[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84853. Elküldve: 2010-11-04 21:01:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116626.] |
De aranyos ez a kép!
Nagyon tetszik!
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (84752) markiklara, 2010-11-04 07:15:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84852. Elküldve: 2010-11-04 20:55:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116627.] |
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84849) Gulakuti, 2010-11-04 20:42:42] |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84851. Elküldve: 2010-11-04 20:55:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116628.] |
Örülök, hogy sikerül vidám perceket szereznem Neked.
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy akadnak nehézségeink egy átlagos mudi nevelésében. Nem gondolnám, hogy extrán rosszcsont lenne...
Tesóm nem csinált semmit, megrántotta a pórázt, határozottan rászólt és mentek tovább, ő inkább a grabancolós, erélyes fajtából való (tehát semmiképp nem sikítozós, pofozkodós), de nem tudott gyorsan reagálni, mert annyira fájt neki...
Továbbá a fenevad nem nyóc, hanem hét kiló!
De ha legközelebb gyorsabban kerekedik felül a fájdalmán, akkor a grabancolás jó ötlet?
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84854 #84863] |
[előzmény: (84847) Aduaneros, 2010-11-04 20:40:34] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84850. Elküldve: 2010-11-04 20:43:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116629.] |
azok ám
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84848) Aduaneros, 2010-11-04 20:41:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84849. Elküldve: 2010-11-04 20:42:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116630.] |
Szerintem ki kell húzni a fogait , akkor csak szorítani tud !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84852] |
[előzmény: (84847) Aduaneros, 2010-11-04 20:40:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84848. Elküldve: 2010-11-04 20:41:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116631.] |
Kicsiből 12-15 db-ot mondtam volna....szóval a felét. Rafkósok ezek az indiaiak!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84850] |
[előzmény: (84842) Gulakuti, 2010-11-04 20:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84847. Elküldve: 2010-11-04 20:40:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116632.] |
Én ilyesmin csak röhögni szoktam....
Különben úgy vagyok veletek, hogy vagy kifogtátok a világ egyik legrosszcsontabb mudiját, vagy nem bírtok egy átlagossal....
Mit csinált a tesód, miközben ez a nyóckilós fenevad szaggatta a vádliját? Sikítozott vagy pofozkodott? De most komolyan...!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84849 #84851] |
[előzmény: (84841) vicuus, 2010-11-04 20:33:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84846. Elküldve: 2010-11-04 20:38:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116633.] |
Köszi szépen!
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (84845) Fodormenta, 2010-11-04 20:36:55] |
|
Törzstag
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84844. Elküldve: 2010-11-04 20:34:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116635.] |
Na ugye , mondom én !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84841) vicuus, 2010-11-04 20:33:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84843. Elküldve: 2010-11-04 20:34:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116636.] |
Mindegy......Ezért írtam amit írtam. És hogy inkább nem ítélkezem.
Jó éjt mindenkinek!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84836) AduAsz, 2010-11-04 20:22:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84842. Elküldve: 2010-11-04 20:33:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116637.] |
Ez egy kicsi japán , kicsi tojásokkal !
Szóval mennyi esze van a ,,,, nak !
Egy horganyzott vödröt megtömött szénával , és ezt a 25 tojást bele tette , rátette a kis japánt , és pont eltakarta , de mivel ez a mennyiség sok alá , így naponta rá érő idejében többször megforgatta , és így egy csapásra , több fészekalja kelt ki !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84848] |
[előzmény: (84834) Aduaneros, 2010-11-04 20:19:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84841. Elküldve: 2010-11-04 20:33:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116638.] |
Én már tényleg hallottam olyat, hogy a drogkereső kutyákat a vámosoknál úgy képezték, hogy a gazda az elején fülön harapta a kutyát a dominancia jeleként. És beszéltem is olyannal, aki a labradorját szintén kétszer fülön harapta, ő arra esküszik. :)
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84844 #84847] |
[előzmény: (84839) Gulakuti, 2010-11-04 20:30:25] |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84840. Elküldve: 2010-11-04 20:30:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116639.] |
Az a gond, hogy a környékünkön elég gyér a szakember állomány, ahogyan mára teljesen világos lett előttem. Elvileg két kutyaiskola van a városban, de az egyik mintha mesebeli lenne, senki nem hallott még róla. Én ide szerettem volna járni Csikasszal, de tényleg senki nem tud róla semmit, teljesen rejtélyes. A másikban pedig a kutyakiképzőt (vagy hogyan mondják) nem egyszer láttam brutálisan viselkedni a saját kutyájával (rúgja, veri), és sok rosszat is hallottam róla másoktól, hozzá tuti nem viszem. A városon kívül pedig nem tudjuk elvinni. Tehát záros határidőn belül utánajárok én annak a mesebeli kutyasulinak, már riasztottam is az ismerősömet, akinek az ismerőse látott már olyan embert, akinek az ismerőse odahordja a kutyáját minden héten.
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84845] |
[előzmény: (84835) Fodormenta, 2010-11-04 20:20:16] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84839. Elküldve: 2010-11-04 20:30:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116640.] |
Harapjon csak bele , legalább megtudja , hogy milyen is az , csak legyen a tesód beoltva !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84841] |
[előzmény: (84833) vicuus, 2010-11-04 20:11:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84837. Elküldve: 2010-11-04 20:27:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116642.] |
Pont ezt akartam én is írni, Gulakuti Robi bátyámmal mi is oda jártunk!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84838] |
[előzmény: (84835) Fodormenta, 2010-11-04 20:20:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84836. Elküldve: 2010-11-04 20:22:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116643.] |
Ilyent ne mondjál. Sosem tudhatod, milyen helyzetbe kerülsz, az illetö helyzetét sem ismered... Ezért inkább ne ítélj ismeretlenül, nagyon visszaüthet...
Jó éjszakát mindenkinek!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #84843] |
[előzmény: (84832) Viki84, 2010-11-04 20:04:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84835. Elküldve: 2010-11-04 20:20:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116644.] |
Jaj, csak viccel....
Jól kifogtatok kezdő kutyásként egy domináns pörgős mudit!
Én mindenképpen személyesen fordulnék szakemberhez, pl. Cerberos Kutyasuli.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84837 #84840] |
[előzmény: (84833) vicuus, 2010-11-04 20:11:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84834. Elküldve: 2010-11-04 20:19:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116645.] |
Attól függ, mekkora tojásból....
És mennyire törpe a tyúk. Vannak fél kilós "japik" is meg kilósak is....
Nekem a japik alá 7-8 db normál (60-65 grammos) tojásnál több nem nagyon fér.....jobban mondva többet nem mertem alájuk tenni, hátha nem tudják kellően betakarni.
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84842] |
[előzmény: (84793) Gulakuti, 2010-11-04 18:15:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84833. Elküldve: 2010-11-04 20:11:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116646.] |
Tényleg?
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84835 #84839] |
[előzmény: (84827) Gulakuti, 2010-11-04 19:56:57] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84832. Elküldve: 2010-11-04 20:04:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116647.] |
Hát nem tudom. Nálam nem lenne olyan helyzet hogy elaltatassam bármelyik kutyámat.....de inkább nem ítélkezem.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #84836] |
[előzmény: (84830) Szilaj, 2010-11-04 19:58:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84831. Elküldve: 2010-11-04 20:00:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116648.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84825) Szilaj, 2010-11-04 19:52:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84830. Elküldve: 2010-11-04 19:58:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116649.] |
Ma már nem telefonálok, majd holnap felhívom.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84832] |
[előzmény: (84826) Viki84, 2010-11-04 19:54:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|