[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84678. Elküldve: 2010-11-03 20:07:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116801.] |
Melyiket szeretnéd ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84679] |
[előzmény: (84677) hegebaxi, 2010-11-03 20:07:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84676. Elküldve: 2010-11-03 20:05:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116803.] |
Hú be csúf , add vissza
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84677] |
[előzmény: (84667) hegebaxi, 2010-11-03 19:44:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84672. Elküldve: 2010-11-03 19:54:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116807.] |
Jaj, pontosan ettől félek...
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (84671) hegebaxi, 2010-11-03 19:50:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
84671. Elküldve: 2010-11-03 19:50:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116808.] |
Lehet a te kutyád is ilyen randa lesz, az esélye megvan rá
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #84672] |
[előzmény: (84669) Fodormenta, 2010-11-03 19:49:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84668. Elküldve: 2010-11-03 19:46:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116811.] |
Szombaton is ott lesztek a Hungexpon vagy cska vasárnap?
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | | [válaszok erre: #84670] |
[előzmény: (84661) hegebaxi, 2010-11-03 19:32:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84666. Elküldve: 2010-11-03 19:44:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116813.] |
igen
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (84642) Gulakuti, 2010-11-03 18:33:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lhakhang

Tagság: 2005-03-23 22:43:07 Tagszám: #17030 Hozzászólások: 3124 |
84665. Elküldve: 2010-11-03 19:44:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116814.] |
Azt is tudom, de mi van a mudikkal?
"Ha nem lehetsz csillag az égen, légy világító lámpás egy kis szobában"
|
| | |
[előzmény: (84641) markiklara, 2010-11-03 18:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84660. Elküldve: 2010-11-03 19:24:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116819.] |
legalább kócosról , azt úgy is irigylem tőletek
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84661] |
[előzmény: (84659) hegebaxi, 2010-11-03 19:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
84659. Elküldve: 2010-11-03 19:23:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116820.] |
Pedig azt hittem engem akarsz látni
Na majd hétvégén csinálok mindről ,valami mostani standard féleséget most nem tudok mutatni
http://hagyma-foldi.lapunk.hu/
|
| | | [válaszok erre: #84660] |
[előzmény: (84658) Gulakuti, 2010-11-03 19:20:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84658. Elküldve: 2010-11-03 19:20:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116821.] |
Hát nem rólad
Bármelyik kutyádról , amit még nem láttunk !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84659 #84667] |
[előzmény: (84657) hegebaxi, 2010-11-03 19:19:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84656. Elküldve: 2010-11-03 19:19:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116823.] |
Jók , hát
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84655) hegebaxi, 2010-11-03 19:18:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84654. Elküldve: 2010-11-03 19:18:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116825.] |
Hozz képeket , de gyorsan
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84657] |
[előzmény: (84652) hegebaxi, 2010-11-03 19:17:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|