[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84703. Elküldve: 2010-11-03 20:24:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116776.] |
Isten ments!!!! Kan?! Csak licitálok.
|
| | |
[előzmény: (84696) Fodormenta, 2010-11-03 20:21:39] |
|
Törzstag
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84702. Elküldve: 2010-11-03 20:23:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116777.] |
De tényleg. Licitáljak én is? Robi gátlástalan.
|
| | | [válaszok erre: #84709 #84710] |
[előzmény: (84693) hegebaxi, 2010-11-03 20:20:38] |
|
Törzstag
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84701. Elküldve: 2010-11-03 20:23:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116778.] |
nekem még eleddig nem volt gondom a citromail-lel...hát most van
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #84706] |
[előzmény: (84697) Pentz Kati, 2010-11-03 20:21:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84700. Elküldve: 2010-11-03 20:23:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116779.] |
OFF!!!
A baromfiak -igaz elég nagy hely áll a rendelkezésükre- jól elvannak, néha van egy kis csipkedés, de nem is meglepő, hisz van tavalyi tyúk, fél éves növendék, 2 hónapos kiscsirke, ezen belül törpe, kistestű és nagy fajta is. A pulykák a nap nagy részében külön vannak, mert rengeteget legelnek és spéci -táppal kevert- darát kapnak.
Nyúltartás, tenyésztés: a családot kisnyúllal (amiket 3-4 hónaposan vágni lehet) simán ellátja 1 anya is, ehhez elég 1 db 2-3 fakkos ketrec.
Bár van tejelő juhfajta -őshonos is!- tejéért inkább a kecsót tartják, a birka fűnyírónak első osztályú! (A kecske mindent szétrág, de legelni b@szik! )
A szomszéd bekaphassa!
A képlet különben rém egyszerü: férjednek üvegház, neked nyusszancs meg bari!
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84713] |
[előzmény: (84519) Fodormenta, 2010-11-03 08:14:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84699. Elküldve: 2010-11-03 20:22:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116780.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84692) hegebaxi, 2010-11-03 20:20:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
84697. Elküldve: 2010-11-03 20:21:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116782.] |
Akkor engem nem szeret egyik sem.
Talán holnapra megjavulnak.
Jó éjszakát mindenkinek.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #84701] |
[előzmény: (84689) Szilaj, 2010-11-03 20:17:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84696. Elküldve: 2010-11-03 20:21:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116783.] |
Hoppsza! Itt az egyik jövendőbeli boldog cifra mudi tulajdonos?
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84703] |
[előzmény: (84686) Dió66, 2010-11-03 20:16:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84694. Elküldve: 2010-11-03 20:21:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116785.] |
A citromail nekem is épp így tart be, már aszittem' a memóriámmal van a baj, h. 10-re sem lépett be
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84691. Elküldve: 2010-11-03 20:19:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116788.] |
Mi meg csak szombatra
A vasárnapot meghagyjuk az esélyeseknek
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #84704] |
[előzmény: (84670) hegebaxi, 2010-11-03 19:49:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84690. Elküldve: 2010-11-03 20:19:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116789.] |
Velem a freemail szokott szórakozni.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84689) Szilaj, 2010-11-03 20:17:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84689. Elküldve: 2010-11-03 20:17:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116790.] |
Nekem most műxik mind a kettő, pedig a citromail gyakran kéri, hogy ellenőrizzem a jelszavam.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84690 #84697] |
[előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84688. Elküldve: 2010-11-03 20:17:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116791.] |
licitáljunk rá
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84695] |
[előzmény: (84683) hegebaxi, 2010-11-03 20:11:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84687. Elküldve: 2010-11-03 20:16:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116792.] |
Én a gmail-emen most is fent vagyok. Nekem működik
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84686. Elküldve: 2010-11-03 20:16:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116793.] |
Ma láttam, nagyon csúnya. mint Kócos volt.
|
| | | [válaszok erre: #84693 #84696] |
[előzmény: (84683) hegebaxi, 2010-11-03 20:11:48] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84685. Elküldve: 2010-11-03 20:15:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116794.] |
Te igen, de a kutya...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84692] |
[előzmény: (84681) hegebaxi, 2010-11-03 20:10:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
84684. Elküldve: 2010-11-03 20:13:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116795.] |
Szép jó estét mindenkinek.
Nem tudjátok mi van,mert sem a citromailes sem a gmailos címet nem lehet megnyitni.
A citromail azt írja,hogy hibás jelszó vagy név.
A gmail meg azt kérte adjak meg alternatív email címet.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #84687 #84689 #84694] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84682. Elküldve: 2010-11-03 20:10:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116797.] |
hát , nehéz ügy , de még ki forrja magát
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84683] |
[előzmény: (84679) hegebaxi, 2010-11-03 20:08:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84680. Elküldve: 2010-11-03 20:09:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116799.] |
Húúú...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84681] |
[előzmény: (84667) hegebaxi, 2010-11-03 19:44:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|