[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84929. Elküldve: 2010-11-05 12:50:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116551.] |
Vegyél harcos fajtát , fogadásra , jó buli !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84927) Aduaneros, 2010-11-05 12:44:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84928. Elküldve: 2010-11-05 12:46:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116552.] |
Jobb még egy kutyát szereznél be !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84932] |
[előzmény: (84927) Aduaneros, 2010-11-05 12:44:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84927. Elküldve: 2010-11-05 12:44:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116553.] |
Csigák ellen egy pár indiai futókacsa.
A kis törpe lábtollasaink törpe cochinok, mint mondtam nem egy repkedős fajta, ők olyan helyen is tarthatók ahol virágoskert, kerti bútorok vannak.
Nagyobb területre, kapirgálni, bogarászni valami jó élelemkereső, vitális fajtát javaslok, de ezek általában jól is repülnek, célszerű ollóval megkurtítani a szárnytollaikat!
Ilyenek a magyar fajták (sárga, fehér, kendermagos, erdélyi kopter) vagy az pl.: az itáliai, de kiválóak erre a célra a parlagi tyúkok vagy más néven a japánok, ezek kistestű kapirgálók változatos színben és formában!
Bogarászni legelészni a gyöngytyúk és a pulyka is szeret, de őket nem mindenki csippantja....
Remélem tudtam kicsit segíteni....
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84928 #84929 #84940] |
[előzmény: (84909) Catti, 2010-11-05 10:46:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84926. Elküldve: 2010-11-05 12:25:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116554.] |
Mármint nem bánnám, ha kicsit tartózkodóbb lenne az enyém is. :)
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84925) vicuus, 2010-11-05 12:24:05] |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84925. Elküldve: 2010-11-05 12:24:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116555.] |
De érdekes! Az enyém holnap után lesz 5 hónapos, de mindenkivel nagyon barátságos, felőle bárki a közelembe jöhet... Amikor kisebb volt, sokszor voltak "idegen" emberek a közelébe, vagy viszonylag szűk kört ismer(t)?
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84926] |
[előzmény: (84924) gabglobe, 2010-11-05 12:21:58] |
|
Törzstag
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84924. Elküldve: 2010-11-05 12:21:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116556.] |
Néha túlzottan is, amikor olyanja van nem enged senkit a közelembe.
|
| | | [válaszok erre: #84925] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84923. Elküldve: 2010-11-05 12:15:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116557.] |
Nem semmi, mik vannak.
A kis mudi meg nagyon bátor kutyus.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84922) gabglobe, 2010-11-05 12:02:16] |
|
Törzstag
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84922. Elküldve: 2010-11-05 12:02:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116558.] |
Nekünk is volt néhány baromfink de egy róka rendszeresen odajárt vacsorázni és elvitt 4 rákóczi kacsát, 1libát,3 kacsát, 1nyuszit a maradék 5 állatkát egy ismerősünk kivégezte és egyik nap a hűtőben futottam velük össze. Még utána is visszajárt néha és olyan pofátlan volt, hogy többször áttam enni a kutyatálból, de most hétvégén az én bátor 5 hónapos ki mudim elkergette. Nagyon büszke voltam rá.
|
| | | [válaszok erre: #84923 #84952] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84921. Elküldve: 2010-11-05 11:26:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116559.] |
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84919) voiceofforest, 2010-11-05 11:11:36] |
|
Törzstag
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84920. Elküldve: 2010-11-05 11:17:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116560.] |
Isten éltesse még nagyon sokáig jó erőben, egészségben!
képeim
|
| | |
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
84919. Elküldve: 2010-11-05 11:11:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116561.] |
Volt pár napig ilyen "baromfink" is. Mikor meggyógyult, elment.
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #84921 #84939] |
[előzmény: (84913) voiceofforest, 2010-11-05 10:51:01] |
|
Törzstag
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84918. Elküldve: 2010-11-05 11:07:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116562.] |
Ez tipikusan a csakazért is kössünk bele... nekem Rozinak a kennele van a szomszéd kamrájának a hátsó falánál, de ő hangosan ugat, miközben neki a két pumija ugyanannak az épületnek a másik oldalán van.
Múlt héten megint beszólt nekem, hogy feljelent a kutyaugatás miatt
Azt mondja, ugatnak éjjel nappal. Hát mondom még nappal csak csak, bár azért jobb a békesség alapon a legtöbb bent héderel, meg szórólap és újságos, postás jövetelénél mindet behívom De éjjel csak Rozi van kint... Akkor meg minek, ha éjszaka nincsenek kint, volt a felcsattanás.
Nem százas én mondom
képeim
|
| | | [válaszok erre: #84934] |
[előzmény: (84799) Fodormenta, 2010-11-04 18:24:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kabasolyom

Tagság: 2005-06-25 14:57:03 Tagszám: #19988 Hozzászólások: 1760 |
84917. Elküldve: 2010-11-05 10:58:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116563.] |
Isten éltesse sokáig! :)
06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
|
| | |
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84916. Elküldve: 2010-11-05 10:56:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116564.] |
38 kopasznyakú kelt, ebből 23 erdélyi
Az erdélyi kopasznyakú lehet fehér, kendermagos, és fekete. Vörös nem, és nem lehet nyakkendője egyáltalán.
A kendermagosaink nagyon szépek lettek, és azok lettek a legnagyobbak is A fehér kakasunkat meg nagyon szeretem, mert majdnem elpusztult, úgy pakoltam a gyógyszeres vízhez meg az ennivalóhoz, mert nem volt benne semmi erő...
képeim
|
| | | [válaszok erre: #84930] |
[előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kabasolyom

Tagság: 2005-06-25 14:57:03 Tagszám: #19988 Hozzászólások: 1760 |
84915. Elküldve: 2010-11-05 10:56:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116565.] |
nekem Edgár tetszik a legjobban:))) na persze Csordit nem számítva :D
06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
|
| | |
[előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84914. Elküldve: 2010-11-05 10:51:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116566.] |
Jobbulást kívánok nekik!
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84908) Kecskefogó, 2010-11-05 10:46:27] |
|
Törzstag
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
84913. Elküldve: 2010-11-05 10:51:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116567.] |
Akkor én is dicsekszek egy kicsit..
A férjem is nagy díszbaromfi-rajongó. A futókcsáira a legbüszkébb. Ezek is nálunk keltek.
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #84919 #84931] |
|
|
Törzstag
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84912. Elküldve: 2010-11-05 10:48:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116568.] |
Szépek, különösen a bóbitás, és a kendermagos
képeim
|
| | |
[előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
84911. Elküldve: 2010-11-05 10:48:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116569.] |
Az én pónimat most kezelte ki a doki, ő lesántult.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (84908) Kecskefogó, 2010-11-05 10:46:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84910. Elküldve: 2010-11-05 10:47:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116570.] |
Jééé de furi, mindegyik tollasnyakú
Szépek amúgy!
képeim
|
| | |
[előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
84909. Elküldve: 2010-11-05 10:46:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116571.] |
Jó reggelt!
Egy ideje fontolgatom a pipi tartást, a fő indok nálam az, hogy a meztelen csigákat állítlag megeszik. Az is jó lenne hogy a lócitromot szétkapirgálják.
Ellenérv pedig csak annyi van, hogy a tyúkok megugrálnának mindent, a kerti bútorokat is és lepottyantanák.
Ja, és nem szabad, hogy átrepüljenek a szomszédhoz. (a kerítésem jó)
Továbbá, mivel a szomszédban marhákat tartanak, rengeteg légy van a telken.
Szerinted milyen baromfit lenne érdemes tartanom?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84927] |
[előzmény: (84907) Aduaneros, 2010-11-05 10:26:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84908. Elküldve: 2010-11-05 10:46:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116572.] |
Szép napot mindenkinek!
Utólag is sok boldog Adu-napot kívánok!
Tegnap nem tudtam benézni, a lovacskánk úgy döntött megpróbál éjszaka kinézni az ajtó tetején, és beszorult... szerencsére magától kiszabadult, de reggel igen lábrázást kaptam, amikor tiszta véres fejjel fogadott, ráadásul a nyaka körben elkezdett bedagadni, és délben már igen Dart Vaderesen vette a levegőt
Szóval betegápoltunk és halkan reménykedtünk, hogy nem óhajt megfulladni
Ha ez nem lenne elég, Sütikém sincs túl jól, szóval dokibácsi őt is megnézte, és már megint vizesedik a tüdeje... és mellé megnyugtatott, hogy nagyon rossz állapotban nincsen, de ez az állapot nem a hosszú élet titka
képeim
|
| | | [válaszok erre: #84911 #84914] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84907. Elküldve: 2010-11-05 10:26:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116573.] |
Köszi! Akinek van helye és szeretne valami hasonlót, azt csak bíztatni tudom, mert pár darab állatka tartása anyagilag nem megterhelő, ugyanakkor nagyon sok örömet tudnak adni! Itt vannak pl. a törpe lábtollasaink, fél kilós kis madarak, nyugodtak, nem repkedősek, ebből 4-5 darab még egy kicsi, füves-virágos, gyümölcsfás portán is vígan elvan, visznek egy kis plussz életet a kertbe, egész nap elkapirgálnak, legelésznek, este pedig elférnek egy kutyaháznyi tyúkólban (1 m2).
Nyuszik ugyanígy....
A kecske, pulyka már mást tészta, nekik jóval nagyobb a helyigényük....
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84909] |
[előzmény: (84906) eperke72, 2010-11-05 10:10:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
84906. Elküldve: 2010-11-05 10:10:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116574.] |
Nagyon klassz kis gazdaság, gyönyörűek a jószágok!
|
| | | [válaszok erre: #84907] |
[előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84905. Elküldve: 2010-11-05 10:06:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116575.] |
Nagyon mókás jószágok!
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84904) Aduaneros, 2010-11-05 10:02:02] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|