Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499754/17 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (93/10
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
84628. Elküldve: 2010-11-03 15:48:17,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116851.]

Gratulálok nekik! icon32.gif icon22.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (84627) Híres, 2010-11-03 15:47:10]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84627. Elküldve: 2010-11-03 15:47:10,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116852.]

Most beszéltem mudibabával. Rucának 3 kölyke lett, mindhárom jegytelen hamvas, 1 kan, 2 szuka. Jól vannak, szépen szopnak, Ruca gondos anya. Hétvégén meglátogatom őket és akkor hozok képeket. Sajnos Krisztiék most nincsenek netközelben.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84628 #84639 #84644]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84626. Elküldve: 2010-11-03 15:19:34,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116853.]

Hááát, rád nem emlékszem, valószínűleg azért, mert tudtam, hogy viccelsz. Annyira már ismerem a humorodat. icon25.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84623) Gulakuti, 2010-11-03 15:14:49]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


AduAsz



Tagság: 2006-05-15 09:13:49
Tagszám: #30582
Hozzászólások: 3486
84625. Elküldve: 2010-11-03 15:19:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116854.]

Már miért lenne hosszú a lába/rövid a teste?
Egyrészt a standard szerint a mudi majdnem négyzet alakú (törzshossz/marmagasság %-ban: 103/100) , a képen pedig a kismudi hosszabb, mint amilyen magas. Lemérheted vonalzóval :-).
Másrészt a kép picit hátulról van lekapva, ezért valamivel rövidebbnek tünik a test. Képröl nem ítélünk icon25.gif.

"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)

Gyuri
[előzmény: (84609) Fodormenta, 2010-11-03 13:16:23]
Kiváló dolgozó
AduAsz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84624. Elküldve: 2010-11-03 15:17:32,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116855.]

Nem iiiis! Ha jól tudom, ő igazi albínókat akart. Vagy rosszul emlékszem? icon27.gif

Az én kis világos fakóm szerencsére rendben van. Persze ha albínó lenne, akkor sem dőlnék a kardomba, de jobb így. Egy jó pigmentű fakó mudi nagyon szép tud lenni. Sámánanyó a megmondhatója. icon25.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84636] [előzmény: (84610) Subakati, 2010-11-03 13:21:58]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84623. Elküldve: 2010-11-03 15:14:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116856.]

Évi , én voltam az okoskodó , de csak vicceltem , Hülye azért nem vagyok , de tudom úgy nézek ki !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84626] [előzmény: (84621) Híres, 2010-11-03 15:09:12]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84622. Elküldve: 2010-11-03 15:11:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116857.]

Láttalak a vonatból, amikor leszálltál és Kriszti várt téged. Ugyanis azzal a vonattal jöttünk haza, Vámosgyörkön szálltunk fel.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84556) hamvasmudi, 2010-11-03 09:16:03]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84621. Elküldve: 2010-11-03 15:09:12,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116858.]

Nem volt még egy napos, amikor már szürkült, de hát ugye én mindig csak okoskodom, vannak itt hozzáértőbbek, akik megmondták, hogy szerintük albínó vagy legalábbis nagyon gyanús. icon34.gif icon53.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84623] [előzmény: (84536) kormosvari, 2010-11-03 08:42:54]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldbors



Tagság: 2004-11-18 10:16:54
Tagszám: #14029
Hozzászólások: 821
84620. Elküldve: 2010-11-03 14:30:15,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116859.]

Már hogy érted, hogy elmegy? Szerintem ő nem tacskoid és nem is túl vaskos, bár élőben kellene látni.

Amúgy nem arról írtam, hogy mi tetszik a mai bíróknak, hanem arról, hogy nekem -felhasználói szemmel - melyik típus jön be. icon25.gif
[előzmény: (84616) Subakati, 2010-11-03 14:10:27]
Törzstag
zöldbors adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84619. Elküldve: 2010-11-03 14:28:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116860.]

Miért is ?

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84614) zöldbors, 2010-11-03 13:49:21]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84618. Elküldve: 2010-11-03 14:27:53,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116861.]

Ő Nagykalandor x Térülj Fordulj , kölyök !
Gulakuti Ugye , és szuka , és jó agyú nagyon , hasonló mint Malőr ! icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84645] [előzmény: (84601) Fodormenta, 2010-11-03 12:15:39]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84617. Elküldve: 2010-11-03 14:25:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116862.]

De lefotóztam , ha érdekel megmutatom !

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84629] [előzmény: (84595) sárkánykutya, 2010-11-03 11:14:04]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Subakati



Tagság: 2008-09-23 23:22:11
Tagszám: #63840
Hozzászólások: 427
84616. Elküldve: 2010-11-03 14:10:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116863.]

Az Avatar-képemen Suba még éppen elmegy a birók szerint.

Kati
[válaszok erre: #84620] [előzmény: (84613) zöldbors, 2010-11-03 13:48:41]
Törzstag
Subakati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


voiceofforest



Tagság: 2007-11-16 14:39:51
Tagszám: #51739
Hozzászólások: 735
84615. Elküldve: 2010-11-03 14:04:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116864.]

Még nem annyira... icon25.gif
De tervezem...
Köszi! icon70.gif

"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
[előzmény: (84611) Subakati, 2010-11-03 13:24:16]
Törzstag
voiceofforest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldbors



Tagság: 2004-11-18 10:16:54
Tagszám: #14029
Hozzászólások: 821
84614. Elküldve: 2010-11-03 13:49:21,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116865.]

Egészen kíváncsi lettem icon13.gif
[válaszok erre: #84619] [előzmény: (84588) Gulakuti, 2010-11-03 10:57:49]
Törzstag
zöldbors adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldbors



Tagság: 2004-11-18 10:16:54
Tagszám: #14029
Hozzászólások: 821
84613. Elküldve: 2010-11-03 13:48:41,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116866.]

Nekem a hosszabb lábú mudik általában jobban bejönnek, mint a tacskoidok vagy a nagyon vaskosak. Ezen a kölykön szerintem egy kicsit több szőr állna jól, de lehet hogy még megnő neki.
[válaszok erre: #84616] [előzmény: (84609) Fodormenta, 2010-11-03 13:16:23]
Törzstag
zöldbors adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Subakati



Tagság: 2008-09-23 23:22:11
Tagszám: #63840
Hozzászólások: 427
84612. Elküldve: 2010-11-03 13:27:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116867.]

Kérjük meg Robit,küldjön róla képet majd ha megnött.Nem hiszem,hogy nagyot fog változni. icon70.gif

Kati
[válaszok erre: #84647] [előzmény: (84609) Fodormenta, 2010-11-03 13:16:23]
Törzstag
Subakati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Subakati



Tagság: 2008-09-23 23:22:11
Tagszám: #63840
Hozzászólások: 427
84611. Elküldve: 2010-11-03 13:24:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116868.]

Gratulálok! Kár,hogy mudival nem foglalkozol. icon70.gif

Kati
[válaszok erre: #84615] [előzmény: (84522) voiceofforest, 2010-11-03 08:30:40]
Törzstag
Subakati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Subakati



Tagság: 2008-09-23 23:22:11
Tagszám: #63840
Hozzászólások: 427
84610. Elküldve: 2010-11-03 13:21:58,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116869.]

Szia!Szerintem Örsinek csepegne a nyála ha látná! icon65.gif

Kati
[válaszok erre: #84624] [előzmény: (84378) Híres, 2010-11-02 12:55:24]
Törzstag
Subakati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fodormenta



Tagság: 2008-03-14 08:12:46
Tagszám: #57053
Hozzászólások: 3201
84609. Elküldve: 2010-11-03 13:16:23,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116870.]

Csak azért tűnik annak, mert rövid a testhossza. Felnőttként tökéletes lesz az arány! icon28.gif

Menta

Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
[válaszok erre: #84612 #84613 #84625] [előzmény: (84607) Subakati, 2010-11-03 13:12:37]
Kiváló dolgozó
Fodormenta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fickó2006



Tagság: 2008-11-26 15:39:41
Tagszám: #66023
Hozzászólások: 1528
84608. Elküldve: 2010-11-03 13:13:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116871.]

Mi ma reggel a FEKSZIK! -et gyakoroltuk "stresszhelyzetben" ...
Nem könnyű! Fektetni 3 másik kutyak között és addig fekve maradni amig a gazdinak sikerül a saját kutyája szájába tuszkolni a jutifalatot a többiek erőteljes aszisztálása közben... icon21.gif (végülis egész jól megúsztam "csak" 4-5 fognyomot sikerült összeszámolnom a kezemen és egyik sem vérzett... icon25.gif és minden falatot Fickó kapott)

Viccen kivül egy jó kiképző sokat tud segíteni a helyes nevelésben.
[előzmény: (84603) gabglobe, 2010-11-03 12:47:49]
Kiváló dolgozó
Fickó2006 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Subakati



Tagság: 2008-09-23 23:22:11
Tagszám: #63840
Hozzászólások: 427
84607. Elküldve: 2010-11-03 13:12:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116872.]

Hallo!Szerintem hosszú a lába icon21.gif icon50.gif

Kati
[válaszok erre: #84609] [előzmény: (84601) Fodormenta, 2010-11-03 12:15:39]
Törzstag
Subakati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gabglobe



Tagság: 2010-08-30 10:31:54
Tagszám: #88078
Hozzászólások: 27
84606. Elküldve: 2010-11-03 13:03:34,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116873.]

Persze mindenképpen akarom vinni
Zöldfülű
gabglobe adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


viccuka



Tagság: 2009-07-22 08:20:36
Tagszám: #76320
Hozzászólások: 6850
84605. Elküldve: 2010-11-03 12:59:17,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116874.]

Szerintem mindenképp érdemes kutyasuliba járni, akkor is, ha amúgy az ember meg tud tanítani 1-2 dolgot egyedül is. Az a helyzet más, megtanul közösségben is viselkedni, engedelmeskedni, illetve nem árt még a legprofibbaknak sem, ha van külső kontroll. Sok minden hibát megláthat egy oktató akkor is, ha az amúgy nem tűnne fel a gazdinak. Meg persze jó ötletekkel is szolgálhat, ami megkönnyítheti a tanulást. Nekem eddig nagyon sokat segített, hogy a kutyáimmal jártam, illetve járok kutyasuliba.

Éva & Csülök & Zetor & Mamba

Jókutya
[előzmény: (84604) gabglobe, 2010-11-03 12:51:33]
Kiváló dolgozó
viccuka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gabglobe



Tagság: 2010-08-30 10:31:54
Tagszám: #88078
Hozzászólások: 27
84604. Elküldve: 2010-11-03 12:51:33,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[116875.]

Csak attól félek nem csinálom elég szakszerűen
[válaszok erre: #84605]
Zöldfülű
gabglobe adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021361827850342 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail