[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84803. Elküldve: 2010-11-04 18:42:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116676.] |
Tudod, amit szabad Jupiternek...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84801. Elküldve: 2010-11-04 18:36:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116678.] |
HÜLYE PEDAGÓGUSOK!!!
Nagyon nem volt kibékülve velük...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84799. Elküldve: 2010-11-04 18:24:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116680.] |
Mit?
Ez a szomszéd nénink kb. 40 tyúkot tart. Szidja az enyémeket, mert kotkodácsolnak, meg kukorékolnak és ezért az ő tyúkjait lopják el.....
Talán ha csinálna a hátsó 20 méteres frontjára kerítést, akkor ez nem lenne gond. (Meg nem jönne oda hozzánk a lökött kis kutyájuk szívatni az enyémeket.)
Meg kiakadt, hogy a nagy tyúkok tyúkólját az ő gazdasági háza mellé raktuk, mert a legyek így az ő ablakához szállnak és nem tud majd aludni az enyémektől. az ő tyúkólja és kifutója 2 méterre van a miénktől. De azok a legyek nem repülnek ám oda az ablakához...
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84801 #84803 #84918] |
[előzmény: (84790) Csibiti, 2010-11-04 18:10:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84798. Elküldve: 2010-11-04 18:20:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116681.] |
Gondoltam, Nagyanyámnak is volt törpéje, igen jó kotlós volt, és mindig sok csibét felnevelt...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84797. Elküldve: 2010-11-04 18:19:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116682.] |
az enyém alá vígan befért 11
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (84793) Gulakuti, 2010-11-04 18:15:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84796. Elküldve: 2010-11-04 18:18:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116683.] |
25 db
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84798] |
[előzmény: (84794) Csibiti, 2010-11-04 18:18:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84795. Elküldve: 2010-11-04 18:18:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116684.] |
Nem égőzök, mert nem éri meg. Pont annyit tojnak, hogy nekünk elég és alkalomadtán ajándékba is tudunk adni a rokonságnak.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (84787) Gulakuti, 2010-11-04 18:07:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84794. Elküldve: 2010-11-04 18:18:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116685.] |
Húszegynéhány...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84793. Elküldve: 2010-11-04 18:15:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116686.] |
Tudom hogy nem vicc !
A nyáron jártam egy helyen , nem mondom hol , és láttam , hogy egy törpe tyúk kotlik , kérdeztem hány tojás van alatta , szerinted , mennyi volt alatta ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84794 #84797 #84834] |
[előzmény: (84791) Aduaneros, 2010-11-04 18:12:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84792. Elküldve: 2010-11-04 18:12:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116687.] |
Csak nehogy görbét tojjanak!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84791. Elküldve: 2010-11-04 18:12:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116688.] |
Ez különben nem vicc, csak az a kérdés, hogy megéri-e.....(még, ha 50 tojóhibridje lenne...de 6-7 tyúk kedvéért?)
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84793] |
[előzmény: (84788) Gulakuti, 2010-11-04 18:09:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84790. Elküldve: 2010-11-04 18:10:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116689.] |
Nem velünk, de az utcában történt a következő eset, pár éve.
Beköltözött egy család Sandról (közeli falu)
Apuka tanár, anyuka a franc se tudja, és volt egy lányuk. Egyszer, egy reggel apuka átcsöngetett a szomszédhoz, hogy megvenné a kakasát. A szomszéd -eléggé érthetően - értetlenül nézett, és mondta, hogy nincs eladó kakasa. Apuka, meg csak hajtogatja, hogy márpedig ő megvenné a kakast. Szomszéd ötször elmondja neki, hogy "NINCS ELADÓ KAKAS!", majd azért megkérdezi, hogy miért is venné meg. Apuka erre azt mondja, hogy mert reggelente, túl hangosan kukorékol. Aztán nagyon kellett neki haza sietni, kakas nélkül, tudván, hogy az édesanyja még nagyon sokáig fog élni...
Aztán ez a család nem olyan sok időre rá elköltözött Kiskanizsára, azzal az indokkal, hogy a mi utcánk nagyon poros... Mondom, Kiskanizsára... Ahol a "sáskák "laknak. Ahol még most is majd' minden háznál vannak állatok és ahol a talaj homokból van...
Ilyenkor eszembe jut apu, hogy az ilyen emberekre miket szokott mondani...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84789. Elküldve: 2010-11-04 18:10:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116690.] |
Köszi mindenkinek a köszöntést!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84807] |
[előzmény: (84781) Fodormenta, 2010-11-04 17:57:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84788. Elküldve: 2010-11-04 18:09:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116691.] |
Éjjelre , tekerj be nekik egy 60 V égőt , így azt hiszik nappal van , és kettő tojást tojnak egy nap !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84791 #84792] |
[előzmény: (84786) Fodormenta, 2010-11-04 18:06:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84787. Elküldve: 2010-11-04 18:07:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116692.] |
Meg vagy elégedve , úgy , mint a főnök az én fizetésemmel , én meg azéval ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84795] |
[előzmény: (84784) Fodormenta, 2010-11-04 18:02:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84785. Elküldve: 2010-11-04 18:03:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116694.] |
Szépen , ? Vagy sokat !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84786] |
[előzmény: (84784) Fodormenta, 2010-11-04 18:02:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84783. Elküldve: 2010-11-04 17:58:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116696.] |
Nálunk a törpe kakasnak Nagyszájú a neve, mert miatta van főleg kiakadva a szoszéd néni, mert olyan "éles" hangja van, a nagy kendermagosnak meg találóan Taréj.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84790] |
[előzmény: (84778) Csibiti, 2010-11-04 17:48:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84782. Elküldve: 2010-11-04 17:58:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116697.] |
Dinnyét csak szakembertől ! másképp átdobják az embert
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84784] |
[előzmény: (84781) Fodormenta, 2010-11-04 17:57:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84781. Elküldve: 2010-11-04 17:57:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116698.] |
Nem tudom, hogy milyen fajta, úgy vettem, hogy "magyar".
Nekem tetszik!
Vannak még mások is, majd próbálok feltölteni.
Én is nagyon szeretem elnézegetni őket!
Majd csinálok a két tyúkólról is képet, elég faintos lett mindkettő.
A japik nekünk direkt a kotlás miatt vannak!
Holnap várom a képeket!
És Boldog Névnapot!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84782 #84789] |
[előzmény: (84776) Aduaneros, 2010-11-04 17:44:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84780. Elküldve: 2010-11-04 17:50:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116699.] |
Boldog Névnapot !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84776) Aduaneros, 2010-11-04 17:44:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84779. Elküldve: 2010-11-04 17:49:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116700.] |
Szerintem szabad... Se lánc se csíkos ruha sincs rajta...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|