Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/58 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (90/14
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84904. Elküldve: 2010-11-05 10:02:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116576.]

Köszi! Akkor kapsz még két bónuszt:

nagylany-allatkak_154.jpg

allatok2010nov_044.jpg


-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84905] [előzmény: (84903) vicuus, 2010-11-05 09:53:40]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84903. Elküldve: 2010-11-05 09:53:40,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116577.]

Nahát! Ez a kislány nagyon hasonlít Rád, csak sokkal bájosabb! icon25.gif

Nagyon szép tiszta, rendezett major. Nekem a kis csökött felhő, és Sir Edgár a kedvencem. icon21.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84904 #84951] [előzmény: (84902) Aduaneros, 2010-11-05 09:47:53]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84902. Elküldve: 2010-11-05 09:47:53,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116578.]

Jó reggelt! Na, akkor gyógyszereket bevenni, kolosszális OFF következik avagy képes beszámoló az Adu-Major hétköznapjairól:

Krampusz elköltözött új gazdáihoz, egy búcsúkép róla.

allatok2010nov_004.jpg

Egy szelet a majorból.

allatok2010nov_011.jpg

Etetéskor nagy a nyüzsgés....

allatok2010nov_065.jpg

Jóllakottan az itatónál

allatok2010nov_075.jpg

Szieszta az ólban

allatok2010nov_050.jpg

Portrék:
Az olasz csődör
allatok2010nov_062.jpg

A délceg kenderes
allatok2010nov_069.jpg

Borsó (a tejelő anya)
allatok2010nov_018.jpg

Felhő (a kis csökött)
allatok2010nov_027.jpg

Dió (a 2011-es év reménysége)
allatok2010nov_028.jpg

Sir Edgár (alendöloni séróval)
allatok2010nov_042.jpg

Kecskék libasorban, háttérben a magam fabrikálta nyúl-lak
allatok2010nov_048.jpg

A baromfiudvar legnagyobb...
allatok2010nov_073.jpg

allatok2010nov_074.jpg

allatok2010nov_057.jpg

...és legkisebb lakói

allatok2010nov_087.jpg

allatok2010nov_089.jpg

9 hetes tepsifülesek

allatok2010nov_082.jpg

Ééééééés egy Úr mindenek felett: a Fehér Herceg

allatok2010nov_086.jpg



-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84903 #84906 #84915 #84933 #84936 #84976 #85219] [előzmény: (84882) Aduaneros, 2010-11-04 21:48:35]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84901. Elküldve: 2010-11-05 09:41:22,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116579.]

Jaja, sok mindenki megfogalmazta már ezt nekem sokféleképpen. Éppen ezért figyelek arra nagyon, hogy ne kövessem el ezt a hibát. Vagyis pár hónapja figyeltem rá, mára már rögzült szerintem.
Amire most is figyelnem kell, hogy teljesen nyugodtan menjek oda hozzá, amikor sok nap után hazamegyek, mert olyan nagyon megszeretném már a buksiját. De előbb lenyugszom, árasztom a határozott energiát, rá sem nézek, ha ugrik, elfordulok, és megvárom, míg lefekszik, és pár percig néz rám. Ekkor odahívom. icon21.gif Na, ez az, ami kicsit még nehéz, de működik ennek ellenére.

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84950] [előzmény: (84898) sárkánykutya, 2010-11-05 09:30:49]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84900. Elküldve: 2010-11-05 09:37:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116580.]

ááá, tuti nem magamtól, biztos valahol olvastam vagy láttam. De eszembe jutott, hogy erre az esetre is lehetne alkalmazni. Azt találtam ki, hogy kipróbálom, nem a módszert. :)

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84899) sárkánykutya, 2010-11-05 09:33:49]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84899. Elküldve: 2010-11-05 09:33:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116581.]

"Éjjel kitaláltam, hogy a hétvégén megpróbálom, hogy ha közeledünk az ominózus kerítéshez, és amikor látom, hogy Csikasz mindjárt lüke lesz, azonnal a másik irányba fordulok, és csinálom ezt mindaddig, amíg nem viselkedik normálisan. Hátha bejön. "

Magadtól találtad ki?

Na, miből lesz a cserebogár! icon21.gif
Ez egy sokak által alkalmazott és általában jól működő módszer. icon32.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #84900] [előzmény: (84895) vicuus, 2010-11-05 08:52:42]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84898. Elküldve: 2010-11-05 09:30:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116582.]

Plágium! icon51.gif icon21.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #84901 #84946] [előzmény: (84893) AduAsz, 2010-11-05 08:22:05]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84897. Elküldve: 2010-11-05 09:30:35,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116583.]

Még sok boldogat neki! icon22.gif icon70.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
84896. Elküldve: 2010-11-05 08:58:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116584.]

Jaj, bocsi, elfelejtettem: Sziasztok Mindenkinek!

A napokban kaptam egy emilt Tia (Tisza Tücsök) gazdáitól, de csak most tudom megmutatni, mert a jó időt kihasználva melózom a kertben:

Kedves Marika,

Tia ma részt vett a első nem oficialis versenyen. Kassan volt egy agility verseny es volt kis kutyus kategoria is. A palyan 4 kuszo volt es 4 ugro akadaly de a botok lent voltak a foldon. A elso futam Tianak nagyon sikerult. Hét kutyusbol harmadik lett. A masik futam mar nem nagyon tetszett mert mar inkabb szaladgalt oda es visza. De Kati nagyon meg volt vele elegedve hogy szepen dolgozott.Megis csak uj hely,sok kutya,sok idegen ember............

Ti hogy vagytok. Olvastam hogy megint szep eredmenyeket ert el Szava. Gratulalunk.

szeretettel

Katiek

Nagyon örülök, hogy Tia jól dolgozik.
KisKatinak nagyon oda kell hatnia, hogy lekösse a figyelmét, mert a kis ördög nagyon eleven volt már kicsinek is. icon50.gif icon50.gif


"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[előzmény: (84894) kormosvari, 2010-11-05 08:52:15]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84895. Elküldve: 2010-11-05 08:52:42,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116585.]

Szió! Kotyogjál csak bátran,ezért írok, hogy segítsetek. icon25.gif

Az a helyzet, hogy én már kinőttem azt a korszakot, hogy sajnáljam a kutyát, és úgy érzem, hogy teljesen tisztában vagyok azzal, hogy én vagyok a "vezér". (A húgaim pedig soha nem is is sajnálták a kutyát, ők keményebbek voltak vele mindig is.)

Kiabálni rá és verni nem szoktuk (amikor igen, az összes esetről tudtok, mivel azonnal ideírtam, hogy szóljatok, hol hibázunk szerintetek. Még a szüleim mondták is, hogy úgy állítom be a dolgokat, mintha Csikaszt folyton vernénk és szidnánk, a végén még valaki kihívja ránk az állatvédőket. icon21.gif ). Inkább csellel próbálok rá hatni, ha első szóra nem engedelmeskedik. Pl. a behívásnál a csel az, hogy (most másolok a blogból): "Az udvaron minden másra figyel, és legtöbbször nem engedelmeskedik, viszont az esetek 80%-ban - ha szólok neki - abbahagyja amit csinál (fű- és játékrágás), és mozdulatlanul bámul rám. Ilyenkor aztán hiába vinnyogok neki, vagy szólhatok én határozottan is: ha nincs kedve, nem jön oda. Na, erre az a trükköm, hogy olyan helyre sétálok, ahol már nem lát. És akkor jön a "Gyere-gyere-gyere Csikaaasz!!!" Mire a kiskutya 10-ből 10-szer azonnal odarohan hozzám sovány malac vágtában, hogy majd' ledönt a lábamról." (A kennelben és terepen szinte 100%-ig engedelmeskedik behívásnál, első szóra azonnal ott van mellettem. Így nem értem, hogy az udvaron miért nem.)

A vinnyogást úgy értem, hogy alapból nagyon borzalmas, magas hangom van, így ha alapjáraton beszélek, az vinnyogás. (Tehát nem rájátszott gügyögésről van szó.) A határozottságnál pedig mélyre vált a hangom, és próbálok "fenyegető" lenni. (Máshogy nem tudom kifejezni.)

Vagy pl. sétálásnál ha a kerítésen belül ugatnak a kutyák, Csikasz megbolondul, és a hátsó két lábán áll, a mellső praclijai az egekben vannak, és ugat, húz a kerítés felé. (Tesómat tegnap úgy harapta meg, hogy Helgus volt a kerítéshez közelebb, így Csikasz a másik feléről ahogy ugatott a kutyáknak, a nagy hév közepette beleharapott a tesóm lábába.) Már harapott így meg engem is, ekkor rászóltam és rántottam egyet a pórázon, mire a kutya leült és elhallgatott. De mostanában úgy próbálom megelőzni ezt az egészet, hogy amikor közeledünk a kutyás kerítés felé, és látom, hogy Csikasz megfeszül (még nem ugrál vagy ugat, csak hegyezi a fülét és áll a farka icon21.gif ), akkor megállítom, megvárom, amíg teljesen rám figyel, ekkor elkezdek beszélni hozzá teljesen nyugodtan és határozottan, plusz meg is paskolom, és így megyünk addig, amíg nem látom, hogy ismét megfeszülne. Amikor párszor eljátszuk ezt, az utca végén már van olyan kutyás ház, ahol úgy csinál, mintha a kerítésen belül ugató kutyák ott sem lennének. Fogalmam sincs, hogy jól csinálom-e vagy sem.

Éjjel kitaláltam, hogy a hétvégén megpróbálom, hogy ha közeledünk az ominózus kerítéshez, és amikor látom, hogy Csikasz mindjárt lüke lesz, azonnal a másik irányba fordulok, és csinálom ezt mindaddig, amíg nem viselkedik normálisan. Hátha bejön.

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84899] [előzmény: (84893) AduAsz, 2010-11-05 08:22:05]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kormosvari



Tagság: 2003-04-30 00:00:00
Tagszám: #3406
Hozzászólások: 2659
84894. Elküldve: 2010-11-05 08:52:15,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116586.]

Uram Isten, így elment az idő!!!!!!! icon70.gif
Kívánok Gyertyánnak még sok-sok, egészségben eltöltött évet!!!! icon22.gif icon22.gif
Nektek együtt pedig hosszú, együtt töltendő boldog időt!!! icon70.gif icon70.gif

Nagyon szívesen, ha emlékszel, amikor elvitted is, elmondtam, hogy nagyon szívesen adom Hozzátok, mert az előzetes beszélgetéseink alapján meg voltam győződve arról, hogy jó helyen lesz!

Nagyon bürszke vagyok Rátok, és boldog, hogy Veletek él, és ÉN KÖSZÖNÖM!!!!! icon70.gif

"VAKOK KÖZÖTT FÉLSZEMŰ A KIRÁLY"
Kormosvári-Hajtó mudi kennel
Képtár
[válaszok erre: #84896] [előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
kormosvari adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84893. Elküldve: 2010-11-05 08:22:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116587.]

Bocs, hogy belekotyogok, de ez tényleg nem az árnyék nagyságán múlik... A kutya kiérzi - és a mudi különösen!!! - hogy nem vagy(tok) a helyzet magaslatán vele kapcsolatban.
Szóval, ezt elsösorban önamgadban (-magatokban) kell eldönteni és ott kell határozottnak lenni a kutyával szemben. Tehát saját magadnak kell saját magadat a kutya "vezérének" tekinteni. Ha ez sikerül, akkor a kutya megérzi, hogy az ö dominanciája véget ért... Nem is fog kelleni ahhoz verni, grabancolni, stb. Elég lesz egy hördülés vagy ránézés és tudni fogja, mi van.
Hidd el, csinálhatsz(-tok) ármit, kiabálhattok rá, megverhetitek, stb, ha emellett az agyadban (vagy szívedben vagy bárhol máshol) az motoszkál, hogy "szegény kutyus, jaj de sajnálom..." meg lelkiismeretfurdalás, stb., akkor a kutya a "nevelésadagból" elsösorban ezt a számára elönyös "leckét" jegyzi meg - rosszat teszek ==> a gazdi sajnálni fog és ezzel én vagyok felül.
Ha úgy tünik, durván van megfogalmazva, akkor rosszul értelmezed - a kutyának óriási szüksége van arra, hogy megtalálja a saját helyét (de ezt igyekezni fog javítani azonnal, ha gyengének érzi a felette állót), mindig tudja, mi a szerepe. Attól, hogy Te leszel a fönök, még tiszta szívböl szeretheted, megadhatsz neki mindent, amit lehet - de neki tisztában kéne lennie azzal, hogy ezt nem ö "intézi", hanem ez mindig a Te döntésed. Enélkül, bizony, sosem alakul ki jó, mondhatnám meghitt ember-kutya kapcsolat.

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[válaszok erre: #84895 #84898] [előzmény: (84867) vicuus, 2010-11-04 21:27:45]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84892. Elküldve: 2010-11-05 07:09:59,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116588.]

Még sok szép együtt töltött évet kívánok vele. icon22.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


markiklara



Tagság: 2008-05-28 20:54:30
Tagszám: #59811
Hozzászólások: 3258
84891. Elküldve: 2010-11-05 06:52:17,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116589.]

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT neki! icon28.gif

Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
markiklara adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


markiklara



Tagság: 2008-05-28 20:54:30
Tagszám: #59811
Hozzászólások: 3258
84890. Elküldve: 2010-11-05 06:51:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116590.]

Szép jó reggelt!
beolvasas0001_003.jpg
Minden Imrének kívánok NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
Kiváló dolgozó
markiklara adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eperke72



Tagság: 2009-11-24 20:50:44
Tagszám: #80109
Hozzászólások: 1459
84889. Elküldve: 2010-11-05 06:50:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116591.]

Jó reggelt!

Isten éltessen sokáig nagyon jó egészségben! icon70.gif

SANY2227.JPG
[előzmény: (84888) Csibiti, 2010-11-05 06:35:32]
Kiváló dolgozó
eperke72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csibiti



Tagság: 2005-11-28 19:47:21
Tagszám: #24142
Hozzászólások: 9156
84888. Elküldve: 2010-11-05 06:35:32,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116592.]

Szép jó reggelt mindenkinek!

Gyertyán éppen ma tíz éves!
Marika, köszönöm!

2010_10_31_049.jpg

icon75.gif

Csibiti kennel
Galéria
Csibiti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84887. Elküldve: 2010-11-05 06:31:51,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116593.]

Szép jó reggelt!

Hű, képzeljétek, azt álmodtam, hogy Veletek fórumozok. icon21.gif

Simán fogadnék az akárhányra, én sem menőzésből, én is jobban éreztem magam 85 kilósan... Na, átmegyünk ma életmód fórumba? icon21.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84881) Aduaneros, 2010-11-04 21:47:27]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-chilli-



Tagság: 2009-11-21 11:16:17
Tagszám: #79998
Hozzászólások: 72
84886. Elküldve: 2010-11-04 22:18:21,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116594.]

pedig jól kijönnek Bütyivel, egyre többet játszanak. biztos melegfront van icon53.gif
[előzmény: (84884) Szilaj, 2010-11-04 22:07:37]
Kezdő
-chilli- adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84885. Elküldve: 2010-11-04 22:08:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116595.]

icon32.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (84882) Aduaneros, 2010-11-04 21:48:35]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84884. Elküldve: 2010-11-04 22:07:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116596.]

Fene érti ezeket... lehet, Vackor unatkozik egyedül. De az enyémek nincsenek egyedül. icon26.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84886] [előzmény: (84883) -chilli-, 2010-11-04 21:52:39]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-chilli-



Tagság: 2009-11-21 11:16:17
Tagszám: #79998
Hozzászólások: 72
84883. Elküldve: 2010-11-04 21:52:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116597.]

külföldön vagyok, úgyh sajnos nem. holnap megyek haza, úgyh 7végén sztem megcélozzuk.... egyébként azóta szökik, mióta mutattunk neki egy jó nagy mezőt, ahol kedvére futkározhat. szerdán a lakásban maradt pár órára Bütyivel kettesben, és semmit nem szedtek szét, nem rombol, nem tudom mire vélni ezt a dolgot. lehet,h a szomszéd vizsla izgatja? icon23.gif
[válaszok erre: #84884] [előzmény: (84880) Szilaj, 2010-11-04 21:46:05]
Kezdő
-chilli- adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84882. Elküldve: 2010-11-04 21:48:35,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116598.]

Már vagdosom a képeket! icon23.gif Holnap szétoffolom a topikot......jobban mondva holnap IS! icon20.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84885 #84902] [előzmény: (84879) Fodormenta, 2010-11-04 21:45:59]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84881. Elküldve: 2010-11-04 21:47:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116599.]

Az akárhányra azért ne fogadj icon71.gif de nem akarok menőzni, 85 kilósan jobban éreztem magam a bőrömben.... icon76.gif
Ha nem az árnyék, akkor passz... icon72.gif icon21.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84887] [előzmény: (84867) vicuus, 2010-11-04 21:27:45]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84880. Elküldve: 2010-11-04 21:46:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116600.]

Voltatok suliban?

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84883] [előzmény: (84878) -chilli-, 2010-11-04 21:45:01]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.023088932037354 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail