[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84728. Elküldve: 2010-11-03 20:41:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116751.] |
|
| | |
[előzmény: (84726) hegebaxi, 2010-11-03 20:40:19] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84727. Elküldve: 2010-11-03 20:40:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116752.] |
ok , ! Csak sárga legyen , érted ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84729 #84730] |
[előzmény: (84724) hegebaxi, 2010-11-03 20:39:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84725. Elküldve: 2010-11-03 20:39:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116754.] |
Volt már ilyen is !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84723) Dió66, 2010-11-03 20:39:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
84724. Elküldve: 2010-11-03 20:39:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116755.] |
ok licit vége megnyeretem
Viszem is a szerszámot
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #84727] |
[előzmény: (84722) Gulakuti, 2010-11-03 20:37:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84723. Elküldve: 2010-11-03 20:39:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116756.] |
Szerintem ő fizet, ha nem akarja sokáig etetni.
|
| | | [válaszok erre: #84725 #84726] |
[előzmény: (84718) hegebaxi, 2010-11-03 20:35:27] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84722. Elküldve: 2010-11-03 20:37:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116757.] |
2 " elég lesz
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84724] |
[előzmény: (84719) hegebaxi, 2010-11-03 20:36:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84721. Elküldve: 2010-11-03 20:37:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116758.] |
|
| | |
[előzmény: (84720) Gulakuti, 2010-11-03 20:37:03] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84720. Elküldve: 2010-11-03 20:37:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116759.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84721] |
[előzmény: (84717) Dió66, 2010-11-03 20:34:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84717. Elküldve: 2010-11-03 20:34:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116762.] |
100 agyag cserép darab
|
| | | [válaszok erre: #84720] |
[előzmény: (84716) Gulakuti, 2010-11-03 20:33:10] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84716. Elküldve: 2010-11-03 20:33:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116763.] |
kezd a licitet
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84717 #84719] |
[előzmény: (84715) hegebaxi, 2010-11-03 20:31:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84714. Elküldve: 2010-11-03 20:31:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116765.] |
Engem se, de csak ma kezdte...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84713. Elküldve: 2010-11-03 20:31:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116766.] |
Nálunk eddig reggeltől estig egy kb. 2000nm-es részen voltak összeeresztve és úgy nincs gond, de hamarosan csak délutánra lennének kiengeve így, addig csak egy viszonylag kicsi kifutóban lennének.
Nyuszi: khm... hány tagú családdal számoltál? 7?
Én sokat akarok: egyszerre legyen fűnyíró is és tejcsárda is. Mert ha csak egyszer is véletlenül egy kecske lerágná a férjem egyetlen egy szerelmetes gyümölcsfáját, akkor annak is és nekem is jaj lenne.....
A szomszéd: khm... igen...
Az utolsó mondatod meg: YESSS!!!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84745] |
[előzmény: (84700) Aduaneros, 2010-11-03 20:23:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84712. Elküldve: 2010-11-03 20:30:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116767.] |
Kanra. Az eladó nem? Vagy Kócos is?
|
| | | [válaszok erre: #84718] |
[előzmény: (84709) hegebaxi, 2010-11-03 20:28:07] |
|
Törzstag
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84710. Elküldve: 2010-11-03 20:28:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116769.] |
Na ,szóval ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84715] |
[előzmény: (84702) Dió66, 2010-11-03 20:23:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84708. Elküldve: 2010-11-03 20:27:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116771.] |
Engem a citromail naponta többször nem enged be... És már hetek óta.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84714] |
[előzmény: (84706) Pentz Kati, 2010-11-03 20:26:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84707. Elküldve: 2010-11-03 20:26:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116772.] |
Neked van esélyes szukád, másoknak esélyes kanjuk, több is
De komolyan: Kócos nagyon jóóól néz ki! Egy kalappal Nektek!
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #84711] |
[előzmény: (84704) hegebaxi, 2010-11-03 20:24:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
84705. Elküldve: 2010-11-03 20:26:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116774.] |
Az nem elég kápnék egyet ingyen én is most.
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | |
[előzmény: (84698) Fodormenta, 2010-11-03 20:22:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|