Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (78/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Dió66



Tagság: 2008-10-25 18:40:51
Tagszám: #64826
Hozzászólások: 704
84703. Elküldve: 2010-11-03 20:24:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116776.]

Isten ments!!!! Kan?! Csak licitálok.
[előzmény: (84696) Fodormenta, 2010-11-03 20:21:39]
Törzstag
Dió66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dió66



Tagság: 2008-10-25 18:40:51
Tagszám: #64826
Hozzászólások: 704
84702. Elküldve: 2010-11-03 20:23:24,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116777.]

De tényleg. Licitáljak én is? Robi gátlástalan. icon25.gif
[válaszok erre: #84709 #84710] [előzmény: (84693) hegebaxi, 2010-11-03 20:20:38]
Törzstag
Dió66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lhakhang



Tagság: 2005-03-23 22:43:07
Tagszám: #17030
Hozzászólások: 3124
84701. Elküldve: 2010-11-03 20:23:10,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116778.]

nekem még eleddig nem volt gondom a citromail-lel...hát most van icon26.gif

"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
[válaszok erre: #84706] [előzmény: (84697) Pentz Kati, 2010-11-03 20:21:44]
Kiváló dolgozó
lhakhang adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aduaneros



Tagság: 2004-10-26 15:06:05
Tagszám: #13410
Hozzászólások: 2201
84700. Elküldve: 2010-11-03 20:23:02,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116779.]

OFF!!!

A baromfiak -igaz elég nagy hely áll a rendelkezésükre- jól elvannak, néha van egy kis csipkedés, de nem is meglepő, hisz van tavalyi tyúk, fél éves növendék, 2 hónapos kiscsirke, ezen belül törpe, kistestű és nagy fajta is. A pulykák a nap nagy részében külön vannak, mert rengeteget legelnek és spéci -táppal kevert- darát kapnak.

Nyúltartás, tenyésztés: a családot kisnyúllal (amiket 3-4 hónaposan vágni lehet) simán ellátja 1 anya is, ehhez elég 1 db 2-3 fakkos ketrec.

Bár van tejelő juhfajta -őshonos is!- tejéért inkább a kecsót tartják, a birka fűnyírónak első osztályú! (A kecske mindent szétrág, de legelni b@szik! icon29.gif icon53.gif )

A szomszéd bekaphassa! icon71.gif icon21.gif

A képlet különben rém egyszerü: férjednek üvegház, neked nyusszancs meg bari! icon23.gif

-Ad(u-papa)-

Kreatív Kuckó mudisoknak
[válaszok erre: #84713] [előzmény: (84519) Fodormenta, 2010-11-03 08:14:39]
Kiváló dolgozó
Aduaneros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84699. Elküldve: 2010-11-03 20:22:29,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116780.]

icon70.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (84692) hegebaxi, 2010-11-03 20:20:04]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84698. Elküldve: 2010-11-03 20:22:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116781.]

Én adok egy komondort! icon25.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84705] [előzmény: (84695) hegebaxi, 2010-11-03 20:21:18]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
84697. Elküldve: 2010-11-03 20:21:44,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116782.]

icon16.gif icon16.gif Akkor engem nem szeret egyik sem.
Talán holnapra megjavulnak.
Jó éjszakát mindenkinek.
icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[válaszok erre: #84701] [előzmény: (84689) Szilaj, 2010-11-03 20:17:25]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84696. Elküldve: 2010-11-03 20:21:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116783.]

Hoppsza! Itt az egyik jövendőbeli boldog cifra mudi tulajdonos? icon25.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84703] [előzmény: (84686) Dió66, 2010-11-03 20:16:41]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84695. Elküldve: 2010-11-03 20:21:18,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116784.]

Kezd te a licitet,nézzük kinek mi kell jobban icon20.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84698] [előzmény: (84688) Gulakuti, 2010-11-03 20:17:11]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lhakhang



Tagság: 2005-03-23 22:43:07
Tagszám: #17030
Hozzászólások: 3124
84694. Elküldve: 2010-11-03 20:21:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116785.]

A citromail nekem is épp így tart be, már aszittem' a memóriámmal van a baj, h. 10-re sem lépett be icon37.gif

"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
[előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22]
Kiváló dolgozó
lhakhang adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84693. Elküldve: 2010-11-03 20:20:38,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116786.]

Nemááár, tényleg?

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84702] [előzmény: (84686) Dió66, 2010-11-03 20:16:41]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84692. Elküldve: 2010-11-03 20:20:04,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116787.]

Köszi icon26.gif


http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84699] [előzmény: (84685) Szilaj, 2010-11-03 20:15:21]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lhakhang



Tagság: 2005-03-23 22:43:07
Tagszám: #17030
Hozzászólások: 3124
84691. Elküldve: 2010-11-03 20:19:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116788.]

Mi meg csak szombatra icon25.gif
A vasárnapot meghagyjuk az esélyeseknek icon20.gif

"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
[válaszok erre: #84704] [előzmény: (84670) hegebaxi, 2010-11-03 19:49:25]
Kiváló dolgozó
lhakhang adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viki84



Tagság: 2008-05-24 17:26:11
Tagszám: #59680
Hozzászólások: 11049
84690. Elküldve: 2010-11-03 20:19:34,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116789.]

Velem a freemail szokott szórakozni.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
[előzmény: (84689) Szilaj, 2010-11-03 20:17:25]
Kiváló dolgozó
Viki84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84689. Elküldve: 2010-11-03 20:17:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116790.]

Nekem most műxik mind a kettő, pedig a citromail gyakran kéri, hogy ellenőrizzem a jelszavam. icon37.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84690 #84697] [előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84688. Elküldve: 2010-11-03 20:17:11,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116791.]

licitáljunk rá

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84695] [előzmény: (84683) hegebaxi, 2010-11-03 20:11:48]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viki84



Tagság: 2008-05-24 17:26:11
Tagszám: #59680
Hozzászólások: 11049
84687. Elküldve: 2010-11-03 20:16:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116792.]

Én a gmail-emen most is fent vagyok. Nekem működik icon26.gif

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
[előzmény: (84684) Pentz Kati, 2010-11-03 20:13:22]
Kiváló dolgozó
Viki84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dió66



Tagság: 2008-10-25 18:40:51
Tagszám: #64826
Hozzászólások: 704
84686. Elküldve: 2010-11-03 20:16:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116793.]

Ma láttam, nagyon csúnya. icon25.gif icon25.gif mint Kócos volt. icon21.gif icon21.gif icon21.gif
[válaszok erre: #84693 #84696] [előzmény: (84683) hegebaxi, 2010-11-03 20:11:48]
Törzstag
Dió66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84685. Elküldve: 2010-11-03 20:15:21,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116794.]

Te igen, de a kutya... icon22.gif icon21.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84692] [előzmény: (84681) hegebaxi, 2010-11-03 20:10:16]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
84684. Elküldve: 2010-11-03 20:13:22,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116795.]

icon50.gif
Szép jó estét mindenkinek.
Nem tudjátok mi van,mert sem a citromailes sem a gmailos címet nem lehet megnyitni.
icon27.gif icon52.gif
A citromail azt írja,hogy hibás jelszó vagy név.
A gmail meg azt kérte adjak meg alternatív email címet.
icon27.gif

icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[válaszok erre: #84687 #84689 #84694]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84683. Elküldve: 2010-11-03 20:11:48,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116796.]

Na rögtön nem áll az alku icon25.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84686 #84688] [előzmény: (84682) Gulakuti, 2010-11-03 20:10:38]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84682. Elküldve: 2010-11-03 20:10:38,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116797.]

hát , nehéz ügy , de még ki forrja magát

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84683] [előzmény: (84679) hegebaxi, 2010-11-03 20:08:53]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84681. Elküldve: 2010-11-03 20:10:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116798.]

Ilyen csúnya vagyok icon20.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84685] [előzmény: (84680) Szilaj, 2010-11-03 20:09:05]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84680. Elküldve: 2010-11-03 20:09:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116799.]

Húúú... icon27.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84681] [előzmény: (84667) hegebaxi, 2010-11-03 19:44:49]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegebaxi



Tagság: 2007-01-23 20:14:23
Tagszám: #40487
Hozzászólások: 1547
84679. Elküldve: 2010-11-03 20:08:53,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116800.]

Jó lesz a cifra kan icon32.gif

http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
[válaszok erre: #84682] [előzmény: (84678) Gulakuti, 2010-11-03 20:07:58]
Kiváló dolgozó
hegebaxi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.020925045013428 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail