[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84503. Elküldve: 2010-11-02 21:51:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116976.] |
Na ezt kár volt megírnom, mielőtt végig olvastam volna.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84501) Híres, 2010-11-02 21:48:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
84502. Elküldve: 2010-11-02 21:50:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116977.] |
van némi közük egymáshoz
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | | [válaszok erre: #84505] |
[előzmény: (84501) Híres, 2010-11-02 21:48:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84501. Elküldve: 2010-11-02 21:48:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116978.] |
A fölső képen Ciceró van, ahogy Zsófi mondta, az alsón meg Csöpet (Pásztorálom Gabika)
Csak nem hasonlítanak?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84502 #84503] |
[előzmény: (84474) Fodormenta, 2010-11-02 20:12:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84500. Elküldve: 2010-11-02 21:47:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116979.] |
Kacsa! Tudjátok, a csigaevők....(annyira nem vagyok oda értük, de ameddig ritkítják ezeket az ocsmány férgeket, addig megtűröm őket. )
3000 m2-es az udvar. Jut belőle nekünk is és az állatoknak is....jövőre remélem minden a helyére kerül, nem lesz építés-bontás-költöztetés, így nyugodtabb, rendezettebb képet mutat majd a birtok....idén bezony sokszor volt tanyasi jellegű...
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84504 #84527] |
[előzmény: (84498) Deloroszka., 2010-11-02 21:34:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84499. Elküldve: 2010-11-02 21:45:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116980.] |
Hiányérzeted van?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84497) Gulakuti, 2010-11-02 21:33:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
84498. Elküldve: 2010-11-02 21:34:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116981.] |
Kacsa ?
Olyan tuti van.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #84500] |
[előzmény: (84495) Szilaj, 2010-11-02 21:31:10] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84497. Elküldve: 2010-11-02 21:33:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116982.] |
Egy Indiában gyártott futópad
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84499] |
[előzmény: (84495) Szilaj, 2010-11-02 21:31:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84496. Elküldve: 2010-11-02 21:32:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116983.] |
Ja és gyere gyakrabban! (Ma mindenkinek ezt mondom. )
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84492) Aduaneros, 2010-11-02 21:20:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84495. Elküldve: 2010-11-02 21:31:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116984.] |
Nem semmi... az indiai futó az micsoda?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84497 #84498] |
[előzmény: (84492) Aduaneros, 2010-11-02 21:20:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84494. Elküldve: 2010-11-02 21:25:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116985.] |
Vazze , ezek össze szarják az udvart
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84492) Aduaneros, 2010-11-02 21:20:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
84493. Elküldve: 2010-11-02 21:22:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116986.] |
Állatkert.
Vietnámi csüngőhasú malacka lesz?
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (84492) Aduaneros, 2010-11-02 21:20:43] |
|
Törzstag
|
|
 Aduaneros

Tagság: 2004-10-26 15:06:05 Tagszám: #13410 Hozzászólások: 2201 |
84492. Elküldve: 2010-11-02 21:20:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116987.] |
Aszongyahogy: 1 kutya, 3 macska, 4 kecske, 3 pulyka, kb. 30 -mindenféle-baromfi, 2 indiai futó, 4 felnőtt nyúl.....bárány, gyöngyös, malacka tervben.
-Ad(u-papa)-
Kreatív Kuckó mudisoknak
|
| | | [válaszok erre: #84493 #84494 #84495 #84496 #84519] |
[előzmény: (84258) Fodormenta, 2010-11-01 19:46:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
84491. Elküldve: 2010-11-02 21:13:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116988.] |
Köszi az infókat.
Az összes Merse kölyköt jellemzi a jó munkaképesség, akiket terelni vittek, mindegyik bevált, ennek nagyon örülök.
Mondjuk, nem kicsi egyik se.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (84455) Híres, 2010-11-02 19:04:32] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
84490. Elküldve: 2010-11-02 21:05:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116989.] |
Cifra kan Pásztorálom Ciceró, cifra szuka Pásztorálom Gabika mindketten Mázli utódok. Gabika Május "SÖRI", KÓCOS KARINA, AKEJU anyukája és mamája.
A barna kutyus FÜRGE B reg mudi utódja, MÓKUS B reg mudi unokája és egyben KOPJA rokon.Az apuka Erdős Pusztai KUrta vonalu. Sajnos a törzskönyvét nem kaptuk meg , mivel a tenyésztője tájékoztatott, hogy elpusztult a regisztráció előtt az apakutya.Igy ő is B regisztrációra vár.
M
|
| | |
[előzmény: (84474) Fodormenta, 2010-11-02 20:12:05] |
|
|
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
84488. Elküldve: 2010-11-02 20:48:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116991.] |
Szívesen!
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | |
[előzmény: (84479) Fodormenta, 2010-11-02 20:30:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
84487. Elküldve: 2010-11-02 20:47:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116992.] |
De a többi kutya hallja.
Te pedig észreveszed, hogy egy irányba figyelnek
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | |
[előzmény: (84483) Szilaj, 2010-11-02 20:35:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
84486. Elküldve: 2010-11-02 20:42:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116993.] |
|
| | |
[előzmény: (84451) Csibiti, 2010-11-02 18:08:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84483. Elküldve: 2010-11-02 20:35:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116996.] |
Tényleg, őt nem zavarja, mert nem hall.
Da ha olyan messze megy, mint vasárnap, én sem hallom.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84487] |
[előzmény: (84477) hamvasmudi, 2010-11-02 20:28:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Xil

Tagság: 2004-05-17 22:40:21 Tagszám: #10519 Hozzászólások: 1108 |
84480. Elküldve: 2010-11-02 20:32:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[116999.] |
Az a helyzet, hogy láttam már ilyet.
Nálunk is a szőnyegdarabka vált be, és van egy nagy diófánk is.
Mudi Fajtamentő Egyesület
Zabolás kennel
|
| | |
[előzmény: (84396) vicuus, 2010-11-02 13:57:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|