visazont én sem tudok felmenni!
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #85178] |
[előzmény: (85170) Subakati, 2010-11-06 13:19:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85176. Elküldve: 2010-11-06 14:11:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116304.] |
Szia!
Hogy hivják a kutyádat?Nem ismerem de nagyon szép!
Kati
|
| | | [válaszok erre: #85179] |
[előzmény: (85173) pamici87, 2010-11-06 14:05:11] |
|
Törzstag
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85175. Elküldve: 2010-11-06 14:09:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116305.] |
Szia Judit!
Azt hiszem Te tudod kikröl van szó.
Kati
|
| | | [válaszok erre: #85182] |
[előzmény: (85172) Szilaj, 2010-11-06 13:26:13] |
|
Törzstag
|
|
 pamici87

Tagság: 2006-10-27 13:28:01 Tagszám: #36394 Hozzászólások: 308 |
85174. Elküldve: 2010-11-06 14:06:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116306.] |
Fél tőlem
Melinda
Képgalériám
VideJók
|
| | |
[előzmény: (85167) kormosvari, 2010-11-06 10:57:09] |
|
Törzstag
|
|
 pamici87

Tagság: 2006-10-27 13:28:01 Tagszám: #36394 Hozzászólások: 308 |
85173. Elküldve: 2010-11-06 14:05:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116307.] |
Azt hiszem, erre gondolsz
Arra emlékszel, Szilaj, mikor 2007 februárjában mentünk kirándulni Szendehelyre? Gyülekeztünk a váci állomáson, vártuk a többieket - és egyszer csak Reni hosszan állt két lábon, de mire beüzemelted a fotómasinát, visszaereszkedett
Melinda
Képgalériám
VideJók
|
| | | [válaszok erre: #85176 #85181] |
[előzmény: (84971) Szilaj, 2010-11-05 16:46:14] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
85172. Elküldve: 2010-11-06 13:26:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116308.] |
A soproni mudik az egy külön fejezet. Ész nélkül fedeztetett cifrát cifrával, közeli rokonokat egymással...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #85175] |
[előzmény: (85171) Subakati, 2010-11-06 13:22:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85171. Elküldve: 2010-11-06 13:22:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116309.] |
Szia Robi!
A mudinál a kék szem nem hoz magával betegséget?Itt No.-ban ismerek kettöt a forumról.Fehérek,kék szemüek.Az egyik vak a másik süket és epilepsziás.Mindkettö mentett.azt hiszem soproni.(Nincs szándékom vitát inditani,ez simán csak kiváncsiság)
Kati
|
| | | [válaszok erre: #85172 #85213 #85216] |
[előzmény: (85164) Gulakuti, 2010-11-06 08:38:34] |
|
Törzstag
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85170. Elküldve: 2010-11-06 13:19:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116310.] |
Szia Marika!
Akkor azért nem tudok a HP-ra menni mert ujat csinálsz!Meg vagyok nyugodva.Nem tudtam mi történt.
Kati
|
| | | [válaszok erre: #85177] |
[előzmény: (85168) kormosvari, 2010-11-06 11:00:03] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
85169. Elküldve: 2010-11-06 11:01:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116311.] |
Akkor annak mind a két szemére tegyél!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (85164) Gulakuti, 2010-11-06 08:38:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
85168. Elküldve: 2010-11-06 11:00:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116312.] |
Hát, bizony jó lenne! Akkor viszont minden mudi egyforma lenne, az meg úgye nem jó, mert akkor hol van a "sokszínűség"?
Azért majd tudok még néhány hasonló fejet mutatni, ha elkészül a honlapom új oldala.
"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #85170 #85214] |
[előzmény: (85110) Gulakuti, 2010-11-05 21:05:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kormosvari

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3406 Hozzászólások: 2659 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
85166. Elküldve: 2010-11-06 09:50:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116314.] |
Szép jó reggelt!
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
85164. Elküldve: 2010-11-06 08:38:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116316.] |
Most van mind a két szemére kék , cifrám
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #85165 #85169 #85171] |
[előzmény: (85160) Szilaj, 2010-11-05 22:30:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
85163. Elküldve: 2010-11-06 08:37:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116317.] |
Három kannal is ki lett próbálva , A barna kantól nem lettek szép fejű kutyák , de Macitól , ás Bogártól , szerintem nagyon szép fejű kutyák jöttek ki ! Sőt , Bogár is szórja a jó fejű kutyákat !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (85159) Aduaneros, 2010-11-05 22:27:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85162. Elküldve: 2010-11-05 23:27:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116318.] |
Ez tényleg durva... Most kezdödik a vadász-szezon.Nálunk tilos is a kutyát az erdöben szabadon engedni.Még az erdön kivül is rámszólt egyszer egy vadör,hogy ne hagyjam a kutyát szabadon,mert megtámadja a rött vadat.Egyszer meg lövéseket hallottam az erdö felöl.Nem is mentem tovább.Pedg nagyon szép.Turista uton azért szoktunk járni.
Kati
|
| | |
[előzmény: (85084) kormosvari, 2010-11-05 20:09:41] |
|
Törzstag
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
85161. Elküldve: 2010-11-05 23:22:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116319.] |
Igazad van, "csüggtem"
Kati
|
| | |
[előzmény: (85089) Híres, 2010-11-05 20:23:56] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
85160. Elküldve: 2010-11-05 22:30:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116320.] |
A bal szemére tegyél barna kontaktlencsét!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #85164] |
[előzmény: (85158) Gulakuti, 2010-11-05 22:11:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
85159. Elküldve: 2010-11-05 22:27:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116321.] |
Etalon is! Ritka szép feje van! (Pedig a csókaszemért nem vagyok oda, de ez esetben nincs helye a finnyáskodásnak! ) Egy jó szőrű, arányos, erős kan kellene hozzá, akinek nem árt, ha szintén szép a feje!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #85163] |
[előzmény: (85158) Gulakuti, 2010-11-05 22:11:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
85157. Elküldve: 2010-11-05 22:03:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116323.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (85154) hamvasmudi, 2010-11-05 22:01:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
85156. Elküldve: 2010-11-05 22:03:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116324.] |
Szívesen!
Jó éjt mindenkinek!
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | |
[előzmény: (85155) Gulakuti, 2010-11-05 22:02:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
85155. Elküldve: 2010-11-05 22:02:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116325.] |
Köszi !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #85156] |
[előzmény: (85154) hamvasmudi, 2010-11-05 22:01:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|