[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84753. Elküldve: 2010-11-04 07:16:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116726.] |
Tegnap azt írtátok, szívesen néztek baromfikat is. Akkor most egy sorozat a királytanyai csirkékről.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84754 #84755 #84910] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
84752. Elküldve: 2010-11-04 07:15:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116727.] |
Szép jó reggelt!
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #84853] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84751. Elküldve: 2010-11-04 07:05:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116728.] |
Nagyon vicces! (Én már vagy két éve ezt csinálom )
Jó reggelt mindenkinek!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84806] |
[előzmény: (84749) Pentz Kati, 2010-11-04 06:15:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84750. Elküldve: 2010-11-04 06:43:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116729.] |
Szép jó reggelt mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
84749. Elküldve: 2010-11-04 06:15:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116730.] |
Szép jó reggelt mindenkinek.
Meggyógyultak az e-mail fiókok.
Egy kis vidámság mára:
Nyugdíjas nénike megkapja a nyugdíját. Előveszi a csekkjeit. Hat darab van neki. Összeadja őket, forintra megegyezik a nyugdíja összegével. Gondolkodik, hogy most mit csináljon. Megszámozza a csekkeket, elővesz egy dobókockát. Dob egyet, kettest dob. Előveszi a kettes számú csekket, megnézi. 17.000.- Ft. félreteszi. Újra dob. Hatos. Előveszi a hatos számú csekket. 12.500.- Ft. ezt is félreteszi. A többi csekket befizeti. Két hét múlva kapja a felszólítást a szolgáltatóktól, hogy nem fizette be határidőre a pénzt. Kérik, hogy 8 napon belül fizesse be a pénzt, mert késedelmi kamatot számítanak fel. Gondolkodik mit is csináljon. Elővesz papírt, tollat, borítékot és két levelet ír. Ez állt a levelekben:
Tisztelt Szolgáltató!
Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy ebben a hónapban sorsoláson vettek rész, de sajnos nem nyertek. Kérem, hogy próbálkozzanak a jövő hónapban is, hátha szerencsével járnak.
Sok sikert kíván Önöknek egy magyar nyugdíjas.
Ui. Nem csak a nyugdíjas...
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #84751] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84748. Elküldve: 2010-11-03 22:24:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116731.] |
Mi a nyulakat 14 napra fedeztettük...
Képzeld, összesen 7 erdélyi kopasznyakú tojónk lett a többi kakas Feketéből viszont egy darab kakas sem lett, csak három tojó
képeim
|
| | |
[előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kecskefogó

Tagság: 2006-07-09 18:18:27 Tagszám: #32515 Hozzászólások: 4043 |
84747. Elküldve: 2010-11-03 22:19:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116732.] |
Egyetértek, itt minden jöhet, ha mudi van az udvarban... meg ha nincs akkor is
képeim
|
| | |
[előzmény: (84746) Szilaj, 2010-11-03 21:50:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84746. Elküldve: 2010-11-03 21:50:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116733.] |
Namá!!! Minket is érdekel! (Engem biztosan...) Ezen a topikon nincs off!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84747] |
[előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84745. Elküldve: 2010-11-03 21:47:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116734.] |
Ajánlott juhfajta: tejelő cigája!
Nyúl: 7 tagú családot is elláthat egy anya (31 napra fial, 5-6 hetesen lehet leválasztani a kicsiket és újrafedeztetni, alkalmanként 6-8 utód (az ideális) )
A kecskét nagyon meg kell gondolni, jól elő kell készíteni a terepet, DE talán a legtöbb hasznot hozó haszonállat, a "bevitt értékhez" képest....(napi 2-3 liter tej, évente 2-3 gida, cserébe csak fű és széna kell, fejéskor egy nagy pohár abrak meg nyalósó, amiből 600 Ft egy 5 kilós kocka. Mondjuk a juh majdnem ugyanez, de a tejelő cigája is csak fele ennyi tejet ad max, és mérsékeltebb szaporaság)
Szívesen néznék képeket a baromfiakról, de szerintem folytassuk PÜ-ben....
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84746 #84748 #84761] |
[előzmény: (84713) Fodormenta, 2010-11-03 20:31:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84742. Elküldve: 2010-11-03 20:51:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116737.] |
Hú , mikori képekről beszélsz ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #87472] |
[előzmény: (84739) Magna Hungária, 2010-11-03 20:49:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84741. Elküldve: 2010-11-03 20:50:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116738.] |
Nem nekem szólt a kérdés, de ő Malőr!
Hogy vagytok mostanában?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (84739) Magna Hungária, 2010-11-03 20:49:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84740. Elküldve: 2010-11-03 20:50:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116739.] |
De tényleg nagyon jók a kölykök.
|
| | | [válaszok erre: #84743] |
[előzmény: (84736) hegebaxi, 2010-11-03 20:46:08] |
|
Törzstag
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84738. Elküldve: 2010-11-03 20:48:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116741.] |
Ezt nem értem !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84733) Magna Hungária, 2010-11-03 20:44:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84737. Elküldve: 2010-11-03 20:47:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116742.] |
Nem kell ezt minden kinek tudni
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84734) Dió66, 2010-11-03 20:45:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84735. Elküldve: 2010-11-03 20:46:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116744.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84734) Dió66, 2010-11-03 20:45:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84734. Elküldve: 2010-11-03 20:45:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116745.] |
Sárga mén? Ezen nem csodálkozom.
|
| | | [válaszok erre: #84735 #84736 #84737] |
[előzmény: (84731) Gulakuti, 2010-11-03 20:43:01] |
|
Törzstag
|
|
 Magna Hungária

Tagság: 2005-12-26 00:01:24 Tagszám: #24958 Hozzászólások: 2201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
84732. Elküldve: 2010-11-03 20:44:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116747.] |
Dehogy vagy te sárga nem vagy te olyan pali
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | |
[előzmény: (84731) Gulakuti, 2010-11-03 20:43:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84731. Elküldve: 2010-11-03 20:43:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116748.] |
Sárga mán vagyok
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84732 #84734] |
[előzmény: (84730) hegebaxi, 2010-11-03 20:42:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|