Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (60/9
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

lhakhang



Tagság: 2005-03-23 22:43:07
Tagszám: #17030
Hozzászólások: 3124
84853. Elküldve: 2010-11-04 21:01:51,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116626.]

icon50.gif icon50.gif

De aranyos ez a kép! icon22.gif icon22.gif
Nagyon tetszik! icon32.gif

"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
[előzmény: (84752) markiklara, 2010-11-04 07:15:36]
Kiváló dolgozó
lhakhang adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84852. Elküldve: 2010-11-04 20:55:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116627.]

icon31.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84849) Gulakuti, 2010-11-04 20:42:42]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84851. Elküldve: 2010-11-04 20:55:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116628.]

Örülök, hogy sikerül vidám perceket szereznem Neked. icon25.gif

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy akadnak nehézségeink egy átlagos mudi nevelésében. Nem gondolnám, hogy extrán rosszcsont lenne...

Tesóm nem csinált semmit, megrántotta a pórázt, határozottan rászólt és mentek tovább, ő inkább a grabancolós, erélyes fajtából való (tehát semmiképp nem sikítozós, pofozkodós), de nem tudott gyorsan reagálni, mert annyira fájt neki...

Továbbá a fenevad nem nyóc, hanem hét kiló! icon21.gif

De ha legközelebb gyorsabban kerekedik felül a fájdalmán, akkor a grabancolás jó ötlet?

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84854 #84863] [előzmény: (84847) Aduaneros, 2010-11-04 20:40:34]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84850. Elküldve: 2010-11-04 20:43:03,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116629.]

azok ám

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84848) Aduaneros, 2010-11-04 20:41:48]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84849. Elküldve: 2010-11-04 20:42:42,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116630.]

Szerintem ki kell húzni a fogait , akkor csak szorítani tud ! icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84852] [előzmény: (84847) Aduaneros, 2010-11-04 20:40:34]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84848. Elküldve: 2010-11-04 20:41:48,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116631.]

Kicsiből 12-15 db-ot mondtam volna....szóval a felét. Rafkósok ezek az indiaiak! icon21.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84850] [előzmény: (84842) Gulakuti, 2010-11-04 20:33:11]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84847. Elküldve: 2010-11-04 20:40:34,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116632.]

Én ilyesmin csak röhögni szoktam.... icon21.gif

Különben úgy vagyok veletek, hogy vagy kifogtátok a világ egyik legrosszcsontabb mudiját, vagy nem bírtok egy átlagossal.... icon5.gif

Mit csinált a tesód, miközben ez a nyóckilós fenevad szaggatta a vádliját? Sikítozott vagy pofozkodott? icon23.gif De most komolyan...!

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84849 #84851] [előzmény: (84841) vicuus, 2010-11-04 20:33:02]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84846. Elküldve: 2010-11-04 20:38:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116633.]

Köszi szépen! icon70.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[előzmény: (84845) Fodormenta, 2010-11-04 20:36:55]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84845. Elküldve: 2010-11-04 20:36:55,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116634.]

Hajrá! icon28.gif
Addig is olvasd ezt:
http://www.libri.hu/konyv/a-csodalatos-kutyadoki.html
És nézd meg ezeket:
http://www.emberkepzes.eoldal.hu/cikkek/cesar-millan-filmek/emberkepzes-kutyakhoz-people-training-for-dogs

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84846] [előzmény: (84840) vicuus, 2010-11-04 20:30:59]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84844. Elküldve: 2010-11-04 20:34:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116635.]

Na ugye , mondom én ! icon20.gif icon20.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84841) vicuus, 2010-11-04 20:33:02]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viki84



Tagság: 2008-05-24 17:26:11
Tagszám: #59680
Hozzászólások: 11049
84843. Elküldve: 2010-11-04 20:34:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116636.]

Mindegy......Ezért írtam amit írtam. És hogy inkább nem ítélkezem.
Jó éjt mindenkinek!

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
[előzmény: (84836) AduAsz, 2010-11-04 20:22:13]
Kiváló dolgozó
Viki84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84842. Elküldve: 2010-11-04 20:33:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116637.]

Ez egy kicsi japán , kicsi tojásokkal !
Szóval mennyi esze van a ,,,, nak !
Egy horganyzott vödröt megtömött szénával , és ezt a 25 tojást bele tette , rátette a kis japánt , és pont eltakarta , de mivel ez a mennyiség sok alá , így naponta rá érő idejében többször megforgatta , és így egy csapásra , több fészekalja kelt ki !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84848] [előzmény: (84834) Aduaneros, 2010-11-04 20:19:33]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84841. Elküldve: 2010-11-04 20:33:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116638.]

Én már tényleg hallottam olyat, hogy a drogkereső kutyákat a vámosoknál úgy képezték, hogy a gazda az elején fülön harapta a kutyát a dominancia jeleként. És beszéltem is olyannal, aki a labradorját szintén kétszer fülön harapta, ő arra esküszik. :)

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84844 #84847] [előzmény: (84839) Gulakuti, 2010-11-04 20:30:25]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84840. Elküldve: 2010-11-04 20:30:59,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116639.]

Az a gond, hogy a környékünkön elég gyér a szakember állomány, ahogyan mára teljesen világos lett előttem. Elvileg két kutyaiskola van a városban, de az egyik mintha mesebeli lenne, senki nem hallott még róla. Én ide szerettem volna járni Csikasszal, de tényleg senki nem tud róla semmit, teljesen rejtélyes. A másikban pedig a kutyakiképzőt (vagy hogyan mondják) nem egyszer láttam brutálisan viselkedni a saját kutyájával (rúgja, veri), és sok rosszat is hallottam róla másoktól, hozzá tuti nem viszem. A városon kívül pedig nem tudjuk elvinni. Tehát záros határidőn belül utánajárok én annak a mesebeli kutyasulinak, már riasztottam is az ismerősömet, akinek az ismerőse látott már olyan embert, akinek az ismerőse odahordja a kutyáját minden héten. icon21.gif

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84845] [előzmény: (84835) Fodormenta, 2010-11-04 20:20:16]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84839. Elküldve: 2010-11-04 20:30:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116640.]

Harapjon csak bele , legalább megtudja , hogy milyen is az , csak legyen a tesód beoltva ! icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84841] [előzmény: (84833) vicuus, 2010-11-04 20:11:56]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84838. Elküldve: 2010-11-04 20:28:20,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116641.]

De ti nem vagytok kezdők! icon17.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[előzmény: (84837) Aduaneros, 2010-11-04 20:27:00]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84837. Elküldve: 2010-11-04 20:27:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116642.]

Pont ezt akartam én is írni, Gulakuti Robi bátyámmal mi is oda jártunk! icon23.gif icon29.gif icon53.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84838] [előzmény: (84835) Fodormenta, 2010-11-04 20:20:16]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84836. Elküldve: 2010-11-04 20:22:13,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116643.]

Ilyent ne mondjál. Sosem tudhatod, milyen helyzetbe kerülsz, az illetö helyzetét sem ismered... Ezért inkább ne ítélj ismeretlenül, nagyon visszaüthet... icon72.gif

Jó éjszakát mindenkinek!

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[válaszok erre: #84843] [előzmény: (84832) Viki84, 2010-11-04 20:04:05]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84835. Elküldve: 2010-11-04 20:20:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116644.]

Jaj, csak viccel.... icon25.gif
Jól kifogtatok kezdő kutyásként egy domináns pörgős mudit!
Én mindenképpen személyesen fordulnék szakemberhez, pl. Cerberos Kutyasuli. icon28.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84837 #84840] [előzmény: (84833) vicuus, 2010-11-04 20:11:56]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84834. Elküldve: 2010-11-04 20:19:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116645.]

Attól függ, mekkora tojásból.... icon25.gif
És mennyire törpe a tyúk. Vannak fél kilós "japik" is meg kilósak is....

Nekem a japik alá 7-8 db normál (60-65 grammos) tojásnál több nem nagyon fér.....jobban mondva többet nem mertem alájuk tenni, hátha nem tudják kellően betakarni.

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84842] [előzmény: (84793) Gulakuti, 2010-11-04 18:15:55]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84833. Elküldve: 2010-11-04 20:11:56,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116646.]

Tényleg?

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84835 #84839] [előzmény: (84827) Gulakuti, 2010-11-04 19:56:57]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viki84



Tagság: 2008-05-24 17:26:11
Tagszám: #59680
Hozzászólások: 11049
84832. Elküldve: 2010-11-04 20:04:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116647.]

Hát nem tudom. Nálam nem lenne olyan helyzet hogy elaltatassam bármelyik kutyámat.....de inkább nem ítélkezem. icon26.gif

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
[válaszok erre: #84836] [előzmény: (84830) Szilaj, 2010-11-04 19:58:22]
Kiváló dolgozó
Viki84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84831. Elküldve: 2010-11-04 20:00:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116648.]

icon16.gif



Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84825) Szilaj, 2010-11-04 19:52:51]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84830. Elküldve: 2010-11-04 19:58:22,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116649.]

Ma már nem telefonálok, majd holnap felhívom.

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84832] [előzmény: (84826) Viki84, 2010-11-04 19:54:38]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84829. Elküldve: 2010-11-04 19:57:42,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116650.]

Basszus... icon72.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[előzmény: (84825) Szilaj, 2010-11-04 19:52:51]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.022364139556885 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail