[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84377. Elküldve: 2010-11-02 12:54:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117102.] |
És ez így van az emberrel is. Hány anyával kell harcolnom, aki attól fél, hogy éhen hal a gyereke, ha pl fáj a torka... ki a fene akar enni, mikor lázas, ráadásul minden nyelés fáj...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84379 #84393] |
[előzmény: (84375) AduAsz, 2010-11-02 12:50:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84376. Elküldve: 2010-11-02 12:54:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117103.] |
Amúgy kellemes, szép napot mindenkinek!
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84375. Elküldve: 2010-11-02 12:50:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117104.] |
Jó lenne, ha a kutyások (meg macskások, stb) figyelembe vennék, hogy a természetben ha egy kutya beteg, akkor általában az elsö "védekezése" az, hogy nem eszik. A kutyának néhány napos koplalás egyáltalán nem árt és így nem kell neki az energia nagy részét az emésztésre fordítani, hanem azt is a betegség legyözésére használhatja fel.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #84377] |
[előzmény: (84352) Szilaj, 2010-11-02 09:57:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84374. Elküldve: 2010-11-02 12:35:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117105.] |
Ne ítélj képröl, csalóka lehet! Ezen a képen pl. szerintem nem a legjobban áll a háta vonala miatt - nagyon enyhén bár, de nyerges. Csak a fotó olyan szögböl készült, hogy ezt alig látni.
A fenti bekezdés egy konkrét képröl szól! (mert képek alapján nem ítélünk.) Nem magáról a kutyáról - az nekem is tetszik (a képek alapján )
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #84475] |
[előzmény: (84268) Fodormenta, 2010-11-01 19:56:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84373. Elküldve: 2010-11-02 12:33:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117106.] |
Jajj Jobbulást neki!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84349) ossi, 2010-11-02 09:50:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
84372. Elküldve: 2010-11-02 12:28:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117107.] |
"-A sün kolónia?"
"-Van egy pár ,de az nem az én asztalom."
De ha "rossz leszel" otthon, lehet az ágyad ?
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (84261) hegebaxi, 2010-11-01 19:51:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
84371. Elküldve: 2010-11-02 12:20:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117108.] |
Nekem többek között azért van mudim és nem pumim, mert az intelligenciáját többre tartom.
Pumi tenyésztő barátaimnál szívesen teszek látogatásokat. Ilyen látogatások után egyre biztosabb vagyok, hogy nagyon aranyosak, de nekem sohasem lesz pumim
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | |
[előzmény: (84168) Gulakuti, 2010-11-01 12:50:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84370. Elküldve: 2010-11-02 12:19:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117109.] |
Ezt ismertem. Jó
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84224) Fend, 2010-11-01 18:16:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84369. Elküldve: 2010-11-02 12:15:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117110.] |
Hát ez nagyon jó!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84198) Pentz Kati, 2010-11-01 15:30:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84368. Elküldve: 2010-11-02 12:10:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117111.] |
Értem. Hát ha egyszer tényleg ott tartanék hogy most aztán valóban kell pumi akkor tuti agilityzni dogdancingelni flyballozni vagy ilyesmire vinném. A szőre nagyon tetszik. Olyan mint egy plüssmaci A kozmetikázás....kutyakozmetikus (többek közt) a végzettségem és viszonylag kevés pumi van, én legalábbis élőben nem láttam még pumi szakszerű kozmetikázását és érdekel is. Szívesen kozmetikáznám akár a saját pumimat is
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84168) Gulakuti, 2010-11-01 12:50:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84367. Elküldve: 2010-11-02 12:07:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117112.] |
Értem. És köszi a választ.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (84187) sárkánykutya, 2010-11-01 14:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
84366. Elküldve: 2010-11-02 12:01:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117113.] |
Sziasztok!
Fido ma már úgy rohangált fel-le a játékaival mint egy versenyagár a sebe szép nagyon ez a 8. nap műtét óta. Pénteken lesz varratszedés.
Ja a viselkedése nem változott.
Najó hozzátartozik hogy az utóbbi 8 napban nem neveltem abszolút. Kézből etettem, vele aludtam a földön stb. Nem bánom, majd visszaszerzem az irányítást varratszedés után
Mindjárt visszaolvasok.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
84365. Elküldve: 2010-11-02 11:52:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117114.] |
Persze, hogy elvannak kényeztetve. Lencsi itt bököd folyamatosan. Egyik kezemmel dolgozok a másikkal folyamatosan simogatom vmelyiket!
|
| | |
[előzmény: (84364) eperke72, 2010-11-02 11:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
84364. Elküldve: 2010-11-02 11:51:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117115.] |
|
| | | [válaszok erre: #84365] |
[előzmény: (84363) Szilaj, 2010-11-02 11:38:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84363. Elküldve: 2010-11-02 11:38:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117116.] |
Mert el vannak kényeztetve!
Kapnának fémhordót fél méteres lánccal, majd nem válogatnának...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84364] |
[előzmény: (84360) eperke72, 2010-11-02 11:04:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voiceofforest

Tagság: 2007-11-16 14:39:51 Tagszám: #51739 Hozzászólások: 735 |
84362. Elküldve: 2010-11-02 11:34:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117117.] |
Ő Okos kölyke?
Akkor a végén még hagyom magam rábeszélni...
Hű, de tetszik!
"Legyél önmagad és mondd ki amit érzel, mert akik számítanak nem bánják, és akik bánják, úgyse számítanak."
Gabi
Voice of Forest kennel
|
| | |
[előzmény: (83845) markiklara, 2010-10-30 21:11:46] |
|
Törzstag
|
|
 ossi

Tagság: 2005-07-04 12:45:52 Tagszám: #20177 Hozzászólások: 143 |
84361. Elküldve: 2010-11-02 11:24:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117118.] |
Most már én is belátom. Meg hogy csak azért, mert nem látom, attól ők még ott lehetnek.
|
| | |
[előzmény: (84359) Fickó2006, 2010-11-02 10:30:07] |
|
Haladó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
84360. Elküldve: 2010-11-02 11:04:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117119.] |
A kutyaház mizériához én is hozzátudok szólni.
Lett Eszék lett kutyaház. Aztán mikor lett Aladin, lett még egy kutyaház, de mindkettőnek a régi ház kellett. Majd Aladin elköltözött, jött Lencsi, aki beköltözött az újabbik kutyaházba azóta Eszék is odajár.
Ki érti ezt?
Legtöbb esetben azinban a lábtörlőt favorizálják! Ők tudják!
|
| | | [válaszok erre: #84363] |
[előzmény: (84345) Szilaj, 2010-11-02 08:56:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
84359. Elküldve: 2010-11-02 10:30:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117120.] |
Szia!
Mi Békásmegyeren lakunk (Budapest III.ker.) és itt az úgynevezett kutyafuttató valójában nem más mint egy kerítés nélküli szemét lerakóhely és (babéziás) kullancs menyország (elég egyetlen hosszabb séta bármilyen védelem mellett, tuti lesz pár kullancs benne) a lakótelepen a házak aljában is simán találni kullancsot (ezek eddig nem voltak fertőzöttek), de tavaly nyáron Dunakeszi egyik családiházának a kertjében találkoztunk több kis döggel (bár sikerült mindegyiket még befúrodás előtt elkapni), idén pedig Budaörsi kertesház kertjében találtunk kullancsokat...
Sajnos a kullancsokkal már szinte bárhol lehet találkozni (az utóbbi évek időjárásának köszönhetően egész évben) és egyre nagyobb a fertőzött kullancsok száma is.
|
| | | [válaszok erre: #84361] |
[előzmény: (84349) ossi, 2010-11-02 09:50:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84358. Elküldve: 2010-11-02 10:14:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117121.] |
Azt is meglátjuk.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84357) Híres, 2010-11-02 10:13:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84357. Elküldve: 2010-11-02 10:13:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117122.] |
Hanem hoz, de nem hagyja ott neked.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84358] |
[előzmény: (84356) Szilaj, 2010-11-02 10:12:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84356. Elküldve: 2010-11-02 10:12:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117123.] |
Hát úgy tűnik.
De nem visz kutyát.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84357] |
[előzmény: (84354) Híres, 2010-11-02 10:07:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ossi

Tagság: 2005-07-04 12:45:52 Tagszám: #20177 Hozzászólások: 143 |
84355. Elküldve: 2010-11-02 10:12:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117124.] |
Kíváncsi leszek... Az volt a mákja, meg nekem, vagyis közös mákunk, hogy lustázni akartam hétvégén, így úgy döntöttem, hogy a görények is tápot kapnak, ezért volt itthon alutasakos macskakaja. Első körben csak azt volt hajlandó megenni. Aztán fagyasztóban is találtam alapanyagokat, amiből sikerül ennivalót csinálni, így nem marad éhen.
A tápot meg majd meglátjuk.. Ha később megeszi, annak örülök, ha nem, akkor megpróbálkozunk valamelyik másik fajtával, ami esetleg nem emlékezteti ezekre...
|
| | |
[előzmény: (84352) Szilaj, 2010-11-02 09:57:03] |
|
Haladó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84354. Elküldve: 2010-11-02 10:07:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117125.] |
Jól tudom, hogy ma vendéged lesz?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84356] |
[előzmény: (84353) Szilaj, 2010-11-02 10:03:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|