Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499742/5 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (84/14
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84753. Elküldve: 2010-11-04 07:16:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116726.]

Tegnap azt írtátok, szívesen néztek baromfikat is. Akkor most egy sorozat a királytanyai csirkékről.
Csirkek.JPG
Csirkek1.JPG
Csirkek2.JPG
Csirkek3.JPG
Csirkek4.JPG
Csirkek5.JPG
Csirkek6.JPG
Csirkek7.JPG

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84754 #84755 #84910]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


markiklara



Tagság: 2008-05-28 20:54:30
Tagszám: #59811
Hozzászólások: 3258
84752. Elküldve: 2010-11-04 07:15:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116727.]

Szép jó reggelt!
Kep_199.jpg

Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
[válaszok erre: #84853]
Kiváló dolgozó
markiklara adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84751. Elküldve: 2010-11-04 07:05:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116728.]

Nagyon vicces! icon37.gif (Én már vagy két éve ezt csinálom icon26.gif )

Jó reggelt mindenkinek!

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84806] [előzmény: (84749) Pentz Kati, 2010-11-04 06:15:14]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csibiti



Tagság: 2005-11-28 19:47:21
Tagszám: #24142
Hozzászólások: 9156
84750. Elküldve: 2010-11-04 06:43:24,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116729.]

Szép jó reggelt mindenkinek!
2010_10_31_037.jpg

icon75.gif

Csibiti kennel
Galéria
Csibiti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
84749. Elküldve: 2010-11-04 06:15:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116730.]

icon50.gif
Szép jó reggelt mindenkinek.
Meggyógyultak az e-mail fiókok. icon21.gif
Egy kis vidámság mára:

Nyugdíjas nénike megkapja a nyugdíját. Előveszi a csekkjeit. Hat darab van neki. Összeadja őket, forintra megegyezik a nyugdíja összegével. Gondolkodik, hogy most mit csináljon. Megszámozza a csekkeket, elővesz egy dobókockát. Dob egyet, kettest dob. Előveszi a kettes számú csekket, megnézi. 17.000.- Ft. félreteszi. Újra dob. Hatos. Előveszi a hatos számú csekket. 12.500.- Ft. ezt is félreteszi. A többi csekket befizeti. Két hét múlva kapja a felszólítást a szolgáltatóktól, hogy nem fizette be határidőre a pénzt. Kérik, hogy 8 napon belül fizesse be a pénzt, mert késedelmi kamatot számítanak fel. Gondolkodik mit is csináljon. Elővesz papírt, tollat, borítékot és két levelet ír. Ez állt a levelekben:



Tisztelt Szolgáltató!
Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy ebben a hónapban sorsoláson vettek rész, de sajnos nem nyertek. Kérem, hogy próbálkozzanak a jövő hónapban is, hátha szerencsével járnak.
Sok sikert kíván Önöknek egy magyar nyugdíjas.

Ui. Nem csak a nyugdíjas...




icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[válaszok erre: #84751]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84748. Elküldve: 2010-11-03 22:24:48,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116731.]

Mi a nyulakat 14 napra fedeztettük... icon79.gif
Képzeld, összesen 7 erdélyi kopasznyakú tojónk lett icon18.gif a többi kakas icon62.gif Feketéből viszont egy darab kakas sem lett, csak három tojó icon17.gif icon20.gif

képeim
[előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kecskefogó



Tagság: 2006-07-09 18:18:27
Tagszám: #32515
Hozzászólások: 4043
84747. Elküldve: 2010-11-03 22:19:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116732.]

Egyetértek, itt minden jöhet, ha mudi van az udvarban... meg ha nincs akkor is icon20.gif

képeim
[előzmény: (84746) Szilaj, 2010-11-03 21:50:49]
Kiváló dolgozó
Kecskefogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84746. Elküldve: 2010-11-03 21:50:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116733.]

Namá!!! Minket is érdekel! (Engem biztosan...) Ezen a topikon nincs off! icon21.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84747] [előzmény: (84745) Aduaneros, 2010-11-03 21:47:55]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84745. Elküldve: 2010-11-03 21:47:55,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116734.]

Ajánlott juhfajta: tejelő cigája! icon32.gif icon33.gif

Nyúl: 7 tagú családot is elláthat egy anya (31 napra fial, 5-6 hetesen lehet leválasztani a kicsiket és újrafedeztetni, alkalmanként 6-8 utód (az ideális) )

A kecskét nagyon meg kell gondolni, jól elő kell készíteni a terepet, DE talán a legtöbb hasznot hozó haszonállat, a "bevitt értékhez" képest....(napi 2-3 liter tej, évente 2-3 gida, cserébe csak fű és széna kell, fejéskor egy nagy pohár abrak meg nyalósó, amiből 600 Ft egy 5 kilós kocka. Mondjuk a juh majdnem ugyanez, de a tejelő cigája is csak fele ennyi tejet ad max, és mérsékeltebb szaporaság)

Szívesen néznék képeket a baromfiakról, de szerintem folytassuk PÜ-ben.... icon77.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84746 #84748 #84761] [előzmény: (84713) Fodormenta, 2010-11-03 20:31:11]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84744. Elküldve: 2010-11-03 21:33:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116735.]

Jó éjszakát! icon50.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84743. Elküldve: 2010-11-03 20:52:57,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116736.]

Képről, én is azt mondom icon32.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (84740) Dió66, 2010-11-03 20:50:27]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84742. Elküldve: 2010-11-03 20:51:22,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116737.]

Hú , mikori képekről beszélsz ?

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #87472] [előzmény: (84739) Magna Hungária, 2010-11-03 20:49:19]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84741. Elküldve: 2010-11-03 20:50:40,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116738.]

icon50.gif

Nem nekem szólt a kérdés, de ő Malőr! icon25.gif icon21.gif

Hogy vagytok mostanában? icon79.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (84739) Magna Hungária, 2010-11-03 20:49:19]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dió66



Tagság: 2008-10-25 18:40:51
Tagszám: #64826
Hozzászólások: 704
84740. Elküldve: 2010-11-03 20:50:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116739.]

icon32.gif De tényleg nagyon jók a kölykök.
[válaszok erre: #84743] [előzmény: (84736) hegebaxi, 2010-11-03 20:46:08]
Törzstag
Dió66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magna Hungária



Tagság: 2005-12-26 00:01:24
Tagszám: #24958
Hozzászólások: 2201
84739. Elküldve: 2010-11-03 20:49:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116740.]

Ők kik?
A bal oldali jöhet.

Gábor, Bogyó & Árnika
Mudi Fajtamentő Egyesület
Magna Hungaria Kennel
[válaszok erre: #84741 #84742] [előzmény: (81945) Gulakuti, 2010-10-19 07:42:40]
Kiváló dolgozó
Magna Hungária adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84738. Elküldve: 2010-11-03 20:48:51,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116741.]

Ezt nem értem !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84733) Magna Hungária, 2010-11-03 20:44:39]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84737. Elküldve: 2010-11-03 20:47:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116742.]

Nem kell ezt minden kinek tudni icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84734) Dió66, 2010-11-03 20:45:07]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84736. Elküldve: 2010-11-03 20:46:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116743.]

Te akkor többet tudsz mint én icon53.gif icon53.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84740] [előzmény: (84734) Dió66, 2010-11-03 20:45:07]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84735. Elküldve: 2010-11-03 20:46:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116744.]

icon20.gif icon20.gif icon32.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84734) Dió66, 2010-11-03 20:45:07]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dió66



Tagság: 2008-10-25 18:40:51
Tagszám: #64826
Hozzászólások: 704
84734. Elküldve: 2010-11-03 20:45:07,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116745.]

Sárga mén? Ezen nem csodálkozom. icon21.gif
[válaszok erre: #84735 #84736 #84737] [előzmény: (84731) Gulakuti, 2010-11-03 20:43:01]
Törzstag
Dió66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magna Hungária



Tagság: 2005-12-26 00:01:24
Tagszám: #24958
Hozzászólások: 2201
84733. Elküldve: 2010-11-03 20:44:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116746.]

Miután elmentünk tőled biztos, hogy nem lesz. icon25.gif

Gábor, Bogyó & Árnika
Mudi Fajtamentő Egyesület
Magna Hungaria Kennel
[válaszok erre: #84738] [előzmény: (81942) Gulakuti, 2010-10-19 07:26:53]
Kiváló dolgozó
Magna Hungária adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84732. Elküldve: 2010-11-03 20:44:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116747.]

Dehogy vagy te sárga nem vagy te olyan pali icon32.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (84731) Gulakuti, 2010-11-03 20:43:01]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84731. Elküldve: 2010-11-03 20:43:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116748.]

Sárga mán vagyok

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84732 #84734] [előzmény: (84730) hegebaxi, 2010-11-03 20:42:26]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84730. Elküldve: 2010-11-03 20:42:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116749.]

A cégnél csak olyan van icon20.gif icon20.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84731] [előzmény: (84727) Gulakuti, 2010-11-03 20:40:31]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84729. Elküldve: 2010-11-03 20:41:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116750.]

Piros nem is jó?

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[előzmény: (84727) Gulakuti, 2010-11-03 20:40:31]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.020693063735962 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail