[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84603. Elküldve: 2010-11-03 12:47:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116876.] |
Köszi a kutyasulis tippeket.
Csete 5 hónapos,eddig csak én tanítottam eredményesen.
Tud: ülni, feküdni, pacsit adni, és néha igazodni
|
| | | [válaszok erre: #84608] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84601. Elküldve: 2010-11-03 12:15:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116878.] |
Hinyje, azannyát, de szép!!!
Ki fia borja ez? Szuka? Nekem adod?
Szépek a kis Füreg kölkök is, kiváncsi vagyok, hogy kiké lesznek? Szerintem az egyik Adu-papáé
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84607 #84618] |
[előzmény: (84563) Gulakuti, 2010-11-03 10:14:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
84600. Elküldve: 2010-11-03 12:12:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116879.] |
5-6 hónapos kortól oviba 1 éves kor körül suliba.
|
| | |
[előzmény: (84597) gabglobe, 2010-11-03 12:00:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84599. Elküldve: 2010-11-03 12:09:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116880.] |
Megvan a veszettség elleni oltás, már mehetsz is. Csak nézd meg, hogy hová? Lehetőleg olyan helyre, ahol jutamazással oktatnak, nem fenyítéssel, szidással!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (84597) gabglobe, 2010-11-03 12:00:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 viccuka

Tagság: 2009-07-22 08:20:36 Tagszám: #76320 Hozzászólások: 6850 |
84598. Elküldve: 2010-11-03 12:04:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116881.] |
Hali. Hát, ezt sokan sokféleképpen gondolják, én azon a véleményen vagyok, hogy amint megvannak az oltásai. De előtte is már lehet neki otthon ezt-azt tanítgatni. Főleg a kereteket tartom első pillanattól fontosnak, hogy jelöljük ki a kölyök számára. Ehhez pedig még csak kutyasuli sem kell.
Bocsi, tudom én nem vagyok mudis, csak zugolvasó.
Éva & Csülök & Zetor & Mamba
Jókutya
|
| | |
[előzmény: (84597) gabglobe, 2010-11-03 12:00:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84597. Elküldve: 2010-11-03 12:00:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116882.] |
Csak egy kérdés: Hány hónapos kortól érdemes kutyasuliba vinni a kutyát?
|
| | | [válaszok erre: #84598 #84599 #84600] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 gabglobe

Tagság: 2010-08-30 10:31:54 Tagszám: #88078 Hozzászólások: 27 |
84596. Elküldve: 2010-11-03 11:57:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116883.] |
Hali
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84595. Elküldve: 2010-11-03 11:14:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116884.] |
Őt le sem fotóztad?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84617] |
[előzmény: (84592) Gulakuti, 2010-11-03 11:00:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84594. Elküldve: 2010-11-03 11:11:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116885.] |
ja , már mindegy
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84593) sárkánykutya, 2010-11-03 11:10:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84593. Elküldve: 2010-11-03 11:10:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116886.] |
Azt nem is figyeltem. Azért kaptad, mert "ki akartad nyomni" a picinek a szemét...
Olvasd el az előzményeket
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84594] |
[előzmény: (84591) Gulakuti, 2010-11-03 10:59:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84592. Elküldve: 2010-11-03 11:00:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116887.] |
Még van egy felesleg kék szemű fakó kan !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84595] |
[előzmény: (84590) sárkánykutya, 2010-11-03 10:59:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84591. Elküldve: 2010-11-03 10:59:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116888.] |
Gondolom azért kaptam , mert azt írtam , hogy időben kell rászoktatni Mézest a szexre , nem ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84593] |
[előzmény: (84589) sárkánykutya, 2010-11-03 10:58:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84590. Elküldve: 2010-11-03 10:59:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116889.] |
Sajnos egyet biztosan tudok: nem én vagyok egyik sem...
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84592] |
[előzmény: (84588) Gulakuti, 2010-11-03 10:57:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84589. Elküldve: 2010-11-03 10:58:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116890.] |
Mi nem kopik el?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84591] |
[előzmény: (84585) Gulakuti, 2010-11-03 10:56:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84588. Elküldve: 2010-11-03 10:57:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116891.] |
a cifrák gazdijai , fórumoznak , de nem mondom meg , majd
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84590 #84614] |
[előzmény: (84586) sárkánykutya, 2010-11-03 10:56:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84586. Elküldve: 2010-11-03 10:56:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116893.] |
Ezek szerint a leendő gazdi fórumot olvas?
Kiaz-kiaz?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84588] |
[előzmény: (84580) Gulakuti, 2010-11-03 10:45:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84585. Elküldve: 2010-11-03 10:56:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116894.] |
Miért ? Csak nem kopik el neki
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84589] |
[előzmény: (84584) sárkánykutya, 2010-11-03 10:55:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
84584. Elküldve: 2010-11-03 10:55:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116895.] |
(tőlem már úgyis régen kaptál )
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #84585] |
[előzmény: (84578) Gulakuti, 2010-11-03 10:41:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
84583. Elküldve: 2010-11-03 10:48:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116896.] |
Jaaa.....
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | |
[előzmény: (84582) Gulakuti, 2010-11-03 10:47:55] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84582. Elküldve: 2010-11-03 10:47:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116897.] |
még 22 . én lesz éves , időbe kell rákapatni a szexre
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84583] |
[előzmény: (84581) voiceofforest, 2010-11-03 10:46:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
84581. Elküldve: 2010-11-03 10:46:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116898.] |
Józan Paraszt már ennyi idős, hogy lehet kölyke
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | | [válaszok erre: #84582] |
[előzmény: (84579) Gulakuti, 2010-11-03 10:43:21] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84580. Elküldve: 2010-11-03 10:45:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116899.] |
Ezt a gazdinak küldöm , hogy lássa mit vesz
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84586] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84579. Elküldve: 2010-11-03 10:43:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116900.] |
Ja , Ők Fürge x Józan Paraszt kölykök !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84581] |
[előzmény: (84567) voiceofforest, 2010-11-03 10:23:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|