[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84979. Elküldve: 2010-11-05 16:55:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116501.] |
Na jó, annyit írtatok, hogy most inkább ömlesztve.
Szülinaposoknak, ügyes kölykekhez gratula, a betegeknek gyors gyógyulást!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84978. Elküldve: 2010-11-05 16:54:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116502.] |
Persze, mert közben megnéztem a profilját és elolvastam az összes (19) hozzászólását, amiből kiderült a válasz a kérdésemre. Nem akartam hülyét csinálni magamból, így kitöröltem a kérdést.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84969) Szilaj, 2010-11-05 16:45:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84977. Elküldve: 2010-11-05 16:53:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116503.] |
Sziasztok mennem kell:)
|
| | | [válaszok erre: #84981] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84976. Elküldve: 2010-11-05 16:52:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116504.] |
Nagyon klasszak vagytok!
Jázmin télleg egyre jobban hasonlít rád... de ez nem biztos, hogy jó neki.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84975. Elküldve: 2010-11-05 16:49:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116505.] |
Nem minden nő akart szabadulni. Csak azok csöndben voltak.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84933) Fodormenta, 2010-11-05 12:55:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84974. Elküldve: 2010-11-05 16:48:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116506.] |
Nekem is volt már problémám a hátsó szomszéddal. Igaz, nekem CSAK hátsó szomszédom van.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84934) Fodormenta, 2010-11-05 12:57:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84973. Elküldve: 2010-11-05 16:48:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116507.] |
Rosszul írtam tehát : 2 KUTYASULIS és 1EMBER AKINEK MUDIJA VOLT
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84972. Elküldve: 2010-11-05 16:47:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116508.] |
Sááárgaaa???
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84938) Fend, 2010-11-05 13:18:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84971. Elküldve: 2010-11-05 16:46:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116509.] |
Nekem mindig is tetszett ez a kutya! Főleg,ahogy áll.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #85173] |
[előzmény: (84957) pamici87, 2010-11-05 15:52:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84970. Elküldve: 2010-11-05 16:45:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116510.] |
A dunaparton találkoztam vele angol bulldogja volt de nem tudom melyik kutyasuli
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84969. Elküldve: 2010-11-05 16:45:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116511.] |
Naaa! Átírtad!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84978] |
[előzmény: (84967) Híres, 2010-11-05 16:39:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84968. Elküldve: 2010-11-05 16:44:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116512.] |
Szia Éva, hogy vannak a csöppségek?
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84980] |
[előzmény: (84967) Híres, 2010-11-05 16:39:03] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84967. Elküldve: 2010-11-05 16:39:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116513.] |
Melyik kutyasuliban volt az a mudis oktató?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84968 #84969] |
[előzmény: (84966) gabglobe, 2010-11-05 16:33:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84966. Elküldve: 2010-11-05 16:33:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116514.] |
Amúgy őt általában keveréknek nézik . Kérdezték már meg hogy melyik menhelyről van.
Idáig nem sok ember ismerte fel kb. 5-6. 2 kutyasulis,1nek mudija volt
|
| | | [válaszok erre: #84967] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84965. Elküldve: 2010-11-05 16:30:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116515.] |
Csak megnöveszti már ő is a téli bundát lassan.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84964) pamici87, 2010-11-05 16:28:10] |
|
Törzstag
|
|
 pamici87

Tagság: 2006-10-27 13:28:01 Tagszám: #36394 Hozzászólások: 308 |
84964. Elküldve: 2010-11-05 16:28:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116516.] |
Mert olyan szíp az az okos feje
Nosztalgiáztam, ezek a képek kb két éve készültek Reniről. Most épp nincs ilyen jó szőrben, de remélem télire összeszedi magát
Melinda
Képgalériám
VideJók
|
| | | [válaszok erre: #84965] |
[előzmény: (84959) vicuus, 2010-11-05 16:03:10] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84963. Elküldve: 2010-11-05 16:27:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116517.] |
Ó, majd megszokod...
A külföldiek jobban ismerik. Azoknak a magyaroknak, akik le pumizzák a kutyáinkat szívem szerint adnék egy négyest, az ötöst tényleg csak a kevés kivétel érdemli meg.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84962. Elküldve: 2010-11-05 16:27:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116518.] |
Hát, az enyémet kisebb korában jegesmedvekölyöknek nézték, most pedig farkasnak nézik. Viszont ha mondom, hogy mudi, akkor általában már hallottak erről a fajtáról, de látni még soha nem láttak.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84960) gabglobe, 2010-11-05 16:22:29] |
|
Törzstag
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84961. Elküldve: 2010-11-05 16:24:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116519.] |
Bocsi, 11 kérdezte, hogy hiéna-e.
|
| | | [válaszok erre: #84963 #84983] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84960. Elküldve: 2010-11-05 16:22:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116520.] |
Miaz,hogy nem láttak, pesten azt se tudják, hogy létezk. 1 cifra mudim van és 21 ember kérdezte meg hogy sakál-e 12 hiéna-e (számoltam).
Az elsőn nagyot kacagtam de a többinél elszomorított, hogy nem ismerik a saját hazájának kutyáját
|
| | | [válaszok erre: #84962] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84959. Elküldve: 2010-11-05 16:03:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116521.] |
Nekem nem szívem csücskei a felnőtt fekete mudik, de ez a kutyus megfogott valami miatt.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84964] |
[előzmény: (84957) pamici87, 2010-11-05 15:52:40] |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84958. Elküldve: 2010-11-05 16:02:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116522.] |
Köszi a konkrét tanácsot!!! Pont azért Titeket kérdezlek, mert a városunkban szinte nincs olyan ember, aki mudit látott, nem még értene is hozzá. Azt meg azért én is észreveszem, hogy a mudi kicsit másképp működik, mint a környezetemben fellelhető kutyusok.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84950) AduAsz, 2010-11-05 14:24:47] |
|
Törzstag
|
|
 pamici87

Tagság: 2006-10-27 13:28:01 Tagszám: #36394 Hozzászólások: 308 |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84956. Elküldve: 2010-11-05 15:47:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116524.] |
Hű, akkor ennek a mondatnak még egyszer nekifutok, elsőre nehezen fogtam fel...
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84954) sárkánykutya, 2010-11-05 14:49:06] |
|
Törzstag
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84955. Elküldve: 2010-11-05 15:32:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116525.] |
Te vagy a szaki, én csak a kutyátlan kibic .
A falkavezér kutyák/farkasok viselkedéséböl indultam ki. De a másik oldalon sokszor magam is hangsúlyozom, hogy egy mudi nem teljesen falkaállat az emberrel/gazdával kapcsolatban.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (84954) sárkánykutya, 2010-11-05 14:49:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|