Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499741/4 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (43/13
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Csibiti



Tagság: 2005-11-28 19:47:21
Tagszám: #24142
Hozzászólások: 9156
84778. Elküldve: 2010-11-04 17:48:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116701.]

Nálunk minden kakasnak van neve. És mindegyiknek az, hogy GULYÁS LEVES. Mert az lesz mindből...

icon75.gif

Csibiti kennel
Galéria
Csibiti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84777. Elküldve: 2010-11-04 17:47:30,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116702.]

Nagyon szépek ezek a kecskék! Törpék?

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84814] [előzmény: (84768) vicuus, 2010-11-04 15:34:08]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84776. Elküldve: 2010-11-04 17:44:43,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116703.]

Az első az micsoda? Magyar fogoly? Egy nagggyon hasonló nekem is van! icon32.gif
A japik is jó kotlók! Nálunk 4-ből 3 elült az idén. icon77.gif
A brahmát megnézem, de nekem úgy rémlik erős a kotlási hajlama.
Ma én is fotóztam, holnap reggel hozok pár életképet....( hétköznapokon olyan jó fotókat tudnék készíteni, amikor napoznak, vagy az itatónál gyülekeznek, a maiak elég "csináltak" lettek... icon65.gif )

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84779 #84780 #84781] [előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szőrmackó



Tagság: 2004-10-07 10:01:59
Tagszám: #13052
Hozzászólások: 1241
84775. Elküldve: 2010-11-04 17:19:57,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116704.]

icon50.gif Még bőven van idő felkészülni, mutassuk meg, mit tudnak a mudik:

parade_2010_plakat.jpg

Csinszka képtára
Szöszmővel nem lehet maszatot tisztítani...
Kiváló dolgozó
Szőrmackó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldbors



Tagság: 2004-11-18 10:16:54
Tagszám: #14029
Hozzászólások: 821
84774. Elküldve: 2010-11-04 17:14:38,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116705.]

icon22.gif Szép! Nagy kedvenceim a kendermagosok (nem is néz ki túl kicsinek). Tetszik a kert is, tiszta és rendezett icon32.gif
[válaszok erre: #84819] [előzmény: (84771) Híres, 2010-11-04 16:00:09]
Törzstag
zöldbors adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84773. Elküldve: 2010-11-04 17:11:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116706.]

Francba!!!

Karesz, boldog névnapot!

A tesóm is, az apám is Károly, én meg elfeledkeztem, milyen nap van ma, ill. nem figyeltem, hogy nov. 4. icon65.gif icon65.gif icon65.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (84770) sárkánykutya, 2010-11-04 15:53:21]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84772. Elküldve: 2010-11-04 17:10:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116707.]

Vegyél (pucoltan a piacon)! icon25.gif

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (84769) sárkánykutya, 2010-11-04 15:52:14]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84771. Elküldve: 2010-11-04 16:00:09,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116708.]

Amikor még volt egy csomó baromfi nálam, mindenféle tojásokat néma kacsák vagy pulykák keltettek ki, esetleg a japán tyúkok, csak alájuk kevés tojás fér.

Ilyen kendermagos kakasom nekem is volt, csak nagyon piciben (japán) icon78.gif
DSC00053.JPG

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84774] [előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84770. Elküldve: 2010-11-04 15:53:21,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116709.]

icon50.gif

Boldog névnapot!

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #84773] [előzmény: (84759) Aduaneros, 2010-11-04 09:34:49]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84769. Elküldve: 2010-11-04 15:52:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116710.]

Hú de szépek! icon22.gif

Én is akarok! icon16.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #84772] [előzmény: (84766) Fodormenta, 2010-11-04 15:24:36]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vicuus



Tagság: 2010-08-20 20:43:52
Tagszám: #87819
Hozzászólások: 804
84768. Elküldve: 2010-11-04 15:34:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116711.]

Sziasztok! Látom kicsit más a téma ma, mint a mudi, de nem baj, legalább megmutathatom Nektek a kedvenc állatfarmomat, ami egy nagyon kedves barátomé.

Neki is vannak kecskéi:

egykecske.jpg
kecske.JPG
kiskecs.JPG
ketkecske.jpg

sok galambja, de ez a kedvencem:
galamb.JPG

volt pávája, és tudtam a pávával beszélgetni, mert sikerült utánoznom a hangját :)
pava1.JPG
pava2.JPG

teknős is lakik az udvarban:
teknoc.JPG

továbbá mindenféle szárnyas, de kettejüket nagyon bírom, pedig én félek a tollas jószágoktól:
kakas.jpg
tyuk.JPG

Aztán amikor nyáron kiöntött az Ipoly, és teljesen elöntötte az udvart, a tyúkok akkor is nagyon jól elvoltak
arviz.JPG
ladik.JPG

Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
[válaszok erre: #84777]
Törzstag
vicuus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viki84



Tagság: 2008-05-24 17:26:11
Tagszám: #59680
Hozzászólások: 11049
84767. Elküldve: 2010-11-04 15:24:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116712.]

Sziasztok!
icon50.gif
Szép napot mindenkinek!
Off-téma de hátha....
,,Sajna fogyóban van a faforgács az állatotthonban, amit alomként használunk. Kérjük a kedves fórum látogatókat, hogy akinek ismerettségi körében valakinek van tiszta faforgácsa, szóljon nekünk/gondoljon ránk! Köszönettel: Herosz Budapesti Állatotthon. "

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
Kiváló dolgozó
Viki84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84766. Elküldve: 2010-11-04 15:24:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116713.]

icon50.gif
Én úgy tudtam, hogy a brahmák nem jó kotlók...

Nekünk is volt egy fekete erdélyi kopasznyakú kakasunk, de állandóan megtámadta a gyerekeket, ezért ebédet csináltam belőle. icon33.gif

Hirtelen ezeket a képeket találtam. Vannak még kéek, csak nem sikerült eddig feltöltenem.
DSC00059.JPG

DSC00071.JPG

DSC00075.JPG

DSC00053.JPG
icon50.gif icon50.gif icon50.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84769 #84771 #84776 #84778 #84912] [előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84765. Elküldve: 2010-11-04 14:34:06,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116714.]

Kellemes, szép napot mindenkinek!

Adu, ha már nagyot, tollasat akarsz szárnyasból és olyat, amely alá sok tojás befér, nem gondolkodtál még ilyen "tyúkon" icon25.gif (és "Kis"tücsöknek lenne min lovagolni):
2007_Strucc1_800.jpg
http://www.delmagyar.hu/csongrad_hirek/lejtmenet_utan_erore_kaphat_a_struccuzlet/2071140/

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84764. Elküldve: 2010-11-04 11:04:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116715.]

icon25.gif icon53.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84763) Gulakuti, 2010-11-04 11:03:05]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84763. Elküldve: 2010-11-04 11:03:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116716.]

Ha már két kiló mellehúsa van , akkor már érdemes , foglalkozni vele icon25.gif icon20.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84764] [előzmény: (84762) Híres, 2010-11-04 11:00:39]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84762. Elküldve: 2010-11-04 11:00:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116717.]

Fajtatiszták. icon32.gif icon78.gif

A fehérek meg húshibridek. Azon meglepődtem, hogy a húshibridek ridegen tartva is milyen hatalmasak. Megfogott egyet Tibi és megemeltem. Legalább 5 kiló hús volt benne. Abból a mellehúsát olyan 2 kilóra saccolom.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84763] [előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84761. Elküldve: 2010-11-04 10:53:59,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116718.]

Én fejő birkának a Lacaune fajtát ajánlom !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84760. Elküldve: 2010-11-04 09:47:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116719.]

Szépek nagyon.
Ezek a tollasok nekem is nagyon tetszenek. icon32.gif



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84759. Elküldve: 2010-11-04 09:34:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116720.]

Itt a galériában van egy csomó szín, köztük az ezüstfogoly is...

http://www.brahma.atw.hu/

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-11-04 09:49:45]
[válaszok erre: #84770] [előzmény: (84758) Aduaneros, 2010-11-04 09:33:11]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84758. Elküldve: 2010-11-04 09:33:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116721.]

Igen, meg itt a sárgák:

Csirkek2.JPG

Persze azt nem tudom, hogy fajtatiszták-e, de erősen brahmára hajaznak. icon71.gif (Nekem az ezüstfogoly szín tetszik nagyon.)

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84759 #84760 #84762] [előzmény: (84757) Fend, 2010-11-04 09:19:37]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84757. Elküldve: 2010-11-04 09:19:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116722.]

Az a szürke tollas lábú az a fajta amiről írsz?



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84758] [előzmény: (84755) Aduaneros, 2010-11-04 09:08:19]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84756. Elküldve: 2010-11-04 09:10:13,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116723.]

Köszi! icon70.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[előzmény: (84754) Fend, 2010-11-04 08:48:04]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84755. Elküldve: 2010-11-04 09:08:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116724.]

Látom Tibi udvarában leledz néhány óriás brahma, jövőre 2-3 db-ot én is szeretnék. Állítólag nagyon jó kotlók és mivel hatalmasak sok tojás alájuk fér....

Kecskefogó: persze, lehet előbb is fedeztetni, de akkor eléggé csúcsra van járatva az anya: alig, hogy leválasztod a kicsiket, már jön is a következő csapat.

Mennyiből lett 7 tojó? Az erdélyi kopter is fekete, nem? Nekünk egy szem volt, idegön tojásból kelt. Mivel rondácska volt, elneveztük Hook-kapitánynak (Pán Péter). Erre fogta magát és élete harmadik napján vízbefúlt! icon24.gif Egy kapitány!!! icon62.gif icon15.gif (Pedig, ha nem kakas lett volna, akkor megtartjuk....nem várta meg, hogy kiderüljön.)

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84757 #84766 #84916] [előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84754. Elküldve: 2010-11-04 08:48:04,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116725.]

Sziasztok icon50.gif

Boldog Károly napot !!!



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84756] [előzmény: (84753) Híres, 2010-11-04 07:16:02]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021486043930054 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail