[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84778. Elküldve: 2010-11-04 17:48:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116701.] |
Nálunk minden kakasnak van neve. És mindegyiknek az, hogy GULYÁS LEVES. Mert az lesz mindből...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84777. Elküldve: 2010-11-04 17:47:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116702.] |
Nagyon szépek ezek a kecskék! Törpék?
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84814] |
[előzmény: (84768) vicuus, 2010-11-04 15:34:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84776. Elküldve: 2010-11-04 17:44:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116703.] |
Az első az micsoda? Magyar fogoly? Egy nagggyon hasonló nekem is van!
A japik is jó kotlók! Nálunk 4-ből 3 elült az idén.
A brahmát megnézem, de nekem úgy rémlik erős a kotlási hajlama.
Ma én is fotóztam, holnap reggel hozok pár életképet....( hétköznapokon olyan jó fotókat tudnék készíteni, amikor napoznak, vagy az itatónál gyülekeznek, a maiak elég "csináltak" lettek... )
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84779 #84780 #84781] |
[előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szőrmackó

Tagság: 2004-10-07 10:01:59 Tagszám: #13052 Hozzászólások: 1241 |
84775. Elküldve: 2010-11-04 17:19:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116704.] |
Még bőven van idő felkészülni, mutassuk meg, mit tudnak a mudik:
Csinszka képtára
Szöszmővel nem lehet maszatot tisztítani...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldbors

Tagság: 2004-11-18 10:16:54 Tagszám: #14029 Hozzászólások: 821 |
84774. Elküldve: 2010-11-04 17:14:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116705.] |
Szép! Nagy kedvenceim a kendermagosok (nem is néz ki túl kicsinek). Tetszik a kert is, tiszta és rendezett
|
| | | [válaszok erre: #84819] |
[előzmény: (84771) Híres, 2010-11-04 16:00:09] |
|
Törzstag
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84773. Elküldve: 2010-11-04 17:11:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116706.] |
Francba!!!
Karesz, boldog névnapot!
A tesóm is, az apám is Károly, én meg elfeledkeztem, milyen nap van ma, ill. nem figyeltem, hogy nov. 4.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (84770) sárkánykutya, 2010-11-04 15:53:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84772. Elküldve: 2010-11-04 17:10:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116707.] |
Vegyél (pucoltan a piacon)!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (84769) sárkánykutya, 2010-11-04 15:52:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84771. Elküldve: 2010-11-04 16:00:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116708.] |
Amikor még volt egy csomó baromfi nálam, mindenféle tojásokat néma kacsák vagy pulykák keltettek ki, esetleg a japán tyúkok, csak alájuk kevés tojás fér.
Ilyen kendermagos kakasom nekem is volt, csak nagyon piciben (japán)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84774] |
[előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84770. Elküldve: 2010-11-04 15:53:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116709.] |
Boldog névnapot!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84773] |
[előzmény: (84759) Aduaneros, 2010-11-04 09:34:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84769. Elküldve: 2010-11-04 15:52:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116710.] |
Hú de szépek!
Én is akarok!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84772] |
[előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
84768. Elküldve: 2010-11-04 15:34:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116711.] |
Sziasztok! Látom kicsit más a téma ma, mint a mudi, de nem baj, legalább megmutathatom Nektek a kedvenc állatfarmomat, ami egy nagyon kedves barátomé.
Neki is vannak kecskéi:
sok galambja, de ez a kedvencem:
volt pávája, és tudtam a pávával beszélgetni, mert sikerült utánoznom a hangját :)
teknős is lakik az udvarban:
továbbá mindenféle szárnyas, de kettejüket nagyon bírom, pedig én félek a tollas jószágoktól:
Aztán amikor nyáron kiöntött az Ipoly, és teljesen elöntötte az udvart, a tyúkok akkor is nagyon jól elvoltak
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | | [válaszok erre: #84777] |
|
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84767. Elküldve: 2010-11-04 15:24:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116712.] |
Sziasztok!
Szép napot mindenkinek!
Off-téma de hátha....
,,Sajna fogyóban van a faforgács az állatotthonban, amit alomként használunk. Kérjük a kedves fórum látogatókat, hogy akinek ismerettségi körében valakinek van tiszta faforgácsa, szóljon nekünk/gondoljon ránk! Köszönettel: Herosz Budapesti Állatotthon. "
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84766. Elküldve: 2010-11-04 15:24:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116713.] |
Én úgy tudtam, hogy a brahmák nem jó kotlók...
Nekünk is volt egy fekete erdélyi kopasznyakú kakasunk, de állandóan megtámadta a gyerekeket, ezért ebédet csináltam belőle.
Hirtelen ezeket a képeket találtam. Vannak még kéek, csak nem sikerült eddig feltöltenem.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84769 #84771 #84776 #84778 #84912] |
[előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84764. Elküldve: 2010-11-04 11:04:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116715.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84763) Gulakuti, 2010-11-04 11:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84763. Elküldve: 2010-11-04 11:03:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116716.] |
Ha már két kiló mellehúsa van , akkor már érdemes , foglalkozni vele
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84764] |
[előzmény: (84762) Híres, 2010-11-04 11:00:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84762. Elküldve: 2010-11-04 11:00:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116717.] |
Fajtatiszták.
A fehérek meg húshibridek. Azon meglepődtem, hogy a húshibridek ridegen tartva is milyen hatalmasak. Megfogott egyet Tibi és megemeltem. Legalább 5 kiló hús volt benne. Abból a mellehúsát olyan 2 kilóra saccolom.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84763] |
[előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84761. Elküldve: 2010-11-04 10:53:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116718.] |
Én fejő birkának a Lacaune fajtát ajánlom !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84760. Elküldve: 2010-11-04 09:47:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116719.] |
Szépek nagyon.
Ezek a tollasok nekem is nagyon tetszenek.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84759. Elküldve: 2010-11-04 09:34:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116720.] |
Itt a galériában van egy csomó szín, köztük az ezüstfogoly is...
http://www.brahma.atw.hu/
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-11-04 09:49:45]
|
| | | [válaszok erre: #84770] |
[előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84758. Elküldve: 2010-11-04 09:33:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116721.] |
Igen, meg itt a sárgák:
Persze azt nem tudom, hogy fajtatiszták-e, de erősen brahmára hajaznak. (Nekem az ezüstfogoly szín tetszik nagyon.)
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84759 #84760 #84762] |
[előzmény: (84757) Fend, 2010-11-04 09:19:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84757. Elküldve: 2010-11-04 09:19:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116722.] |
Az a szürke tollas lábú az a fajta amiről írsz?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #84758] |
[előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84755. Elküldve: 2010-11-04 09:08:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116724.] |
Látom Tibi udvarában leledz néhány óriás brahma, jövőre 2-3 db-ot én is szeretnék. Állítólag nagyon jó kotlók és mivel hatalmasak sok tojás alájuk fér....
Kecskefogó: persze, lehet előbb is fedeztetni, de akkor eléggé csúcsra van járatva az anya: alig, hogy leválasztod a kicsiket, már jön is a következő csapat.
Mennyiből lett 7 tojó? Az erdélyi kopter is fekete, nem? Nekünk egy szem volt, idegön tojásból kelt. Mivel rondácska volt, elneveztük Hook-kapitánynak (Pán Péter). Erre fogta magát és élete harmadik napján vízbefúlt! Egy kapitány!!! (Pedig, ha nem kakas lett volna, akkor megtartjuk....nem várta meg, hogy kiderüljön.)
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84757 #84766 #84916] |
[előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84754. Elküldve: 2010-11-04 08:48:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116725.] |
Sziasztok
Boldog Károly napot !!!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #84756] |
[előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|