Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (85/13
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84929. Elküldve: 2010-11-05 12:50:09,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116551.]

Vegyél harcos fajtát , fogadásra , jó buli !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84927) Aduaneros, 2010-11-05 12:44:37]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84928. Elküldve: 2010-11-05 12:46:43,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116552.]

Jobb még egy kutyát szereznél be !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84932] [előzmény: (84927) Aduaneros, 2010-11-05 12:44:37]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84927. Elküldve: 2010-11-05 12:44:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116553.]

Csigák ellen egy pár indiai futókacsa.
A kis törpe lábtollasaink törpe cochinok, mint mondtam nem egy repkedős fajta, ők olyan helyen is tarthatók ahol virágoskert, kerti bútorok vannak.
Nagyobb területre, kapirgálni, bogarászni valami jó élelemkereső, vitális fajtát javaslok, de ezek általában jól is repülnek, célszerű ollóval megkurtítani a szárnytollaikat!
Ilyenek a magyar fajták (sárga, fehér, kendermagos, erdélyi kopter) vagy az pl.: az itáliai, de kiválóak erre a célra a parlagi tyúkok vagy más néven a japánok, ezek kistestű kapirgálók változatos színben és formában!
Bogarászni legelészni a gyöngytyúk és a pulyka is szeret, de őket nem mindenki csippantja....

Remélem tudtam kicsit segíteni.... icon50.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84928 #84929 #84940] [előzmény: (84909) Catti, 2010-11-05 10:46:38]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84926. Elküldve: 2010-11-05 12:25:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116554.]

Mármint nem bánnám, ha kicsit tartózkodóbb lenne az enyém is. :)

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84925) vicuus, 2010-11-05 12:24:05]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84925. Elküldve: 2010-11-05 12:24:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116555.]

De érdekes! Az enyém holnap után lesz 5 hónapos, de mindenkivel nagyon barátságos, felőle bárki a közelembe jöhet... Amikor kisebb volt, sokszor voltak "idegen" emberek a közelébe, vagy viszonylag szűk kört ismer(t)?

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84926] [előzmény: (84924) gabglobe, 2010-11-05 12:21:58]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gabglobe



Tagság: 2010-08-30 10:31:54
Tagszám: #88078
Hozzászólások: 27
84924. Elküldve: 2010-11-05 12:21:58,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116556.]

Néha túlzottan is, amikor olyanja van nem enged senkit a közelembe. icon32.gif
[válaszok erre: #84925]
Zöldfülű
gabglobe adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84923. Elküldve: 2010-11-05 12:15:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116557.]

Nem semmi, mik vannak. icon26.gif
A kis mudi meg nagyon bátor kutyus. icon25.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84922) gabglobe, 2010-11-05 12:02:16]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gabglobe



Tagság: 2010-08-30 10:31:54
Tagszám: #88078
Hozzászólások: 27
84922. Elküldve: 2010-11-05 12:02:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116558.]

Nekünk is volt néhány baromfink de egy róka rendszeresen odajárt vacsorázni és elvitt 4 rákóczi kacsát, 1libát,3 kacsát, 1nyuszit a maradék 5 állatkát egy ismerősünk kivégezte icon40.gif és egyik nap a hűtőben futottam velük össze. Még utána is visszajárt néha és olyan pofátlan volt, hogy többször áttam enni a kutyatálból, de most hétvégén az én bátor 5 hónapos ki mudim elkergette. Nagyon büszke voltam rá. icon22.gif
[válaszok erre: #84923 #84952]
Zöldfülű
gabglobe adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84921. Elküldve: 2010-11-05 11:26:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116559.]

icon22.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84919) voiceofforest, 2010-11-05 11:11:36]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84920. Elküldve: 2010-11-05 11:17:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116560.]

Isten éltesse még nagyon sokáig jó erőben, egészségben! icon70.gif

képeim
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


voiceofforest



Tagság: 2007-11-16 14:39:51
Tagszám: #51739
Hozzászólások: 735
84919. Elküldve: 2010-11-05 11:11:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116561.]

Volt pár napig ilyen "baromfink" is. Mikor meggyógyult, elment.
gyongybagoly2.JPG
gyongybagoly.JPG

"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
[válaszok erre: #84921 #84939] [előzmény: (84913) voiceofforest, 2010-11-05 10:51:01]
Törzstag
voiceofforest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84918. Elküldve: 2010-11-05 11:07:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116562.]

Ez tipikusan a csakazért is kössünk bele... nekem Rozinak a kennele van a szomszéd kamrájának a hátsó falánál, de ő hangosan ugat, miközben neki a két pumija ugyanannak az épületnek a másik oldalán van. icon18.gif
Múlt héten megint beszólt nekem, hogy feljelent a kutyaugatás miatt
icon18.gif icon37.gif Azt mondja, ugatnak éjjel nappal. Hát mondom még nappal csak csak, bár azért jobb a békesség alapon a legtöbb bent héderel, meg szórólap és újságos, postás jövetelénél mindet behívom icon65.gif De éjjel csak Rozi van kint... Akkor meg minek, ha éjszaka nincsenek kint, volt a felcsattanás. icon52.gif

Nem százas én mondom icon72.gif

képeim
[válaszok erre: #84934] [előzmény: (84799) Fodormenta, 2010-11-04 18:24:58]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kabasolyom



Tagság: 2005-06-25 14:57:03
Tagszám: #19988
Hozzászólások: 1760
84917. Elküldve: 2010-11-05 10:58:10,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116563.]

icon70.gif icon70.gif Isten éltesse sokáig! :)

06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
kabasolyom adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84916. Elküldve: 2010-11-05 10:56:28,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116564.]

icon50.gif

38 kopasznyakú kelt, ebből 23 erdélyi icon79.gif

Az erdélyi kopasznyakú lehet fehér, kendermagos, és fekete. Vörös nem, és nem lehet nyakkendője egyáltalán.

A kendermagosaink nagyon szépek lettek, és azok lettek a legnagyobbak is icon79.gif A fehér kakasunkat meg nagyon szeretem, mert majdnem elpusztult, úgy pakoltam a gyógyszeres vízhez meg az ennivalóhoz, mert nem volt benne semmi erő...

képeim
[válaszok erre: #84930] [előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kabasolyom



Tagság: 2005-06-25 14:57:03
Tagszám: #19988
Hozzászólások: 1760
84915. Elküldve: 2010-11-05 10:56:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116565.]

nekem Edgár tetszik a legjobban:))) na persze Csordit nem számítva :D

06204007464
agilityzz.hu
'Kísérj engem mindig, s légy igaz barát,
ki rezdülésem lesve a szívembe lát.' (tboges)
[előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53]
Kiváló dolgozó
kabasolyom adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84914. Elküldve: 2010-11-05 10:51:48,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116566.]

icon15.gif Jobbulást kívánok nekik!

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84908) Kecskefogó, 2010-11-05 10:46:27]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


voiceofforest



Tagság: 2007-11-16 14:39:51
Tagszám: #51739
Hozzászólások: 735
84913. Elküldve: 2010-11-05 10:51:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116567.]

Akkor én is dicsekszek egy kicsit..
A férjem is nagy díszbaromfi-rajongó. A futókcsáira a legbüszkébb. Ezek is nálunk keltek.
P1012271.JPG
P1012269.JPG
P1012591.JPG

"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
[válaszok erre: #84919 #84931]
Törzstag
voiceofforest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84912. Elküldve: 2010-11-05 10:48:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116568.]

Szépek, különösen a bóbitás, és a kendermagos icon79.gif

képeim
[előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
84911. Elküldve: 2010-11-05 10:48:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116569.]

Az én pónimat most kezelte ki a doki, ő lesántult.

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (84908) Kecskefogó, 2010-11-05 10:46:27]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84910. Elküldve: 2010-11-05 10:47:46,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116570.]

Jééé de furi, mindegyik tollasnyakú icon21.gif
Szépek amúgy! icon79.gif

képeim
[előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
84909. Elküldve: 2010-11-05 10:46:38,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116571.]

Jó reggelt!

Egy ideje fontolgatom a pipi tartást, a fő indok nálam az, hogy a meztelen csigákat állítlag megeszik. Az is jó lenne hogy a lócitromot szétkapirgálják.

Ellenérv pedig csak annyi van, hogy a tyúkok megugrálnának mindent, a kerti bútorokat is és lepottyantanák.
Ja, és nem szabad, hogy átrepüljenek a szomszédhoz. (a kerítésem jó)
Továbbá, mivel a szomszédban marhákat tartanak, rengeteg légy van a telken.

Szerinted milyen baromfit lenne érdemes tartanom?

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #84927] [előzmény: (84907) Aduaneros, 2010-11-05 10:26:25]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84908. Elküldve: 2010-11-05 10:46:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116572.]

Szép napot mindenkinek! icon50.gif

Utólag is sok boldog Adu-napot kívánok! icon70.gif

Tegnap nem tudtam benézni, a lovacskánk úgy döntött megpróbál éjszaka kinézni az ajtó tetején, és beszorult... szerencsére magától kiszabadult, de reggel igen lábrázást kaptam, amikor tiszta véres fejjel fogadott, ráadásul a nyaka körben elkezdett bedagadni, és délben már igen Dart Vaderesen vette a levegőt icon18.gif
Szóval betegápoltunk és halkan reménykedtünk, hogy nem óhajt megfulladni icon62.gif

Ha ez nem lenne elég, Sütikém sincs túl jól, szóval dokibácsi őt is megnézte, és már megint vizesedik a tüdeje... és mellé megnyugtatott, hogy nagyon rossz állapotban nincsen, de ez az állapot nem a hosszú élet titka icon15.gif

képeim
[válaszok erre: #84911 #84914]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84907. Elküldve: 2010-11-05 10:26:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116573.]

Köszi! Akinek van helye és szeretne valami hasonlót, azt csak bíztatni tudom, mert pár darab állatka tartása anyagilag nem megterhelő, ugyanakkor nagyon sok örömet tudnak adni! Itt vannak pl. a törpe lábtollasaink, fél kilós kis madarak, nyugodtak, nem repkedősek, ebből 4-5 darab még egy kicsi, füves-virágos, gyümölcsfás portán is vígan elvan, visznek egy kis plussz életet a kertbe, egész nap elkapirgálnak, legelésznek, este pedig elférnek egy kutyaháznyi tyúkólban (1 m2).
Nyuszik ugyanígy....

A kecske, pulyka már mást tészta, nekik jóval nagyobb a helyigényük....

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84909] [előzmény: (84906) eperke72, 2010-11-05 10:10:00]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eperke72



Tagság: 2009-11-24 20:50:44
Tagszám: #80109
Hozzászólások: 1459
84906. Elküldve: 2010-11-05 10:10:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116574.]

icon50.gif

Nagyon klassz kis gazdaság, gyönyörűek a jószágok! icon32.gif icon22.gif icon28.gif
[válaszok erre: #84907] [előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53]
Kiváló dolgozó
eperke72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84905. Elküldve: 2010-11-05 10:06:29,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116575.]

icon21.gif Nagyon mókás jószágok! icon21.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84904) Aduaneros, 2010-11-05 10:02:02]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.02351713180542 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail